Golenie myszki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Fernir22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2006, 14:16
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: Fernir22 » 09 mar 2007, 20:21

Ja lubie jak moj meżczyzna sie tam przystrzyze:D <diabel> a jak sie ogoli to juz w ogóle mniam :P
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 09 mar 2007, 21:12

a ja nie wiem sam juz mi sie znudzily troszke paseczki i inne takie jakos wrocila mi ochota na lekka owlosiona cipusie (oczywiscie zadbana) <aniolek>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 09 mar 2007, 22:27

Fernir22 pisze:a co z owlosieniem u mezczyzn?

ja jako mężczyzna bez żadnych polecen mej partnerki gole jajka i podbrzusze na zero , tak jakos estetyczniej sie czuje:)i bez tekstow typu "znow miales na nim wloska:*":)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 mar 2007, 11:28

pppp pisze:a co z owlosieniem u mezczyzn? :)

o owlosieniu u mezczyzn i goleniu lub nie tego owłosienia jest temat osobny http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 59&start=0
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 mar 2007, 12:31

Uważam, że okolice intymne, zarówno u dziewczyny jak i chłopaka powinny wyglądać w sposób zadbany naturalnie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 10 mar 2007, 16:38

Jarek pisze:w sposób zadbany naturalnie.

A cóż to takiego :D Busz czy pustynia?
Mnie nie podoba się wygląd nagiej cipeczki i wolę przystrojoną w króciutkie upierzenie. A między udami zmiatam wszystko i rozkoszuję się tą gładką aksamitnością <aniolek>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 mar 2007, 17:59

jamaicanflower pisze:A cóż to takiego Busz czy pustynia?


Coś pomiędzy tym a tym, czyli dokładnie tak:

jamaicanflower pisze: przystrojoną w króciutkie upierzenie. A między udami zmiatam wszystko i rozkoszuję się tą gładką aksamitnością
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 mar 2007, 02:59

W zyciu bym podbrzusza na zero nie ogolil, bo musialbym tez zgolic moj seksowny pasek rozkoszy od pepka w dol :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 mar 2007, 07:02

TFA ale i na podbrzuszu i pasek rozkoszy odrasata, wiec co byś wykosił to by odrosło ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 mar 2007, 08:44

TFA pisze: pasek rozkoszy od pepka w dol :P

<zakochany>

A co do tematu, to tylko i wylacznie paseczek. Goło to dla mnie za malo i zbyt lyso ;), a krotko sciete to zdecydowanie za duzo.
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 11 mar 2007, 18:42

a ja nawt niekeidy chce mą parterkę nieco zarosnietą ale niestety...ona nawet pokazać sie mi nie chce gdy ma odrościki tylko odrazu fiku miku do łazienki i za 10 minutek jest gladziutka:)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 12 mar 2007, 00:05

do tak jak ja.. nie lubie odrostow juz lepiej swiezo wygolona nawet jesli szykuje sie niezle tarcie , ale zawsze zostawiam paseczek staram sie by byl odpowiednio cienki choc moj facet mowi ze woli grubsze
Awatar użytkownika
Anivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:44
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Anivi » 12 mar 2007, 18:45

Gole się w zależności od potrzeby czy własnego widzimisię. 1 w tygodniu, albo codziennie, co 2 dni zależy. A golę wszystko lubię u siebie estetykę:P raz tylko kiedyś zrobiłam sobie literkę "M" tak dla zabawy ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 mar 2007, 19:03

Anivi pisze:A golę wszystko lubię u siebie estetykę


Taka estetyka to rzecz względna i zależy od gustu. Mi np. podoba się naturalny zarost. I nie mam tu na myśli totalnego buszu, tylko ładnie przystrzyżony, tak na grubość palca. Wiem, że potem też włoski rosną, ale nie jest to już tak dokuczliwe jak po całkowitym goleniu i nie trza tego powtarzać tak często. A na lato wystarczy wydepilować okolice bikini co by na plaży nie wystawało poza strój komp.
Kochać i być kochanym
Anonimowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2007, 20:45
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Anonimowa » 02 kwie 2007, 08:57

Korzystając z tematu, żeby nie zakładać nowego tematu zapytam o najlepszy sposób na depilację. Zazwyczaj korzystam z zwykłej jednorazówki, jednak zostając mi krótkie włoski i nie mogę dogolić się do końca ;-/ Nie mówię już nic o uczuleniu, więc depilacja to dla mnie koszmar. Macie może jakieś wypróbowane metody? A co z kremami?
Dzięki :-D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 kwie 2007, 08:59

no wlasnie _ uzywaj kremów , tu na forum ju tu było na ten temat
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 05 kwie 2007, 16:47

a ja gole myszke calkowicie albo z paseczkiem niekiedy z trojkacikiem...roznie to bywa,a to tak dla urozmaicenia zeby caly czas nie bylo tak samo:) kiedys zrobilam sobie literke tak jak Anivi,ale nie mojego imienia tylko bylego partnera a bylo to naprawde trudne,bo musialam w niektorych miejscach wyrywac wloski penseta,ale bylo warto:) a ile razy gole w tygodniu?...szczerze roznie to bywa...dwa trzy cztery razy..roznie :)
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 18 kwie 2011, 17:02

Ja na zero :) brzydzą mnie tam włosy u mnie ;)

Próbowałam kremów (podrażnienia), depilacji woskiem (niestety nie mam możliwości robić tego zbyt często), depilacja depilatorem (wrastanie) i ostatecznie zostałam przy goleniu, co też nie jest najlepszą opcją, bo mam dosyć sztywne włoski i na drugi dzień, kiedy odrastają, to po prostu boli :) a najgorzej, kiedy dwa dni pod rząd muszę się ogolić (włoski szybko odrastają a nie pozwolę, żeby coś kuło mojego faceta, kiedy będzie mnie tam pieścił, ble). Więc może którać ma jakieś sprawdzone sposoby na zmiękczanie włosków i łagodzenie podrażnień po goleniu? :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2011, 20:44

nie cierpie wygolonych - wiem - kogo to obchodzi , ale musiałem to napisac [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 kwie 2011, 22:10

porcelanowa, jeśli chodzi o łagodzenie podrażnień po goleniu, to najlepiej wygolone miejsca zasypać najzwyklejszym talkiem kosmetycznym ( do kupienia w aptece ) i tak samo ten sposób sprawdza się, jeśli chodzi o depilację nóg depilatorem i tutaj talk powoduje, że nie występują podrażnienia w postaci czerwonych kropek.

Endriu, to jednak jest coś, co się nie zmienia <diabel>
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2011, 22:11 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 kwie 2011, 23:53

porcelanowa pisze:brzydzą mnie tam włosy u mnie

Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby mnie jakieś MOJE włoski brzydziły. Albo mojego partnera włosy (ba! jego meszek na tyłku jest the best :D )

Kiedyś tu dziewczyny pisały, że maść "hydrocortisonum" jest dobra po goleniu. Ja kiedyś stosowałam krem z AA help czy jakoś tak (z czerwonym krzyżykiem) - polecam. Nie wiem jak u innych, ale u mnie z czasem podrażnienia były coraz mniejsze, a teraz już praktycznie nie potrzebuję niczym się ratować po goleniu.
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 19 kwie 2011, 00:57

Nemezis, u partnera mnie nie brzydzą, zresztą on zawsze ładnie przystrzyżony :) ale u siebie... Po prostu jak pomyślę, jak to wygląda, to jest to dla mnie bardzo nieestetyczne nie mówiąc o tym, że kłują. Niektóre kobiety są tam ładnie owłosione, jakoś tak... Delikatnie i nie za mocno. Ja niestety nie mam tego szczęścia i zdecydowanie preferuję, kiedy ich tam nie ma, wszystko jest gładkie, wyeksponowane i wolę siebie taką, a jak nieogolona to nawet sama nie mam ochoty się tam dotykać, nie mówiąc o tym, żebym pozwoliła jemu tam zaglądać :)
Od jakiegoś czasu czaję się na depilację laserową i jak tylko będzie mnie na nią stać, to nie mam zamiaru dłużej z tym zwlekać ;)
Muszę wypróbować ten hydrokortyzol, dzięki za radę :) Spróbuję też talk.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 22 kwie 2011, 17:31

porcelanowa pisze:Po prostu jak pomyślę, jak to wygląda, to jest to dla mnie bardzo nieestetyczne nie mówiąc o tym, że kłują. Niektóre kobiety są tam ładnie owłosione, jakoś tak...


Różne są zboczenia <piwko> ;)
Depilacja laserowa zawsze jest jakimś wyjściem, ale ja np bym się wstydziła iść na taką depilację :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości