Ból po orgazmie!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Piotrek;p
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2006, 13:07
Skąd: tarnów
Płeć:

Ból po orgazmie!

Postautor: Piotrek;p » 14 sty 2007, 11:23

Witam!
od czasu kiedy z moja dziewczyna zaczelismy uprawiac petting , Ona za każdym razem po przeżytym orgazmie skarzy sie na uciazliwy bol w dolnej czesci brzucha po prawej stronie.... prosze was o jakies rady...Ona jest troszku uparta i nie chce isc do lekarza..a z tego co ja zauwazyłem to jest to dla niej dosyc uciazliwy bol...i ona chyba jest w stanie zrezygnowac z tych przyjemnosci!!!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 sty 2007, 11:31

klik

Twój własny temat sprzed paru dni. Sądzisz, że założenie go powtórnie da diametralnie odmienne odpowiedzi? :>
Piotrek;p
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2006, 13:07
Skąd: tarnów
Płeć:

Postautor: Piotrek;p » 14 sty 2007, 11:36

pani_minister pisze:klik

Twój własny temat sprzed paru dni. Sądzisz, że założenie go powtórnie da diametralnie odmienne odpowiedzi? :>

chciałbym dowiedziec sie cos wiecej, jakies rady..do jakiego lekarza, jak rozmawiac z moja ukochana?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sty 2007, 11:48

Klozet. Do autora: naucz się jednego na tym forum. Nie oczekuj kawy na ławę. Wyszukiwarka nie boli. Archiwalne posty też nie. I do tego: zakładanie powtórnie tego samego tematu spowoduje alergiczną reakcję użytkowników, a nie chęć udzielenia pomocy.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości