Seks w ciazy, bez zabezpieczenia?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

TakaOna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:29
Skąd: Wrocław
Płeć:

Seks w ciazy, bez zabezpieczenia?

Postautor: TakaOna » 12 sie 2006, 21:16

witam, czy kobieta w ciaży może kochać sie z mezczyzną bez zabezpieczenia w postaci kondoma, czy to nie zagraża w żadnym stopniu dziecku? Zawsze byłam tego ciekawa. Pozdrawiam Wszystkich ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 sie 2006, 21:19

nie ma przeciwskazan dla zdrowej kobiety , wrecz sie zaleca nawet
a po co niby ten kondom , czyli antykoncepcja ? wszak juz jest w ciazy sperma mezczyzny wpływa bardzo kozystnmie na kobiete (jej organizm ) udowodnione naukowo badaniami
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 13 sie 2006, 01:07

Jeżeli obydwoje są zdrwowi, to nie ma przeciwskazań.
Odstawić trzeba co prawda "ostrzejsze warianty" po 5ym miesiącu.
Dodatkowo słyszałem (nie wiem na ile prawdziwe), że sperma w 9ym miesiącu może wpłynąć na rozpoczęcie akcji porodowej (na skutek jakiejś reakcji hormonalnej- zasłyszana a nie przeczytana historia, więc nie mam pewności co do wiarygodności tegoż).

Generalnie jeżeli jest ochota na seks, to nie ma przeciwskazań aby kochać się także w trakcie ciąży. Życiu dziecka zagrażałby jedynie stosunek bez zabezpieczenia z partnerem chorym na jakąś chorobę przenoszoną drogą płciową... tak samo jak zagrażałby zdrowiu i życiu matki, ale to osobna historia.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 13 sie 2006, 15:33

Trzeba tez uwazac na silne orgazmy w 3 trymestrze, bo moga wywolac przedwczesna akcje porodowa.
A zabezpieczenie niepotrzebne, chyba ze partner na cos chory, ale wtedy to juz w ogole dradzam, bo i prezerwatywa przed wszystkim nie chroni.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 13 sie 2006, 18:38

O takie rzeczy trzeba pytać ginekologa, bo to on sie na tym zna najlepiej. Jesli chodzi w ogóle o uprawianie sexu.
A co do prezerwatywy to to chyba zbędny element, zakładając ze parnerowi nic nie dolega.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości