Kobiety lubia koksow !

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:50

Haro pisze:No ten zakoksialy leszcz to ja.


Ja widze tlko koszule i jakis cien czlowieka miedzy koszula
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:54

Cos slabo u Ciebie z oczami. Z mozgiem zreszta tez. Zastanow sie teraz nad samym soba chlopczyku. Czy to co wypisujesz tutaj to faktycznie czysta praktyka? Jak musisz wygladac uzalajac sie nad soba i swiatem, ze dziewczyny wola lepiej zbudowanych od anemikow? Jak Ty wygladasz zeby zakladac takie topici?
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 03:56

Haro pisze:Cos slabo u Ciebie z oczami. Z mozgiem zreszta tez. Zastanow sie teraz nad samym soba chlopczyku. Czy to co wypisujesz tutaj to faktycznie czysta praktyka? Jak musisz wygladac uzalajac sie nad soba i swiatem, ze dziewczyny wola lepiej zbudowanych od anemikow? Jak Ty wygladasz zeby zakladac takie topici?


Wygladam jak czlowiek, a nie koks, w przeciwienstwie do ciebie
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 03:57

Jak czlowiek, czyli? Bo widzisz, ja wygladam jak koks, i na mnie leca laski. Ty wygladasz jak czlowiek, i zakladasz topic na Agnieszce. Widzisz roznice?
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 04:00

Haro pisze:Jak czlowiek, czyli? Bo widzisz, ja wygladam jak koks, i na mnie leca laski. Ty wygladasz jak czlowiek, i zakladasz topic na Agnieszce. Widzisz roznice?


Normalne laski leca na ludzi a nie napompowanych figurek miszelina.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 04:01

Fantomista pisze:nie napompowanych figurek miszelina.

Nic nie zakumalem.

Fantomista pisze:Normalne laski leca na ludzi

Ale ja ludziem jestem, tylko lepiej zbudowanym od Ciebie, jak sadze. <pejcz>

[ Dodano: 2006-08-26, 04:02 ]
A swoim ostatnim postem obrazasz moja dziewczyne. Licz sie ze slowami i nastepnym razem 5 razy przemysl to co chcesz napisac.
Fantomista

Postautor: Fantomista » 26 sie 2006, 04:05

Haro pisze:Nic nie zakumalem.


Sterydy ponoc wyzeraja komorki mozgowe :]
Haro pisze:A swoim ostatnim postem obrazasz moja dziewczyne. Licz sie ze slowami i nastepnym razem 5 razy przemysl to co chcesz napisac.


a ty moja w inny poscie ze ma penisa :(
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 sie 2006, 04:07

Fantomista pisze:Sterydy ponoc wyzeraja komorki mozgowe

Ponoc Twoja wiedza nawet na temat sterydow jest znikoma. Poczytaj troche wiecej.
Fantomista pisze:Sterydy ponoc wyzeraja komorki mozgowe

Brales?
Fantomista pisze:a ty moja w inny poscie ze ma penisa

Co wolno wojewodzie...

Co do tematu: kobiety lubia to, co lubia. Sa rozne gusta. Jedna lubi zapasnika sumo, jedna wzdycha do szczuplego, inna do kolesia, ktory jest duzy i silny. Nikt nie ma na dupie wygrawerowane "Bralem koks".
Awatar użytkownika
jamajka17
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2006, 20:29
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: jamajka17 » 26 sie 2006, 11:59

nie wszystkie kobiety lubia mięśniaków np. ja jestem tego dowodem mam koleżanki które też brzydzą się mięsniakami mi sie osobiście podobają chłopcy nie na pakowani tacy normalni wysocy i inteligentni jak mój kochany <przytul> uważam że to kwestia gustu
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 sie 2006, 12:16

Fantomista, a czy sam czasem nie koksowales i zamiast stac sie karkiem cos ci nie wyszlo?
Po co karmic trolla? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 26 sie 2006, 12:19

jak przeczytałam tytuł tego posta to pierwsza myśl któa mi się nasuneła była taka: "sranie w banie..."
tak wszytkie laski lubią koksówa, wszytskie blądynki są głupie kaza teściowa to zołza...
matka ska takie wnioski!? dwa przypadki napenwo nie sadza o ogóle! rozumiem co pokierowała twoimi takimi a nie innycmi myślami, porostu przez dwa takie przypadki w którkich odsępach czas wyciągnołes takie wnioski...
ale skarbie wierz mi nie wszytskie...;]
mój facete żeby nie pwoiwedziec że jest chudy, wygląda raczej jak patyk... ;) ale za to jest śliny i jak go czasami ładnie poprosze to mnie na 7 piętro nosi na rękach;)
słyszłąma keidyś ze koksy którzy zarzywają anabole itd itp rosną im wszytskie mięsnie wiec ciałą jamiste w fujarce równierz, może dlatego utarło się stwierdzenie że laskie wolą kosków... napenwo jednak nie ja!i wime ze nie tylko ja!
akobieta która postępuje tak jak ta z opisanje przez Ciebie sytuacjie kobietą zwać się nie powinna tylko zwykłą szmatą! bo jak inaczej? spoko po 2 miesacach zwiqzku zkoksem będzie chdoizła z rozkalibrowaną dziurą podbitym okiem ;)
TakiSamotny
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2006, 13:12
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: TakiSamotny » 26 sie 2006, 12:20

HARO!

Dałeś sie wciągnąć w beznadziejną gadke z dzieciakiem <cisza>

Zostawmy go samego ze swoimi kompleksami, bo widze że te dyskusje na forum go mocno kręcą <chory> [/b]
hitman
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2006, 17:13
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: hitman » 27 sie 2006, 17:53

Większości lasek nie podobają się koksy. Jasne,że bardziej dziewczynie bedzie się podobał koleś dobrze zbudowany a nie chudzielec. Ale chodzi o umiar, koks ma z 50 cm w łapie. Ja mam okolo 40 ale przy wzroście 1.86 tego tak nie widać. po prostu jestem proporcjonalnie zbudowany i tyle. Pewnie autor postu to jakis nastolatek z 15 kg niedowagą <diabel>
A ty Haro jeśli brałeś 150kg na klate to jestem ciekaw jak długo ćwiczyłeś? W rok tego na pewno się nie osiągnie bez koksu, a i w 2 lata cięzko bo później coraz słabiej idzie. Ja ćwicze 1,5 roku i wycisne 120kg.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 27 sie 2006, 18:28

hitman pisze:Większości lasek nie podobają się koksy.


<belt> nie cierpie takich...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 27 sie 2006, 23:50

hitman pisze:A ty Haro jeśli brałeś 150kg na klate to jestem ciekaw jak długo ćwiczyłeś? W rok tego na pewno się nie osiągnie bez koksu, a i w 2 lata cięzko bo później coraz słabiej idzie. Ja ćwicze 1,5 roku i wycisne 120kg.

Od drugiej klasy liceum, zaczalem ostro w 3, jestem na trzecim roku studiow. Cwiczylem niestety z przerwami. Faszerowalem sie kreatyna i Tribulusem Terrestris.

[ Dodano: 2006-08-27, 23:51 ]
P.S. 1.5 roku chodzisz na silownie a piszesz takie brednie Hitman, ze plakac sie chce. Tylko koks moze miec 50cm w lapie? Nie oslabiaj mnie :/
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 12:02

Fantomista pisze:I powecie mi ze dziewczyny nie lubia miesniakow na koksie to wysmieje !

opisałeś przykład 2 dziewczyn, to nawet nie jest ułamek populacji kobiet w Polsce!!!!!! Widocznie ci panowie mieli więcej do zaoferowania, się nie znam....ja za swoje wycieczki sama płace
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 28 sie 2006, 12:06

Ja nie lubie i juz:D
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Tołdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 lip 2006, 08:10
Skąd: Kraków/okolice.
Płeć:

Postautor: Tołdi » 28 sie 2006, 13:43

Kiedyś podsłszałem jak grupa dziewczyn rozmawia o swoim ideale faceta.

W pewnym momencie jedna z nich powiedziała (niby żartem...) wymownie gestykulując...

dwa... wskazując ręką ponad swoją głowę, na dwa.. pokazując tym razem na barki, na dwadzieścia dwa... z wyraźnym zachwytem rysującym się na niewinnej twarzy wskazała na miejsce poniżej pasa..

Może to tylko był żart, ale przekonałem się że w życiu każdej kobiety przychodzi moment, że taka drugorzędna rzecz jak wygląd i wielkość na zasadnicze znaczenie..!

Tołdik Niekoks.
Aquarious
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2006, 15:42
Skąd: rafa koralowa
Płeć:

Postautor: Aquarious » 28 sie 2006, 13:57

Lagartija pisze:Ja nie lubie i juz:D


Tak tak, nie lubisz, a jak zobaczysz na ulicy to sie pewnie nie obejrzysz i nie zachwycisz ? Jak siedzisz z kolezankami przy stoliku to pewnie sie do takiego nie usmiechacie ? juz to widze. Bylem nad morzem, to laski i to dwadziescia pare lat tylko za takimi lazily i przy stoliku gdzie koksy, tam i najwiecej lasek. w ogóle wy nie wiecie co to znaczy koks, koks wam sie kojarzy tylko z gosciem co ma 50 w lapie i spuchniety ryj, a nie wiecie nawet ze duza czesc tych z kaloryferkem na brzuszku, 42 w lapie i slicza opalenizna, chlopcy z rozkladowki to koksy jakich malo, nawet jeszcze gorsze niz ci napompowani i spuchnieci, bo biora silniejsze i drozsze srodki. Takze nie mowcie ze nie lubicie koksow, bo znajac zycie to koksy najbardziej wam sie podobaja, a wy po prostu nie wiecie ze to koksy. Wszystkie takie swiete, wyglad w ogóle sie nie liczy hehe, a jak przyjdzie co do czego to hipokrazja wylazi z dziewczyn.

[ Dodano: 2006-08-28, 14:11 ]
a.b1 pisze:Widocznie ci panowie mieli więcej do zaoferowania


Niekoniecznie, moze obaj mieli tyle samo do zaoferowania, tyle ze drugi byl koksem, wiec normalne ze wybrala koksa. Zrozumcie w koncu ze koksy to po prostu super zbudowani faceci, nikt nie powiedzial ze sa oni glupi albo cos.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 sie 2006, 14:30

czy wyście wszyscy powariowali? po co karmić trolla? po co odpowiadać na głupawe prowokacje? <zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 14:44

Aquarious pisze: koncu ze koksy to po prostu super zbudowani faceci,

super zbudowany to jest mój Ptysio i nie zamieniłabym go na zadnego napakowanego dwa na dwa z 22cm
Awatar użytkownika
Tołdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 lip 2006, 08:10
Skąd: Kraków/okolice.
Płeć:

Postautor: Tołdi » 28 sie 2006, 15:08

a.b1 pisze:super zbudowany to jest mój Ptysio i nie zamieniłabym go na zadnego napakowanego dwa na dwa z 22cm


Może jakaś fota tego PTYSIA...?!
Tylko, żebyś nas w kompleksy nie wpędziła...!
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 15:10

Tołdi pisze:Może jakaś fota tego PTYSIA...?!
Tylko, żebyś nas w kompleksy nie wpędziła...!

podaj @ to Ci prześle <diabel> Jakbyś potrzebował dobrego wzorca
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 28 sie 2006, 15:10

Ja wzorca nie potrzebuje, ale chetnie zobacze:
ewangielu@wp.pl
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 15:13

Zapytam Ptysia czy ma ochote być rozsyłany <lol>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 28 sie 2006, 15:27

Ja juz pytalem Ptysia czy ma ochote.
Załączniki
Ptyś.JPG
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 28 sie 2006, 15:29

Hahahahahaah, pudło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 28 sie 2006, 15:48

mi sie typowe koksy nie podobaja..ale ladnie zbudowani faceci owszem ..bez przesady.
a koksy podobaja sie najczesciej panienkom co lataja co weekend na disco...pojechalam stereotypem ale tak jest najczesciej..bo kogo widac przy koksie najczesciej? blondyneczki na szpileczkach w miniowach:] proste:) heh
ladnie zbudowany facet ..oczywiscie..nawet przyjemnie popatrzec ale taki ..budowa ala"pudzian" to juz zaaa wiele:) hehe
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 28 sie 2006, 17:47

Aquarious, Wiesz ja mam swojego faceta i na innych tak bardzo nei lukam. Ale teraz szczerze nie lubie takich pedantow: kaloryferek, zel na wlosach, wymluskany az sie swieci, po solarium i uh, ah, eh <belt> ) A i jeszcze jedno to takich to sie juz naprawde nie usmiecham! Nie wszytskie laski lubia taki sam typ faceta.
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 28 sie 2006, 18:18

Beznadziejny ten temat jest :| co za sens go bylo zakladac :|
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości