Do dziewczyn:rozmowy o seksie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Do dziewczyn:rozmowy o seksie

Postautor: Jarek » 20 kwie 2004, 08:19

Czy wy dziewczyny rozmawiacie ze swoimi koleżankami (przyjaciółkami) o seksie-swoich sukcesach lub niepowodzeniach, pokazujecie sobie nawzajem swoje piersi i myszki-dyskutując różnice w ich budowie? Bo w męskim gronie to temat dość popularny.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 kwie 2004, 08:28

no chyba w twoim męskim gronie ! hmmmm :559:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 20 kwie 2004, 15:23

W męskim gronie? Nie znam facetów, którzy pokazują sobie swoje przyrodzenia i jeszcze je porównuja...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 kwie 2004, 15:34

Dziwnie piszesz. Praktycznie zaden z moich znajomych nic nie opowiada o swoim zyciu sexualnym. Co nas to obcghodzi. Przeciez to prywatna sprawa kazdego z nas. Zadko sie zdaża by ktoś cokolwiek powiedział.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 20 kwie 2004, 15:35

Hahahahah ale jaja :) Jarek co Ty z kolegami pokazujecie sobie członki i porownujecie który wiekszy:)??
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 20 kwie 2004, 16:52

no ladnie.. ja z kolezankami czesto rozmawaim o sexie.. choc najczesciej przez GG... :)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 20 kwie 2004, 17:09

A to musialby byc ciekawe :)))))))))) Rozmowa tak.. a nie pokazywanie.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 kwie 2004, 18:01

Ale temat nie ma co. :556:
Chyba Ci się Jarek nudziło totalnie :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 20 kwie 2004, 18:26

Jarku ja z moimi kolezankami czesto rozmawiam o roznych intymnych tematach, np. ze jedna juz teskni za pieszczotami, inna opowiada o swoich probach pierwszego razu, heh, i albo sie smiejemy, albo radzimy sie siebie. To tez zalezy, bo o takich rzeczach to sie rozmawia tylko z takimi ktorzy wiedza o co lata, z dziewczynami ktore sa wtajemniczone w seks itp. Bo jakby inne kolezanki - ktore nigdy chlopakow nie mialy, uslyszaly o tym o czym rozmawiamy byly by bardzo zdegustowane ... . :551: Mam jedna kumpele z ktora rozmawiam o wszystkich, o wszystkich swoich nowych doswiadczeniach, ona jest rok starsza wiec bardziej doswiadczona, ze swoim chlopakiem jest 2,5 roku, i czasem sie jej radze, jak ma jakies niepokojace objawy kobiece to tez zawsze razem obgadujemy co by tu z tym fantem zrobic... heh, troche chaotycznie napisalam, ale chyba tak jest czesciej, ze to wlasnie kobiety rozmawiaja miedzy soba o seksie(chwala sie orgazmami, lub zala nieudanymi podbojami) nizli mezczyzni .. przynajmniej to zauwazylam w swoim srodowisku :)
P.s. Nie rozumiem czemu tak negujecie ten temat, zaden z postow jeszcze byl konkretna odpowiedzia na pytaniem!!! :D :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 kwie 2004, 19:14

w moim gronie Jarku nie oglądamy siebie na wzajem ale niewątpliwie jezeli któras z nas ma jakies problemy zwiazane z intymnymi sprawami to zawsze moze liczyc na pomoc :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 20 kwie 2004, 19:17

Ja rzadko rozmawiam z kolezankami na te tematy. Wlasciwie to bylo tylko pare takich rozmow od czasu mojego pierwszego razu (poniewaz one sa jeszcze dziewicami i nie mialy nigdy na dluzej chloapka). Jednak zauwazylam ze mimo sa to moje swietne przyjaciółki to wolałabym pogadac z kims kto ma w tym jakies doswiadczenie bo czasami reagowaly troche dziwnie. Tym bardziej nie pokazujemy sobie naszych myszek i nei porownujemy. Jak juz idziemy opalac sie np topless to raczej lezymy i sie nawzajem sobie nie przygladamy. takie juz to jestesmy wstydliwe istoty. Wiem jednak ze mezczyzni przebierajac sie na basenie nie ukrywaja sie pod recznikami w skomplikowanych pozycjach zeby sie przebrac aby zaden mnei nie zauwazył - my tak.
Czesciej natomiast o tych sprawach rozmawiam z kolegami w wlasciwie z jedym przyjacielem. przy nim sie jakos nie krepuje i on jakos jest bardziej wyrozumialy i sie tak nie gorszy.
A moj chlopak? wiem ze z jedym przyjacielem czesto robia sobie "meskie rozmowy" zwlaszcza po paru glebszych ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 20 kwie 2004, 20:48

Mam 2 koleżanki z którymi gadam kompletnie o wszystkim co się tyczy seksu, bez żadnych zachamowań. Nawet obgadujemy członki naszych chłopaków :) Jednak z tego co wiem to mój chłopak nikomu nie powiedział że jest już po 1 razie. Mówi też że oni raczej jak gadają o dziewczynach to nie wymieniają się doświadczeniami. Dziwne, nie?
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 20 kwie 2004, 21:02

Ja również dyskutuje z moim koleżankami, ale tylko tymi bliskimi, o sprawach intymnych. Rozmawiamy dosłownie o wszystkim, łącznie z pieszczotami, wielkościami i szczegółami technicznymi. Jednak raczej nie zdarza nam sie pokazywac sobie swojego ciało, bo raczej wstydliwe jesteśmy. Czasem porównujemy jakieś elemanty ale raczej je opisując, a nie pokazując. Tematy intymne są dośc częste zwłaszcza z moja najlepszą przyjaciólką, gdyż to są rozmowy bez zachamowań, czasem zdarza się nawet opisywac wszystko ze szczególami technicznymi.
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 21 kwie 2004, 09:56

Hehe spokojnie ludziska Jarek miał na myśli rozmowy w gronie męskim a nie od razu pokazywanie sobie fitków i przykładnie linijki aby połechtać swoje ego... prawda Jarek?? JAREK poweidz ze to prawda... bo inaczej źle z Tobą

Wracając do tematu. To dziewczyny rzeczywiście wiecej o tym mówią, szczególnie jak są w dobrze znanym sobie gronie. Wtedy to pytanie o długość członka partnera itp. są normalne.
W gronie męskim zdarzały sie rozmowy na te tematy ale tylko ogólnikowo, bezosobowo tzn. nie odnosilismy tych rzeczy do jakiejś konkretnej osoby - jesli rozumiecie o czym pisze...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2004, 10:09

No tak my faceci to mówimy : ale dziewczyna (nie podając która ) była zajebista .Dziewczyny są skłonne do bardziej naswietlania szczegułów. ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 21 kwie 2004, 13:08

porównywać nie porywnujemy sobie, hehe, a fajnie by bylo ;)


a mi sie zawsze wydawalo, że mężczyzni rozmawiaja wiecej o sferach intymnych, jaka jest ich partnerka itp., a tu widzę, że odpoiwedzi są raczej na nie niż na tak :)
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 21 kwie 2004, 16:34

Ale sie Jarkowi oberwało... :573:
W moim gronie rozmawiało się trochu na ten temat, ale jak jeszcze byłem w podstawówce (7 lub 8 klasa.... to było tak dawno), teraz to gadam z kumplem ale ogólnie o naszych związkach :564:
Keplianica

Postautor: Keplianica » 21 kwie 2004, 22:40

Ja tam nigdy nie pokazywalam innym dziewczynom cyckow, chyba że byłyśmy w saunie. Wtedy powstalo kólkodyskusyjne co zrobić żeby urosły wieksze ;P
A co do rozmow: jezeli wiem, ze dziewczyny są "wtajemniczone i jesteśmy na tyle koleżankami, żeby zadna farby dalej nie puściła, to owszem, mozemy pogadac co lubimy albo co znamy. Ale bez konkretów.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 07:14

Hehe spokojnie ludziska Jarek miał na myśli rozmowy w gronie męskim a nie od razu pokazywanie sobie fitków i przykładnie linijki aby połechtać swoje ego... prawda Jarek?? JAREK poweidz ze to prawda... bo inaczej źle z Tobą


Tak, dokładnie tak
Jarek co Ty z kolegami pokazujecie sobie członki i porownujecie który wiekszy:)??

No, bez przesady...
Miałem tu mysli rozmowy o problemach...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 06 maja 2004, 16:24

Ja raczej wlasne doswiadczenia zachowuje dla siebie... Ale czasami sie zdarza porozmawiac o dziewczynach. Ale nie w kategoriach juz od razu seksu itd.
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 06 maja 2004, 18:16

Pewnie, ze rozmawiam o seksie... nie tylko z dziewczynami, ale i kolegami. Baaa... to jeden z moich ulubionych tematow, bo ja w ogole swintucha jestem i wszystko mi sie kojarzy :P

Nalezy sie jednak male wyjasnienie: rozmawianie o tych sprawach i uzywanie sprosnych tekstow to jedno a opowiadanie o swoim pozyciu to drugie. Jasne, ze o swoich doswiadczeniach rozmawia sie z bliskimi osobami, takimi, ktorym mozemy zaufac.

Ciekawe jest, ze utarlo sie, ze to faceci lubia przechwalac sie o swoich "zdobyczach" tymczasem oni milcza jak grob i nie robia reklamy swoim partnerkom. Natomiast kobity... ehhh... Mam przy okazji propozycje prowadzenia jakiejs audycji radiowej na wzor reality show: ukryty mikrofon w jakiejs damskiej ubikacji, czego tam nie mozna uslyszec??? :549:
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 06 maja 2004, 19:02

ukryty mikrofon w jakiejs damskiej ubikacji, czego tam nie mozna uslyszec???
szczególnie w czasie zakrapianej babskiej imprezki, tematy krążą od koloru majtek poprzez antykoncepcję, facetów, dzisijeszy obiad po padający deszcz ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 06 maja 2004, 19:11

Tajemnica pisze:
ukryty mikrofon w jakiejs damskiej ubikacji, czego tam nie mozna uslyszec???
szczególnie w czasie zakrapianej babskiej imprezki, tematy krążą od koloru majtek poprzez antykoncepcję, facetów, dzisijeszy obiad po padający deszcz ;)


heheh oby tylko :P
lubimy te damskie kiblowe pogaduchy, prawda??? ;-)
a wy chlopaki gdzie macie takie swoje miejsce na trajkotanie jezorem? jak powiecie, ze tez w ubikacji to sie mocno zdziwie :558:
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 maja 2004, 19:24

Przy piwie w knajpie. :)
Mi ze znajomymi (dobrymi znajomymi) dobrze się o TYCH sprawach rozmawia przy jakimś browarze. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 06 maja 2004, 21:14

lubimy te damskie kiblowe pogaduchy, prawda???

oj prawda ;)
dlatego tez dziewczyny nigdy nie chodza pojedynczo do toalety ;)
w kiblu sie mowi o wszystkim a ile przy tym mozna usłyszec jak ktos nie wie ze siedzisz w kabinie... ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 06:50

oj prawda
dlatego tez dziewczyny nigdy nie chodza pojedynczo do toalety


Tak się zastanawiam dlaczego to wlaśnie w kiblu się gada o "tych sprawach"? Czy to widok własnych czy innych narządów płciowych skłania do tego? I po co dziewczynie w toalecie jest potrzebny ktoś do towarzystwa?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2004, 09:29 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2004, 07:56

Ojej ! , a po co tobie przy piwie ?????? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 09:27

Myślę, że to zrozumiałe...browarek dodaje odwagi, pozbawia skrępowania, wyzwala fantazje itd..itp...
Chociaż ja nie koniecznie, jak rozmawiam, to muszę przy piwie, ale najczęsciej przy okazji jakiejś imprezki w mieszanym i lekko podchmielonym gronie. No i oczywiście bez żadnych pokazów. Ewentualnie jakieś dowcipne komentarze na temat tego co ogólnie widać, np. wielkości damskiego biustu,zgrabnych nóżek itp... :572:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2004, 07:19 przez Jarek, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: Do dziewczyn:rozmowy o seksie

Postautor: foxy_lady » 07 maja 2004, 09:35

Jarek pisze:Czy wy dziewczyny rozmawiacie ze swoimi koleżankami (przyjaciółkami) o seksie-swoich sukcesach lub niepowodzeniach, pokazujecie sobie nawzajem swoje piersi i myszki-dyskutując różnice w ich budowie? Bo w męskim gronie to temat dość popularny.

jasne ze rozmawiam z koleżankami o sexie i ale nigdy nic im nie pokazywalam :546:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 13:51

jasne ze rozmawiam z koleżankami o sexie


...ale czy zawsze tylko w toalecie?
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 88 gości