Zapach kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

lutek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2006, 19:50
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Zapach kobiety

Postautor: lutek25 » 24 lip 2006, 19:58

Mam wrażenie że "myszka" mojej dziewczyny dziwnie pachnie (jakoś tak nieładnie). W zwiazku z tym mam pytanie jak powinna pachnieć cipka. Czy zapach cipki wam sie podoba?? Z czym wam sie kojarzy ten zapach? Bo moze to ja jestem jakiś dziwny.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 20:05

Nie da sie tego opisac , ale skoro Ci sie nie podoba , to moze by ją wysłać do ginekologa , bo juz w przypadku nadrzerki małej zapach bedzie inny - jesli tak mogę powiedziec , no i chigiena !! to zdecydowanie na zapach i smak wpływa , tym bardziej przy tych upałach jakie teraz mamy <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 24 lip 2006, 20:07

Podoba sie... nie ma lepszego :P Moze Twoja dziewczyna ma jakas infekcje albo cos. Ja tam nie nazekam. A co do tego jak powinna pachniec... nie jestem ekspertem ale raczej nie da sie tego do czegokolwiek porownac i powiedziec "jak arbuz".
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 lip 2006, 20:13

Nie wiem, moze jestem dziwny, ale ja wole zapach cipki kobiety wieczorem po calym dniu obowiazkow, niz zaraz po prysznicu <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 20:15

TFA pisze:Nie wiem, moze jestem dziwny, ale ja wole zapach cipki kobiety wieczorem po calym dniu obowiazkow, niz zaraz po prysznicu <aniolek>


nie jestes dziwny <aniolek> conajwyzej jestes taki sam jak ja <aniolek> zawsze mówiłem ze jak bede chciał pachnidełko to sobie kupie mydełko w tescco <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
lutek25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2006, 19:50
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: lutek25 » 24 lip 2006, 20:21

No wlaśnie nie wiem co jest, ale to chyba ja mam jakis problem bo zapach mojej poprzedniej kobiety tez jakos mi nie odpowiadal. moze sie jakos uprzedzilem i teraz nic mi nie pasuje.

[ Dodano: 2006-07-24, 20:22 ]
P.S. smak mi nie przeszkadza chodzi o zapach

[ Dodano: 2006-07-24, 20:25 ]
Michal23 pisze:Podoba sie... nie ma lepszego :P Moze Twoja dziewczyna ma jakas infekcje albo cos. Ja tam nie nazekam. A co do tego jak powinna pachniec... nie jestem ekspertem ale raczej nie da sie tego do czegokolwiek porownac i powiedziec "jak arbuz".


no dobra to moze niech ktos powie jak nie powinna pachniec
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2006, 21:00

niemiły zapach może być związany z jakąś infekcją - zapaleniem, grzybkiem, etc. badanie ginekologiczne wyklaruje tę możliwość.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 24 lip 2006, 21:22

hmm mojej pachnie... apetycznie :) i chyba najbardziej przed kąpielą.
w czasie okresu może troche inaczej, co nie znaczy nieapetycznie:)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 21:52

lutek25 pisze:smak mi nie przeszkadza chodzi o zapach

To zapchaj dziurki w nosie serem i jedz ją <browar>

Skoro tamta ci nie pasowała i ta też, to może faktycznie nie trawisz tego? :|
Różne są ludziska.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 lip 2006, 00:23

lutek25 pisze: Czy zapach cipki wam sie podoba??

<zakochany>

Jak byłem mały to nienawidziłem wszystkiego, co się łowi w morzu. Mniej więcej od czasów pierwszych przygód z płcią przeciwną zacząłem nagle lubić, a w chwili obecnej wręcz uwielbiam. I nawet nie wiem gdzie przyczyna a gdzie skutek. <hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 25 lip 2006, 01:08

Hmm, nie będę hipokrytą i nie powiem, że cipki nawet te najbardziej zadbane pachną lawendą, ale ten dość charakterystyczny zapach jest znośny i po prostu trzeba się do niego przyzwyczaić :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 lip 2006, 01:50

Kiedyś mi troszkę przeszkadzał, ale się przyzwyczaiłem i jest mniam ;DD
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lip 2006, 07:04

charakterystyczny, nie dający się porównać z niczym innym :) Nie wiem, czemu wszyscy o tych rybach pitolą, ja analogii/skojarzeń nie widzę/nie wyczuwam <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 lip 2006, 10:36

TedBundy pisze: Nie wiem, czemu wszyscy o tych rybach pitolą, ja analogii/skojarzeń nie widzę/nie wyczuwam

Bo to nie ma nic wspólnego z zapachem wędzonego trupa dowiezionego łaskawie po 2 tygodniach do Twojego czy mojego miasta ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 lip 2006, 11:14

Mozesz byc nadwrazliwy na zapachy. Czy jest duzo rzeczy, ktore Ci smierdza? Czy czesto wachasz rozne przedmioty? Czy wachasz czesto jedzenie, zanim je wsadzisz do buzi?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 25 lip 2006, 13:36

Sir Charles pisze:
TedBundy pisze: Nie wiem, czemu wszyscy o tych rybach pitolą, ja analogii/skojarzeń nie widzę/nie wyczuwam

Bo to nie ma nic wspólnego z zapachem wędzonego trupa dowiezionego łaskawie po 2 tygodniach do Twojego czy mojego miasta ;)


To ja pojadę hardkorowo :D

- Jaka jest definicja dezorientacji?
- Dwadzieścia niewidomych lesbijek w markecie rybnym
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 25 lip 2006, 15:27

Fajnie pachnie, a jeszcze lepiej smakuje.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 25 lip 2006, 16:09

nei ma przecizr określonego smaku czy zapachu każdy człowiem jest inny, każda kobeita inna tak samo cipka jej zapach i smak!! to zależy od człowieka, od dnia cyklu w którym akórat się znajduje, od przeżyć (czyli przebytych chorób infekcji) i od higeiny rzecz jasne najbardziej... mój facetn określa mój zapch jako "rybkę" pachnie jak rybka... :) :P nie wime skad to wzioł ale prawda to to ejst napenwo... zapach i smak uwielbia podobnie jak ja za swoim też przepadam... (musze sobie chayb wyciać pare żeber) :P jego poprzednia kobieta nie smakowała anie nie pachniałą w ogóle a ja na poczatku chayb mocniej... w zimę zapach jest intensywnijeszy!! :)

Dodano: 2006-07-25, 16:09
nei ma przecizr określonego smaku czy zapachu każdy człowiem jest inny, każda kobeita inna tak samo cipka jej zapach i smak!! to zależy od człowieka, od dnia cyklu w którym akórat się znajduje, od przeżyć (czyli przebytych chorób infekcji) i od higeiny rzecz jasne najbardziej... mój facetn określa mój zapch jako "rybkę" pachnie jak rybka... :) :P nie wime skad to wzioł ale prawda to to ejst napenwo... zapach i smak uwielbia podobnie jak ja za swoim też przepadam... (musze sobie chayb wyciać pare żeber) :P jego poprzednia kobieta nie smakowała anie nie pachniałą w ogóle a ja na poczatku chayb mocniej... w zimę zapach jest intensywnijeszy!! :) smacznego
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lip 2006, 16:12

zadurzona pisze:w zimę zapach jest intensywnijeszy!! :)

dlaczego? <hmm>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 25 lip 2006, 16:24

w ciągu lata keidy jest goroco kobieta bardzij się poci takze w tych mijscach to zabija naturalny zapach pochwy... nie ma ona możliwości wytworzenia dopowiednije ilosci nawilrzenia aby bronić się przed infekcjami, dużo wilgoci porostu wypocimy... Zimą keidy groża nim odmożrenia i zapalenia chcemu utrzymać ciepło, nasza mała tez wteyd do tego dąży... zaobserwowałam to u siebie... mój facet potwierdza, ale czy podałam właściwy powód? tak misię wydaje... ;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 26 lip 2006, 09:09

Andrew pisze:
TFA pisze:Nie wiem, moze jestem dziwny, ale ja wole zapach cipki kobiety wieczorem po calym dniu obowiazkow, niz zaraz po prysznicu <aniolek>


nie jestes dziwny <aniolek> conajwyzej jestes taki sam jak ja <aniolek> zawsze mówiłem ze jak bede chciał pachnidełko to sobie kupie mydełko w tescco <hahaha>


Hehe pociesze was Napoleon miał to samo :D ja zresztą też
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 27 lut 2007, 12:47

Co do majteczek to „bez” czy „z” to nie ma różnicy. Bo pocierasz o materiał a jak majtki masz na sobie tu pocieranie jest bardziej intensywne bo majteczki „zależy jakie” wchodzą głębiej i drażnią tamte okolice. Co do zapachu to ja nienawidzę swojego zapachu chociaż jak to mój partner mówi czasem mam inny czyli dla niego ciekawy ale zazwyczaj nie ciekawy. Nawet dla mojego partnera. Co do dotykania mnie tam partnera to wole bez majteczek ale i tak już go tam nie dopuszczam ze względu na zapach bo zawsze on wącha i się marszczy.
Mówi ze tylko 2 razy miałam naprawdę ciekawy zapach od czego to zależy ?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lut 2007, 13:33

Wilczyca pisze:jak to mój partner mówi czasem mam inny czyli dla niego ciekawy ale zazwyczaj nie ciekawy

facet powidział ci, ze masz nieciekawy zapach ??
Wilczyca pisze:ale i tak już go tam nie dopuszczam ze względu na zapach bo zawsze on wącha i się marszczy.

<boje_sie>

albo on durny i durnot Ci nagadał, albo masz jakies problemy. a jak problemy to do lekarza.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 27 lut 2007, 14:10

To chyba nie są problemy bo czasem mam ciekawy tak mi powiedział a zazwyczaj nie ciekawy tez tak mi powiedział. Sama wącham i czuje ze jest nie ciekawy ale wiem ze niektórym dziewczynom swój zapach nie podchodzi.
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 27 lut 2007, 16:42

Powiem wam szczerze że niewiedziałem że dziewczyna podczas podniecenia wytwarza zapach.

Ale mam jeszcze jedno pytanie.

Z jakiej odległości da się ten zapach wyczuć. Czy trzeba włożyć głowe między nogi dziewczyny czy da sie go wyczuć z metra gdy kobieta jest ubrana. I czy wam dziewczyny zdarzy ło sie ten zapach wyczuć u koleżanki??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 lut 2007, 17:19

aro, weź się do książek [polecam coś na temat interpunkcji], a jak dojrzejesz do posiadania dziewczyny, to wszyskiego się dowiesz.

Wilczyca, milusiego masz faceta, nie ma co <chory> ale może to faktycznie kwestia jakichś problemów. byłaś u ginekologa?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 27 lut 2007, 17:19

Jakie pytanie…..
Zapach można wyczuć leząc koło dziewczyny albo siedzieć zależy jaki to zapach.
Gdy się nie myła to wiadomo wyczujesz ten zapach siedząc koło niej albo gdy ma okres tez możesz go wyczuć siedząc koło niej ale gdy jest podniecona to chyba jak ja tam powąchasz albo dotkniesz i powąchasz swoja dłoń.

Co do ginekologa to jeszcze nie byłam.
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 27 lut 2007, 18:24

A jak jest tak jak mówicie to pewie niewyczuje tego zapachu.


No ale dzięki za odpowiedzi


pozdrawiam
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 28 lut 2007, 00:02

no co Wy :)
To zależy od tego jaki sie ma węch, ajkie ma geny dana kobieta i jakie sie ma samemu geny. Jeśli ma odmienne niż Ty - to czujesz abrdzo intensywny zapach. Tak zrobiął natura, by zwiekszyć szanse na zdrowe potomstwo. Przyciągają nas kobiety o zapachu odmiennym od nas - czyli innych genach.
Ja zapach kobiet wyczuwam gdy są obok. Ten intymny rzecz jasna. Ale też nei wszytskich.
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lut 2007, 07:46

Wilczyca pisze:Jakie pytanie…..

albo gdy ma okres tez możesz go wyczuć siedząc koło niej
Co do ginekologa to jeszcze nie byłam.


a to ciekawe - wyjasnisz mi to ? jak pachnie okres dziewczyny ? <aniolek> z z tym twoim zapachem , co ci chłopak mówi , ze nie ciekawie tan pachniesz .... przestan sie dawac swym pasom tam lizac , to bedzie wszystko dobrze :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 226 gości