Jak zrobic loda?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Koteccek

Postautor: Koteccek » 24 lis 2009, 01:00

Maverick pisze: Twój facet pieści Cie oralnie?


Szczerze odpowiem, że nie. Na początku tak, ale jak ja nie miałam ochoty zrobić lodzika to się skończyło. Ale wcale źle mi bez tego nie jest [:D]. Przecież istnieją inne sposoby na sprawianie przyjemności <aniolek>
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 01:01 przez Koteccek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 09:09

Koteccek pisze:Na początku tak, ale jak ja nie miałam
ochoty zrobić lodzika to się skończyło.

mądry facet

Koteccek pisze:Ale wcale źle mi bez tego nie jest [:D]

aha...i wszystko jasne...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Koteccek

Postautor: Koteccek » 24 lis 2009, 10:01

Mati pisze:
Koteccek pisze:tym bardziej, że nie jesteśmy ze sobą ponad 2 lata tylko dla seksu, ale z miłości... <zakochany>

taaaaa... <ziew>


Śmiesz wątpić?!?! <angry> Dłużej żyję na tym świecie niż Kolega, więc lepiej wiem na co i kiedy będę gotowa... [:D]
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 10:04 przez Koteccek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lis 2009, 10:25

Maverick pisze:Widac ze ma slaba osoboosc Twoj facet :] (...) Skonczylo sie na tym ze powiedzialem co ma zrobic i to zrobila.

Ty, panie Silna Osobowość, to nie Ty ostatnio ciągle pytasz jak do czegoś namówić dziewczynę? <pijak>

Mati, Mav, was jakoś to osobiście uderza, że ona, bądź co bądź, swojemu chłopu nie robi tego loda?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 lis 2009, 10:59

Takie nadmiernie osobiste odbieranie tego, że obca kobieta obcemu facetowi pyskiem nie obciągnie jest częste, nie raz spotkałam sie z tym na forum.

Czy to jakaś męska solidarność z nielizanymi penisami ??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lis 2009, 18:05

Dzindzer pisze:Czy to jakaś męska solidarność z nielizanymi penisami ??
Dla mnie tez to kosmos jest. Więc chyba męsko-damska solidarność jak już. ;P
Ale co komu pasuje.W sumie jeśli miałaby to robić kiepsko to faktycznie lepiej sobie darować :)

Koteccek pisze:Dłużej żyję na tym świecie niż Kolega
Co nie znaczy, że jesteś dojrzalsza, mądrzejsza czy więcej przeżyłaś. :]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 20:23

Koteccek pisze:Dłużej żyję na tym świecie niż Kolega, więc lepiej wiem na co i kiedy będę gotowa... [:D]

a jakbyś żyła krócej to ja bym wiedział lepiej na co jesteś gotowa? :|

Dzindzer pisze:Czy to jakaś męska solidarność z nielizanymi penisami ??

tak. tak trochę staramy się pomóc koledze hahaha :D

księżycówka pisze:W sumie jeśli miałaby to robić kiepsko to faktycznie lepiej sobie darować :)

zawsze może się nauczyć :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lis 2009, 20:43

Koteccek pisze:
Mati pisze:
Koteccek pisze:tym bardziej, że nie jesteśmy ze sobą ponad 2 lata tylko dla seksu, ale z miłości... <zakochany>

taaaaa... <ziew>


Śmiesz wątpić?!?! <angry> Dłużej żyję na tym świecie niż Kolega, więc lepiej wiem na co i kiedy będę gotowa... [:D]

Ty [:D] Lala !! <aniolek> zapominasz o jednym , ze moze - podkreslam - moze byc tak , ze on wcale nie musi chciec czekac na Twą gotowosc , albo czekajac na nią skorzystac z okazji u innych chetnych kobiet ! Nie robisz loda ! nie robisz i zapewne wielu innych rzeczy , które przecietnego faceta rajcuja jak i ma na nie ochote . Pozostaje jednak domniemac , iz Twój facet jest inny niż az powiedzmy 80% populacji tych z temperamentem ... ja bym drżał ! Ty młoda ... stapasz po grzastkim gruncie , ale to ty go znasz i mam nadzieje , ze dobrze <hahaha>
Nie pisze tego po to , by Cie zmusic do robienia tego czy tamtego , jednak Twoja pewnosc siebie mnie troche trapi . Mam tez nadzieje , ze TWÓJ CHŁOPAK JEST CIERPLIWY , a ów lód ! nie jest dla niego az tak wazny .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 lis 2009, 20:44

Mati pisze:Dzindzer napisał/a:
Czy to jakaś męska solidarność z nielizanymi penisami ??

tak. tak trochę staramy się pomóc koledze hahaha :D

A to jest już jakiś przymus w tym nowoczesnym świecie do lizania penisów? Ja czegoś tu nie bardzo rozumiem w takim razie. Jeszcze chwila a zrobicie nagonkę za to, że uważa że ma prawo nie robić loda swojemu partnerowi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lis 2009, 20:47

No tak - a on ma tez prawo by ją nie tulic tyle ile ona tego chce , nie mówic , ze jest piekna , nie sypiac z nią wtedy kiedy ona ma na to ochote , tylko wtedy kiedy on ją ma, nie całowac za czesto ...itd. On tez ma swoje prawa ! i co z tego ??
Ano to , ze daj Boze by sie w tych prawach wzajemnych dobrze dobrali ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 20:49

Marissa pisze:A to jest już jakiś przymus w tym nowoczesnym
świecie do lizania penisów?

no a nie? oj, widzę, że nie zauważyliście, że (przynajmniej ja, nie wiem jak Mav) sobie żartuje trochę z koleżanki :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 lis 2009, 20:51

Andrew pisze:On tez ma swoje prawa ! i co z tego ??

Ma, tylko że chyba jakoś nie za bardzo mu zależy na tym lodzie, przynajmniej nie więcej niż osobom tutaj piszącym.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 20:53

Marissa pisze:przynajmniej nie więcej niż osobom tutaj piszącym.

skąd wiesz? może chłopak nie chce urazić swojej dziewczyny mówiąc jej "kotku zrób mi loda" bo wie jaki stosunek ma do tego, a tak na prawdę bardzo tego pragnie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lis 2009, 21:13

Marissa pisze:
Andrew pisze:On tez ma swoje prawa ! i co z tego ??

Ma, tylko że chyba jakoś nie za bardzo mu zależy na tym lodzie, przynajmniej nie więcej niż osobom tutaj piszącym.

Puknij sie w czoło ! na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Tego czy mu zalezy czy nie , nie wiemy , a osoby pisza jak w kazdym temacie , gdy był o minecie tez pisalismy !
Ja np. nigdy o loda nie zabiegłem , ale niesamowicie chcialem go miec dobrze zrobionego, a juz gdy go kobieta potrafi całego wessac [:D] to wrazenia niesamowite ! ale zeby o tym mówił wiecej niz potrzeba ?? A co to !! głucha była jak mówiłem ?? Powiedzialem znaczy sie wie ! skoro nic sie w tej kwesti nie dzieje , znaczy sie zoastalem olany , albo partnerka nie przepada za takim rodzajem pieszczot - znaczy to , ze by np. moje fantazje zaistniały , potrzeba kogos innego [:D]
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 21:18 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 24 lis 2009, 23:36

Maverick pisze:Przy odpowiednim podejsciu faceta nie wypada dziewczynie nie chciec. Zrobi bo bedziejej glupio jesli nie. Bo ona to traktuje jako cos super wyjatkowego a on jak chleb powszedni.



Można spotkać takie dziewczyny, dla których nawet przy najwspanialszym podejsciu faceta, robienie loda będzie nadal czynnością pozbawioną wyjątkowości.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 23:38 przez Anielka, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lis 2009, 01:09

Prosze mi tu nie imputowac tego ze mi na tym bardziej zalezy niz jemu. Ja swojej dziewczynie powiedzialem wprost - nie zrobisz Ty, zrobi inna. Bardzo to wziela do siebie i przez wiele miesiecy wypominala :] Coz... szczerosc ma jest wielka.
Andrew pisze:Puknij sie w czoło ! na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Tego czy mu zalezy czy nie , nie wiemy , a osoby pisza jak w kazdym temacie , gdy był o minecie tez pisalismy !
Ja np. nigdy o loda nie zabiegłem , ale niesamowicie chcialem go miec dobrze zrobionego, a juz gdy go kobieta potrafi całego wessac to wrazenia niesamowite ! ale zeby o tym mówił wiecej niz potrzeba A co to głucha była jak mówiłem Powiedzialem znaczy sie wie ! skoro nic sie w tej kwesti nie dzieje , znaczy sie zoastalem olany , albo partnerka nie przepada za takim rodzajem pieszczot - znaczy to , ze by np. moje fantazje zaistniały , potrzeba kogos innego
Dokladnie. Ile sie mozna prosic. Co nei znaczy ze nie chce tego. Facet jako osoba logicznie myslaca skoro powie raz cos do osoby podobno tez myslacej to przypuszcza ze wystarczy. Niestety kobietey resetuja swoja pamiec co kilka minut (nie dotyczy spojrzenia przez 0,000015 sekundy przypadkiem na inna kobiete na balu 12 lat temu) i im trzeba wszystko milion razy powtarzac. Przynajmniej wiekszosci...
lollirot pisze:Ty, panie Silna Osobowość, to nie Ty ostatnio ciągle pytasz jak do czegoś namówić dziewczynę?
Typowo kobiece wyolbrzymianie. Raz spytalem zartem przy okazji innego tematu. Ja nie musze do niczego namawiac. Ja moge tego zazadac i to bedzie. Tylko ze jak jak ocham to nie chce jej zmuszac, to raczej zrozumiale? Od tych ktorych nie kochalem zadalem i mialem. Nawet sie na anala zgodzily w stosunkowo krotkim czasie. Podczas gdy inni musza na niego cale lata czekac :] Zreszta ja zawsze wszystko po dobroci i za przyzwoleniem robie :) Szczegolnie podoba mi sie moje pytanie jak dziewczyna jest juz nagrzana tak ze bardziej sie nie da i pol naga czy na pewno tego chce :] Po wszystkim niech wie ze sama chciala :] Tzn zawsze "samo jakos wyszlo" a potem ona chciala. Taaa to jest piekne :] W sumie moznaby sie nie pytac ale to nawet krecace. Zwlaszcza jak sie potem zacznie dopytywac czy bardzo tego chce i czego chce itd.
Anielka pisze:Można spotkać takie dziewczyny, dla których nawet przy najwspanialszym podejsciu faceta, robienie loda będzie nadal czynnością pozbawioną wyjątkowości.
Nigdy nie twierdzilem ze podczas robienia loda dziewczyna ma doznac duchowego olsnienia. Ma po prostu dobrze robic loda.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2009, 01:46

Dla mnie tez to kosmos jest.

Dla mnie obecnie tez, jak miałam 16-17 lat nie robiłam loda, nie byłam cnotka, kochałam sie na rózne sposoby, eksperymentowałam, ale penis w mojej buzi był czymś hmmm jakby to nazwac, to był wyzszy stopień wtajemniczenia, tak jak najpierw macanki, potem ostre macanki ( teraz u coraz iekszej liczby osób jest własnie oral) potem seks a na samym końcu lodzik.

Gdybym teraz miała nowego faceta tez najpierw byłby ostry seks a dopiero potym lodzik, nie odwrotnie, tak juz mam.

Ale wali mnie w lewa nerke czy jakies kobiety biora do buzi penisy swoich facetów czy nie, obojętne mi to, nie oburza mnie.


Mati pisze:no a nie? oj, widzę, że nie zauważyliście, że (przynajmniej ja, nie wiem jak Mav) sobie żartuje trochę z koleżanki :)

Ja nawet nie o Waszych ostatnich wypowiedziach, ja o tym co tu jakis czas temu czytałam, o realkcjach z jakimi się stykam


Maverick pisze:Facet jako osoba logicznie myslaca skoro powie raz cos do osoby podobno tez myslacej to przypuszcza ze wystarczy. N

Gdyby jeszcze do wszystkich facetów docierało cos co sie raz powie świat byłby cudowny.


i im trzeba wszystko milion razy powtarzac. Przynajmniej wiekszosci...

Znam mniejszośc, zdecydowanie te bardziej kumata.
Maverick pisze:Taaa to jest piekne

Gdybys Ty wiedział, jak to wyglada z drugiej strony <diabel>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lis 2009, 09:53

Maverick pisze:Coz... szczerosc ma jest wielka.

A jej poczucie własnej wartości i szacunku do siebie też musi być wielkie, skoro po tym tekście jeszcze cokolwiek Ci zrobila, zamiast powiedzieć, po tedowemu, "naraaaa". Nie ma to jak kobieta z charakterem [:D]

Maverick pisze:Tylko ze jak jak ocham to nie chce jej zmuszac, to raczej zrozumiale?

Tylko NAMAWIAĆ? :>

Maverick pisze:Raz spytalem zartem przy okazji innego tematu.

Pamiętam co najmniej 2 razy :>

Andrew pisze:partnerka nie przepada za takim rodzajem pieszczot - znaczy to , ze by np. moje fantazje zaistniały , potrzeba kogos innego [:D]

Pewnie, ale nie wszyscy stawiają spełnienie fantazji ponad wszystko.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 25 lis 2009, 10:23

Maverick pisze: Tylko ze jak jak ocham to nie chce jej zmuszac, to raczej zrozumiale?


No widzisz- kochałbyś partnerkę to byś jej nie zmuszał. Tak samo jest ze mną i z moim parnterem- kocha, to nie zmusza mnie do tego czego nie chcę, zresztą w drugą stronę jest podobnie- kocham to i ja nie zmuszam go do niczego <aniolek> . A jeśli facet by mi powiedział- "Nie zrobisz tego ty, to zrobi inna"- to od razu NARAAAA [:D]
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 11:05 przez Koteccek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lis 2009, 10:25

Koteccek pisze:to od razu dostałby ode mnie w mordę

Za co? :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2009, 10:52

Koteccek pisze:- to od razu dostałby ode mnie w mordę i NARAAAA [:D]

I Ty mnie pytałaś czy jesteś niedojrzała emocjonalnie. Wtedy nie byłam pewna, teraz jestem. Jesteś niedojrzała, Twoje emocje przejmują nad Tobą kontrolę.

Ja na ten tekst uśmiechnęłabym sie złośliwie i powiedziała a prosze bardzo. Chce innej bo ja mu do buzi nie biorę proszę bardzo niech idzie. Nie pociućkam tylko po to by faceta przy sobie zatrzymać. Mogłabym go uznać za dupka. ale żeby od razu z łapami i deptać własna godnośc z tego powodu.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 25 lis 2009, 10:54

lollirot pisze:
Koteccek pisze:to od razu dostałby ode mnie w mordę

Za co? :|


No może trochę przesadziłam, że dostałby w twarz, ale ja bym nie pozwoliła sobie na to, aby facet traktował mnie przedmiotowo. Albo chce być ze mna albo nie, do niczego mnie nie zmusi jeśli o seks chodzi. Mowa oczywiście o przygodnych związkach, o których wspomniał Maverick.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2009, 10:56

Koteccek pisze:Mowa oczywiście o przygodnych związkach


Tyle niepotrzebnych emocji w związku z jakims przygodnym seksem ??
Koteccek

Postautor: Koteccek » 25 lis 2009, 10:57

Dzindzer pisze: Ja na ten tekst uśmiechnęłabym sie złośliwie i powiedziała a prosze bardzo. Chce innej bo ja mu do buzi nie biorę proszę bardzo niech idzie. Nie pociućkam tylko po to by faceta przy sobie zatrzymać. Mogłabym go uznać za dupka. ale żeby od razu z łapami i deptać własna godnośc z tego powodu.


Cóż...Może i racja. Po prostu trochę mnie zszokowały słowa "Nie zrobisz ty- zrobi to inna"- to juz jest traktowanie kobiety przedmiotowo.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 11:03 przez Koteccek, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2009, 11:03

Jak wyżej [:D] . Powtarzać się nie będę 8)

Zapytałam zanim odpowiedziałaś. Najpierw chcesz bić, potem nie. Cytować dobrze nie chce bo nie wiem co. Loda nie zrobisz bo nie, a tak naprawdę to nawet nie wiesz czemu.


a ja nie wiem czemu pochwaliłaś sie tym, ze loda nie robisz w temacie Jak zrobić loda? czyli w takim w którym ludzie chcą robić i chcą wiedzieć jak
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lis 2009, 11:11

Dzindzer pisze:Nie pociućkam tylko po to by faceta przy sobie zatrzymać

Właśnie to jest zabawne. Że co, że masz się wystraszyć po tym tekście? A niech mu robi inna i skarpetki też niech mu pierze ;)

Koteccek pisze:Mowa oczywiście o przygodnych związkach, o których wspomniał Maverick.

W przygodnych to w ogóle nie rozumiem, po co cokolwiek mówić, zamiast od razu szukać innej :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 25 lis 2009, 11:15

[ Dodano: 2009-11-25, 11:21 ]
lollirot pisze:W przygodnych to w ogóle nie rozumiem, po co cokolwiek mówić, zamiast od razu szukać innej :|


A no, to zapytaj o to Mavericka 8)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 11:22 przez Koteccek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2009, 12:14

lollirot pisze:łaśnie to jest zabawne. Że co, że masz się wystraszyć po tym tekście?

Chyba tak. Chyba tu chodzi o nagłe uświadomienie jestem super koleś nie Ty to inna, czy cos w tym stylu.
a kobiety które sie łapia na takie teksty. Jeszcze więcej jest takich które łapia sie na to tylko niewypowiedziane wprost


Koteccek przy takich osobach jak Ty ciesze sie, ze mogę czytać to co było przed edycja postu

lollirot pisze:W przygodnych to w ogóle nie rozumiem, po co cokolwiek mówić, zamiast od razu szukać innej :|

Fakt czasami bvrak słów jest lepszy. Ale ja za bardzo lubię mówić
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lis 2009, 19:01

Koteccek pisze:A no, to zapytaj o to Mavericka
Mav powiedział tak do kobiety, którą kocha, a nie przygodnej przecież.
Koteccek pisze:Po prostu trochę mnie zszokowały słowa "Nie zrobisz ty- zrobi to inna"
Dla mnie to dość brutalna rzeczywistość jednak. I cóż - zgadzam się z Mavem. Tym bardziej gdyby było to w kontekście układów, przyjaźni itd. Ja mam tak samo.
Z tym, że mnie by raczej nie przełamało to. Po prostu bym zaakceptowała, że ta działką zajmuje się inna ;) Innego wyjścia bym nie miała.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lis 2009, 19:18

Koteccek pisze:
lollirot pisze:
Koteccek pisze:to od razu dostałby ode mnie w mordę

Za co? :|


No może trochę przesadziłam, że dostałby w twarz, ale ja bym nie pozwoliła sobie na to, aby facet traktował mnie przedmiotowo. Albo chce być ze mna albo nie, do niczego mnie nie zmusi jeśli o seks chodzi. Mowa oczywiście o przygodnych związkach, o których wspomniał Maverick.


A jesli to nie przygodny zwiazek ?
Koteccek pisze:
Cóż...Może i racja. Po prostu trochę mnie zszokowały słowa "Nie zrobisz ty- zrobi to inna"- to juz jest traktowanie kobiety przedmiotowo.


Lolli ... napisałas w swym poscie na poprzedniej stronie cos czego ja nie napisałem , zle mnie odebrałas , ale to nic <przytul>
Przedmiotowo ? czyzby ? Jak sie tak zagłebic to nie widze roznicy od wymagan kobiet wzgedem facetów i dlaczego preferencje sexualne mają odejsc w niebyt w imię czego ? Przeciez zaden facet nie powie kobiecie spadaj bo nie robi mu loda , natomiast moze tak powiedziec , jesli On robi wszystko , a ona to bierze garsciami zas w zamian dostaje niewiele . Rozumie też kazdy , ze jesli sie stara , ale nie wychodzi (odruch wymiotny , niesmak itd.) to nalezy to zaakceptowac , albo i nie , ale w zadnym razie nie powinno to dyskwalifikowac partnera , choc moze w zaleznosci jak kto bardzo pragnie owych pieszczot , generowac jakies konflikty .
Ale jak kobieta nie robi tego z lenistwa , albo nie sprawia jej to przyjemnosci jakiejs wielkiej , albo zadnej , jest jej to wrecz rybka , ot odwalenie roboty - to ja bym sie troche oburzał , bo robie wiele zreczy w zyciu zwiazanych z partnerem których tez nie chce robic , ale robię , po to by partnerce było dobrze .Natomiast swietnie obył bym sie bez robienia tego ! wiec gdzie tu traktowanie pzredmiotowe ?
Innymi słowy
zarabiam xxxxx , ale mogę zarabiac xx bo inni też zyja tyle zarabiajac , a czasu mają wolnego wiecej , wiecej do kina chodzą , teatru itd. I to kazdej kobiecie pasuje - no prawie kazdej , ale wymagania w łózku ? no gdziez by chciał !! <piwko>

[ Dodano: 2009-11-25, 19:38 ]
Dzindzer pisze:

a ja nie wiem czemu pochwaliłaś sie tym, ze loda nie robisz w temacie Jak zrobić loda? czyli w takim w którym ludzie chcą robić i chcą wiedzieć jak

Ona nie robi , bo nie ma przymusu ! kochac sie tez bedzie tylko wtedy kiedy ona bedzie chciała , a nie on !
Zawsze tez sex jest spychany , do pracy też predzej czy później nam sie nie chce chodzic , ale chodzimy bo musimy i tu nikt nie widzi problemu , ale jak jzu trzeba sie kochac a sie nie ma ochoty ! to jest zgryz
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 19:32 przez Andrew, łącznie zmieniany 4 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości