pieszczenie ukochanej

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

$mw

pieszczenie ukochanej

Postautor: $mw » 15 mar 2004, 18:22

uważamn że to facet powinien zrobić pierszy krok jeśli podoba mu się jakaś dziewczyna powinien ją zdobyć za wszelką cenę
wiem z doświadczenia że kobiety uwielbiają pieszczoty w okolicach łechtaczki
uwielbiają kiedy bierzesz ją w usta i zaczynasz delikatnie ssać bo to bardzo czółe miejsce
jeśli jesteś facetem czytającym to ogłoszenie [któremu coś z dziewczyną nie wyszło nie załamuj się ] życie takie piękne jest trzeba czerpać z niego ile się da mieć dlaczego i dlakogo żyć
MOJA RADA BĄDŹ SILNY!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 15 mar 2004, 23:04

yyyyy.... a jakie było pytanie przepraszam...? :551:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 mar 2004, 23:13

Do wora!! Maveric dziwie sie ze jeszcze nie skasowales tego :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 mar 2004, 23:37

Student pisze:Do wora!! Maveric dziwie sie ze jeszcze nie skasowales tego :)

Nie skasowalem bo tak sie sklada ze nie bylo mnie wtedy na forum :d Jak mi zaczniecie za to placic to bede czesciej, ale i tak pewnie mam najwieksza frekfencje ze wszystkich :d
Coz, albo sie jest w autobusie z ukochana albo na forum ;)
A tematu nie skasuje :d
Czemu? Bo jest tyle innych co powinno sie skasowac, a jednak sa.

Mam nadzieje, ze autor topicu napisze o co mu chodzilo zakladajac go :) Bo wg mnie o napisanie jednego spostrzezenia... Piszcie wiec co tam chcecie na tematy pokrewne z tym, przeciez jestescie dobrzy w pisaniu nie na temat ;) :d
$mw

Postautor: $mw » 16 mar 2004, 17:36

Nie chodziło mi o nic po prostu czytając inne tematy zdziwiłem się jak niektóży starsi i młodsi popisują się swoją niewiedzą na tematy miłości, nie sądzę jednak, że jestem wszechwiedzący mogę się mulić napisałem to co już wiem i co zostało przezemnie wyprubowane możecie mieć o tym różne zdanie szczeże mówiąc ono mnie nieobchodzi ale głupie posty zawsze się znajdą . To co napisałem może być przydatne tylko osobą, które wiedzą czego pragna kobiety poza przyjacielem i wiernym kompanem szukanym w osobie mężczyzny na tym skończę.



pozdr :564: ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2004, 18:13

Jestes jeszcze młody , to widać z tego co napisałeś , też nie chciałbym sie wymądrzac , ale Twa wiedza na temat czego pragna kobiety a co tyczy sie pieszczot, jest taka jaki jest twój wiek , poczytaj se jeszcze tan swój post u góry ---- to niby mają byc rady dla tych co to nie wiedzą nic !! A gdzie pominołes całą otoczke ! dziewczyny nie tylko uwielbiają jak sie im piesci łechtaczke !! ale ta wiedza jeszcze przed toba , bez urazy to normalne . wszystko w swoim czasie ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
$mw

Postautor: $mw » 16 mar 2004, 22:48

nie zaprzeczam masz rację nie napisałem wielu rzeczy które powinienem ale jak napisałeś jestem jeszcze młody i niemam aż takjiego doświadczenia
ale coś niecoś wiem
pozdr ;]
Awatar użytkownika
jasiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2004, 00:22
Płeć:

Postautor: jasiu » 17 mar 2004, 19:47

Moge miec mala prosbe do Ciebie? Poczytaj sobie do poduszki slownik ortograficzny...sorry, ale strasznie mnie drazni Twoj analfabetyzm...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 17 mar 2004, 20:01

jasiu nie czepiaj sie często ludzie piszą szybko posty i nawet sie nie zastanawiają co piszą
Ja rzadko kiedy w zdaniu wszędzie powstawiam haczyki nad ą i ę a że komuś byk sie trafi to nie przesadzaj

Dziękujemy za opiekunczość ale to forum jest o czym innym :564:
niech żyją błędy
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 mar 2004, 21:02

Jestes jeszcze młody , to widać z tego co napisałeś , też nie chciałbym sie wymądrzac , ale Twa wiedza na temat czego pragna kobiety a co tyczy sie pieszczot, jest taka jaki jest twój wiek , poczytaj se jeszcze tan swój post u góry ---- to niby mają byc rady dla tych co to nie wiedzą nic !! A gdzie pominołes całą otoczke ! dziewczyny nie tylko uwielbiają jak sie im piesci łechtaczke !!


krzys prawde mówiac to chyba poraz pierwszy sie z toba zgadzam :) to prawda dla nas dziewczyn nie liczy sie tylko kontakt fizyczny wazna jest cała otoczka jak to napisałes!!! warto zeby chłopaki o tym wiedzieli :)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 17 mar 2004, 21:13

piję zdrowie Krzysia i Agaty :-)
Liczy się OTOCZKA, nie ŁECHTACZKA :-) choć to też nie do końca :-) ale co ja wam będę tłumaczyć.. a odnośnie błędów.. studiuję filologię polską - też mi się przytrafiają błedy a ogonków stawiać nie lubię.. ale LITOŚCI.. choć troshkę mniej blendoof brrr
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 17 mar 2004, 22:25

co do błedów to popieram ja tez nie jestem orłem ortografii i popelniam wiele gaf ale lubie jak mi ktos zwraca uwage kiedy je robie zebym mogla sie poprawic a niektórym zdarza sie to nagannie i to nie przy jakichs trudnych rzadko uzywanych wyrazach a przy podstawowych a to niestety razi w oczy i to bardzo.
A ogonki w internecie nie sa wymagane a czesto nawet niewskazane.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 mar 2004, 21:04

Ogonkow nie wstawiam, bo niektorzy przeczytac nie moga, a poza tym mi sie nie chce tego shifta wciskac. Za to staram sie nie robic bledow ortograficznych i uzywam INTERPUNKCJI! Wiecie jak trudno sie czyta post bez przecinkow? To tak apropos Twego ostatniego postu sarah ;)

A jesli chodzi o ortografie to czasem nie morzna wyrazuw przeczytac pżez błendy, bo oczka pszyzwyczajone do poprawnyh wyrazuw. Wezmy np wyrazy typó rzaba czy hrabołszcz :d Wiełc lódziska nie rubcie tyle błenduw bo tego sie po prostó pżeczytac nie da! ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 mar 2004, 21:09

Dzieki za zwrócenie uwagi Maverick. Postaram sie porpawic. Niestety taka moja wada w pracach mam zawsze pełno bledów interpunkcyjnych - albo mam za duzo przecinkow albo wcale :)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 18 mar 2004, 21:20

No to udało mi się zmienić temat..
WRACAJCIE DO TEGO, KTÓRY BYŁ WCZESNIEJ :P
buziaki
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Re: pieszczenie ukochanej

Postautor: broken » 24 mar 2004, 00:01

Chcialbym cos przeanalizowac...

"jeśli podoba mu się jakaś dziewczyna powinien ją zdobyć za wszelką cenę" a potem zdanie "wiem z doświadczenia że kobiety uwielbiają pieszczoty w okolicach łechtaczki ..." - nie wiem o co tutaj chodzi. hehe. jak Ci sie podoba dziewczyna to na pierwszej RANDCE sciagaj jej spodnie po lechtaczce; ;) brzmi to szalenie komicznie :))) a moze to jakis tajny sposob ?
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 24 mar 2004, 04:58

Ten post jest w ogole komiczny.
Facet nauczyłbyś się:
ortografii
jakiejś ogłady
umiejętności precyzowania myśli
... i zdolności do pomyślunku przed naciśnieciem jakiegos klawisza ;)
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 mar 2004, 07:00

Chłopak był pod wrażeniem tego co odkrył, dosłownie i w przenośni. Z wrażenia zapomniał o ortografii i interpunkcji. Pewnie ręce mu się trzęsły ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: pieszczenie ukochanej

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 11:31

broken pisze:Chcialbym cos przeanalizowac...

"jeśli podoba mu się jakaś dziewczyna powinien ją zdobyć za wszelką cenę" a potem zdanie "wiem z doświadczenia że kobiety uwielbiają pieszczoty w okolicach łechtaczki ..." - nie wiem o co tutaj chodzi. hehe. jak Ci sie podoba dziewczyna to na pierwszej RANDCE sciagaj jej spodnie po lechtaczce; ;) brzmi to szalenie komicznie :))) a moze to jakis tajny sposob ?

BROKEN ! ? Nie zastanowiłes sie nad tym co ten chłpak napisać chciał albo raczej przekazac , dlatego ten Twuj post jest taki jaki jest , nie ma tam zadnego komizmu ! wystarczy chciaec zrozumiec komu o co chodziło a nie czepiac sie tego ze cos zostało zle napisane
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:40

Krzys - ale sam jeszcze raz to przeczytaj i NIE MOW mi ze to nie wyglada choc minimalnie komicznie. zreszta nie tylko ja to zauwazylem.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości