Doświadczenia sexualne z dziecinstwa.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 29 mar 2004, 23:23

Ja mialem taka sytuacje ze moja kolezanka zawsze myslala ze chlopcy maja dziurke w majtkach na siusiaka :)))
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 01 kwie 2004, 23:13

broken pisze:Ja mialem taka sytuacje ze moja kolezanka zawsze myslala ze chlopcy maja dziurke w majtkach na siusiaka :)))

Cos wtym jest - ortodoksyjni Żydzi kochają się przez dziurkę w prześcieradle :)

jeszcze jedna zabawa:
chlopaki zabawiali sie w fotografow. pstrykali zdjecia aparatami z drzewa, a dziewczynki latały nago przyjmując rozne pozy :) miejsce: ogolnodostepna sala gimnastyczna :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 kwie 2004, 00:22

gracja pisze:
broken pisze:Ja mialem taka sytuacje ze moja kolezanka zawsze myslala ze chlopcy maja dziurke w majtkach na siusiaka :)))

Cos wtym jest - ortodoksyjni Żydzi kochają się przez dziurkę w prześcieradle :)

jeszcze jedna zabawa:
chlopaki zabawiali sie w fotografow. pstrykali zdjecia aparatami z drzewa, a dziewczynki latały nago przyjmując rozne pozy :) miejsce: ogolnodostepna sala gimnastyczna :)

Bez obrazy dla nikogo, ale zydzi to nie jest normalny narod :D

A co do tej zabawy to nie kapuje. Po co ona biegaly nago po sali gimnastycznej? No bo zakladam ze nie chcialy byc uwiecznione na zdjeciach...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 02 kwie 2004, 00:42

Chciały, chciały :) Jak sama nazwa wskazuje to "zabawa". A po co siedziałeś w metalowych samolocikach na placach zabaw - chyba nie chciałeś odleciec? :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 kwie 2004, 00:50

No ja juz nie wiem. Jak tak sobie czytam co Wy wyprawialiscie to ja sie czuje jakis inny ze ja takich rzeczy ani nie robilem ani nie mialem z nimi stycznosci... Buuuu

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości