Swędzenie w okolicy narządów

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Swędzenie w okolicy narządów

Postautor: extendet » 02 cze 2006, 16:55

Wyszukiwarka chyba sie popsuła, bo nic nie znalazłem co by odpowiadało pytaniu dot. mojego problemu. A mianowicie chodzi mi o to, że po ostatnim (wczorajszym) stosunku z moją kobieta zaczeły swędzieć nas obojga nasze narządy. Co może być tego przyczyną? Dodam, że mój żołądź mojego członka jest przebarwiony na jakiś taki czerwonawy kolor, tak jakby miał jakies uczulenie.

Prosiłbym o naprawdę mądre odpowiedzi a nie typu: bedzicie mieli dziecko, hahaha itp.
lady.26

Postautor: lady.26 » 02 cze 2006, 16:58

to może byc grzybica, twoja dzieczyna powinna isć do ginekologa i dostaniecie maść którą obydwoje powinniscie się smarować.
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 02 cze 2006, 17:07

lady.26 tylko dziwi mnie skąd ona mogłaby sie wziąść? Ja wraz z moją ukochaną przestrzegamy surowo zasad higieny osobistej więc dziwi mnie to.

[ Dodano: 2006-06-02, 17:32 ]
Chcialbym jeszcze dodać pewne zapytanie, czy mogło dość po prostu do podrażnienia? Przed i po kontakcie fizycznym pieściliśmy dłońmi nasze narządy.Onanizowaliśmy sie nawzajem.Czy w skutek różnego Ph mogło dojśc do podrażnienia?Teraz narząd mojej ukochanej jest leciutko spuchnięty,zaróżowiony,leciutko swedzi i daje dużo soczku.A moj z kolei jest zarozowiony i leciutko swedzi.Co to może być? Poratujecie?
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 02 cze 2006, 17:44

jezeli wam to nie zejdzie do jutra, to radzilabym sie udac do lekarza po jakies masci albo inne preparaty, bo po prostu mogliscie zakazic sie czyms - jak wspominales przez zwykle nie umycie rak. a jezeli zejdzie to jest to zwykle podraznienie.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 02 cze 2006, 17:52

Symfonia przed każdym stosunkiem zawsze się wpierw kąpiemy by właśnie później nie bylo niespodzianek. Ale jak coś to posłucham się twojej rady i udamy się do lekarza.

PS. Znalazłem cosik takiego: http://www.kobietaintymna.atupartner.pl/zdrowie/grzybica.html
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 02 cze 2006, 18:02

mialam podobna sytuacje z moim chlopakie, tylko, ze on mial zaczerwienienie i nie swedzialo go - zeszlo po jednym dniu, do dzisiaj nie wiem co to moglo byc. wiecej sie nie pojawilo wiec dalismy spokoj. poczekaj troche to zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 02 cze 2006, 18:03

Jeśli grzybica dopadnie cię na urlopie, gdy nie masz szans szybko skonsultować się z lekarzem, spróbuj sobie pomóc domowymi sposobami:

Za pomocą irygatora lub gumowej gruszki wypłucz pochwę roztworem wody i soku cytrynowego - do szklanki ciepłej przegotowanej wody dodaj 2 łyżeczki soku z cytryny lub rozpuść w niej tabletkę witaminy C. Jeśli nie masz irygatora, umieść na kilka godzin w pochwie tampon gazy lub waty namoczonej w tym roztworze.

Wypędzluj pochwę wodnym (nie alkoholowym) roztworem gencjany.

Posmaruj ujście pochwy olejem naturalnym (np. z oliwek), parafinowym lub wazeliną - złagodzi to świąd i pieczenie.



Wolę nie :/
lady.26

Postautor: lady.26 » 02 cze 2006, 18:41

extendet, tym pakuctwem można zarazić się bardzo łatwo, tak jak ktos powiedział wystarczy nie umyć rąk. To naprawde nic wielkiego. Świad u obojga zwac znaczy że cos zaczyna się dziać. Zaczerwienienie, o niczym nie świadczy. Jeśli do jutra nic sie nie zmieni idzcie do lekarza.
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 03 cze 2006, 09:22

lady.26 jak narazie stosując się do porad z podanego wyżej linka wszystko idzie w dobrym kierunku. U mnie swedzenie już minęło i zaczerwienienie też schodzi. U partnerki także. Może było to jakieś przejściowe podrażenienie? No nic czekamy i kurujemy się dalej.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 03 cze 2006, 11:08

broken18 pisze:Wypędzluj pochwę wodnym (nie alkoholowym) roztworem gencjany.
hehe powodzenia dla dziewczyn z pedzelkami ;| ..
A tak szczerze to ja bym poszedl odrazu do lekarza a nie sugerowal sie internetem..ale skoro daje ci to efekty to twoj wybor.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości