W jakim wieku mamy zacząć uprawiać sex????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kamil25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2006, 00:06
Skąd: Wrocław
Płeć:

W jakim wieku mamy zacząć uprawiać sex????

Postautor: kamil25 » 25 wrz 2006, 00:18

Mam 16 lat, a moja dziewczyna 15 (jest wyrośnięta). Jesteśmy na etapie robienia sobie "przyjemnosci".On mi robi np. loda, a ja jej minete i inne rozmaitości.Niewiem czy nie za wcześnie z tymi żeczami? W jakim wieku morzemy zacząc uprawiac sex?? Mam nadzieje ze mi pomorzecie odpowiedziec na te pytania i zrozumiecie mnie. Co o tym sadzicie? Zgóry dziękuje.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 wrz 2006, 00:21

kamil25 pisze: W jakim wieku morzemy zacząc uprawiac sex?? Mam nadzieje ze mi pomorzecie odpowiedziec na te pytania i zrozumiecie mnie.

tutaj mamy ci udzielić odpowiedzi? każdy w innym wieku przeżywa "pierwszy raz", ale szczerze powiedziawszy, 15 lat, jak dla dziewczyny, to trochę mało... ja tak uważam...
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2006, 00:21 przez hathor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 25 wrz 2006, 00:21

Kiedy bedziecie na to gotowi. Bo tutaj chodzi o to, zeby kochac sie ze soba, a nie gzdzic z byle kim. Kiedy uznacie, ze jestescie gotowi na tak piekne i cudowne zblizenie, wejscie w kolejny etap zwiazku, polaczenie dusz i ciala - wtedy to zrobcie.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 wrz 2006, 00:24

Haro pisze:Kiedy uznacie, ze jestescie gotowi na tak piekne i cudowne zblizenie, wejscie w kolejny etap zwiazku, polaczenie dusz i ciala - wtedy to zrobcie.

tylko musicie pamiętać o jednym... seks to odpowiedzilność za siebie, partnera/kę i za to, żeby za szybko nie powstało z tego nowe życie...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 25 wrz 2006, 00:26

hathor pisze:tylko musicie pamiętać o jednym... seks to odpowiedzilność za siebie, partnera/kę i za to, żeby za szybko nie powstało z tego nowe życie...
Dokladnie! Ponadto nalezy dobrze poznac swoje ciala, zapoznac sie z biologia zeby pozniej nie bylo placzu lub niepotrzebnego stresu. Kochanie sie ze soba to nie tylko przyjemnosc, to rowniez odpowiedzialnosc za wlasne czyny. Trzeba miec to na uwadze.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 wrz 2006, 00:30

Haro pisze:Kochanie sie ze soba to nie tylko przyjemnosc, to rowniez odpowiedzialnosc za wlasne czyny.

dlatego gdy rozmawiacie o rozpoczęciu współżycia, nie zapomnijcie o rozmowie na temat antykoncepcji... (ale to chyba jest jasne) wątpię, żeby wam się spieszyło do szybkiego rodzicielstwa...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 07:51

kamil25, kiedy bedziecie gotowi sie czuli i m ieli odpowiednia [duza] wiedze na temat antykoncepcji i mozliwosci zaplodnienia.
kamil25 pisze:żeczami
rzeczami
kamil25 pisze:morzemy
mozemy
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 08:57

kamil25 pisze:W jakim wieku mamy zacząć uprawiać sex????

wiek jest bez znaczenia, zacznij jak przerobisz wszystkie tematy z forum <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
dexter85
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2006, 23:24
Skąd: Zewsząd
Płeć:

Re: W jakim wieku mamy zacząć uprawiać sex????

Postautor: dexter85 » 25 wrz 2006, 21:20

kamil25 pisze:On mi robi np. loda


<hahaha>

To powiedz mu niech sie wstrzyma troche z seksem jeszcze <hahaha>
piotrhudy1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 23 wrz 2006, 10:09
Skąd: ok Leszna
Płeć:

Postautor: piotrhudy1 » 25 wrz 2006, 22:28

Moim zdaniem wiek nie gra roli bo to nie o to chodzi by to zrobic i miec spokoylko po to by miec z tego obupulna satysfakcje,tak jak to mialo miejsce u mnie ,a wiec zróbcie to gdy oboje tego bedziecie chcieli i bedziecie mieli sporo konkretych rozmów za soba na ten temat bo to jest tez wazne pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Astorre
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 06 lip 2005, 12:09
Skąd: Zagranica
Płeć:

Postautor: Astorre » 26 wrz 2006, 10:44

A ja uważam, że seks można zacząć uprawiać dopiero wtedy, kiedy przestanie się popełniać takie "bolesne" błędy ortograficzne...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 wrz 2006, 10:48

A ja uważam, że seks można uprawiać wtedy kiedy znikną wszelakie schizy ciążowe, np. nie spanie po nocach, bo na paluszku ostała się kropelka spermy, a on ten paluszek wsadził jej w majteczki. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 26 wrz 2006, 11:08

Astorre pisze:A ja uważam, że seks można zacząć uprawiać dopiero wtedy, kiedy przestanie się popełniać takie "bolesne" błędy ortograficzne...


ja błędy robie a uważam, ze na seks jestem gotowa. A Adrew do konca życia miałby bez seksu życ? :?


a co do tematu, to uważam, ze dla autora tematu jesczze zdecydowanie za wczesnie (nie przez błędy, ale przez sam fakt, ze zadaje takie pytania :? :? )
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2006, 13:28

najlepiej zaczac w XXI w
a tak powaznie, to wtedy kiedy człowiek jest gotowy, kiedy psychicznie dorasta do tego, kiedy wie teoretycznie co to jest seks, jakie niesie konsekwencje, kiedy wie co to antykoncepcja i kiedy nie pisze takich rzeczy
kamil25 pisze:a moja dziewczyna 15 (jest wyrośnięta)

bo to, ze wyrosnieta to niby o czym ma swiadczyc, że wysoka jest, czy ze juz jej sopre cycki wyrosły ??
kamil25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2006, 00:06
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: kamil25 » 26 wrz 2006, 16:45

Jest wysoka, piersi wyrośniete. Wygląda na 18 lat. Nie widac że ma 15 lat.
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 26 wrz 2006, 16:46

kamil25 pisze:Jest wysoka, piersi wyrośniete. Wygląda na 18 lat. Nie widac że ma 15 lat.


Ale co to ma do rzeczy? <hahaha>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 wrz 2006, 17:52

kamil25 pisze:Jest wysoka, piersi wyrośniete

jagunia pisze:Ale co to ma do rzeczy?

Chłopaka to podnieca więc chce się z Nią kochać, proste :)
kamil25, wiesz co to jest antykoncepcja etc ? jeśli tak, droga stoi otwarta...
Tylko pamiętaj zawsze może się wydarzyć wpadka, a co wtedy zrobisz ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
crazy_man
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 wrz 2006, 15:19
Skąd: Podkarpacie
Płeć:

Postautor: crazy_man » 26 wrz 2006, 18:27

kamil25 pisze:Mam 16 lat, a moja dziewczyna 15 (jest wyrośnięta). Jesteśmy na etapie robienia sobie "przyjemnosci".On mi robi np. loda, a ja jej minete i inne rozmaitości.Niewiem czy nie za wcześnie z tymi żeczami? W jakim wieku morzemy zacząc uprawiac sex?? Mam nadzieje ze mi pomorzecie odpowiedziec na te pytania i zrozumiecie mnie. Co o tym sadzicie? Zgóry dziękuje.


Hyhy ale sie usmialem <hahaha> Chlopie najpierw to Ty zacznij sie uczyc polskiego bo robisz straszne byki a pozniej mysl nad seksem <zalamka> Np. żeczami, pomorzecie .... Rażące błedy ....

A co do seksu to poczekaj do slubu ... Zreszta to Twoja decuzja idza za glosem serca ... pozdro
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 wrz 2006, 18:56

crazy_man pisze:Hyhy ale sie usmialem Chlopie najpierw to Ty zacznij sie uczyc polskiego bo robisz straszne byki a pozniej mysl nad seksem Np. żeczami, pomorzecie .... Rażące błedy ....

Ortografia nie zawsze idzie w parze z rozumem. Kwestia dojrzewania, a nie edukacji.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 26 wrz 2006, 20:37

Sądzę że tych młodych ludzi nic nie powstrzyma. Jedynie mozna ich przekonać aby zanim naprawdę dojdzie do stosunku zabezpieczyli sie.
Najprostszym i najmniej skomplikowanym jest gumka. Z dwojga złego chyba lateks jest lepszym rozwiazaniem niz ciąża. Nie będę namawiać na środki antykoncepcyjne itp bo z tym bedzie większy problem i moze zbyt długo trawać a krew nie woda.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
singielek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2006, 20:43
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: singielek » 26 wrz 2006, 21:42

mozna czerpac prawdziwa przyjenosc z sexu oraz z obcowania z bliska osoba w ten sposob, majac po 16 lat ? mi sie wydaje ze raczej chyba nie bardzo... ale to moje skromne zdanie
...czas ludzi zmienia, ktoś madry powiedział kiedyś...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 21:52

singielek pisze:mi sie wydaje

no wtedy to sie wlasnie wydaje ;) mi sie strasznie duzo wydawalo , jak mialam 16 lat, potem mi sie wydawalo troche wiecej, a teraz mi sie wydaje , ze wszystko przede mna <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
singielek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2006, 20:43
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: singielek » 26 wrz 2006, 22:15

heh, tak to jest, w kazdy wieku, czlowiekowi wydaje sie cos innego, i w kazdym momencie jest na swoj sposob madry :D

ale masz racje wtedy sie malo wie, dopiero teraz podobnie tak jak ty, widze ze jeszcze duzo duzo przedemna ;)
...czas ludzi zmienia, ktoś madry powiedział kiedyś...
kamila19
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2006, 08:46
Skąd: krościenko
Płeć:

Postautor: kamila19 » 26 wrz 2006, 22:20

no c ty stary chcesz na forum uzyskać odpowiedz kiedy ty masz zacząć uprawiać sex? fajno,a jak ci ktoś napisze że teraz to swoją kobiete do łużka zaciągniesz,a jak ze za dwa lata to odczekasz ten czas? to jest indywidualna sprawa każdego <zalamka>
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 26 wrz 2006, 22:28

kamila19 pisze:jak ci ktoś napisze że teraz to swoją kobiete do łużka zaciągniesz,a jak ze za dwa lata to odczekasz ten czas?

jeśli ktoś jest gotowy na rozpoczęcie współżycia, to nie pyta innych o zdanie, tylko wkracza w świat seksu bez obaw czy zastanawiania się, czy to już, czy inni by też tak postąpili... bo jeśli pada pytanie, w jakim wieku mają rozpocząć współżycie, to gotowi na to nie są...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2006, 23:29

jagunia pisze:kamil25 napisał/a:
Jest wysoka, piersi wyrośniete. Wygląda na 18 lat. Nie widac że ma 15 lat.


Ale co to ma do rzeczy? <hahaha>

no własnie do rzeczy nic raczej nie ma. ale pokazuje cztm auto sie kieruje, skoro wyglada na 18 lat to jest gotowa na to na co wiekszośc dziewczyn w wieku lat 18
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 28 wrz 2006, 14:18

wyrosnieta 15 latka ? w jakim sensie ? <hahaha> hmmm... a teraz pomysl co by zrobila jakbyscie zaszli w ciaze? od razu by jej ta doroslosc przeszla, uwierz mi... co Ty bys zrobil? co by pomysleli i zrobili jej rodzice? hmmm wydaje mi sie, ze ze mielibyscie troche przesrane :]

na poczatku NAUCZCIE SIE o antykoncepcji i badzcie ze soba SZCZESLIWI

stary mysl troche :|
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
kamila19
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2006, 08:46
Skąd: krościenko
Płeć:

Postautor: kamila19 » 28 wrz 2006, 14:34

kamil25 pisze:Jest wysoka, piersi wyrośniete. Wygląda na 18 lat. Nie widac że ma 15 lat


moja siostra ma 11lat a wygląda na 15 tzn że ma jść z jakimś facetem do łużka,bo wygląda na 15lat<a w tym wieku nie jedna dziewczyna miała już swój pierwszy raz?> no raczej nie!!!! to zależy od tego kiedy będziecie gotowi na swój pierwszy raz a ni od tego kiedy ktoś odbył swój pierwszy stosunek <glaszcze>
Człowiek jest wszechświatem w samym sobie
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 28 wrz 2006, 14:40

kamil25 pisze:Jest wysoka, piersi wyrośniete. Wygląda na 18 lat. Nie widac że ma 15 lat.
A ju miaam nadzieję, że jest wyrośnięta "psychicznie", a Ty tylko złych słów użyleś... Ale widzę, że nie tylko ona powinna jesczez poczeakć ze współzyciem- ale Ty także. Skoro dla Ciebie dziewczyna gotowa jest na seks bo ma duże piersi to gratuluję i życzę jeszcze długich lat abstynencji seksulanej :] pozdrawiam :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

n0_0b
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2006, 01:50
Skąd: @BN.
Płeć:

Postautor: n0_0b » 28 wrz 2006, 15:17

fakt że sie pyta o seks jest juz jakims glosem doroslosci, bo jak sie czegos nie wie to sie pyta ;-) a to ze jest mlody to druga strona sprawy, w tym wieku to ja jeszcze nie myslalem o takich rzeczach ;p ale czasy sie zmieniaja a ja tez jestem inny ;P
nie bede nic dodawal wiecej bo juz wszystko wartosciowe zostalo powiedziane

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości