CO WAS NAJBARDZIEJ PODNIECA W DZIEWCZYNACH??????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

CO WAS NAJBARDZIEJ PODNIECA W DZIEWCZYNACH??????

Postautor: Przemuś » 31 mar 2004, 14:41

BO MNIE WSZYSTKO :) A NAJBARDZIEJ CYCUSZKI :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 14:48

Musze przyznac ze piersi mnie prawie wcale nie podniecaja :d A tym bardziej jak sa wielkie blee
Za to podoba mi sie kobieca figura (jako calosc), bioderka i pupcia :d Ale i tak wiekszosc zalezy od dziewczyny i tego jak sie zachowuje :)
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 15:11

Hmm ... co podnieca ?? Trudne, bardzo trudne pytanie. Każda kobieta ma w sobie to coś tylko nie każdy mężczyzna potrafi to w niej znależć, odkryć. Ja osobiscie lubię małe i szczupłe kobietki. Dodatkowo długowłose. Jeśli takie są mają u mnie już wielkiego plusa. Choć ... plus nie gwarantuje wyboru ... na razie nie muszę wybierać i na pewno nie będę tego robił. :)
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 31 mar 2004, 15:29

Heh. trudno powiedziec... na pewno nie jest to ani biust a ni tylek. Mysle ze to trudno zdefiniowac. Bo to kwestia gustu. Nie lubie blondynek - chociaz niektorym jest do twarzy w takich wlosach. Nie lubie farbowanych wlosow a juz tym bardziej jakis wydziwionych - wprost nie nawidze. Co do sylwetki to trudno powiedziec. Sadze ze kobieta nie moze byc ani za chuda ani za gruba. Choc to trudno okreslic w 100% jaki powinien byc ideal. Dla mnie liczy sie przede wszystkim intelekt. A wyglad stawiam na drugim miejscu. Zreszta. Naprawde TRUDNO TO zdefiniowac.!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 15:36

broken - pytanie nie bylo co sie podoba a co podnieca, a watpie by podniecalo Cie IQ swojej dziewczyny :diabel2: hehe
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 31 mar 2004, 15:45

a mnie nic w dziewczynach nie podnieca :DDDDDD
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 16:32

Bardziej mnie podnieca moja Pani w czarnej koronkowej bieliżniej niż stojąca nago więc nie wiem co w niej mnie podnieca, to chyb achodzi o całośc :)
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 17:00

Maciuś ... ja akurat wolę białą bieliznę. I też wolę kobiety w bieliźnie niż zupełnie nagie. Pracuje wyobraźnia i dzięki temu mózg wchodzi na wyższe obroty, a przy tym ta częstotliwość jego pracy rozdziela się również na podniecenie. :)
Koronkowa bielizna jest cool. :)
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 31 mar 2004, 20:46

Ja preferuje bieliznę koronkowa! A zwłaszcza czarną :)

a mnie nic w dziewczynach nie podnieca


Zgadzam się z Toba Madzia! Mnie również nic w dziewczynach nie podnieca...co innego u chlopców.. :) :) :)
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 31 mar 2004, 21:03

Ja odpowiem bardziej ogólnikowo... Mnie w kobietach podnieca ich kobiecość fizyczna ;-)
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 21:24

Meliana pisze:Ja preferuje bieliznę koronkowa! A zwłaszcza czarną :)

Jeszcze może być czerwona, z prześwitującym biustonoszem i... :D ale się rozmarzyłem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2004, 22:06

NOGI !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 mar 2004, 22:30

Nogi, figura, piersi, oraz... zapach perfum, które zazwyczaj używa, zapach ciała. Nie wiem czemu, ale ten zapach tak na mnie działa. :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2004, 22:36

OOOOO własnie , zapomniałem o tym napisać , ZAPACH - tak chodzi o zapach potu , moze dla niektórych to smrodek , ale nie dla mnie !! choć nie kazda wydziele ten własnie zapach - rozumiecie ??
Wiem wiem , ze to nie higienicznie , ze to nie wypada tak chodzić i ze wiele dziewczyn nie wyobraza sobie by też tak było , ale ....... cóż sa gusta i gusciki :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 mar 2004, 22:47

Nieprzyjemny zapach potu bierze się z obecności jakichś bakterii, najczęściej odczuwany jest spod pach. Jednak w innych częściach nie jest on zły, jest raczej delikatny i współgra z zapachem ciała, zapachem perfum... mmmm :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 18:09

OOOOO własnie , zapomniałem o tym napisać , ZAPACH - tak chodzi o zapach potu , moze dla niektórych to smrodek , ale nie dla mnie !! choć nie kazda wydziele ten własnie zapach - rozumiecie ??
Wiem wiem , ze to nie higienicznie , ze to nie wypada tak chodzić i ze wiele dziewczyn nie wyobraza sobie by też tak było , ale ....... cóż sa gusta i gusciki

Zgadzam sie z Toba :) Poza tym jesli dziewczyna jest czysta to nie ma mowy by cokolwiek brzydko pachnialo :)
funfel
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2004, 14:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: funfel » 01 kwie 2004, 18:24

Jeśli chodzi o mnie, to tak naprawde wszystko ! To zależy od tego, na co w danym momencie mam ochote. Oczywiście cycuszki, brzuszek, tyłeczek, nóżki, ale także rączki, szyjka, plecki ... itd Naprawde nie ma żadnego miejsca na ciele mojej kobiety, którego bym nie "kochał". po prostu ona cała mnie podnieca i byc może dlatego pomimo, że jesteśmy już prawie 4 lata, wciąż ją kocham i jest nam razem dobrze.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 kwie 2004, 09:57

Ne wiem skąd sie to bierze, że sporo facetw patrzy przedewszystkim na kobiece piersi... Liczą się tez inne rzeczy: twarz, stopy, nogi, brzuszek, dłonie, itp...:) Ostatnio zauważyłem, że zwracam uwage na dłonie (sam nie wiem czemu :566: ).
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 00:26

Bo licza sie szczegoly. Ja nienawidze dlugich pomalowanych paznokci. To takie sztuczne. Ale zadbane musza byc :) A piersi - na co tu zwracac uwage? Musze pasowac do sylwetki, to jest najwazniejsze. No i nie chce by stanik do nich wygladal jak spadochron wiec powinny byc raczej srednie lub mniejsze :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 kwie 2004, 01:10

A mnie chyba najbardziej podnieca wiez psychiczna miedzy nami, to, ze mi ufa, ze traktuje mnie jak najlepsza czesc swojego zycia, ze jest zawsze nam cudownie nawet jak robimy jakies banalne rzeczy...a jesli chodzi o cialo...cale :) cala jest wspaniala :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
marek25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2004, 11:13
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: marek25 » 05 kwie 2004, 15:40

mnie podniecają, w 1 kolejności posladki, cycuszki nie musza byc duze ale ładne :),
cipeczka musi byc ładnie przystrzyzona albo najlepiej całkiem wydepilowana:) musi miec bardzo zadbane stopki i dłonie, i głos tez gra duża role( nie moze mówic jak facet :548: )
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 05 kwie 2004, 18:19

krzys pisze:OOOOO własnie , zapomniałem o tym napisać , ZAPACH - tak chodzi o zapach potu , moze dla niektórych to smrodek , ale nie dla mnie !! choć nie kazda wydziele ten własnie zapach - rozumiecie ??
Wiem wiem , ze to nie higienicznie , ze to nie wypada tak chodzić i ze wiele dziewczyn nie wyobraza sobie by też tak było , ale ....... cóż sa gusta i gusciki :D


TAK tak tak!! Zapach kobiety zmieszany z perfumami, jej pot działa niesamowicie. Kobiety sie tego wstydzą ale na facetów to na prawde działa! :diabel2: Nie ma to jak na imprezie tańcząc z kobietą, pocałiwać ją w usta szyje i czuć taki słonawy smak :D
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 05 kwie 2004, 18:52

Ojejj z waszych wypowiedzi wnioskuję że nie spodobałabym się na pierwszy rzut oka żadnemu z was hehe :) Ale mam świadomość że podniecam mojego faceta w wielu różnych sytuacjach niekoniecznie tych jednoznacznych :p I jest to bardzo miłe bo oprócz tego że mnie szczerze kocha widzi we mnie prawdopodobnie niewidzialną dla innych atrakcyjność więc nieistotne jest czy podniecają go moje nogi czy piersi...Ja jestem cała jego i to go własnie podnieca..Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 05 kwie 2004, 23:22

Maverick pisze:broken - pytanie nie bylo co sie podoba a co podnieca, a watpie by podniecalo Cie IQ swojej dziewczyny :diabel2: hehe


Maverick - Rozwalasz mnie. Kobieta odpowiedni wykorzystujac swoj intelekt tez moze podniecac :P Bo wiesz.. jakos mnie nie podnieca gola kobieta stojaca jak slup soli. Ale jak juz zaczyna 'grac' to jakos sie tak cieplej robi i przyjemniej :P Tak naprawde sam widok nikogo nie podnieca.. ale juz wyobraznia owszem!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 08:55

Czasem jedno spojrzenie potrafi rozgrzac faceta :d
Awatar użytkownika
Isena
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2004, 20:13
Płeć:

Postautor: Isena » 06 kwie 2004, 16:41

ciekawie jest poczytać takie rzeczy...mozna sie wiele dowiedzieć :719:
"Night too shall be bautifull and blessed and its
fear will passed
I must leave must cross the See
the love you gave is all I take with me
Use well the days!use well the days!"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 kwie 2004, 15:02

A ja twierdzę, że każda kobieta ma to "coś", co powoduje, że podoba się facetowi (niekoniecznie każdemu) i go podnieca.
To "coś" jest trudne do określenia, bo to indywidualna sprawa każdego faceta.
Kochać i być kochanym
gluptasek81
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 gru 2003, 16:24
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: gluptasek81 » 07 kwie 2004, 15:52

Mnie podnica figura, ale najbardziej to stopy.... O tak. Stopy to jest to ;]
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 kwie 2004, 02:32

Tyłek i opalone ciało :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości