ślimoza..... ;/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

farmer1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2006, 18:34
Skąd: o-ca
Płeć:

ślimoza..... ;/

Postautor: farmer1990 » 06 wrz 2006, 18:47

ostatnio rozmawialem szczerze z moja dziewczyna i powiedziala ze jestem super,ale....
nasze spotkania sa schematyczne czyli najpierw rozmawiamy,a potem calujemy sie i przytulamy,a ona by chciala cos spontanicznego...
i to pytanie a w zasadzie prosba
mozecie mi powiedziec jak calowac,aby bylo to spontaniczne,i szalenie podniecajace(dziewczyne)
oraz jak ja komplementowac albo co jej mowic (np zamiast kocham Cie,bo to jedyna fraza,ktorej nie umiem niczym zastapic i brzmi to troche sztucznie ;/)
gda ja caluje,to glaskam jej twaz dlonia,glaskam jej wlosy,ale nie mam pomyslow na inne spontaniczne zachowania......
prosze o pomoc
(szczegolnie licze na glosy dziewczyn co im sprawia przyjemnosc :))
pozdrawiam i prosze o rady
Awatar użytkownika
forever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2006, 03:07
Skąd: In the FuturE
Płeć:

Postautor: forever » 06 wrz 2006, 18:50

Nie ten dział <wazne>
"Dla całego świata jesteś tylko jednym z wielu, lecz jest ktoś dla kogo jesteś całym światem."
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 06 wrz 2006, 18:52

Np, to ze ją nagle przytulisz, a raczej chwycisz, i zaczniesz calowac ;] Albo leżąc przytrzymasz rece czy cos...
Niektorym się to podoba :D
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 06 wrz 2006, 20:17

Nie ten dział <wazne>

czemu nie ten dział? pytanie "jak całować" to pytanie o jakiś tam kontakt fizyczny.
a zresztą od upominania są moderatorzy albo... ja :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 wrz 2006, 20:50

farmer1990 pisze:nasze spotkania sa schematyczne czyli najpierw rozmawiamy,a potem calujemy sie i przytulamy,a ona by chciala cos spontanicznego...
to chyba nie do końca chodzi o całowanie- rusz głową, zabierz ją gdzieś, zrób coś szalonego... Jak wasze spotkania zawsze wyglądają tak samo no nie dziw się, że dziewczyna marudzi... ;P
farmer1990 pisze:mozecie mi powiedziec jak calowac,aby bylo to spontaniczne,i szalenie podniecajace(dziewczyne)
pogryź ją trochę, podrap, zrób wielką malinkę- ale nie szyji- od szyji a kysz!!- poliż, raz mocniej, raz delikatniej, mocno ją przytul- aż do bólu, przyprzy do śniany, weż na ręce...
farmer1990 pisze:oraz jak ja komplementowac

a)Ale masz mokry jezyk
b)Ale masz długi język
c)Ale masz zwinny język
d) Prosimy nie zadawać głupich pytań!!
Mów co czujesz, że Cię podnieca, że jest słodka, że smakuje jak (tu wstaw: wiśnie, truskawiski, bita śmietana- raczej nie polecam przerzucac się na wędliwny i mięso bo możesz ją obrazić :D).... Chłopie, trochę wyobraźni!! Bądz jak mówimy Twoja piękniejsza połówka- spontaniczny <banan>
farmer1990 pisze:gda ja caluje,to glaskam jej twaz dlonia,glaskam jej wlosy,ale nie mam pomyslow na inne spontaniczne zachowania......
Idź za głosem ręki.... :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 06 wrz 2006, 22:07

Jawka pisze:Idź za głosem ręki.... :D


tylko uwazaj zebys zle z tym nie wypadl ;] :D

---
badz dziki jak tygrys ;] , musisz jej pożadać, rzuc ja na lozko (tylko spokojnie :D ) i sladem za nia ;] :D
duzo jest mozliwosci... bardzo duzo ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 06 wrz 2006, 23:21

farmer1990 pisze:najpierw rozmawiamy,a potem calujemy sie i przytulamy,a ona by chciala cos spontanicznego...
Przerwij schemat - zostaw rozmowę na koniec a najpierw zacznij ją całować. Zaskocz przy wejściu, bądź trochę nieokrzesany <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 wrz 2006, 23:45

Weź ją brutalnie i bez pardonu. Złap za włosy i namiętnie pocałuj, nie za długo - spraw, by sama domagała się więcej.
I mów to co myślisz, choć staraj się nie słodzić za bardzo, bo to wówczas brzmi sztucznie.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 wrz 2006, 00:01

Ciekawski pisze:Weź ją brutalnie i bez pardonu. Złap za włosy i...
... strzel z liscia w gebe. Przywal Jej z baski, namietnie pocaluj i znowu przypieprz z bani! Niech trysnie jucha! Rzuc ja na lozko, niech po drodze uderzy plecami w jego oparcie i wygnie sie z bolu. Wskocz na Nia nie zapominajac o tym, by, calkiem nieprzypadkowo, brzydusic kolanami jej rece prawie je lamiac i odcinajac do nich doplyw krwi. Przywal dwa razy piescia w twarz i zapytaj jak masz na imie. Niech je wykrzyczy! Say my name bitch! Pozniej....

... eee... No stary, nie rob sobie jaj. Moze Twoja Pani chce zebys sprobowal czegos wiecej? Jesli nie uprawialiscie jeszcze pettingu to moze zdecyduj sie np. na pieszczoty piersi? Dlonmi lub ustami?
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 07 wrz 2006, 00:08

Haro pisze:... strzel z liscia w gebe. Przywal Jej z baski, namietnie pocaluj i znowu przypieprz z bani! Niech trysnie jucha! Rzuc ja na lozko, niech po drodze uderzy plecami w jego oparcie i wygnie sie z bolu. Wskocz na Nia nie zapominajac o tym, by, calkiem nieprzypadkowo, brzydusic kolanami jej rece prawie je lamiac i odcinajac do nich doplyw krwi. Przywal dwa razy piescia w twarz i zapytaj jak masz na imie. Niech je wykrzyczy! Say my name bitch! Pozniej....

...i chyba Cię nieco Haro wyobraźnia poniosła ;) Jeśli wolisz delikatnie to nie wstydź się do tego przyznać, hehe.
Haro pisze:Jesli nie uprawialiscie jeszcze pettingu to moze zdecyduj sie np. na pieszczoty piersi? Dlonmi lub ustami?

No przydałoby się.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 wrz 2006, 00:16

Ciekawski pisze:Jeśli wolisz delikatnie to nie wstydź się do tego przyznać, hehe

I'm gonna fuck you... gently! :P
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 07 wrz 2006, 12:22

farmer1990 pisze:,a ona by chciala cos spontanicznego...
Skoro chciałaby cos spontanicznego to po co pytasz nas co masz robić???
spontaniczny
1. «będący odruchową, nieprzemyślaną wcześniej reakcją na coś»
2. «reagujący odruchowo i emocjonalnie» (za słownikiem języka polskiego)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 wrz 2006, 15:53

Chce, zeby to wygladalo na cos spontanicznego :) Taki spontaniczny plan powoli wdrazajacy w zycie :)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 07 wrz 2006, 15:57

ja mysle ze po prostu te spotkania to taka jakby rutyna..przychodzisz..gadacie..calujecie sie...nastepnym razem moze pojdz..wez ja za reke i idzcie gdzies na spacer..na piwko gdzie kolwiek..do kina moze...zawsze to cos innego ..pozniej mozecie isc do niej i jak chlopcy radzili..zabrac sie do rzeczy..calowac..mocno,delikatnie..jak lubisz...spontanicznie...petting.. tez dobry pomysl jesli jeszcze do tego nie doszlo...
pomysl sam..my nie mozemy byc spontaniczni za Ciebie;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2006, 16:47

Candy Killer pisze:pomysl sam..my nie mozemy byc spontaniczni za Ciebie;)

możemy, tylko co na to jego dziewczę? :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 wrz 2006, 16:50

lollirot pisze:możemy, tylko co na to jego dziewczę?


Dziewczę zarumieni dziewicze lica, oczka jej błysną i będzie chciała jeszcze <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 wrz 2006, 23:35

Tak, tylko szkoda, ze od Nas, nie od Niego :)
farmer1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2006, 18:34
Skąd: o-ca
Płeć:

Postautor: farmer1990 » 11 wrz 2006, 16:01

ze coi nie ode mnie??:P
jakies jeszcze propozycje??; )
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 12 wrz 2006, 19:05

jakies jeszcze propozycje??; )

boz..rusz szarymi komorkami i pomysl...
zabirz ja na spacer poki pogoda ladna,do kina,do restauracji jakiejs..nie wiem..no pomysl..moze na basen skoczcie jakis czy cos..

rusz wyobraznia chlopie
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 wrz 2006, 20:07

Candy Killer pisze:moze na basen skoczcie jakis czy cos..

A na basenie zrealizujcie receptę Haro, tylko uwaga na to, aby ktoś nie zadzwonił po policję <diabel>
farmer1990 pisze:szczegolnie licze na glosy dziewczyn co im sprawia przyjemnosc

Nie ma lekko :> Kiedyś nie było netu, a pomimo tego panowie przed 40tką naprawdę mają fantastyczną wyobraźnię i potrafią wiele jej obrazów wcielić w życie :] Tak więc myśl, Chłopie, myśl, a to, co sam wymyślisz da Tobie naprawdę sporo satysfakcji.
To, co my moglibyśmy podpowiedzieć Tobie, to będzie tylko to, co sami lubimy, a to Ty musisz poznać to, co Ona lubi. Przecież to jest właśnie najfajniejsze w związku! Do dzieła więc i niech reszta nic więcej już tutaj nie podpowiada, a kysz! <fuckoff>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości