Mój WIELKI problem !! Pomóżcie MI !!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

CTX
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 09:25
Skąd: polska
Płeć:

Mój WIELKI problem !! Pomóżcie MI !!

Postautor: CTX » 22 sie 2006, 19:17

Witam, mam taki problem a wiec niedawno między mną a moją dziewczyną doszło do czegoś „więcej”. Mój problem polega na tym, że podczas pieszczot tzw. gry wstępnej gdy dziewczyna wzięła do ręki mojego członka strasznie się podnieciłem i dosłownie po 10 sekundach miałem „koniec”, po chwili podjęliśmy jeszcze jedno podejście trwałe to troszkę dłużej niż pierwszy raz ale i tak można powiedzieć, że nie doszło do konkretów dopiero za trzecim razem było OK. Czy wy chłopacy macie też nieraz takie problemy ?? Dziewczyny, a wasi chłopacy ?? Czy to jest normalne ?? I mam jeszcze jeden problem nie wiem czy to może być z tym związane ale mam chyba stulejkę bo nie mogę „ściągnąć” skórki z napletka. Kiedyś próbowałem ściągnąć to strasznie bolało. Proszę wypowiedzcie się na ten temat.
Z góry WIELKIE dzięki !!
eloelo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:45
Skąd: niewazne
Płeć:

Postautor: eloelo » 22 sie 2006, 19:19

Musisz tak jak na podrywaczki.pl wziasc jakas laseczke ona Ci zrobi lodzika i po problemu. A jak czesciej Ci laska bedzie za ptaszka lapac to coraz pozniej bedzie wybuchac;d wiecej doswiadczenia i bedzie dobrze;d
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sie 2006, 19:24

przeprszam za ot ale musze....
eloelo pisze:Musisz tak jak na podrywaczki.pl wziasc jakas laseczke ona Ci zrobi lodzika i po problemu. A jak czesciej Ci laska bedzie za ptaszka lapac to coraz pozniej bedzie wybuchac;d wiecej doswiadczenia i bedzie dobrze;d



ooo!! no tak! przeciez masz juz za soba 2 stosunki, wiec wiesz wszystko wiesz na temat kontaktow z kobietami..
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 19:26

eloelo on nie prosił bys opisywał swoje chore fantazje, on chciał rady.

CTX widze, ze to sa Twoje poczatki jesli chodzi o seks. Nie denerwuj sie, jestes poczatkujacym. Na poczatku czesto facet za szybko wypali. Wazna jest reakcja twojej dziewczyny. Nie stresuj sie tym, to nie oznacza, ze zawsze bedziesz kiepskim kochankiem, lub ona uzna ze nie jestes meski.
Wiecej trningu
Facio
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2005, 17:58
Skąd: Górny Śląsk
Płeć:

Postautor: Facio » 22 sie 2006, 21:36

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem.
Był taki czas, że z moją dziewczyną kochaliśmy się w miarę regularnie, ale mieszkaliśmy daleko od siebie. Mieliśmy prawie miesiąc przerwy, wtedy ja również nie "wspomagałem się" w żaden sposób i wyobraź sobie, że miałem orgazm, jak tylko ściągnęła ze mnie ubranie...
Taki falstart <foch> , ale cóż; na szczęście była wyrozumiała i po kilkunastu minutach mogliśmy broić do woli 8) .
Moim zdaniem takie sytuacje, jaka przytrafiła się Tobie są normalne i nie ma się czym przejmować- z czasem dojdziecie do wprawy i nie będziesz cierpieć z powodu przedwczesnego wytrysku.
I'm gonna be iron like a lion in Zion!
sebaxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2006, 14:25
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: sebaxxx » 22 sie 2006, 21:54

a jak chodzi o stulejka http://www.stulejka.com/index.php3?stro ... trona=mylo
masy tu ydjcia tej pryzpadosici i opisz tey .
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 sie 2006, 23:18

wszystko w porzadku pani na ciebie dobrze dziala nie przejmuj sie tylko z nia o tym porozmawiaj, jak dziewczyna wpozadku to ci najpierw dobrze zrobi zebyscie mogli pobrykac:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
blejd007
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 23 sie 2006, 12:31
Skąd: Z Netu
Płeć:

Postautor: blejd007 » 23 sie 2006, 17:19

zgadam się z przedmówcami
Musisz tylko się przyzwyczaić do pięknego kobiecego ciała i nabrać praktyki w seksie (pamiętaj trening czyni mistrza w tym przypadku też) i wszystko będzie ok :-). A Twoja partnerka musi to zrozumieć. Nie masz się absolutnie czym przejmować.
Awatar użytkownika
nelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2006, 13:27
Skąd: mnie znasz ?:)
Płeć:

Postautor: nelia » 23 sie 2006, 17:53

Moj chlopak nie ma takich problemow. Na szczescie <banan> Ale to chyba normalne na poczatku, tak slyszalam :)
* Wenus*

Postautor: * Wenus* » 23 sie 2006, 20:20

CTX to zaden problem. Tak często bywa przy rozpoczęciu współżycia. Troche praktyki i nauczysz się wstrzymywać orgazm. ;)
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 23 sie 2006, 20:51

Szczera prawda... nie ma sie czym przejmowac... :) moj chlopak tez tak mial na poczatku... :) nawet teraz mu sie jeszcze czasem zdaza gdy np kochamy sie w pozycji ktorej dawno nie "uzywalismy" :D albo , tak jak mowi Facio mielismy dluzsza przerwe... tak wiec nei ma sie czym przejmowac... :)
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
debest
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:58
Skąd: Z Niebios
Płeć:

Postautor: debest » 28 sie 2006, 12:16

<mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> dokladnie kazdy ma racje muszi sobie wybic z glowy ze cos z toba nietak kazdy jak zaczyna ma podobnie ale gdy zaczniesz coraz wiecej dzialac to zobaczysz ze wytrysk twoj bedzie sie opuznial a nie bedzie przed wczesny jesli masz wyrozumiala dziewczyne to wszystko zrozumie powodzenia zycze na droge rozkoszy
<<Kumam to co w głowie sie niemiesci tu mam zródło swoich opowieści>>
Humbak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2006, 23:50
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Humbak » 28 sie 2006, 23:57

Witam. Wybaczcie, ze podczepie sie pod ten temat zwracajac sie z innym problemem podobnej jednak natury. Otoz mam dokladnie odwrotny problem. Jestem nowicjuszem w dziedzinie milosni. Potwornie obawialem sie "spalenia" na samym poczatku, a spotkalo mnie cos calkowicie odwrotnego. Przez ok 8 minut "walczylem" sprawiajac mam nadzieje mojej kobiecie troche przyjemnosci...lecz pozniej podniecenie opadlo...a mnie spotkal falstart. Prosze powiedzcie czy to normalne i czy Wam takze cos takiego sie przytrafilo...badz przytrafia w trakcie stosunkow?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 381 gości