Jezuu czy wszystkie dziewczyny sa takie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Narwaniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2006, 21:13
Skąd: Nowy Sącz
Płeć:

Jezuu czy wszystkie dziewczyny sa takie?

Postautor: Narwaniec » 13 lip 2006, 12:25

Witam wszystkich.
W sumie to niemam duzego problemu ale zaciekawila mnei pewna rzecz. Jestem z moja ukochaną prawie 3 lata, wszystko sie uklada jak uklada , raz jest dobrze a czasem zle...wracajac do rzeczy, moja kobieta powiedziala mi ze niechce / chce miec przerwe, w zabawie ustami mną oraz ja ją, :P mowi ze niechce aby nam sie to znudzilo i chciala by przerwy. No spoko, wiec sie ją pytam , czy moze nie podobalo jej sie to, albo przeszkadzalo albo cus. Ale ona mowi ze nie, ona to uwielbia, teskni za tym , bylo jej zawsze wspaniale i uwielbiala mi robic "lodzika" :D jednak cche miec przerwe :P heh , co o tym sadzicie? zawsze bylo wspaniale a teraz juz niechce :/ cos jest nie tak, w ogóle ostanio miedzy nami jest inaczej eh ja mam klopoty, wypadek, mnialem powazny, pozniej operacje , a kilka dni temu dowiedzialem sie ze moj ojciec ma raka z przerzutami i jest bardzo zle.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 13 lip 2006, 12:28

Narwaniec pisze:zawsze bylo wspaniale a teraz juz niechce :/ cos jest nie tak
Narwaniec pisze:cche miec przerwe


Tyle moim zdaniem, nie doszukuj się drugiego dna bo po co ?

[ Dodano: 2006-07-13, 12:32 ]
Dodatkowo może nie chce popaść w rutynę, rutyna zabija "każdą" miłość :)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 13 lip 2006, 12:51

Jeśli chce przerwy to uszanuj jej zdanie. Ale mimo wszystko postaraj się z nią otwarcie porozmawiać i dowiedzieć się, czy faktycznie "przerwa" jest prawdziwym powodem... Bo za miesiąc będziesz (przypuszczalnie) pisał, że ona nadal nie chce i nie będzie to już wtedy takie 'funny'...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2006, 17:16

E tam co w tym dziewnego?Ile mozna no? Raz tak raz siak. Wydaje mis ie ze mozesz to pieknie wykozystac. Przeca cos w miejsce orala powinno wskoczyc :D Moze sprobujesz ja namowic do realizacji jakiejs fajenej fantazji? :> SKoro nie chce rutyny to powinna soe zgodzic ;)
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 13 lip 2006, 17:47

moim zdaniem są dwa wytłumaczenia jej zachowania... pierwsze (gorsze) jest takei ze po prostu jest zimna suką (przepraszam za wyrażenie) i tak rozpoczyna kończenie wasze zwiazku... być mozę boi się odpowiedzialnosci jaka czeka ja, nie jeste w stanie być przy tobie w najtrudnijeszych chwialach... wteyd nie masz czego żałowac bo nie jest ciebie warta...druga opcja to taka jak mówi sama, ja też wiele krotnie zarzyczyląm sobie przerwy w pieszczotach oralnych anie nie trwała ona zbyt długo bo nie mam zbyt silnej woli... ale po przerwie takie pieszczoty smakują o wiel lepij, wiec wykorzystaj ten czas na wykorzystanie innych zabaw i nowyc pozycji...! a keidy wreszice uznacie ze dosc celibatu... to będzie to explozja przyjemności... :) życze powodzenia mam nadzieje że to opcja 2 jest prawdziwa... pozdrawiam..:*
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 13 lip 2006, 17:59

Narwańcu, jeśli chce przerwy, to uszanuj to, ale obserwuj. <aniolek> zadurzona, proszę, popracuj trochę nad składnią i ortografią <browar>
Narwaniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2006, 21:13
Skąd: Nowy Sącz
Płeć:

Postautor: Narwaniec » 13 lip 2006, 18:07

Hehe Dziekuje wam wszystkim ;) oj juz cos wymysle zamiast tego. Sorki za moje błędy ale niemam ostanio glowy do takich drobnostek :D ale jak widzicie uśmiecham sie :)
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 13 lip 2006, 18:09

[quote="*qbass*"][b]Narwańcu[/b], jeśli chce przerwy, to uszanuj to, ale obserwuj. <aniolek> [b]zadurzona[/b], proszę, popracuj trochę nad składnią i ortografią <browar>[/quote]

mój drogi nie będę pracować nad zadną wskłądnią ani ortografią, bo... już niejedniokrotnie wspominałam ze mam dysortografie! pozdrawiam!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 13 lip 2006, 18:16

zadurzona pisze:mój drogi nie będę pracować nad zadną wskłądnią ani ortografią, bo... już niejedniokrotnie wspominałam ze mam dysortografie!
Zacytuję Ci zatem regulamin: <regulamin>
3. Dbaj o wygląd swojego posta. Nie nadużywaj kolorów oraz nie pisz WIELKIMI literami. Jeśli natomiast masz problemy z ortografią, sprawdź trudny wyraz tutaj: http://so.pwn.pl
zadurzona pisze:pozdrawiam!
Również! <browar>
EOT
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 13 lip 2006, 18:36

Narwaniec, a co to w ogóle za tytuł, co? Może to już któraś z rzędu panna, która po 3 latach przestaje Ci lodzika robić? A może uważasz, że zwiodła Cię tym lodzikiem, a kiedy już upewniła się, że ma Cię tylko dla siebie to już nie musi tego robić? Nie sądzę. Mogłeś to jakoś inaczej sformułować.

Ja tam lubię lodzika, ale czasem mam na to ochotę, a czasem nie. Jak nie mam, to nie robię i bywa, że i miesiąc przerwy jest. A najbardziej nie lubię być do tego przymuszana, chociaż to może złe określenie jest. Nie lubię nalegania i zachęcania mnie do tego. Po prostu wolę, gdy akurat w tej dziedzinie inicjatywa wychodzi ode mnie.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 13 lip 2006, 18:45

Pff tez masz koles problem... :]
Lepiej sie martw tymi dwoma ostatnimi problemami...
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Narwaniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2006, 21:13
Skąd: Nowy Sącz
Płeć:

Postautor: Narwaniec » 13 lip 2006, 18:53

Ja wiem wiem, nie mówiłem ze to az taki problem, pytalem z ciekawosci was, przeczierz nie zostawie panienki ze mi lodzika nierobi lol :D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lip 2006, 20:37

Ja też tak miałam, że nie chciałam ani oralnego, ani zwykłego sexu... Po prostu tak czasami mam, pewnie Twoja również tak ma, że chce troche od tego odpocząć, bo ileż można? :D
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 14 lip 2006, 01:11

Narwaniec pisze: zawsze bylo wspaniale a teraz juz niechce cos jest nie tak, w ogóle ostanio miedzy nami jest inaczej eh ja mam klopoty, wypadek, mnialem powazny, pozniej operacje , a kilka dni temu dowiedzialem sie ze moj ojciec ma raka z przerzutami i jest bardzo zle.
Pozdrawiam


Więc skąd ten dobry humor?? Chyba masz większe problemy niż to, że dziewczyna ci loda nie chce robić. Zresztą jak, po takiej wiadomości masz ochote na zabawy??
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 14 lip 2006, 09:44

drogi *qbasie* ty mi tutaj regulaminu nie cytu, bo dla mnie zasady istnieją po to by je łamać... a jeśli to będzie przeszkadało któremuś z "szefów" to mi zablokują konto i mnie poroptu wypi***... ja swojego postępowania nei zmienie bo woel sensownie odpowiadać i pomagać ludziom nize zwrac uwagę czy napisał U czy Ó... jeśli bardzo Ci to przeszkadza... cóż przykro!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 lip 2006, 10:21

zadurzona pisze:mój drogi nie będę pracować nad zadną wskłądnią ani ortografią, bo... już niejedniokrotnie wspominałam ze mam dysortografie!


Typowe <hyhy>

A jakbyś nie była zbyt piękna to byś się nie malowała, bo byś stwierdziła, że nie warto? <aniolek>
soul of a woman was created below
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 14 lip 2006, 17:40

drogi *qbasie* ty mi tutaj regulaminu nie cytu, bo dla mnie zasady istnieją po to by je łamać... a
<hahaha>
swojego postępowania nei zmienie bo woel sensownie odpowiadać i pomagać ludziom
No sorry, ale ja Cię rozczytać i zrozumieć nie mogę <aniolek>
A jakbyś nie była zbyt piękna to byś się nie malowała, bo byś stwierdziła, że nie warto?
<hahaha>
Charlie za ten tekst <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości