sex a namior

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

sex a namior

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 12:36

Kochaliście się kiedys w namiocie?? wiadomo warunki nie są zbyt domowe ....tylko polowe.... cięzko dosyć z wodą jedynie tylko rano można się wykąpac w osrodku...hmm jak sobie radzicie w takich okolicznosciach?? może macie jakies swoje patenty czy sposoby na to by móc sie spokojnie kochac a przy tym zachować higiene... hmm
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 19 lip 2006, 13:02

lolek3 pisze:jedynie tylko rano można się wykąpac w osrodku


juz masz jeden.

Sa takie specjalne chusteczki nawilzone - je tez mozna ze soba zabrac.

Woda mineralna niegazowana - albo gazowana jak ktos lubi <diabel>

lolek3 pisze:by móc sie spokojnie kochac


postawic namiot w miare daleko od znajomych/ludzi ogolnie jak jest taka mozliwosc - nie ma innej rady....chyba, ze namiot jest wysoki i tlumi wszystkie dzwieki w srodku... <diabel>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 13:05

nio w sumie tak...tylko że to pole namiotowe nam morzem.... i cięzko rozbić się tak by być daleko od innych namiotów... zostaje zachowywać się cicho :>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 19 lip 2006, 13:08

lolek3 pisze:zostaje zachowywać się cicho :>


A co, wstydzisz się czegoś? :| No chyba że ktoś Wam przyjdzie i powie że przeszakdzacie, to wtedy można się wyciszyć <lol>

Najlepiej postawić namiot blisko strumyka jeśli się taki znajdzie ;) Można w środku nocy wyjść się podmyć <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 13:10

Njciekawsze w tym wszystkim jest to ze jak czlowiek siedzi w srodku to nie zdaje sobie sprawy ze to slychac tak samo jak i bez namiotu <diabel> czesto sie o tym zapomina.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 19 lip 2006, 13:13

TFA pisze:ze to slychac tak samo jak i bez namiotu


przynajmniej nie widac <diabel>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 13:19

Symfonia pisze:przynajmniej nie widac
heheh z tym to bym polemizował hehehe wystarczy że będzie jakieś małe światełko w namiocie albo coś co świeci:) i wszystko każdy widzi co sie dzieje w namiocie <diabel> tzn kontury..... <diabel>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 19 lip 2006, 13:21

Bogowie !! To straszne !! Kontury ludzkich ciał !! Aaaaaa !! A ja mam łokcie !! :|

<lol>

Stary, albo chcesz się bzykać i masz gdzieś gapiów i podsłuchujących albo jedźcie pod osobne namioty <hahaha> Niepotrzebnie się będziesz stresował rano że ktoś słyszał że Ty masz lepiej niż on <diabel>

Jak masz duży namiot to zawsze można sobie przynieść miskę wody i ręcznik zmoczyć :] Ewentualnie późno w nocy iść we dwoje pod natryski :>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 13:25

zle rozumiesz to co pisze człowieku...ja mam gdzieś to co kto słyszy i myśli.... chodzi mi tylko o fakt ze nie muszę się afiszowac tym i nie musi cały osrodek wiedzieć że bzykam sie z panną... o to mi chodzi 8) tak wiec wiesz....
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 19 lip 2006, 14:04

lolek3 pisze:zle rozumiesz to co pisze człowieku...ja mam gdzieś to co kto słyszy i myśli.... chodzi mi tylko o fakt ze nie muszę się afiszowac tym i nie musi cały osrodek wiedzieć że bzykam sie z panną... o to mi chodzi 8) tak wiec wiesz....


Nie jedziesz na pielgrzymke do Częstochowy wiec nie wiem czemu sie obawiasz, ze ktos uslyszy czy zobaczy ? :> A skoro nie chcesz się afiszować to lepiej zrezygnuj ze swojej dziewczyny i wyjedz sam, bo samo to ze 2 ludzi obojetnie jakich i czy przeciwnych plci spi pod namiotem wzbudza podejrzenia :)
Pod namiotami zazwyczaj sa wlasnie parki 20 - 25 lat lub tez ekipy które wyjechaly sobie popić/popalić w spokoju. Nikt nad morzem pod namiotem nie chce pobyc w ciszy czy sie relaksowac i nikomu nie przeszkodzicie ;] Wątpie też że kogoś specjalnie zainteresuje skad te odglosy bo nocami nad morzem plyna one ze wszystkich stron ;)
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 19 lip 2006, 14:05

lolek3 pisze:nie musi cały osrodek wiedzieć że bzykam sie z panną

to sie zgadzam

Symfonia pisze:chusteczki nawilzone

popieram

lolek3 pisze:zostaje zachowywać się cicho


ja uważam ze takie powstrzymywanie sie moze być jeszcze bardziej podniecające niż krzyki w niebogłosy <diabel>
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 19 lip 2006, 14:09

a swoja droga to dosc niewygodne- moj chlopak ma pod namiot taki dmuchany materac z weluru, spi sie bajerancko ale bzyka- bardzo niewygodnie, bo sie zapada i nie ma mozliwosci na... glebsze poznanie. co do higieny, myzawszejezdzimy nad jeziorko, ale kapiemy sie i tak dopiero rano, jakos mnie to wszystko nie odrzuca, w kazdym razieniebardziej niz zimna woda.

slusznie lelek napisal, bzykanie bzykaniem, ale kompletny brak skrupolow...
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 14:13

zobaczymy jak będzie <diabel> do wyjazdy jeszcze dwa tygodnie <diabel> jakoś sobie poradzimy <diabel> cieszę się że tyle osób zainteresowało się tym tematem <diabel> pozdrawiam ciepluchno <diabel>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 lip 2006, 16:53

hehe zaloz sobie dzwiekochron :D ... po prostu starajcie sie byc cicho...to jest podniecajace a na dodatek ja lubie jak partnerka gryzie moja reke by nie krzyczec :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 19 lip 2006, 17:24

Ech młodzieńcze lata i seks nad morzem w namiocie...

...było się, robiło się.

Porady:
1. Jak jedziesz ze znajomymi, to wymknijcie się po prostu z knajpy, z propozycją, że teraz wy popilnujecie namiotów.
2. Jak obawiacie się obcych ludzi, to lepiej w ogóle namioty na dwóch przeciwległych krańcach... Polski.
3. Higiena- manierka z wodą i myjka (taki malutki ręczniczek frote- z jednej strony kropla żelu pod prysznic, z drugiej sama woda), ewentualnie te nawilżane chusteczki, ale to gorsze wyjście. Rano pod prysznic i cała filozofia.
4. Savoir-vivre- nie wrzeszczeć na całe pole namiotowe, nie afiszować się... w nocy co drugi namiot i przyczepa trzęsą się z wiadomych przyczyn, więc nie będziecie jedyni- innym też należy się prywatność. Gumki po zużyciu bierzemy ze sobą do kosza na śmiecie a nie zakopujemy obok namiotu. Gdy nie używacie do wyczyszczenia "śladów bojowych" może posłużyć wspomniany ręczniczek... tylko wpierw wy, potem śpiwór/karimatka/materac.
5. Lepszy jest i tak seks na plaży/wydmach/w lesie w nocy, tylko weźcie ze sobą jakiś ręcznik plażowy/kocyk, żeby nie ubabrać się piachem.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lip 2006, 17:39

lolek3 pisze:Kochaliście się kiedys w namiocie??
Tak. Na samym poczatku zwiazku.
lolek3 pisze:może macie jakies swoje patenty czy sposoby na to by móc sie spokojnie kochac a przy tym zachować higiene... hmm
Rano idzie sie pod prysznic i tyle. Gdzie tu problem z higiena?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 lip 2006, 18:00

Nie dla mnie, na stare lata jestem kur.ewsko wygodny i taka partyzantka mnie nie bawi. W lesie, na świeżym powietrzu - tak. Ale namiot odpada :D Już lepiej w furze <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 lip 2006, 18:15

lolek3 pisze:Kochaliście się kiedys w namiocie??

tak. 200 metrów od rumuńskiego parlamentu :D i w innych ciekawych miejscach :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 19 lip 2006, 18:56

lolek3 pisze:chodzi mi tylko o fakt ze nie muszę się afiszowac tym i nie musi cały osrodek wiedzieć że bzykam sie z panną...


Nie musisz też się schizować i starać by nikt nie zauważył <lol> Chyba że wolisz z powodu stresu nie dać jej satysfakcji ;)

alekz pisze:Nie jedziesz na pielgrzymke do Częstochowy wiec nie wiem czemu sie obawiasz, ze ktos uslyszy czy zobaczy ? :>


Swoją drogą szpitale przyjmują chyba najwięcej porodów po pielgrzymkach <banan>

TedBundy pisze:Nie dla mnie, na stare lata jestem kur.ewsko wygodny i taka partyzantka mnie nie bawi. W lesie, na świeżym powietrzu - tak. Ale namiot odpada :D Już lepiej w furze <aniolek>


To ja wolę namiot :) Jakoś tak ;)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 19 lip 2006, 19:53

zachowywać sie cicho!!?? chyab kpicie... :] nigdy w życiu!! :) ja w takich sytuacjach jecze jeszcze bardziej, co sex ludzka rzecz przecierz!!:) no ale bez przesad oczywiscie... ;) bo jak to tak dzieci w piaskownicy a my tutaj glośno się zachowujemy, trzeba znać umiar (ja go nie znam...) :P
jesli chodzi o higienę po sexie to chdoiz penwie o to ze nikturzy nie lubie kłaść sie spać po sexie lepiac się do siebie dosłownie... my kąpaliśmy się wteyd w pobliskiej rzece... :P nago... ;)
a te tamet sexu w namiecie pisąłam w ostatnim poscie na moim blogu... ;)
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 20:00

zadurzona pisze: my kąpaliśmy się wteyd w pobliskiej rzece... nago...
to mogło być całkiem miłe:) ale wiesz ja nie będe leciał nagi z pola namiotowego na plaze bo to kawałek drogi jest:D
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 20 lip 2006, 10:16

Jeżeli jedziecie na kilka dni to poświęć się wybierz na krótki spacer po polu po północy :) zobaczysz jak głęboko w d...e mają to inni. Jeżeli jedziecie na 1 wieczór to sam miej to gdzieś. Prawdopodobieństwo spotkania tych samych osób jest znikome a i tak nikt nie zwróci uwagi na wasze wybryki (chyba, że Twoja partnerka w czasie ekstazy przeklina w 7 językach) co też ma znikome prawdopodobieństwo :D
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 lip 2006, 07:01

Mroczny Piskacz pisze:Swoją drogą szpitale przyjmują chyba najwięcej porodów po pielgrzymkach

To znaczy, że dzieci były poczęte w listopadzie. :]

Ciąż jest najwiecej po pielgrzymkach.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 21 lip 2006, 08:45

Ciąż jest najwiecej po pielgrzymkach.


O to mi chodziło ;) Po pielgrzymkach w sensie w czasie pielgrzymek poczętych dzieci :P
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2006, 09:02

a jak myslicie , po co te pielgrzymki !? <aniolek> by powiekszyc grono parafianów <hahaha>
wiara ??.........? hmm? czy naprawde trzeba isc do Czestochowy , by sie pomodlic ? czy tam nas Maryja bardziej wysłucha ? czy tez tamci ludzie sa " równiejsi"? mają wieksze szanse na wysłuchanie swych modlitw ? Jesli tak , to niesprawiedliwym by to było .Czy trzeba takiej swoistej pokuty by zostac wysłuchanym ? nie sadzę ! po prostu napisane jest , "Proscie .... a bedzie wam dane " ot wszystko w kwesti modlitw , jak i prósb kierowanych do Boga .
reszta to marketing swoisty , jak i sfera finansowa
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 21 lip 2006, 09:06

Schodzimy z tematu Krzysiu :)

Namiot, może nie jest miejscem najwygodniejszym, ale jak się człowiek postara na pewno wygodniejszy niż "fura" czy bela siana ;) Ważne by był obszerny, bo w takiej 2ce to naprawdę ciężko było :P
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2006, 09:09

a cóz to za temat , moze zacznijmy podobne , sex w windzie , w przymierzalni , w ubikacji dla inwalidów , na klatce schodowej itd. tu bede mial wiele do powiedzenia ! wielka mi rzecz sex w namiocie --- duszno w nim i tyle , wolał bym wysc na powietrze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 lip 2006, 09:11

Andrew pisze:duszno w nim i tyle


z pewnością :D Nie ma jak łono natury, a nie pod kawałkiem brezentu <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 21 lip 2006, 09:12

Tak apropos tego co mówisz, ostatnio rozważaliśmy z przyjacielem czy seks w wannie pod prysznicem [czyli nie w kabinie prysznicowej] nadal zalicza się jako seks pod prysznicem czy seks w łazience? A może seks w wannie? Chociaż w wannie to by było raczej nie na stojąco ;)

Ja twierdzę że pod prysznicem, bo taka jest idea. Jak Ty sądzisz? :>

[ Dodano: 2006-07-21, 09:12 ]
TedBundy pisze:brezentu


W dzisiejszych czasach poliestry :)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2006, 09:16

Dla mnie to bez znaczenia ! nich se nazywaja to jak chca , mnie to rybka ! jesli na mnie , woda bedzie leciec z prysznica to bedzie to sex pod prysznicem , jesli nie, a bede w wannie , to sex w wannie , jesli na pralce w łazience , to sex w łazience
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości