A JAKIE SA WASZE OPINIE...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

A JAKIE SA WASZE OPINIE...

Postautor: natasza » 18 kwie 2004, 12:31

na temat pieszczot czy seksu po używkach


? :521:
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 kwie 2004, 13:09

wiadomo jak alkohol i inne uzywki działąja na człowieka ,po prostu nie zawsze wiesz co robisz.moje zdanie jest takie ze nic dobrego nie wynika z kontaktów seksualnych po zazyciu uzywek.
Luizaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2004, 12:53
Płeć:

Postautor: Luizaaa » 18 kwie 2004, 14:13

eeh...dziwne rzeczy sie robi...nie panuje sie nad soba..ostatnio przechowlowalam..ale ogolnie nie zaluje:)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 18 kwie 2004, 16:13

Nie polecam i nie probuje. Wy tez nie probujcie...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 kwie 2004, 18:34

Pieszczoty zdazaly sie ale seksu nie zdazylo mi sie jeszcze uprawiac po wiekszej ilosci alkoholu czy innych uzywkach. Jedynie wino do kolacji. Ale w wakacje pewnie sie przytrafi to zobaczymy czy rzeczywiscie tak jest ze mezczyzni moga dluzej ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 kwie 2004, 19:10

Nie tylko mężczyźni mogą dłużej, ale i w kobietę wstępuje nowa siła. Tylko we wszystkim musi być umiar, bo przedawkowanie (mówię tu o alkoholu-innych nie używam) usypia.
Ach... dziewczyna "pod humorkiem" uprawiająca sex w pozycji na jeźdźca-to prawdziwa amazonka, a facet pod nią to ogier czystej krwi arabskiej :564:
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 18 kwie 2004, 20:35

Ja co do uprawiania seksu po alkoholu jestem troszke przeciw, oczywiście mówie o większej ilości alkoholu niż jedno wino do kolacji, gdyż to jest coś strasznego. Człowiek nie panuje nad sobą i mogą z tego wyjść różne problemy, np. zdrada... Ja nie polecam takiego sposobu na uprawianie seksu, później nie tylko ma się kaca ale i kaca moralnego 9który jest najgorszym kacem)
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 kwie 2004, 20:45

My tu na forum nikogo i do niczego nie namawiamy, wyrażamy po prostu opinie wynikające z własnych doświadczeń, a każdy ma prawo i obowiązek wyciągac z tego swoje wnioski.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 kwie 2004, 23:25

widzę, że temat narkotyków został ominięty :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 kwie 2004, 23:32

widzę, że temat narkotyków został ominięty

cóż nie wiem ile osob z tego forum mialo z narkotykami stycznosc. I co moga o tym powiedziec.
Ja mialam jedynie do czynienia z marichuana ale seksu po niej nie uprawiałam, tak jak napisałam moze w wakacje bede miala okazje. Ale watpie aby wzmagało to doznania bo nie wzmaga ona u mnie za bardoz popedu seksualnego.
Doznania moga byc lepsze po jakichs spidach czy pixach bo wtedy ma sie power ale ja nie probowalam niczego z tego nigdy ani zamiaru nie mam.

A moze Natasza Ty se wypowiesz skoro temat załozylas? Chyba tak powinno byc
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2004, 23:33 przez sarah, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 kwie 2004, 23:33

Ja np. bardzo lubie uprawiac sex po wypaleniu skręta czyli marihuany :) Wyostrza to bardzo dotyk i wiele innych zmysłów. Jeżeli ktoś pali trawke to polecam spalić sobie z partnerem co nieco przed seksem a doznania bedziecie miec niezapomniane. Osobiscie teraz nie praktykuje tego , moja obecna dziewczyna nie pozwala mi w ogole palic :(

A jeśli chodzi o alkohol. Lubie isc w stanie nietrzezwym do lozku bo wtedy moge zaspokoic moja kobiete do woli :) Red Bull dziala podobnie - to taka mała rada dla szybkich facetow :):)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 kwie 2004, 23:40

tak jak u Studenta

po spaleniu nie potrafie sie opanowac...
ale to dopiero z chlopakiem , z ktorym jestem teraz, wczesniej byla tylko oziebłość i wręcz nienawidzialam jak mnie ktos dotykał, teraz sama sie o to proszę ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 kwie 2004, 23:58

skoro mowicie ze sa super doznania to pewnie sprobuje przy najblizszej okazji. Zobaczymy...
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 19 kwie 2004, 18:18

Ja zadnych dragow nie probowalem i nie mam zamiaru.. jakichkolwiek... taka mala zasada.
A facet po alkoholu moze dluzej bo po prostu jest znieczulony w pewnym stopniu i nie czuje tez przez to samo takeij przyjemnosci (akurat wczoraj z kumplami taki temat ajkos na chwile wyszedl)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 19 kwie 2004, 20:42

Żadnych dragów ani używek - no może małe winko dla nastroju.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 19 kwie 2004, 20:58

winko to nie uzywka... takie to i ja stosuje.. zadko ale czasami tak ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 kwie 2004, 22:49

MKV pisze:Ja zadnych dragow nie probowalem i nie mam zamiaru.. jakichkolwiek... taka mala zasada.
A facet po alkoholu moze dluzej bo po prostu jest znieczulony w pewnym stopniu i nie czuje tez przez to samo takeij przyjemnosci (akurat wczoraj z kumplami taki temat ajkos na chwile wyszedl)


A skąd możesz wiedziec jak sie czuje facet po alkocholu uprawiajac seks?? Gdzies tam pisales ze jestes jeszcze prawiczkiem :)????
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 19 kwie 2004, 23:32

No to przeczytaj moj tezt i ostatnie zdanie . Wczoraj z kumplami jakos taki text sie nasunal i stwierdzam to po tym co oni powiedzieli a wiedza bo sprawdzali ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 kwie 2004, 23:02

widzę, że temat narkotyków został ominięty
Bo malo osob bierze narkotyki. Ja np nie uznaje zadnych narkotykow. Nie pale nic, ani marysi ani papierosow, a i innymi uzywkami gardze.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 21 kwie 2004, 00:32

Dobrze mowi - dac mu vodki ;)
Ja tez nie pale niczego a i pije niewiele ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 21 kwie 2004, 03:30

a facet pod nią to ogier
Moze i facet po alkocholu moze dluzej o ile dojdzie do erekcji. Takze dziewczyny pilnujcie chlopakow zeby nie przesadzili z alocholem bo z ogiera zrobi sie walach.
croner
---------------------------
zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 21 kwie 2004, 16:39

Co do PRÓBOWANIA narkotyków to podobał mi sie tekst w jakimś filmie "przecież byłem na studiach..." :D
A co do sexu to czasem zdarza mi sie napić pifko czy drinka z moją Panią ale jakoś wtedy czuje się raczej zmęczony niż rozochocony. Może ja jakiś inny jestem :P
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 kwie 2004, 20:40

Może zostawmy już ten alkohol, bo większość(i to zarówno kobiet jak i facetów) wypowiedziała się, że w miarę wypity działa pozytywnie.
Ale czy was naprawdę pogięło, żeby się naćpać jakiegoś świństwa (narkotyków) po to żeby sobie pociupciać, obawiam się, że jak wpadniecie w nałóg, to bez tego nie będzie ani rusz.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 21 kwie 2004, 22:56

No, ja święta nie byłam. Był i alkohol i narkotyki i papieroski:oops: . W szkole średniej nie było tylko seksu. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę - pod tym względem bardzo się szanowałam. Na większych imprezach wśrod starszych (nieznanych) osób odmawiałam wszelkich używek (oprócz papierosów). Wiedziałam, że po tym różne rzeczy mogą się dziać i nie bedę sie wpełni kontrolować. Na mniejszych, no cóż, bywało róznie. Jeśli znałam współimprezowiczów i wiedziałam, że nic mi z ich strony nie grozi, robiło się różne rzeczy. Szczytem było, gdy wygrałyśmy z chłopakami w pokera taniec erotyczny. Musieli się rozebrać do naga i zatańczyc przed nami na stole. Potem biegali nago po podwórku (to był wyjazd na głęboką "zabitą dechami" wieś w środku lata), rano zebraliśmy niezły ochrzan od sołtysoej (ciotki jednego z kumpli). Ech, to były czasy! :P Marihuanę zapaliłam pierwszy raz w wieku lat 19, ale nigdy nie kochałam się pod jej wpływem. Jak w ogóle można się wtedy całować? Przecież w ustach jest sucho jak na Saharze!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 kwie 2004, 08:40

SueEllen-hehe, jesli chodzi o uczucie suchosci w ustach, to sie tego nie odczuwa tak jak sie palilo na poczatku ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 kwie 2004, 17:18

Jarek pisze:Może zostawmy już ten alkohol, bo większość(i to zarówno kobiet jak i facetów) wypowiedziała się, że w miarę wypity działa pozytywnie.
Ale czy was naprawdę pogięło, żeby się naćpać jakiegoś świństwa (narkotyków) po to żeby sobie pociupciać, obawiam się, że jak wpadniecie w nałóg, to bez tego nie będzie ani rusz.


Nie wypowiadaj sie o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia!!

Uczycia suchosci nie ma po paru paleniach :) No no Sue a ja myslalem ze Ty taka grzeczna dziewczynka bylas :)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 27 kwie 2004, 13:18

Jarek pisze:Nie tylko mężczyźni mogą dłużej, ale i w kobietę wstępuje nowa siła. Tylko we wszystkim musi być umiar, bo przedawkowanie (mówię tu o alkoholu-innych nie używam) usypia.
Ach... dziewczyna "pod humorkiem" uprawiająca sex w pozycji na jeźdźca-to prawdziwa amazonka, a facet pod nią to ogier czystej krwi arabskiej :564:


hehh usmialam sie z tej amazonki :-)

A sex po uzywkach?? MIODZIO!!!
Wyobrazcie sobie upojna noc z kochankiem. Kiedy zasypiacie w koncu w swoich ramionach. Budza Was promienie slonca bezwstydnie wkradajace sie do waszego pokoju. Budzicie sie. Tak bardzo zakochani. Wpatrzeni w siebie. Szczesliwi jak nigdy. Wspolne sniadanko. Wspolna KAWA! Ehhh... nie ma to jak sex po porannej kawie (tez przeciez uzywce).

***
Przyczepie sie do poprzednich wypowiedzi.
Faktycznie seks pod wplywem JAKIEGOS SWINSTWA z przygodna osoba, bez kontroli i swiadomosci swoich czynow jest czyms zlym (moralistka sie znalazla :p), nie ma nic gorszego jak przebudzic sie obok obcej osoby.

Nie zgadzam jednak ze stwierdzeniem, ze alkohol czy narkotyki dodaja nam animuszu... owszem, wtedy kiedy "zazyjemy" na tyle za duzo, ze podloga sie pod nami rozmywa i mamy humorek to w pewien sposob jestesmy pobudzeni, ale czy przez to seks jest lepszy?! Alez skad!!! Gwaltowny, chaotyczny, zwierzecy, bez uczucia, wyczucia i dobrego smaku. Poza tym, kiedy facet naprawde przesadzi to mu po prostu nie stanie!

Inna sprawa jesli mowimy o stalych zwiazkach. Moze ten kieliszek wina odblokuje nasze opory i pokarzemy swoje prawdziwe ja?! Jednak jak ktoś zauważył: UMIAR!!!

A pomysł koleżanki, która chce spróbować seksu po marihuanie jest wrecz absurdalny (zrozumialam to tak, ze chcesz siegnac po gandzie po to wlasnie).
-"Sluchaj Franek, spalmy sie i zobaczymy jak to jest sie bzykac na haju"... PARANOJA!
rownie dobrze moglobys pomyslec "Ciekawe jak się prowadzi po pijanemu" grrr
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 kwie 2004, 18:16

No i nic dodac nic ująć , poza tym ze wszystkiego w życiu trza spróbować , ja już spróbowałem i nie polecam !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 27 kwie 2004, 20:26

Maverick pisze:Bo malo osob bierze narkotyki.

Oj nie tak mało! Bardzo dużo osób pali lub paliło, albo chociażby próbowało Marihuany! Ja tam jestem przeciwnikiem dragów zwłaszcza przed seksem. Co najwyżej jedno piwko, gdyż seks jest dla mnie tak wspaniały, że nie potrzebuje żadnych "dodatków"
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 27 kwie 2004, 22:26

krzys pisze:No i nic dodac nic ująć , poza tym ze wszystkiego w życiu trza spróbować , ja już spróbowałem i nie polecam !


Ja toże niet!!!
Moze zamiast zasady, aby wszystkiego sprobowac uczmy sie na bledach innych?!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości