Kilka pytan i prosze pisac szybciutko:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Kilka pytan i prosze pisac szybciutko:)

Postautor: Hyhy » 31 mar 2004, 02:11

1. Dlaczego kobieta placze po seksie?Podobno duzo kobiet tak ma...Czego nie chcialybyscie uslyszec od swojego chlopaka gdy juz sie wam zdarzy...
2. Lizanie stop, podobo moze podniecic kobiete? Jesli tak, to jak to robic?:D
3. Co czuje obieta podczas przerwania blony, czy to ja może zniechecic do wspolzycia?Podobno jest to szczypniecie i takie dosyc dziwne, niby bolesne ale chce sie wiecej:) Z tego co czytalem w innych tematach tutaj na forum, to bardzo Was bolalo dziewczyny...wiec jak?
4. Może ktos zna linka zebym mogl poczytac o miesiaczce bo już nie wiem kiedy kobieta jest na 100% nie plodna roznie pisza w roznych miejscachJ
5. Ostatnie - moja dziewczyna powiedziala mi, ze moze byc ciezko kiedys w przyszlosci z nami, bo jej sie wydaje ze ma male zapotrzebowanie na seks w porownaniu do mnie:) Moze jej sie tylko zdaje ze tak bedzie ciezko bo jeszcze tego nie robilismy a wiec nie wie jakie to musi byc:> (ja tez nie wiem:>) ale czy jest cos takiego ze kobieta ma uwarunkowane genetycznie zapotrzebowanie na milosc?

Dzieki za odpowiedzi, prosilbym o szczere:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 31 mar 2004, 02:27

1. Nie wiem dlaczego kobieta placze po seksie? Moze sie jej nie podobalo? Moze sie wzruszyla? Ja nie placze w kazdym razie! Gdyby mi sie zdazylo poplakac to nie chcialabym uslyszec czegos w stylu; "No o co ci chodzi?, jakas dziwna jestes, uspokuj sie"
2. Lizanie stop nie podnieca mnie i na pewno by mnie laskotalo, wszystko co mnie laskocze jest niewskazane! Za pierwszym razem nie proponuje, moze przed wczesniejszym uprzedzeniem kobiety.
3. Jak kogos cos boli to trudno "chciec wiecej". Mnie nic nie bolalo az tak, samo pekniecie blony bylo zupelnie bezbolesne, dalej stosunek bolal wiec powiedzialam chlopakowi zeby mi dal spokuj bo dostanie w pysk. Posluchal,zagoilo sie i potem bylo zajebiscie!
4. Nie wierz ze kobieta jest w jakims momencie w 100% nieplodna bo to nieprawda!
Chyba ze jest juz w ciazy. Zawsze niezaleznie od dni cyklu zbezpieczaj sie tak jak by byla plodna. Lepiej uwazac, szczegolnie ze mlode dziewczyny czesto maja nieregularne cykle itp.
5. Ogolnie biarac trudno znalezc "cos" o wiekszym libido niz potencjalny 19letni mezczyzna. Dziewczyny czesto za chlopakami nie nadazaja, wiec czasem trzeba dac im odpoczac zeby nie oszalaly z wami. Nie ma nic gorszego niz taki namolny chlopak.
Jest czas na seks i na to zeby pogadac, facetom (niektorym) wydaje sie ze jest czas na seks i czas na seks............................dupa blada.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 mar 2004, 07:19

1. Nie zdarzyło mi się, by dziewczyna po seksie płakała.

2. A to, że podczas pierwszego razu ją boli i wtedy przerywa, to chyba normalne. Ciekawe czy jest ktoś taki co by się zmuszał do zadawania sobie ran (chyba, że szaleniec).

3. Decyzja "czy czas na sex" powinna być decyzją obopólną, a z tym większym libido, to różnie bywa.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 mar 2004, 08:20

1. Mi też nie.
2. Lizanie stóp - też mi wymysł. :D Całowanie stóp, całowanie nóg może być przyjemne, miłe, ale czy podniecające? Wątpię.
3. Niestety nie odpowiem. Ja nie byłem pierwszym. :(
4. Nigdy nie ma 100% pewności, należy "dmuchać na zimne".
5. Zapotrzebowanie na seks bierze się też z tego jak udane były kontakty do tej pory. Jeśli więc dla niej było nijako, albo niezbyt fajnie, to normalne, że jej się nie chce za bardzo. To jedna z możliwości. Inna właśnie taka, że po prostu ona mniej potrzebuje i tyle. Trzeba się z tym pogodzić.
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 09:36

1. Nigdy mi się to nie zdarzyło ale jak by moja Pani zaczeła płakac ty chyba ze wzruszenia lub szczęścia (ps: tak mi sie wydaje :566: )
2. Moja Pani ma łaskotki więc to chyba odpada
3. Nie mam zielonego pojęcia :D
4. Nie wiem bo nie mamy z tym problemów
5. Różne temperamenty się zdarzaja ale można dojść do kompromisu, ty się pochamujesz o ona czasem uszanuje Ciebie. W moim związku też z tym nie mam problemów bo moja Pani uważa że jak mam na nia ochote to oznacza że mnie podnieca (święta prawda) a pozatym czuje się bardziej kobieca przez to :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Kilka pytan i prosze pisac szybciutko:)

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 14:46

Hyhy pisze:1. Dlaczego kobieta placze po seksie?Podobno duzo kobiet tak ma...Czego nie chcialybyscie uslyszec od swojego chlopaka gdy juz sie wam zdarzy...
2. Lizanie stop, podobo moze podniecic kobiete? Jesli tak, to jak to robic?:D
3. Co czuje obieta podczas przerwania blony, czy to ja może zniechecic do wspolzycia?Podobno jest to szczypniecie i takie dosyc dziwne, niby bolesne ale chce sie wiecej:) Z tego co czytalem w innych tematach tutaj na forum, to bardzo Was bolalo dziewczyny...wiec jak?
4. Może ktos zna linka zebym mogl poczytac o miesiaczce bo już nie wiem kiedy kobieta jest na 100% nie plodna roznie pisza w roznych miejscachJ
5. Ostatnie - moja dziewczyna powiedziala mi, ze moze byc ciezko kiedys w przyszlosci z nami, bo jej sie wydaje ze ma male zapotrzebowanie na seks w porownaniu do mnie:) Moze jej sie tylko zdaje ze tak bedzie ciezko bo jeszcze tego nie robilismy a wiec nie wie jakie to musi byc:> (ja tez nie wiem:>) ale czy jest cos takiego ze kobieta ma uwarunkowane genetycznie zapotrzebowanie na milosc?

Dzieki za odpowiedzi, prosilbym o szczere:)

1. W jaki sposob placze? Bo jesli ze szczescia to to wtedy widac. I czy chodzi Ci o 1 raz czy o ktorys tam z kolei? Jak o 1 to mzoe z bolu...
2. Nie probowalem, ale to bardziej do S/M pasuje wg mnie :)
3. Roznie to bywa, kazda kobieta i kazda blonka jest inna :)
4. ZAkladam ze chcesz stosowac naturalne matody anty. Kalendarzyk jest juz przestarzaly, lepiej inne metody. A to kiedy ma okres itd mozna np po temperaturze poznac. Mysle ze to powinno bych w poradniku na temat antykoncepcji na www.agnieszka.com.pl ;)
5. To ze facet ma wiekszy temperament to nic dziwnego :) Ale trudno sie wypowiadac skoro tego jeszcze nie robiliscie :) Moze sie okazac przeciez ze dziewczynie to bardzo pasuje i ze bedzie chciala caly czas i Ty nie wyrobisz wtedy ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 mar 2004, 20:44

1. w zyciu nie slyszalam o takim przypadku
2. całowanie - tak, lizanie - nie.
3. Mnie nie bolało wlasciwie wcale tylko pozniej przy stosunku.
4. Tak jak ktos juz napisał u mlodych kobiet miesiaczki z reguły sa nieregularne, a co za tym idzie nie jest sie w stanie okreslic kiedy jest ploda a kiedy nie. Moja znajoma zaszla w ciaze w srodku swoich dni nieplodnych. ale jezeli pytasz z ciekawosci, to ja np uzywam programu ktory wszystko mi ladnie liczy: kiedy bede miala miesiaczke, kiedy PMS, kiedy mam dni plodne itd. mozliwosc jest tez notowania temp. ciala. przydatne bo nie trzeba siedziec z kalendarzem i liczyc. do pobrania z www.kalendarzyk.pl. Dziewczyny goraco polecam! ;)
5. Kobita jeszcze nie wie co mowi skoro nie sprobowala ;)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 31 mar 2004, 20:47

1. oj jeszcze mało wiecie.. :-) Maverick ciekawa jestem po czym poznasz, że to ze szczęscia.. Płacz jest płaczem..
ja płaczę po.. DLACZEGO? bo totatlnie się wyluzowuję, odreagowuje wszystko co mnie spotkalo.. puszczaja mi nerwy, czuję się odprężona, szczęsliwa, kochana.. bezpieczna.. GDYBYSCIE WIDZIELI MINĘ MOJEGO FACETA PO NASZYM PIERWSZYM, GDY MI SIE TO PRZYTRAFILO :-).. byl przerazony :-) teraz juz wie, ze nalezy mnie przytulic, pozwolic sie wyplakac.. bo TO samo mi przejdzie a po TYM :-) wszystko bedzie mnie cieszyc, zeby nie powiedziec smieszyc :-)
2. Mav: S/M???? no bez przesady.. Całowanie jest milutkie.. choć łaskocze no i trzeba być KONIECZNIE spod prysznica albo z wanny :-) Ja czasem potrzebuje wypieszczenia od stop do czubka glowy (doslownie :-) )
3. ja nie czułam bolu.. wlasciwe nic nie czulam za pierwszym razem.. ale gdy jest to bol.. to moze sie zniechecic - to naturalne rekacja organizmu :-)
4. chyba aktycznie nie mozna byc nigdy pewnym, ze kobieta nie jest plodna w 100% (jesli chodzi o metody naturalne)
5. dokladnie to co napisal Maverick (raz mu sie udało :-) ) - roznice temperamentow to standard.. przykry, ale standard.. jednak nie ma co teoretyzowac.. sprobujecie.. bedziecie wiedziec :-).. poza tym, to tez sie zmienia :-)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 21:27

Maverick ciekawa jestem po czym poznasz, że to ze szczęscia.. Płacz jest płaczem..
To sie czuje...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 31 mar 2004, 21:55

Chodzi po prostu o placz, nie musi byc on regulą tylko slyszalem ze sie zdarza i nie wiadomo dlaczego:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 mar 2004, 22:09

DLACZEGO MÓJ POST ZOSTAŁ USUNIETY ?? BYŁY TAM ODPOWIEDZI , KTOS GO NIE DOKŁADNIE PRZECZYTAŁ I USUNOŁ ! STAZEJESZ SIE MAVERIK !!ALBO DO OKULISTY CZAS ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 18:06

DLACZEGO MÓJ POST ZOSTAŁ USUNIETY ?? BYŁY TAM ODPOWIEDZI , KTOS GO NIE DOKŁADNIE PRZECZYTAŁ I USUNOŁ ! STAZEJESZ SIE MAVERIK !!ALBO DO OKULISTY CZAS !

Przeciez tam byl tylko cytat z posta hyhy. Ale jesli jest tak jak Ty pisales czyli w tym cytacie to napisales to coz... moja wina... powinienem sie domyslic ze Wy nie znacie lub Wam sie nie chce w pisanie wlozyc troszke wysilku i cytowac kawalek po kawalku lub cos. Sorki Krzys, ale musisz przyznac ze zrobiles to dosc dziwnie...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2004, 18:23

Maverick pisze:
DLACZEGO MÓJ POST ZOSTAŁ USUNIETY ?? BYŁY TAM ODPOWIEDZI , KTOS GO NIE DOKŁADNIE PRZECZYTAŁ I USUNOŁ ! STAZEJESZ SIE MAVERIK !!ALBO DO OKULISTY CZAS !

Przeciez tam byl tylko cytat z posta hyhy. Ale jesli jest tak jak Ty pisales czyli w tym cytacie to napisales to coz... moja wina... powinienem sie domyslic ze Wy nie znacie lub Wam sie nie chce w pisanie wlozyc troszke wysilku i cytowac kawalek po kawalku lub cos. Sorki Krzys, ale musisz przyznac ze zrobiles to dosc dziwnie...


Nie o to chodzi ,z e ja to tak zrobiłem , bo zrobiło sie samo ! nie wiem dlaczego ?? nie zawsze działa Agnieszka tak jak bym ja chciał ! nie wiem cvzy to wina mego łącza czy taż nie , ale czasami tak jest , i nawet dzis nie moge uzywać tego by cytowac fragmenty postów , normalnie mi to nie działa !!
przeprosiny zosały przyjęte !! aczkolwiek nie czyn wiecej tego ! bo nie zawsze od nas zalezy forma tego co widać , a poprawic tez sie czasem nie da ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 01 kwie 2004, 18:38

A ja Wam powiem że płacz mi się zdarza. A to jest tak: przez ok. rok chłopak mnie pieścił palcem, no i te 2 tyg. temu miałam pierszy raz, od tamtej pory nie kochaliśmy się. Podczas tego jednego stosunku nie, ale wczesniej podczas pieszczot, płakałam. To jest tak: wsadza we mnie palec, jestem b.podniecona, po czym po kilku sekundach idzie od moich stóp taka fala goraca i dreszcz. Idzie w stronę głowy i jak dochodzi do oczu, to łzawią mi. To jest niezalezne ode mnie, to tak jak czasami po toalecie porannej ludziom się cisną łzy. Nie chodzi tu o ryk czy beczenie, ale po prostu wraz z tą falą dreszczy łzawią oczy :)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 01 kwie 2004, 20:02

ale po prostu wraz z tą falą dreszczy łzawią oczy


no to z czymś takim się nie spotkałam.. u mnie to jest.. głębsze (?) heh.. ale dziwnie się wtedy czuję.. czasem się wściekam na siebie za to.. za to, że nie mogę tego przeżyć normalnie.. tzn mogę ale sporadycznie NIE płaczę
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 05 kwie 2004, 14:01

Mnie sie zdarzylo zaplakac.. chyba ze 2 razy, ze szczescia po prostu :) I tak jakos.. dziwnie sie poczułam, po czym poleciały mi łzy :D
I tak, i tak bylo ok :)

Czasem dziewczyny boli pierwszy raz, lecz nie tyle przerywanie blony dziewiczej, co pozniejszy stosunek- mnie osobiscie malo co bolało, albo w ogole :)

Lizanie stop- ja.. nie dziekuje.
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 kwie 2004, 18:08

1. Dlaczego kobieta placze po seksie?Podobno duzo kobiet tak ma...Czego nie chcialybyscie uslyszec od swojego chlopaka gdy juz sie wam zdarzy...
2. Lizanie stop, podobo moze podniecic kobiete? Jesli tak, to jak to robic?
3. Co czuje obieta podczas przerwania blony, czy to ja może zniechecic do wspolzycia?Podobno jest to szczypniecie i takie dosyc dziwne, niby bolesne ale chce sie wiecej:) Z tego co czytalem w innych tematach tutaj na forum, to bardzo Was bolalo dziewczyny...wiec jak?
4. Może ktos zna linka zebym mogl poczytac o miesiaczce bo już nie wiem kiedy kobieta jest na 100% nie plodna roznie pisza w roznych miejscachJ
5. Ostatnie - moja dziewczyna powiedziala mi, ze moze byc ciezko kiedys w przyszlosci z nami, bo jej sie wydaje ze ma male zapotrzebowanie na seks w porownaniu do mnie:) Moze jej sie tylko zdaje ze tak bedzie ciezko bo jeszcze tego nie robilismy a wiec nie wie jakie to musi byc:> (ja tez nie wiem:>) ale czy jest cos takiego ze kobieta ma uwarunkowane genetycznie zapotrzebowanie na milosc?


1.Slyszalam o czyms takim, sama nie wiem czemu ... mnie sie zdarzaja lzy.. ale teraz juz rzadziej, jednak na samym poczatku, za pierwszym razem odwaznych pieszczot, to jak juz bylo po to sobie poplakalam ... to bylo tak jakbym przebrnela jakas granice, bylo to dla mnie cos nowego i troche sie tego balam, wiec stad chyba te lzy .. ale ja jestem bardzo emocjonalna wiec ... prosze sie nie kierowac moja wypowiedzia! :)
2.Lizanie stop-nie! Delikatny masazyk, zabawa .... mmm.. cos wspanialego :D :D dbam bardzo o swoje stopki i uwielbiam jak moj chlopak je piesci ... kiedys mu o tym powiedzialam sama, ze chcialabym zeby zabawil sie moimi stopkami :D
3.Nie wiem, nie przezylam jeszcze swojego pierwszego razu :D <ale juz chyba niedlugo....> :)
4. Nie ma 100% pewnosci.. - lepiej nie ryzykowac! (moje poprzedniczki napisaly wszystko w tej kwestii)
5. hmm... ciezko powiedziec, ale w sumie jakby sie zaglebic w to dlaczego jeden pragnie wiecej i czesciej a drugi tak rzadko ..... bo niby dlaczego jest taki podzial? Moze to ma jakis zwiazek z genetyka .... w koncu tyle cech dziedziczymy genetycznie...:)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 05 kwie 2004, 18:59

Zdarzyło mi się zapłakać i to wiele razy...Po takich najmocniejszych przeżyciach wewnętrznych połączonych ze szczęściem i bezgraniczną euforią w objęciach mojego chłopaka łzy kapią same i niestety czasami nie byłam w stanie się uspokoić...:p A za pierwszym razem on był rzeczywiście przerażony, myślał że zrobił mi krzywdę, że coś mnie boli..Teraz juz jest przygotowany na łzy szczęścia i obydwoje się z tego śmiejemy..ja płacząc oczywiście :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 08:10

A czy ktoremus z panow zdarzylo sie plakac ze szczescia? Mi tak i to kilka razy :d
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 08 kwie 2004, 10:52

Maverick pisze:A czy ktoremus z panow zdarzylo sie plakac ze szczescia? Mi tak i to kilka razy :d

Maverick nigdy bym się nie spodziewał ;)
A tak na serio mi również się zdarzyło, po prostu nie mogłem powstrzymać łez jak zobaczyłem jak moja Pani usmiecha się do mnie i płacze ze szczęścia :) :567: i jakos ni ewstydziłem się tego.
Później moja Pani powiedziała że to był cudowny widok :589:
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 08 kwie 2004, 23:40

Jak zobaczyłam mojego chłopaka parę godzin po pierwszym razie całego zapłakanego ze szczęścia i mówiącego mi najpiękniejsze, najbardziej czułe i szczere wyznania to sama nie wiem czy rozpłakałam się ze szczęscia czy ze wzruszenia :) W każdym razie płakaliśmy obydwoje i było słodziutko nigdy tego nie zapomnę...
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 09 kwie 2004, 19:58

Król Maciuś pisze:A tak na serio mi również się zdarzyło, po prostu nie mogłem powstrzymać łez jak zobaczyłem jak moja Pani usmiecha się do mnie i płacze ze szczęścia :) :567: i jakos ni ewstydziłem się tego.
Później moja Pani powiedziała że to był cudowny widok :589:


az mnie scisnelo gdy to przeczytalam.. to MUSIAL byc piekny widok :-)
zazdroszcze :-)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 09 kwie 2004, 20:11

placz a jednak cieszy...

ja niestety nie mialam takich lez ale wiele razy bylam blisko..ogole zadko placze..
ale widok jest cudny...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 10 kwie 2004, 01:51

Z powodu dziewczyn mi niestety zdarzało się płakać pare razy tylko z cierpienia - nigdy z radości. A ja w ogóle bardzo zadko placze, wlasciwie to tylko z milosci ale to jzu cos powaznego musi byc. A dziewczyny plazcacej po sexie jeszcze nie widzialem bo.... bo nie mialem okazji al ejeszcze wszsytko przede mna ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 224 gości