Szybkosc

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 mar 2006, 23:30

Kemot, jeśli czytałeś forum to powinenes zauważyc że to sprawa indywidualna. Możesz miec nawet problem z dojściem...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 27 mar 2006, 00:09

Kemot pisze:Jak myślicie? Może też tak myśleliście jak ja? A tu nagle niespodzianka

Jeśli zawiążesz oczy i zatkasz uszy... kto wie, może być ciut dłużej :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 27 mar 2006, 11:54

Kemot, jeśli czytałeś forum to powinenes zauważyc że to sprawa indywidualna. Możesz miec nawet problem z dojściem...

To bym już teraz miał problem.....ręcznie nie mam :]
Jeśli zawiążesz oczy i zatkasz uszy... kto wie, może być ciut dłużej

Całkiem możliwe :) Ale co to za przyjemność :P
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 mar 2006, 12:01

Kemot pisze:To bym już teraz miał problem.....ręcznie nie mam
błądzisz. To jak porównywanie Flight Simulator i Prawdziwego Boinga.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 27 mar 2006, 12:25

Proponuje treningi na opoznienie orgazmu i wytrysku. To jest specjalny miesien, ale zapomnialem nazwy :P Znajduje sie miedzy dupa a jajami, jak bedziesz sikal to sprobuj zatrzymac mocz na kilka sekund i obadaj palcem, naprezony miesien to wlasnie ten, ktory musisz cwiczyc <cisza>
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 27 mar 2006, 12:30

błądzisz. To jak porównywanie Flight Simulator i Prawdziwego Boinga

A ja wiem? Gdzieś słyszałem ze to podobne uczucie. Podniecenie to podniecenie. Skoro mozna się mocno podnieciec ręcznym, to kobietą jeszcze bardziej i szybciej.
Proponuje treningi na opoznienie orgazmu i wytrysku. To jest specjalny miesien, ale zapomnialem nazwy Znajduje sie miedzy dupa a jajami, jak bedziesz sikal to sprobuj zatrzymac mocz na kilka sekund i obadaj palcem, naprezony miesien to wlasnie ten, ktory musisz cwiczyc

Ja mam tak, że nie napinając tego mięsnia można dłuzej wytrzymać. Jak napinam to można szybciej dojść. Też tak macie?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 mar 2006, 12:32

Haro pisze:To jest specjalny miesien, ale zapomnialem nazwy
mięsień kegla. Mozna goćwiczyć:"Podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych, należy powstrzymać na sekundę wypływ moczu, równocześnie zaciskając pośladki. Z czasem należy zwiększyć przerwę w oddawaniu moczu. Jeśli uda się ją przedłużyć do 12 sekund 3 razy dziennie świadczyć to będzie o dobrej kondycji. Dokładnie takie same ćwiczenie można przeprowadzać podczas erekcji, symulując erekcję poruszając penisem."
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
zel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2005, 23:51
Skąd: Midgar
Płeć:

Postautor: zel » 27 mar 2006, 20:59

trening funkcjonalny jako metoda leczenia wytrysku przedwczesnego
Trening funkcjonalny stosowany jako metoda leczenia wytrysku przedwczesnego, ma przede wszystkim za zadanie oddalenie odruchu ejakulacyjnego, a więc opóźnienie wytrysku. Istnieje wiele metod treningu partnerskiego. W tym artykule postaram się przedstawić te najpopularniejsze i najczęściej zalecane przez seksuologów.

1. Trening funkcjonalny w/g Semans'a.
Partnerka drażni manualnie penis mężczyzny i drażnienie przerywa, gdy mężczyzna zaczyna odczuwać oznaki zbliżającej się ejakulacji. Po chwili kontynuuje stymulację. Dopiero po kilku przerwach pozwala, by dokonał się proces ejakulacji. To samo ćwiczenie przeprowadza się z członkiem w pochwie.

2. Trening partnerski w/g Masters i Johnson
Masters i Johnson zmodyfikowali technikę Semans'a w ten sposób, że kobieta czując zbliżającą się u partnera ejakulację, uciska mocno na 3-4 sekundy żołądż. Podczas ucisku kciuk ma na wędzidełku, a pozostałe palce na rowku wokół żołędzi. Ucisku nie można zastosować, jeśli członek nie jest w stanie wzwodu!!! Ucisk ten zastosowany dostatecznie silnie i w porę, powinien natychmiast usunąć tendencję do ejakulacji. Należy się jednak liczyć z tym, że może doprowadzić do obniżenia stopnia erekcji. Po 15-30 sekundach kobieta może stymulację kontynuować. Wskazane jest do stymulacji manualnej użycie środka nawilżającego np. żel K-Y, aby nie doszło do podrażnień śluzówki, a także dlatego, aby doznania, odczucia dotykowe były podobne do tych w pochwie.

3. Metoda treningu w trakcie autostymulacji
Fakt, że nie zawsze kobieta ma ochotę uczestniczyć w w/w treningach zmusił lekarzy do poszukiwania innych metod treningowych, możliwych do samodzielnego zastosowania przez mężczyznę. Zaleca się to ćwiczenie zwłaszcza młodym, niedoświadczonym mężczyznom. Uważa się za wskazane, by poznawanie fazy preejakulacyjnej mężczyzna przećwiczył wcześniej drogą autostymulacji. Zwykle zastosowanie ma ćwiczenie co drugi dzień przez 2 miesiące. Podczas masturbacji połączonej z fantazjami erotycznymi pacjent powinien stopniować swoje podniecenie seksualne i czując zbliżającą się ejakulację zastosować ucisk; powtarzać to tyle razy, aby do wytrysku nie doszło wcześniej niż po 10-12 minutach.

4. Trening przedłużania wytrzymałości podczas ruchów frykcyjnych
Do osiągniętego przedłużenia latencji ejakulacyjnej podczas stymulacji manualnej nawiązuje trening przedłużania wytrzymałości podczas ruchów frykcyjnych w pochwie. Z początku wielokrotnie wyjmuje się członek celem dokonania ucisku. Metodę tę zmodyfikowano później zastępując ucisk żołędzi techniką ucisku podstawy penisa, co jest możliwe nawet przy wprowadzonym do pochwy członku. Bardzo istotne jest, żeby nigdy nie stosować ucisku bocznie!!! Uciski należy stosować co kilka minut, bez względu na to, czy ejakulacja istotnie się zbliża.

Wymienione techniki treningowe są częścią składowa intensywnej terapii seksualnej. Pary powinny stosować je także po skończeniu intensywnej terapii przez kolejne 3 do 6 miesięcy, aby na trwałe wpłynęły na reakcje ejakulacyjną. Skuteczność zastosowania metody ucisku ocenia się nawet na 98%.

Podczas treningu niezbędnego zachowania (kiedy i na jak długo powstrzymywać ruchy, zmieniać ich szybkość i sposób; zmieniać pozycje, dokonać ucisku, napinać zwieracz odbytu, itp.), ważną rolę odgrywa element poznawczy. Mężczyzna musi nauczyć się rozpoznawać własne odczucia przy narastaniu podniecenia i przy zbliżającej się "ejakulacyjnej nieuchronności", czyli fazy w której wytrysk staje się niekontrolowany. Jednocześnie powinien przeżywać przedłużoną fazę "plateau" z jak największym spokojem i satysfakcją.


======>www.google.pl<========

Może komuś sie przyda ...Wszystko i tak siedzi w głowie możesz ćwiczyć, trzymać mocz godzine.... jak nie nastawi sie psychiki to zawsze będzie lipa....
PSX ROXOR!!
Zigi27
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2006, 19:04
Skąd: Małopolska
Płeć:

Prosze o POMOC!!!!!!! Mam dużo za wczesny ...!!!!!

Postautor: Zigi27 » 20 cze 2006, 19:23

Ludzie, prosze dajcie mi jakieś rady, cokolwiek!!!!!!!
Sprawa jest tego typu że od niedawna zdecydowaliśmy się z moją dziweczyną na współrzycie, (dodam że nigdy wcześniej tego nie roziłem) i gdy tylko sprawa nabiera "obrotów" jest super ale gdy tylko zaczyna się stosunek mam wytrysk i jest po sprawie, nie potrafie zadowolić mojej dziewczyny, tragedia :(:(:(:(:(:(:( Prosze napiszcie mi czy to się jakoś leczy, czy w ogóle da się coś z tym zrobić?????????????????????
PROSZE POMÓŻCIE
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 cze 2006, 19:39

Zigi27, polecam lekture tego tematu.
Ewentualnie jeszcze: Przedłużanie stosunku
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 20 cze 2006, 20:24

Zigi27 pisze:w ogóle da się coś z tym zrobić?

normalne na początku...
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Zigi27
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2006, 19:04
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Zigi27 » 20 cze 2006, 21:34

no wiecie ja chce zeby moja dziewczyna była zadowolona, ja nie musze być. Bardzo mocno ją kocham i che żeby była szczęśliwa !
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 20 cze 2006, 21:57

Zigi... to jest normalne na początku przciez.. heh. Moim zdaniem za bardzo się stresujesz... a zwłaszcza jak napisałeś nie masz doświadczenia...
Jesli to się powtórzy a będziesz chciał zadowolić dziewczynę to nie wiem... może zrób jej językiem, chociaż najpierw musisz wiedzieć czy nie będzie miała nic przeciwko of course ;)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 20 cze 2006, 22:53

Zigi27:
A może wiesz "na długo przed" że za kilka godzin będziesz się seksił i sama myśl Ciebie nakręca? Więcej spontaniczności i po sprawie...

...jak problem będzie nadal występował, to po prostu doprowadzaj się (albo jeszcze lepiej- niech ona Tobie pomoże) do pierwszego wytrysku jeszcze w trakcie gry wstępnej... za drugim razem będziesz wykazywał dużo większy "hart i gotowość" niźli za pierwszym razem :)
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 21 cze 2006, 11:20

a pozaty Mistrzu... praktyka czyni mistrza :P cwicz ile wlezie a po jakims czasie powinno byc OK. Tak sadze :P
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
Zigi27
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2006, 19:04
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Zigi27 » 21 cze 2006, 17:59

Dzięki ludziska!!!!!!!!!!! A myślicie że powinienem porozmawiać z moją dziewczyną na ten temat, jak myślicie ????
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 21 cze 2006, 19:58

nie, nie wydaje mi sie.
nie przesadzasz czasem troche?
wiem ze chcesz zeby bylo jej jak najlepiej ale to naprawde normalne na poczatku.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 21 cze 2006, 22:38

a ja bym pogadal na Twoim miejscu... rozmowa nie koniecznie pomoze ale na bank nie zaszkodzi... a moze i pomoze ? :P sam nie wiem... ale pogadaj bo jesli sie kochacie to powinniscie razem rozwiazywac problemy...zwlaszcza ze ten dotyczy tez Jej :P
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Zigi27
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2006, 19:04
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Zigi27 » 23 cze 2006, 21:41

no mi też się tak wydaje żeby z nią porozmawiać na ten temat...
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 23 cze 2006, 23:17

po tej rozmowie zdaj relacje Nam zebysmy byli na biezaco :P
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości