wspóżłżycie przed miesiączką

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

wspóżłżycie przed miesiączką

Postautor: Maggot » 01 gru 2006, 06:58

Czy współżycie dosłownie dzień - dwa przed miesiączką może opóźnić ją albo jakoś zaburzyć? Zwłaszzca jeśli to jest pierwszy raz?
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 01 gru 2006, 07:21

Jeśli to jest pierwszy raz - może. Nie ze względów fizjologicznych ale z uwagi na to, że jest to najczęściej silne przeżycie psychiczne, taki mały "wstrząs" dla organizmu. Z całą pewnością nie zaszkodzi :D jednak nie stresuj się, jeżeli okres opóźni się troszkę (zakładam, że zabezpieczycie się jakoś). W warunkach silnego stresu, albo przy chorobie, antybiotykach opóźnić się może nawet perfekcyjnie punktualny okres regulowany pigułkami.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 02 gru 2006, 01:13

No taaak, a ja ostatnio brałam dwa silne antybiotyki.. <chory>
anastazja87

Postautor: anastazja87 » 02 gru 2006, 01:17

Moze opoznic okres jesli bedziesz sie tylko denerwowac... Akurat te dni sa nieplodne wiec nie ma najmniejszych szans na zajscie w ciaze:)
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 02 gru 2006, 08:48

Ale dziwne, że od czwartku odczuwam objawy, które mam przed każdą miesiączką - lekko obolałe piersi, nerwowość, suchość w pochwie
anastazja87

Postautor: anastazja87 » 02 gru 2006, 08:55

A powiedz nam na kiedy obliczylas pierwszy dzien miesiaczki? Skoro masz takie objawy to bardzo dobrze:) za niedlugo bedzie okresik;)
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 02 gru 2006, 09:03

Na wczoraj, ale jako, ze bardzo czesto mam przed czasem, więc myślałam, że właśnie środa/czwartek. Dziś mam 30 dzień cyklu. Zazwyczaj nie trwa dłużej niz 27-29 dni,. Ale to może przez antybiotyki, które miałam niedawno. Z tym, ze chciałabym już dostać, bo za tydzień planujemy pojechac do mojego chłopaka na weekend. I nie mówię, że chcemy wykorzystać fakt, że będziemy sami, bo to oczywiste, ale też chodzi mi o to, że nie bardzo komfortowo się czuje, gdy mieszkam u kogoś i mam okres. Jakoś nie widzi mi się wyrzucanie tamponów do kosza, żeby jego rodzice sobie mogli popodziwiac.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 gru 2006, 09:13

Maggot pisze:Ale to może przez antybiotyki, które miałam niedawno

Raczej na pewno, w Twoim przypadku, bo innej możliwości nie widzę.

Maggot pisze:Czy współżycie dosłownie dzień - dwa przed miesiączką może opóźnić ją albo jakoś zaburzyć? Zwłaszzca jeśli to jest pierwszy raz?

Co do tego, to może, choć nie stawiałabym na to, bo nie zrobiłaś nic, co jest wbrew naturze, chyba że tylko oddziaływanie psychiczne mogłoby mieć tu wpływ.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
anastazja87

Postautor: anastazja87 » 02 gru 2006, 09:17

Spokojnie, okres dostaniesz dzis lub jutro. Antybiotylki moga miec jakis wplyw na miesiaczke, ale raczej zalezy to od wrazliwosci organizmu. POczytaj ulotke dolaczona do lekarstwa. Sprawdz czy w skutkach ubocznych nie ma opisanego co do przypadku okresu. A co do wyrzucania tamponow przy rodzicach to nie musisz sie martwic to najnormalniejsza rzecz pod sloncem. Kto jak kto ale mama Twojego chlopaka na pewno CIe zrozumie, a tata moze nawet nie zauwazy co wyrzucasz:)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 gru 2006, 09:22

A co do wyrzucania tamponow przy rodzicach to nie musisz sie martwic to najnormalniejsza rzecz pod sloncem. Kto jak kto ale mama Twojego chlopaka na pewno CIe zrozumie, a tata moze nawet nie zauwazy co wyrzucasz:)

Przecież nie wyrzucamy tamponów chlapiąc krwią na około i z reguły jest to tak zapakowane, że nie wiadomo, co jest w środku, to jak ktokolwiek zauważy całą sytuację :?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
anastazja87

Postautor: anastazja87 » 02 gru 2006, 09:24

Mona pisze:Przecież nie wyrzucamy tamponów chlapiąc krwią na około i z reguły jest to tak zapakowane, że nie wiadomo, co jest w środku, to jak ktokolwiek zauważy całą sytuację :?

Mona wlasnie to chialam jej przekazac:D
jarulex
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2006, 01:50
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: jarulex » 06 gru 2006, 12:11

anastazja87 pisze:Akurat te dni sa nieplodne wiec nie ma najmniejszych szans na zajscie w ciaze:)


zawsze jest szansa, nawet w czasie okresu. mala ale jest.

a co do spozniajacego sie okresu, to moze sie opoznic i o 2-3tyg, czasem wiecej przy niesprzyjajacych warunkach. dziewczynie sie spoznial chyba z miesiac, wziela tabletki wywolujace okres i tyle, w koncu przyszedl.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 gru 2006, 12:14

jarulex pisze:zawsze jest szansa, nawet w czasie okresu. mala ale jest.

Sprecyzuj jaka ta szansa! 1, 5, 15 %? :?

Jeśli są nieregularne cykle to ta szansa jest większa, jeśli są regularne - praktycznie nie ma szans. :>
[b][/b]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 18:02

Maggot pisze:Jakoś nie widzi mi się wyrzucanie tamponów do kosza, żeby jego rodzice sobie mogli popodziwiac.

a co oni to tak w smieciach grzebia :?
a ja cudzy kosz to sobie zawin to porządnie w coś
Mona pisze:to jak ktokolwiek zauważy całą sytuację

no jak sie bedzie skradała z tym pakunkiem i udawała, ze nic nie ma to moze ktos zobaczyc, ze sie zachowuje dziwnie

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości