czemu boli??:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Asiunia:*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:59
Skąd: Z łona Matki :)
Płeć:

czemu boli??:(

Postautor: Asiunia:* » 07 lip 2006, 16:01

Witam wszystkich:)A wiec mam taki problem dotyczacy stosunku..Okolo miesiac temu przezylam swoj pierwszy raz ..troszke bolalo no ale i tak bylo extra:)))Kilka dni po nim byl 2 raz i bylo wszystko oki..Kochalismy sie juz kilka razy i przez okolo 2 tygodnie nie bylo nic..noi wczoraj mielismy ochote ..ale na poczatku jak wchodzil to strasznie bolalo i nie dalam rady:(dzis bylo to samo:(ja nie wiem co sie dzieje:(czy to stres czy co??:(czy mozliwe jest zeby facet wchodzil we mnie i zeby mnie nie bolalo w skrocie zeby bylo fajnie a blona by nie byla przebita??:(zastanawiam sie i nie wiem:(wczesniej bylo wszystko dobrze a teraz:((((strasznie boli a najgorsze jest to ze nie wiem czemu:(( gra wstepna jest dluga a nawilzenie jest duze..wiec czemu to boli??:(Dziekuje za odpowiedzi:))
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 07 lip 2006, 16:47

boli bo jesteś początkująca....z czasem przestanie.... i nie ma to większego znaczenia, że kilka razy nie bolało. Po prostu musisz delikatnie próbować i z czasem przestanie boleć...
Jesteś zapewne jeszcze młoda :) a na pewno niedoświadczona i nie znasz jeszcze swojego organizmu na tyle, żeby wiedzieć co sprawia Ci wielką frajdę, kiedy boli a kiedy nie....

Po prostu ze spokojem kontynuujcie ćwiczenia ;) i traktuj to jako zabawę.... podejdź na luzie.... czyli będzie bolało to nic się nie dzieje- spróbujemy jutro..... nie będzie bolało- to fajnie, możemy się kochać :)

Pozdrawiam i życzę udanych stosunków <pejcz>
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 07 lip 2006, 17:33

ja etz mialam na poczatku ten problem tylko u mnie wynikalo z braku odpowiedniego nawialzenia. teraz po jakis 2 miesiacach juz nie boli :D wiec trenuj :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 lip 2006, 17:37

Mnie tez bolaly "pierwsze razy", z perspektywy moge Ci powiedziec jakich przyczyn u mnie sie domyslam :
dlugosc gry wstepnej to dla mnie bajka , bo przy braku odpowiednich warunkow moze ona i ze trzy godziny trwac a ja bede sucha jak Sahara - zatem nie szczegolnie sie sugeruj gra wstepna (chociaz jest wazna) ale tym jakie masz warunki , otoczka - czy ktos jest w domu, czy odczuwacie presje czasu ,
druga rzecza to byla obawa o to czy sie sprawdze, czasem tak przejeta rola bylam ze generalnie wszystko wychodzilo na opak niz byc powinno , zatem moze nie skupiaj sie na celu samego zblizenia, ale ciesz sie nim samym w sobie
no i strach przed ciaza, od pierwszego razu do teraz uzywam tylko i wylacznie prezerwatyw, a to niesie ze soba spore ryzykok zajscia w ciaze bo nigdy nie dbalam o dzien cyklu , zatem byc moze u Ciebie tez istnieje obawa przed zajsciem w ciaze - przemysl to

generalnie nie przejmuj sie tym , ze nie wychodzi, to nie pierwsze Twoje problemy w tej sferze <aniolek> teraz zaczna sie problemy ze szczytowanie, grzybicami, wyborem tabletek, spadkiem libido pfffffffff dziewczyno <diabel> trzymam kciuki
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 07 lip 2006, 18:28

a moze twoja misia pysia jest sucha? niech twoj chlopak machnie pare razy jezykiem w tamtym miejscu az bedzie ci mokro i wtedy latwo wejdzie w ciebie...
po drugie tak czy inaczej to sa poczatki twoje a to zawsze boli...
moja dziewczyne bolalo po przerwie trwajacej niecaly miesiac a wczesniej bylo wszystko spoko..
nie martw sie tylko trykaj <diabel>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2006, 19:01

saker33 pisze:a moze twoja misia pysia jest sucha? niech twoj chlopak machnie pare razy jezykiem w tamtym miejscu az bedzie ci mokro i wtedy latwo wejdzie w ciebie...
<zalamka> Co z tego jaj glebiej w srodku bedzie sucho? Ma jej tam napluc czy jak? <chory>

Ja proonuje ze tow wyniku stresow przemeczenia braku odpowiedniego podniecenia, zlej pozycji.

[ Dodano: 2006-07-07, 19:02 ]
Na tekie stuacje powinnas miec w domu żel nawilazjacy np Durexa "Play". :]
Awatar użytkownika
wÓdeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 28 paź 2005, 22:48
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: wÓdeczka » 07 lip 2006, 22:37

mnie też bolało na początku,ale po wizycie u ginekologa okazało się,że mam źle ułożoną macicę:/ ale teraz już macica powoli się przyzwyczaja. Jeszcze nie w każdej pozycji jest dobrze,ale przy wiekszosci już nic nie boli=)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lip 2006, 08:27

jedną z moich ex bolało zawsze "pierwsze wejście" - pewnie dlatego, że nie lubiła gry wstępnej i odrazu chciała drwa rąbać :) Ale potem się odpowiednio nawilżała i było ok :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 12:24

a mojej kobiety nie bolalo nic... anie za pierwszym razem ani teraz!!! tylko okres na 3 miesiace gdzies wyjechal na urlop <boje_sie> <banan> ale to bylo tylko jakies zapalenie... i jest OKI <aniolek>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lip 2006, 12:25

Jaran1985 pisze:tylko okres na 3 miesiace gdzies wyjechal na urlop <boje_sie>
chyba bym osiwiał przez te 3 miechy :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 12:27

Hardcore pisze:chyba bym osiwiał przez te 3 miechy :D


lekko nie bylo... martwilem sie o swoj budzet :P ale skoro test powiedzial nie to qrde moje obawy zmalaly choc nie do konca :D
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
**LINKA**
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 17:06
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: **LINKA** » 08 lip 2006, 12:58

Heh... Mnie pierwsze PRÓBY współżycia baaardzo mocno bolały i było naprawdę wiele prób zanim to się stało. Parę dni temu był pierwszy raz. I co najdziwniejsze - nic nie bolało, i do tego - PRAWIE NIC NIE CZUŁAM :| Normalnie szok! Nie mam pojęcia czemu... Drugiego razu narazie nie było, ale jak już będzie to mam nadzieję, że poczuję coś choć troszkę więcej....
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 13:03

**LINKA** pisze:PRAWIE NIC NIE CZUŁAM :|

wspolczuje <glaszcze> bo ta glupio bez zadnej podnietki jest :|
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lip 2006, 13:15

**LINKA** pisze:PRAWIE NIC NIE CZUŁAM :| Normalnie szok! Nie mam pojęcia czemu...
może za dużo <pijak> ? :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 14:47

Hardcore pisze:może za dużo <pijak>

i tak tez czasem bywa :D
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
**LINKA**
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 17:06
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: **LINKA** » 08 lip 2006, 19:53

heheh... były dosłownie dwa łyki piwa.... więc bez przesady... ;)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 08 lip 2006, 21:34

**LINKA** pisze:heheh... były dosłownie dwa łyki piwa.... więc bez przesady... ;)


My mamy taką knajpkę na Starówce u nas, gdzie można zamówić piwo małe (0,5l); piwo średnie (1,0l) i piwo duże (2,0l)... mam kumpla, który potrafi wytrąbić to duże jednym łykiem... dwa łyki to lekka nieścisłość moim zdaniem, bo ja byłem swego czasu dumny jak jednym haustem pokonałem piwo średnie... nie mówiąc o tym, że 2/3 populacji jednym haustem nie skonsumuje małego.

Słowem- dwa łyki dwu łykom nie równe :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lip 2006, 11:03

Mnie też zawsze boli na początku. Nie ma się czym przejmować.
Może wydłużcie grę wstępną?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 lip 2006, 11:40

to nie pierwsze Twoje problemy w tej sferze teraz zaczna sie problemy ze szczytowanie, grzybicami, wyborem tabletek, spadkiem libido pfffffffff dziewczyno trzymam kciuki
_________________


Aleś ją zachęciła <hahaha> Jak pani profesor, która przyłazi do podstawówki i opowiada dzieciom o maturze ;)

Kubek pisze:My mamy taką knajpkę na Starówce u nas, gdzie można zamówić piwo małe (0,5l); piwo średnie (1,0l) i piwo duże (2,0l)... mam kumpla, który potrafi wytrąbić to duże jednym łykiem... dwa łyki to lekka nieścisłość moim zdaniem, bo ja byłem swego czasu dumny jak jednym haustem pokonałem piwo średnie... nie mówiąc o tym, że 2/3 populacji jednym haustem nie skonsumuje małego.

No ale jaka jest w ogóle definicja łyka? :P Ja z kolei mam takiego kumpla, który przechyla głowę do tyłu, coś tam mu się przestawia wtedy w gardle i wlewa w siebie po prostu jakby wylewał wodę po myciu podłogi do kibla. O to Ci chodzi? :P
soul of a woman was created below
**LINKA**
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 17:06
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: **LINKA** » 09 lip 2006, 18:47

Kubek pisze:My mamy taką knajpkę na Starówce u nas, gdzie można zamówić piwo małe (0,5l); piwo średnie (1,0l) i piwo duże (2,0l)... mam kumpla, który potrafi wytrąbić to duże jednym łykiem... dwa łyki to lekka nieścisłość moim zdaniem, bo ja byłem swego czasu dumny jak jednym haustem pokonałem piwo średnie... nie mówiąc o tym, że 2/3 populacji jednym haustem nie skonsumuje małego.

Słowem- dwa łyki dwu łykom nie równe :D

Ale ja biorę baaardzo małe łyczki, bo za piwem nie przepadam ;) Więc na pewno to nie są takie łyki jakie bierze Twój kolega ;)
Asiunia:*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:59
Skąd: Z łona Matki :)
Płeć:

Postautor: Asiunia:* » 09 lip 2006, 18:52

dziekuje bardzo za odpowiedzi:)))mysle ze jak wydluzymy gre wstepna to bedzie juz wszystko dobrze:)))a jesli nie to przeciez to nie tragedia w koncu to sa poczatki:P i na pewno to w koncu mienie:)))hehe teraz mysle co by tu wymyslec zeby troszke urozmaicic gre wstepna??:)moze ktos ma jakies fajny pomysl??:)ja myslalam o zabawie z bita smietana:))) <cieszy_sie> <cieszy_sie> co wy na to??:)
Sex to zdrowie :D
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 09 lip 2006, 18:55

Asiunia:* pisze:teraz mysle co by tu wymyslec zeby troszke urozmaicic gre wstepna??:)moze ktos ma jakies fajny pomysl??

mogę się skusić na małą podpowiedź, zawiązanie oczu partnerowi i badać językiem wszystkie możliwe miejsca wedle uznania, a potem zmiana :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Asiunia:*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:59
Skąd: Z łona Matki :)
Płeć:

Postautor: Asiunia:* » 09 lip 2006, 19:19

hehe no dobry pomysl:) cos w tym stylu juz robilismy tylko bez zawiazania oczu:)))a takie urozmaicenia moga byc naprawde fajne i doznania rowniez:)))
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 10 lip 2006, 16:04

***LINKA*** POWIEM Cize ja tez mialam/mam? tem problem, czesto bylo tak ze nic nie czulam podczas gdy oon byl we mnie. moj Kohany wtedy tez czuje duzy luz i tylko sie slizga we mnie. on byl moim pierwszym partnerem ja JEGO PPUETRWSZA PARTNERKA. oboje doszlismy do wniosku ze taki luzjesyt wtedy gdy jest zbyt mokro.. ale dalej nie wiemy jak temu zapobiec..
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 10 lip 2006, 16:07

to zależy od pozycji, w niektórych jest ciaśniej w innych mniej
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 10 lip 2006, 17:32

Hardcore pisze:to zależy od pozycji, w niektórych jest ciaśniej w innych mniej

u mnie i mojej partnerki w kazdej pozycji jest lekko ciasnawo... hmm...dziwne :?
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lip 2006, 17:48

Vilemo_88, bo Ty jesteś za luźna a od za cienki. Musisz wyćwiczyć mięśnie Kegla [wyszukiwarka!] i bedzie ok.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 10 lip 2006, 18:14

Jaran1985 pisze:u mnie i mojej partnerki w kazdej pozycji jest lekko ciasnawo... hmm...dziwne :?
od tyłu przy (u partnerki nogi do brzucha kąt 90 stopni) jest chyba najluźniej :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
**LINKA**
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 17:06
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: **LINKA** » 10 lip 2006, 19:38

Vilemo_88 pisze:***LINKA*** POWIEM Cize ja tez mialam/mam? tem problem, czesto bylo tak ze nic nie czulam podczas gdy oon byl we mnie. moj Kohany wtedy tez czuje duzy luz i tylko sie slizga we mnie. on byl moim pierwszym partnerem ja JEGO PPUETRWSZA PARTNERKA. oboje doszlismy do wniosku ze taki luzjesyt wtedy gdy jest zbyt mokro.. ale dalej nie wiemy jak temu zapobiec..

Heh... zbyt mokro... U mnie zawsze było tam zbyt sucho (tak myśle) a teraz taka ,,niespodzianka''... Wszystko było by fajnie żeby tylko coś czuuuuć... <zalamka>
moon pisze:Vilemo_88, bo Ty jesteś za luźna a od za cienki. Musisz wyćwiczyć mięśnie Kegla [wyszukiwarka!] i bedzie ok.

No i u mnie ta sama chyba sytuacja jest... Muszę poczytać o tych mięśniach Kegla.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lip 2006, 21:09

Ja mam najglupsza. Bo ja oni za waska ani za szeroka tylko oba na raz :/ Na poczatku nawet z lubrykantami i zupelnym rozluznieniem jest po prostu ciasno. A potem zaleznie od pozycji to moj lata jak w worku :/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości