czemu później go już nie czuje? ;/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

czemu później go już nie czuje? ;/

Postautor: Moolin » 14 lip 2006, 09:57

mam problem....otóz gdy uprawiam seks z moim partnerem czuje go tylko wtedy gdy we mnie wchodzi....potem juz zanika...nie czuje nic...tak jakby jego penis sie rozplynal ;/ rozmawialismy o tym i on tez tak ma...tez tego nei czuje...a zpelnie inaczej jest gdy wklada mi palce....to czuje doskonale...wiec o co tu chodzi ze czuje palce a nie czuje jego czlonka chociaz jest pare razy grubszy od palcow?(no ale nie jest duzy tak mysle...srednich rozmiarow bym powiedziala :p ) :(....dodam ze niedawno byl nasz pierwszy raz...i bylo w sumie tak samo ;/ czy to mozliwe ze mam zbyt mokro(bo w sumie jest troszku plynu ;p) i nie ma zwiekszonego tarcia?

bardzo prosze o pomoc.pozdrowienia :*
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2006, 09:58

nie nie masz zbyt mokro , tylko nie pasujecie do siebie rozmiarowo , to najbardziej prawdopodobnie.
A jak zaciskach miesnie "kegla" to jest inaczej ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: czemu później go już nie czuje? ;/

Postautor: Anula » 14 lip 2006, 11:34

Moolin, na początku tak bywa. Z czasem nauczysz się odczuwać Twojego mężczyznę w środku. Póki co trenuj mięśnie Kegla. A próbowaliście w innej pozycji? Myślę, że na łyżeczkę byłoby Wam super - wtedy możesz go łatwo ściskać i na pewno lepiej go poczujesz niż na misjonarza. Poproś też chłopaka, żeby bardziej powariował ;) Nie tylko wkładał i wyciągał, ale ponapierał też trochę na ścianki pochwy - trochę na lewo, trochę na prawo, na dół i do góry :)
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 14 lip 2006, 11:56

Andrew pisze:nie nie masz zbyt mokro , tylko nie pasujecie do siebie rozmiarowo , to najbardziej prawdopodobnie.
A jak zaciskach miesnie "kegla" to jest inaczej ?



ehh czyli jesli nie pasujemy do siebie rozmiarowo to proponujesz zmienic partnera? :( ale ja go nie chce zmieniac.... :( przynajmneij narazie ;p

nie probowalam zaciskac...staram sie byc wyluzowana na maksa..moze to jest wlasnie moj problem ;/ za bardzo jestem wyluzowana ;/

[ Dodano: 2006-07-14, 11:57 ]
Anula pisze:Moolin, na początku tak bywa. Z czasem nauczysz się odczuwać Twojego mężczyznę w środku.Myślę, że na łyżeczkę byłoby Wam super - wtedy możesz go łatwo ściskać i na pewno lepiej go poczujesz niż na misjonarza.



mam nadzieje ze zaczne go odczuwac...:)

na lyzeczke? a jaka to pozycja? pierwszy raz o niej slysze ;p :)
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 14 lip 2006, 12:00

Moolin, nie sądzę, żebyście nie pasowali rozmiarowo do siebie. To bardzo rzadkie wypadki. Twoje wyluzowanie, to było dobre na pierwszy raz. Teraz to już nie luzuj ;) Ściskaj i zaciskaj ile się da :)

Na łyżeczkę:
http://agnieszka.com.pl/sztuka_kochania/spoons/index.php
Uwielbiam :) Właśnie wtedy gdy chce go dobrze poczuć :) I jest dobra, gdy jest bardzo mokro, bo inaczej to czasem trochę obciera :(
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 14 lip 2006, 12:18

Poogladaj rozne pozycje, wyprobujcie co najmnie z 10 i dopiero wtedy bedziesz cokolwiek wiedziala, czy cos czujesz czy nie.
A poza tym, popros partnera, zeby w trakcie piescil Cie rowniez alcami, to wzmaga doznania. Tylko wytlumacze jak krowie na rowie, niech ich nie pcha jednoczesnie z penisem do srodka, ale piesci lechtaczke, piersi... .
Ehhhh, ze sie ludzie do tego zabieraja nie przeczytawszy zadnej ksiazki, nie sprawdzajac nawet w necie. Zeby nie znac pozycji??? Wstyd i hanba!
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 14 lip 2006, 12:45

Moolin pisze:ehh czyli jesli nie pasujemy do siebie rozmiarowo to proponujesz zmienic partnera? :( ale ja go nie chce zmieniac.... :(

Dziecko gdzie on ci napisal ze masz zmienic partnera?
Dorwijcie jakas ksiazke z pozycjami milosnymi i probujcie wszystkie a ty zacznij zaciskac miesnie ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 14 lip 2006, 12:47

Co Wy z tymi miesniami? Nie jest konieczne zaciskanie miesni, a z pewnoscia nie na poczatku. Tego tez sie trzeba nauczyc.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 14 lip 2006, 12:54

sadi pisze:
Moolin pisze:ehh czyli jesli nie pasujemy do siebie rozmiarowo to proponujesz zmienic partnera? :( ale ja go nie chce zmieniac.... :(

Dziecko gdzie on ci napisal ze masz zmienic partnera?
Dorwijcie jakas ksiazke z pozycjami milosnymi i probujcie wszystkie a ty zacznij zaciskac miesnie ;DD


po pierwsze nie dziecko bo twoj wiek prawie ze odpowiada mojemu....a po drugie to ANDREW nic mi doslownie nie napisal...po prostu mysle ze moglby tak to stwierdzic :>
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 14 lip 2006, 13:19

Moolin pisze:po pierwsze nie dziecko bo twoj wiek prawie ze odpowiada mojemu

Masz ksiazeczke powinna pomoc ;DD
Pozycje milosne
I nie panikuj tylko cwicz bo to daje najlepsze efekty ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 14 lip 2006, 13:34

sproboj cwiczyc miesnie zaciskaj tez jesli on jest w tobie,warto. bedziesz go czuc nawet gdy dostaniesz orgazmu.nie zmieniaj partnera!ewentulanie uzywaj gumek z wypustkami.
...
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 14 lip 2006, 13:34

ta twoja ksiazeczka...nie chce sie otworzyc.... :> uszkodzony plik :>

[ Dodano: 2006-07-14, 13:35 ]
no ale dzieki za pomoc... :)
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 14 lip 2006, 14:06

Moolin pisze:ta twoja ksiazeczka...nie chce sie otworzyc.... :> uszkodzony plik :>

[ Dodano: 2006-07-14, 13:35 ]
no ale dzieki za pomoc... :)

Eeeee...chyba jednak nie jest uszkodzony bo przed chwila go sciagnalem i dziala ;)
Tylko po sciagnieciu pliku musisz do niego dopisac rozszerzenie .pdf z niewiadomych mi przyczyn je obcielo podczas upload'u...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2006, 19:28

Moze na głowie stawac ! ale zawsze bedzie tak ...iż bedzie go czuc za mało !! pewne kombinacje pomogą , oczywiscie , ale nie za wiele .Jak wycwiczy miesnie "kegla" bedzie lepiej i obym sie mylił , ze i to bedzie za mało !
Zmiana partnera??? NIE - jesli sex nie jest dla Ciebie chlebem powszednim .po prostu sie przyzwyczaic , ale z drugiej strony czy mozna ? pewnie niektóre i moga , pewnie tez moge racji nie miec ! Bowiem wychodze z załozenia , iz własnie fizycznie do siebie nie pasujecie , ciebie to juz przeszkadza , a co dalej w konsekwencji trwania zwiazku ? co po urodzeniu dzieci ?
To własnie moje załozenie nie pozwala mi myslec optymistycznie
Jesli nie mam racji , moze sie wiele zmienic <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 14 lip 2006, 19:33

pytanie jak zwykle popeirwszym razie... na pewno zdarzycie się jeszcze nauczyć ajk się czuć nawzajem!! do tego sasu zmieniajcie i pórbojcie różnych pozycji! od czego w końcu macie wyobraźnie... no i nadawajcie rózne tempo stosunkowi od szybkich i krótkich po długiei głębokie... napeno wrrótce się poczujecie... ;)
powodzenia
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 lip 2006, 20:38

zadurzona pisze:pytanie jak zwykle popeirwszym razie... na pewno zdarzycie się jeszcze nauczyć ajk się czuć nawzajem!! do tego sasu zmieniajcie i pórbojcie różnych pozycji! od czego w końcu macie wyobraźnie... no i nadawajcie rózne tempo stosunkowi od szybkich i krótkich po długiei głębokie... napeno wrrótce się poczujecie... ;)
powodzenia


w tym problem ze to pytanie raczej nie jest po pierwszym razie ale juz po jakims tam stazu, roznic anatomicznych nienadrobisz, a czy para to zaakceptuje to juz sprawa indywidualna, ale wiadomo jak to zazwycvzaj jest...
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 15 lip 2006, 00:23

u mnie jest takl samo (czasem) napoczatku tez bylo ze ledwo czulam gop w sobie jak bym urodzila z trojke dzieci;p teraz z czasem jest coraz lepiej oczywiscie podczas stosunku sa xchwiloe ze jest luzno ale wtedy wycuiagamy go na chwile by plyn zaschnal a potem jest ok :) tez mnie to martwilo na poczatku ale teraz jest cotraz lepiej
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 15 lip 2006, 01:27

1. ćwiczenie miesni jak juz wspominali
2. moze od tylu?
3. penetracja na strony poziome? moja partnerka mnie o to prosi zapewne gdy chce poczuc bardziej mojego fifola..
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 15 lip 2006, 09:47

ANDREW przerazasz mnie ;/ ;p
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lip 2006, 14:54

Trudno ! ja tu dyrdymałów nie zamierzam pisac .
Skoro piszesz tego posta tu ! i teraz , to juz zawsze bedzie tak , ze bedziesz sie zastanawiac ...dlaczego i jak by to było z innym ..wiec ...czegos Ci bedzie brakowac <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości