Chciała bym sprubowac seksu od tylu...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Ola412
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Chciała bym sprubowac seksu od tylu...

Postautor: Ola412 » 11 lip 2006, 19:36

Witajcie.. mam do was pytanie... Z moim chlopakiem kochamy sie od wielu lat. Rok temu zaczelismy uprawiac seks. Robilismy to w wielu pozycjach. Ale najbardziej chciala bym aby moj misiek wszed w moja szparke od tylu... tylko ze on ma penisa dlugosci 13 cm... i nie wiem czy damy rade w tej pozycji sie kochac???:( Pomocy!!!
Ostatnio zmieniony 11 lip 2006, 19:41 przez Ola412, łącznie zmieniany 1 raz.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: Chciała bym sprubowac seksu od tylu...

Postautor: Jagienka06 » 11 lip 2006, 19:40

Ola412 pisze:Witajcie.. mam do was pytanie... Z moim chlopakiem kochamy sie od wielu lat. Rok temu zaczelismy uprawiac seks. Robilismy to w wielu pozycjach. Ale najbardziej chciala bym aby moj misiek wszed w moja szparke od tylu... tylko ze on ma penisa dlugosci 13 cm... i nie wiem czy damy rade w tej pozycji sie kochac???:( Pomocy!!!

Olu, to ze facet ma malego penisa w tej pozycji zupelnie nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie. wlasnie w ten sposob moze wejsc w ciebie bardzo gleboko.
Ola412
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Ola412 » 11 lip 2006, 19:43

Ale wielkosc jego penisa nie spowoduje jego "uciekanie" z mojej szparki?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 lip 2006, 19:45

w pozycji na pieska na pewno nie :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 lip 2006, 19:45

agna 24 pisze:Olu, to ze facet ma malego penisa w tej pozycji zupelnie nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie. wlasnie w ten sposob moze wejsc w ciebie bardzo gleboko


Jej chyba chodzilo o to ze on jest za duzy :P bo inaczej to bez sensu by byl jej post.

Przy pozycji od tylu z takim rozmiarem mozna walic w tylek jajkami bez obaw, nic nie zaboli na pewno. Bolec to chyba zaczyna gdzies od 17, tak mi sie wydaje, zreszta zalezy od pochwy tez.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 lip 2006, 19:47

takie "uciekanie" jest czasami baaaardzo przyjemne <diabel>

A co do pozycji- zawsze możesz spróbować skurczu odpowiednich mięśni
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 lip 2006, 19:47

Ola412 pisze:Ale wielkosc jego penisa nie spowoduje jego "uciekanie" z mojej szparki?


Rozumiem gdybys pytala o jezdzca, ale piesek to chyba akurat pozycja przy ktorej najmniej wypada, bo facet w pelni kontroluje ile wlazi.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 11 lip 2006, 19:47

TFA pisze:
agna 24 pisze:Olu, to ze facet ma malego penisa w tej pozycji zupelnie nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie. wlasnie w ten sposob moze wejsc w ciebie bardzo gleboko


Jej chyba chodzilo o to ze on jest za duzy :P bo inaczej to bez sensu by byl jej post.

Przy pozycji od tylu z takim rozmiarem mozna walic w tylek jajkami bez obaw, nic nie zaboli na pewno. Bolec to chyba zaczyna gdzies od 17, tak mi sie wydaje, zreszta zalezy od pochwy tez.


aha, dobrze ze mnie uswiadomiles ze 13 cm to za duzo.
chcialam powiedziec kolezance, ze jej facet jej absolutnie nie zrobi krzywdy ani nie sprawi bulu takim sprzeciorem ;)

ale Ola uzyla slowa "wypadnie" to znaczy ze chodzilo jej o to ze jest za maly
Ostatnio zmieniony 11 lip 2006, 19:48 przez Jagienka06, łącznie zmieniany 1 raz.
Ola412
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Ola412 » 11 lip 2006, 19:48

A na stojaco??
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 11 lip 2006, 19:51

Ola412 pisze:A na stojaco??
to sproboj na stojaco, nie rozumiem w czym masz problem <hmm>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 lip 2006, 19:51

A na stojaco??

ale dlaczego Ty nas pytasz? bierz chłopa i próbuj! <banan>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 lip 2006, 19:54

agna 24 pisze:aha, dobrze ze mnie uswiadomiles ze 13 cm to za duzo.


Nom zaganiacz jak jasna cholera :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Ola412
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Ola412 » 11 lip 2006, 19:57

Kurde... nie tyrajcie mnie... nigdy nie prubowalam z nim w tej pozycji wiec nie wiem... czy jego czlonek jest za maly czy odpowiedni... myslalam ze mi pomozecie a wy odrazu na mnie naskoczyliscie... dzieki... :-/ <wsciekly>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 lip 2006, 19:59

Kurde... nie tyrajcie mnie... nigdy nie prubowalam z nim w tej pozycji wiec nie wiem... czy jego czlonek jest za maly czy odpowiedni... myslalam ze mi pomozecie a wy odrazu na mnie naskoczyliscie... dzieki... :-/


Sama sprobuj a nie nas sie pytasz i sama ocenisz czy jest dla ciebie za maly czy za duzy, tu chodzi o twoje doznania a nie wiedze czy jego czlonek jest ok i czy nie bedzie wypadal. Generalnie wydaje mi sie ze nie powinno byc problemu, ale rozni ludzie, rozne wacki i pochwy, rozne potrzeby.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 lip 2006, 20:00

Ola412 grunt w tym że my NIE WIEMY, bo nie tylko idzie o jego "rozmiar" ale też o Twój. I nikt nie naskakuje tylko się dziwimy. Bo zamiast najpierw spróbować, rozważasz teoretycznie. A seks sprawia najwięcej frajdy wtedy kiedy poszukujemy, eksperymentujemy itd ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 11 lip 2006, 20:24

a ja na twoim miejscu sprobowalabym analu. moze i boli na poczatku, ale doznania sa niesamowite
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 11 lip 2006, 22:32

ale doznania sa niesamowite


nom..nie ma to jak kupa na twarzy i na poscieli :]

Rok temu zaczelismy uprawiac seks.


i co...rok rozkminialiscie czy sie zmiesci od tylu?...nie sprobujesz to sie nie dowiesz...ty sie tylko wypnij a on sobie juz wybierze dziure w ktora mu bedzie bardziej ergonomicznie wkladac i juz...a jak nie wypali to sa inne pozycje
Przy 13 cm bedzie niezle klepalo takze upewnijcie sie czt nikogo nie ma w domu bo sobie pomysla ze chlopak sie tlucze po ryju i bedzie dramat :P
Obrazek
syrenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2006, 13:40
Skąd: z wody
Płeć:

Postautor: syrenka » 11 lip 2006, 22:42

mmmmmmmm na pieska ;]
czytaj w moich myslach
a w moich myslach jest
cieplo,czulosc i milosc .
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 11 lip 2006, 22:49

Ola412, a skąd wiesz, że dokładnie 13 cm? Mierzyłaś? Bo wiesz jak dokładnie 13 i jeszcze jak zrobicie to w piątek to pewnie pechowo będzie.

Rok temu zaczelismy uprawiac seks. Dziwne - i mówisz, ze próbowaliście różnych kofiguracji, a jeszcze od tyłu nie spróbowaliście? <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 11 lip 2006, 23:11

Możecie się nawet kochać od tyłu stojąc na głowach,ale nikt Wam tu nie napisze ze na 100% dacie rade.Jak chcesz to próbuj,a nie zawracaj tu gitary.
Wiem,wiem zaraz Andrew obrońca ucieśnionych na mnie najedzie,ale niestety musiałam coś napisać bo mnie nerwica bierze :/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 lip 2006, 23:15

betusia pisze:Dziwne - i mówisz, ze próbowaliście różnych kofiguracji, a jeszcze od tyłu nie spróbowaliście? <aniolek>

No i co z tego? Jakie to ma znaczenie? Ona ma dopiero 17 lat, litości... <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 11 lip 2006, 23:22

Olivia pisze:No i co z tego? Jakie to ma znaczenie? Ona ma dopiero 17 lat, litości...


Nie ma dużego znaczenia. Chodziło mi tylko o to, że ludzie (bez względu na wiek) przez rok wyszukują różne pozycje nie odważyli się jeszcze od tyłu. Ale rzeczywiście masz racje Olivka, że dziwnie to zbyt duże słowo... Po prostu powoli i wszystko w swoim czasie...
Każdemu zegarek bije inaczej i inne ma wskazówki.... <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Asiunia:*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:59
Skąd: Z łona Matki :)
Płeć:

Postautor: Asiunia:* » 11 lip 2006, 23:29

Ola412 pisze:Kurde... nie tyrajcie mnie... nigdy nie prubowalam z nim w tej pozycji wiec nie wiem... czy jego czlonek jest za maly czy odpowiedni... myslalam ze mi pomozecie a wy odrazu na mnie naskoczyliscie... dzieki... :-/ <wsciekly>


hehe no twoi rodzice chyba raczej nie pytali sie nikogo jak cie plodzili .. hehe bardzo smieszny temat ubawilam sie jak nigdy ... ha ha ha
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2006, 08:14

Dziwne , Dziwne ... tu Betusi musze przyznac rację , dlaczego ? dlatego iz jest to , ze tak powiem pozycja po która kazdy chłopak chcetnie by siegnoł , dopiero potem po inne ! stad DZIWNE !!
dziwi mnie też znajomosc wymiaru jego członka , ciekawi mnie czym mu go zmierzyła i w jakich okolicznosciach, iż wie ze ma 13 cm <hahaha>

[ Dodano: 2006-07-12, 08:17 ]
jagunia pisze:Możecie się nawet kochać od tyłu stojąc na głowach,ale nikt Wam tu nie napisze ze na 100% dacie rade.Jak chcesz to próbuj,a nie zawracaj tu gitary.
Wiem,wiem zaraz Andrew obrońca ucieśnionych na mnie najedzie,ale niestety musiałam coś napisać bo mnie nerwica bierze :/

to wez cos na uspokojenie <aniolek>
pamietajmy , to co dla nas proste i oczywiste , wcale dla innych byc nie musi !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Ola412
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:10
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Ola412 » 12 lip 2006, 08:36

Kurde... :/ Zapytac sie normalnie o cos juz nie mozna?? :/ Wyszscy musicie pokazywac ze jestescie takimi znawcami seksu?? <hahaha> A moze ja nie mam warunkuw do uprawiania go i dlatego z moim misiem robimy to... no prawie nigdy! :/ Wszyscy musicie mnie dolowac?? ;( ;( ;(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2006, 08:50

Ty sie nie dołuj tylko wystaw mu pupę , On juz bedzie wiedzial co ma zrobic <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lip 2006, 10:55

Ola412 pisze:A moze ja nie mam warunkuw do uprawiania go

Nie masz pupy czy jak? <hmm>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 12 lip 2006, 10:59

poluz sie na luzku i rozszez nogi jesli nie wyjdzie na kolanach wyjdzie na lezaca,tylko wypnij posladki.
...
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 12 lip 2006, 11:43

Andrew pisze:dziwi mnie też znajomosc wymiaru jego członka , ciekawi mnie czym mu go zmierzyła i w jakich okolicznosciach, iż wie ze ma 13 cm <hahaha>


A nie przyszlo wam do glowki ze po prostu mogla sie zapytac o wymiar a chlopak w odpowiedzi dodal sobie jakies 2 cm ( ale to szczegol) :]

<olbrzym> no za cholere nie moge rozkminic po co tu ten gif?...jakos ciezko zrobic z niego uzytek i chyba nikt go jeszcze nie wklejal wiec wstawie tu ot tak :P
Obrazek
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 11:59

ja nie widze tutaj żadnego inne wyjścia jak... po prostu SPRÓBOWAĆ! <banan> wtedy sama odpowiesz sobie na to pytanie... ;) powiem jeszcze tylko ze ta pozycja nadaje sie jednak do bardzij dynamicznego sexu, takie powiedziała bym agresywnego... wiec skoro do tej pory nie przyszło wam do głowy zrobić to w takiej pozycji to chyab wolicie spokojniejsze igraszki...;) pozportu go o to zapytaj i powiedz jak chcesz... alebo porostu sama go zaskocz i zaiunicjuj to w czasie stosunku... zaloze się ze nie oprze się wypiętej pupie... ;)
aha jeszcze jedno ktoś wyzej napisal coś odnosnie długości penisa (jakieś 13cm), wiec chciała dodać ze 80% panów w polsce przynajmnjie raz w życiu mierzyło swojego ptaszka wiec nie wiem czy to jakaś nowość...;) każdy chce przecierz wiedzieć jak prezentuje się jego interes...;) to tak z danych statystycznych... ;)
pozdrawim i zyczę miłego "pieskowania" :P <aniolek>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości