Co zrobić gdy jest okres???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Co zrobić gdy jest okres???

Postautor: Julicia » 25 cze 2006, 18:20

Kurde takie głupie pytanie mam, ale naprawde nie wiem co mam zrobic, wiec licze ze mi pomozecie a nie wysmiejecie...

W przyszłym miesiacu bede pracowac razem z facet starszym ode mnie o ponad 20 lat, to jest układ CZYSTO pracowniczy, on ma inne mieszkanie, zone i syna, a to mieszkanie w ktorym bedziemy pracowac jest tylko wynajete na potrzeby firmy. I tu pojawia sie problem. Co mam zrobic jak w tym czasie dostane okres i bede musiala isc do wc zmienic podpaske? Co mam potem zrobic ze zuzyta podpaską? przeciez tam w wc nie ma kosza na odpadki i mam isc do niego z podpaską w rece i zapytać sie go czy moge wyrzucic zuzyta podpase do kosza w kuchni? I jak sie bede czula wiedzac ze on potem obiera jablko patrzac na moja zakwawiana podpaske? Kurde, ale idiotyczna sytuacja, ale jak naprawde nie wiem jak mam ten problem rozwiązać.

Prosze moze ktos z was ma jakis pomysł???
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 cze 2006, 18:23

Przecież możesz tą podpaskę zawinąć w coś i schować np do torebki :>
soul of a woman was created below
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 cze 2006, 18:30

A nie możesz wstawić kosza do łazienki?
Zresztą nie wiem jak Ty wyrzucasz podpaski, że każdy kto otwiera kosz je widzi...
A jak się krępujesz to faktycznie, możesz zabrać te 'odpadki' ze sobą po prostu.

Jednym słowem nie widzę problemu :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 18:32

Zawiń może zużytą podpaskę w to opakowanie z którego będziesz odwijać nową?
Obrazek
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 25 cze 2006, 18:34

Tak, też już na to wpadłam, ale ja tam będę spędzać więcej jak pół dnia, i taka zużyta podpaska zacznie śmierdzieć jak będę chciała wyciągnąć coś z torebki, a w dodatku jest ciepło a to potęguje zapachy <cisza>

Poza tym w tym mieszkaniu ubikacja i łazienka są w osobnych pomieszczeniach i jak wezmę torebke do kibla to od razu pozna o co chodzi....wrrrr....

Dlaczego ja sie tak wstydze???

[ Dodano: 2006-06-25, 18:36 ]
Joasia tak, ja to wiem, tylko chodzi o to, że musze iść z tym do niego i zapytać się czy moge to wyrzucić do kosza w kuchni, a tak potwornie krępujące....brrrr.... a nie chce odpadków nosić w torebce
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 25 cze 2006, 18:45

Julicia pisze:Dlaczego ja sie tak wstydze???

No wlasnie. Mocno przesadzasz moim zdaniem. Skoro jest 20 lat starszy to taka sytuacja nie bedzie dla niego niczym dziwnym. Nie stwarzaj sobie niepotrzebnie problemow :) .
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 18:51

Julicia ale po co pytać czy możesz wyrzucić?
Przecież to normalne.
Może wyrzuć z tym jakąś kartkę i przykryj? No nie wiem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 25 cze 2006, 18:58

Julcia, po pierwsze nie zaskoczysz takim pytaniem czterdziestolatka, co ma żonę w domu i na pewno to, że kobieta ma czasem okres, nie jest dla niego tajemnicą.
Po drugie nikt Ci nie każe epatować podpaskami, któreś z nich mają takie sprytne opakowania, że wyjmujesz jedną podpaskę, a na jej miejsce wkładasz zużytą, zawijasz, zaklejasz, wyrzucasz. Chyba always, ale głowy sobie nie dam uciąć.
Po trzecie: dlaczego w ogóle chcesz się go pytać, co możesz do kosza wyrzucić, a czego Ci nie wolno? :|
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 18:59

pani_minister pisze:Chyba always, ale głowy sobie nie dam uciąć.
Dobrze myślisz, właśnie też o tym myślałam :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 25 cze 2006, 19:20

no tak, ale najpierw musze zczaić gdzie jest kosz w kuchni, a poza tym głupio bez pytania w mieszkaniu w zasadzie obcego faceta isc do jego kuchni i szukac kosza, wydaje mi sie to troche niekulturalne....w nie swoim mieszkaniu tak sie rzadzic...
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 cze 2006, 19:23

Eeem... a to nie jest normlane, że kosz na śmieci jest czasem potrzebny?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 cze 2006, 19:30

Julicia, przesadzasz cholernie. Zmieniasz, zawijasz wyrzucasz. Tak idziesz z torebka do lazienki i co to ma znaczyc?Ja w knajpie najczesciej ide z torebka nawet jak nei mam okresu. Chociaz nei jestem pewna, ale raczejh tak. I co cala sala ma sie dziwic "Patrz, ta idzie z torebka do wc, pewnie ma okres!!" 0_o

Mysle ze jemu Twoj okres i podpaski zwisa i pwiewa o ile mu ich pod nos podtykac nie bedziesz.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 25 cze 2006, 19:39

miewalam rozne dziwaczne problemy, ale az takiego nie.
jak masz problem z podpaskami, to nos tampony, zadziej sie zmienia i jak idziesz do lazienki zmiesci ci sie w dloni
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 cze 2006, 19:41

o kurde , ale wydumany problem :/ przeciez nie wyrzuca sie do kosza podpaski w pelnej okazalosci, zawijasz ja w papier toaletowy i wrzucasz wtedy do kosza . Myslisz ze ten facet Cie skontroluje i sprawdzi co wrzucasz do jego kosz ? W ostatecznosci wez sobie cos do torebki na odpadki i podpaske tam przechowaj do momentu opuszczenia mieszkania , a pozniej to juz wiadomo ;) a torebke zostaw w poblizu toalety, wtedy nie musisz bawic sie w podchody, jak ja wziac do wc , by nie zwracac uwagi ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 20:52

moon pisze:"Patrz, ta idzie z torebka do wc, pewnie ma okres!!" 0_o
<hahaha>
Ja zawsze idę z torebką. Przecież trzeba przypudrować nosek :P
To do łazienki iść siusiu nie można zrobić bo będę się rządzić w mieszkaniu jego kibelkiem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 25 cze 2006, 22:06

Nie, nie tak, napisałam ,że kibelek jest w osobnym pomieszczeniu niz łazienka, więc trudno iśc do kibelka z terebką jak tam tylko muszla klozetowa stoi, a cała łazienka jest gdzie indziej.....ehhh....już sama nie wiem jak to rozwiązać
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 25 cze 2006, 22:08

No ale przecież ten facet chyba za Tobą nie łazi krok w krok :? ;) Pewnie nawet nie zauważy :) Bez obaw <aniolek>
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 25 cze 2006, 22:17

No jak nie zauważy jak będzie siedzieć w jednym pokoju i jak będę szła do kibelka to wezmę torebke, przeciez to jest małe mieszkanko, a ja nie jestes jego właścicielką tylko gościem.....

[ Dodano: 2006-06-25, 22:24 ]
Dzieki dziewczyny.....jednak ciągle mam opory...

Tamponów nie moge używać, a te podpaski, no sama nie wiem jak to rozwiązać....bo jakoś tak głupio mi w czyimś mieszkaniu iść sama do kuchni szukać kosza pod zlewem, jeszcze pomyśli,ze sprawdzam co ma w szafkach....

To dziwne, bo ja z reguły nie mam oporów przed chłopakami zeby przyznawać się że coś jest nie tak, bo mam miesiączkę, a teraz nie wiem co mi odbiło.....


z drugiej strony może łatwiej by mi było powiedzieć mu wcześniej, że np. źle mi sie pracuje, bo mam okres, generalnie to jest bardzo fajny i bezproblemowy człowiek, jeszcze pewnie mnie przytuli, pocałuje w czułko że taka biedna jestem, a wtedy sprawa szukania kosza w kuchni moze bedzie mniej stresująca......
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 cze 2006, 23:02

Ale czy nie możesz zapytać po prostu gdzie jest kosz? :| Po co mu opowiadać o okresie? Jesoo, przecież to naturalna sprawa jest.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 cze 2006, 23:08

Torebke w przedpokoju zostaw , idac do wc wez ja ze soba, albo wyjmij podpaske wloz w kieszen . W toalecie zmien, zawin stara w papier toaletowy, wloz w kieszen , potem w torebke i po calej akcji . Potrzebujesz rysunek techniczny do tego ? lub instrukcje pismem obrazkowym ? Twoje dywagacje w tym temacie powoli Julcia staja sie smieszne.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 cze 2006, 23:28

Wstreciucha pisze:Potrzebujesz rysunek techniczny do tego ?
Chętnie się tego podejmę. Zwymiarować? <aniolek>
A kosz jest pewnie pod zlewem więc nie ma co pytać nawet.
Obrazek
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 cze 2006, 08:56

Nie możesz sie wstydzić swojego okresu, nie żeby nim się panoszyc, ale w drugą stronę też nie przeginaj. On ma 40 lat, żonę, więc myśle, że podpasek nawet nie zauważa. Zawsze możesz ją elagancko zawinąć i po strachu.

Swoją drogą, co to za praca w jego własnej chacie dla celow firmy? Bo korci mnie to pytanie. ;]
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 26 cze 2006, 22:43

natasza pisze:Zawsze możesz ją elagancko zawinąć i po strachu.


Dokladnie..miec okres to normalna sprawa...polóż gdzies torebke w przedpokoju..i nawet chyba nie zauwazy,ze wezmiesz ta torebke..albo po prostu bedziesz cały czas brała torebke ze soba,nawet nie majac okresu..wtedy to juz nie skapnie sie..hehe....i pogubi sie:P..ale mysle,ze raczej bedzie bardziej pochłoniety praca niz zwracaniem na Ciebie uagi cio robisz i gdzie kieruja sie Twoje nóżi..itd..:P..
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 26 cze 2006, 23:04

Sir Charles ma rację, weź specjalne opakowanie na podpaski i szczelnie owiniete chow do torebki, to rozsadne wyjście choć wiem ze mało przyjenie widzieć podpaskę wśród kosmetyków itp.:/ no ale...taki los laski :/ ;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 cze 2006, 23:10

onlyjusti pisze:chow

a to co O_o
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 26 cze 2006, 23:17

Wstreciucha pisze:onlyjusti napisał/a:
chow

a to co O_o


skrót myślowy od schowaj :> :D
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 26 cze 2006, 23:21

jaguniu otóż to nieco wieśniacki ale kto bardziej domyślny wie o co biega :P
OnlyJusti

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 532 gości