Nie mozemy dluzej czekac...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

koool
Początkujący
Początkujący
Nie mozemy dluzej czekac...

Postautor: koool » 25 wrz 2006, 18:10

witam,
wlasnie zamierzamy wybierac sie do ginekologa, nasz problem dotyczy pierwszego razu, moja partnerka ma wysoko zarosnieta blone, lub sitkowata, i przy kilku probach moja partnerka cierpiala, odsuwala mnie, nawet gdy wydawala mi sie ze to juz blisko, raz o malo co by nie zemdlala, dlatego postanowislismy juz nic sami z tym nie robic tylko skonsultowac to z fachowcem, zeby wykonac jakis zabieg. Moja dziewczyna strasznie sie tym przejmuje, obwina o to siebie itd, oczywysicie wybijam jej to z glowy, ale chcemy jak najszybciej zakonczyc ten problem, jakby ktos sie mogl jeszcze wypowiedziec, czy to dobre rozwiazanie itd. moze ktos mial podobny problem, to bylbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam
i love you mary jane...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 18:18

nie mialam podobnego problemu, ale to wydaje sie byc najlepszym rozwiazaniem . Z reszta lekasz ja zbada i z pewnoscia powie, w czym problem i czy faktycznie wiecej bolu sprawia jej najwyczajniej stres, czy tez faktycznie sa trudnosci z blona dziewicza. Nie ma sie czego bac, na spokojnie wyjasnic lekarzowi o co biega. Bedzie dobrze <przytul>
koool pisze:moja partnerka ma wysoko zarosnieta blone,

ale to mnie rozbawilo , wybacz <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 25 wrz 2006, 20:38

pujdzie na zabieg "przeciecia" błony dziewiczej i bedzie po problemie , to dosc popularny zabieg w dzisiejszych czasach
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
matsquad
Bywalec
Bywalec
Postautor: matsquad » 03 paź 2006, 14:00

Oczywiscie! 0 problemu i 3 minuty roboty 8)
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”