wstydliwy problem.. 1/2 faceta..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tytnow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2006, 22:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

wstydliwy problem.. 1/2 faceta..

Postautor: tytnow » 31 maja 2006, 01:38

Witam,
jestem nowy na forum szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem.. Gdy byłem mały wystąpiło u mnie podejrzenie raka. Straciłem jedno jądro, do czasu gdy nie wiedziałem o co chodzi żyłem spokojnie, jednak z czasem pojawiły sie dziwne mysli.. Dziwnie się czułem gdy koledzy śmiali i śmieją się z gości z jednym jajkiem (nikt o moim problemie nie wie) Obecnie jestem 20 letnim facetem ktróy boji sie sytuacji z dziewczynami sam na sam (boję sie, że mnie wyśmieją).. Ostatnio spotkałem cudowną dziewczynę, zakochałem sie - ona chyba też... Jednak ciągle się boję, boję sie ze mój problem ją (moja nie pełnośc bycia facetem) przestraszy.. Zdziwi się, wyśmieje, ucieknie.. Jak myślicie kiedy mam jej powiedziec o problemie? Chyba nie w dniu w którym będziemy chcieli współzyć..? Pytanie do pań, co zrobiłybyście jak by wasz facet miał tylko jedno jajo..? Czy taki facet może być atrakcyjny? Na codzień jestem fajnym facetem, panie mnie lubią, jednak wciąż się obawiam wyśmiania.. Myślałem juz o protezie jądra, jednak to droga sprawa..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 maja 2006, 01:46

tytnow, powiedz jej jak najszybciej. Ja mojemu tez nie wiedzialam jak powiedziec ze zanim bedziemy mogli sie spokojnie kochac musi sie na zoltaczke zaszczepic. Ale powiedzialam i spytalam czy w zwiazku z tym jak juz wie nadal chce ze mna byc. A on powiedzial ze bylby jakims idiota gdyby nie chcial.

Zalezy wszystko jak blisko jestescie, ile sie znacie czy rozmawiacie o takich intymnych sprawach. Najlepszy monet podczas jednej z nich bylby taki moim zdaniem.

Mi osobiscie by facet z jednym jadrem nie przeszkadzal nawet gdybym nie kochała a tylko sypiala. I smiac bym sie na pewno nie smiala. Ale lepiej zeby dziewczyna wiedziala wczesniej ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 maja 2006, 01:50

tytnow pisze:Pytanie do pań, co zrobiłybyście jak by wasz facet miał tylko jedno jajo..? Czy taki facet może być atrakcyjny?

daj spokój, jądra nie są aż tak bardzo atrakcyjne, żeby brak jednego całej atrakcyjności jakoś uwłaszczał ;-)

a poważnie - ani w tym nic do śmiechu, ani do płaczu. nie masz się czym stresować. jeśli jej ufasz - po prostu wyznaj, co Ci leży na wątrobie, od razu będzie Ci lżej :-) <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 maja 2006, 02:30

Ciesz sie ze z woja jestes zwolniony ;)

A poza tym to przeciez po to sa dwa jaja zeby w razie utraty jednego facet zachowal zdolnosc rozrodcza. Podobnie dwie nerki.
Poza tym czy to widac ze w mosznie jest tylko jedno jajko? Niewiem cyz w ogóle by sie zorientowala...
A przeszkadzac nie powinno. Liczy sie obwod penisa a nie ilosc jajek. No chyba ze jest jakas prymitywna i nie traktuje Cie serio. Ale jesli jej na Tobie zalezy to to nie bedzie zadnym problemem.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 31 maja 2006, 04:34

Maverick pisze:Liczy sie obwod penisa a nie ilosc jajek

pomarszczenie zwojów raczej ;)

tytnow, nic się nie przejmuj, to żaden dyshonor. W moich oczach takie przejścia nadają człowiekowi tylko wartości. Więcej przeszedłeś, wiecej rozumiesz, więcej możesz Jej ofiarować.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 31 maja 2006, 05:32

1 jajko w tą czy w tą nie robi różnicy...grunt ze w ogóle je masz.Ja pocieszał na siłe nie będę bo osobiście uważam to za wstydliwe i śmieśżne...ale jesli jest tak jak mówisz ze przechodziłes w dziedziństwie chorobe to trzeba bedzie to partnerce wytłumaczyc.A po drugie to o randki sie nie martw bo przeciez nie chodzi sie na nie z jajami na wierzchu
Obrazek
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 31 maja 2006, 08:49

Powiedz jej jak najszybciej a, podczas jakiejs powaznei rozmowy, wytlumacz dlaczego tak ejst i spytaj czy jej to nie przeszkadza. Jak jej na tobie zalezy to pewnie nie :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 31 maja 2006, 09:01

Dziewczyny nie są takie jak faceci <hahaha>
Tak serio to nie ma z czego się śmiać, co za różnica czy facet ma jedno jądro czy dwa? Dla mnie żadna. Przecież w seksie to w niczym nie przeszkadza, w posiadaniu kiedyś dzieci też chyba nie. Ale jesli miałabym faceta z takim powiedzmy "defektem" to chciałabym się szybko dowiedzieć. I wierz mi, że jeśli traktuje Cię poważnie, to będzie szczęśliwa że obdarzyłeś ją takim zaufaniem i powiedziałeś o perawdopodobnie największej Twojej tajemnicy, którą zachowujesz przed innymi. Głowa do góry i powiedz jej jak najszybciej :)
bidroneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2006, 13:49
Skąd: z kobiety...
Płeć:

Postautor: bidroneczka » 31 maja 2006, 09:06

broken18 pisze:jeśli traktuje Cię poważnie, to będzie szczęśliwa że obdarzyłeś ją takim zaufaniem i powiedziałeś o perawdopodobnie największej Twojej tajemnicy


To chyba bedzie dla niej najwazniejsze, ze masz do niej zaufanie, a nie ze brakuje Ci jednego jadra. Dla mnie osobiscie jest to bez roznicy czy facet ma jedno czy dwa... :)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 31 maja 2006, 09:06

broken18 pisze:I wierz mi, że jeśli traktuje Cię poważnie, to będzie szczęśliwa że obdarzyłeś ją takim zaufaniem i powiedziałeś o perawdopodobnie największej Twojej tajemnicy, którą zachowujesz przed innymi.
Tak, ale podejrzewam ze tylko jak jej zalezy i cos czuje, wiec moze sie upewnij czy jest warta tego by sie przed nia otworzyc?
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 maja 2006, 09:31

Dla mnie też by nie miało znaczenia gdyby facet miał jedno jądro... tylko musisz wybrać odpowiedni moment kiedy jej powiesz...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 31 maja 2006, 11:06

Wez ja "przelec" zobacz, moze nie zauwazy :D

BTW dziewczyny juz wszystko napisaly(zaufanie). Szkoda mi Ciebie stary to musi byc wkurzajace takie rozkminy. ALe prawdziwa partnerka zyciowa nie bedzie na to zwracac uwagi, wrecz przeciwnie bedzie z Ciebie dumna. I oby tylko trafic na taka kobiete:)

trzymam kciuki

Co ma jajo do wojska:D Hmm chyba sobie na komisie jedno kurze przyczepie :D i jakies futerko mu dorobie :D Myslicie ze to przejdzie?:D

[ Dodano: 2006-05-31, 11:07 ]
Wez ja "przelec" zobacz, moze nie zauwazy :D

BTW dziewczyny juz wszystko napisaly(zaufanie). Szkoda mi Ciebie stary to musi byc wkurzajace takie rozkminy. ALe prawdziwa partnerka zyciowa nie bedzie na to zwracac uwagi, wrecz przeciwnie bedzie z Ciebie dumna. I oby tylko trafic na taka kobiete:)

trzymam kciuki

Co ma jajo do wojska:D Hmm chyba sobie na komisie jedno kurze przyczepie :D i jakies futerko mu dorobie :D Myslicie ze to przejdzie?:D

Hmm allbo strusie :) <brawo>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 31 maja 2006, 11:15

Jak się kobita będzie z Ciebie z tego powodu śmiała to nie jest Ciebie warta.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
guerrilla
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2006, 19:54
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: guerrilla » 31 maja 2006, 11:18

zgadzam się ze wszytkimi poprzednikami... to żaden dishonor jak tu już ktoś napisał. I to naprawde nie znaczy że jestes 1/2 faceta... co tam jedno jajko, lepek do góry:) Jak dziewczyna jest mądra i wartościowa to nawet nie masz sie czym przejmować.. weź ją na spacer i jak sie zawiąże odpowiedznia atmosfera do tego typu wyznań to jej to powiedz , normalnie tak jakby to było normalne, bo chyba jest...jestesmy tylko ludźmi...
ps: Osobiście uważam że brak jednego jądra nie stanowi dla partnerki żadnej realnej przeszkody... to już jest chyba tylko kwestia robienia sobie na siłę problemów przez taką kobiete, której by to przeszkadzało...
Do boju, wyduś to z siebie i czerp przyjemność ze współżycia z osobą w której jesteś zakochany( seks to fajna sprawa, z tego co wydedukowałam jeszcze nie uprawiałes seksu, wiec przełam sie i czerp z życia to co najlepsze)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 maja 2006, 11:29

tytnow pisze:Pytanie do pań, co zrobiłybyście jak by wasz facet miał tylko jedno jajo..? Czy taki facet może być atrakcyjny?

Czy ilosc jajek swiadczy o atrakcyjnosci :|?
A niech ma sobie i 3, jak go kocham :).
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 31 maja 2006, 12:03

Hyhy pisze:Co ma jajo do wojska:D
jak dobrze papiery zorganizuje to dostanie kategorie D . tak mi sie zdaje :?

Co do problemu to uwazam ze powinienes jej powiedziec jak najszybciej jednak w odpowiednim momencie ale najpierw sprawdz czy jest tego warta zebys sie jej zwierzyl. Natomiast jesli dowie sie prawdy i kocha Cie za twoja osobe to watpie zeby Cie zostawila z powodu utraty twej ,,rezerwy" :D . Po drugie..gdybys jej nie powiedzial to dlugi czas by sie nie skapnela poki nie przeszla by do smielszych pieszczot oralnych. A po trzecie ludzie maja gorsze problemy przez ktore nie moga normalnie funkcjonowac..twoj nie wplywa na twoje zdrowie wiec nei ma sie czym przejmowac :) <browar>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Rambert
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2006, 00:57
Skąd: od mamy
Płeć:

Postautor: Rambert » 31 maja 2006, 12:29

Nie bede znowu mowil tego, co moi poprzednicy, tylko to potwierdze. Powiem tylko tyle, ze prawdziwa milosc laczy dwie osoby w duzej mierze poprzez "wnętrze" i jesli taka mialaby byc Twoja to z pewnoscia twoj problem nie bedzie stanowil dla dziewczyny zadnej przeszkody i wszystko zrozumie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 31 maja 2006, 14:36

Chroń jajo, które Ci zostało :P Ot, co.

Bo jak stracisz to, to wtedy nawet nie zadawaj takiego głupiego pytania na Agnieszce :P
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 31 maja 2006, 14:55

Słyszałem, że na "poprawę humoru" są implanty... kosztuje toto sporo mniej niż powiększenie piersi u kobiety i jest robione niemalże ambulatoryjnie.

A co do kobiety to się nie przejmuj- kocha to przyjmie Ciebie takim jakim jesteś, nie kocha to przynajmniej będziesz wiedział kogo unikać w przyszłości.
Ale żeby przeszkadzało? Wątpię.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 31 maja 2006, 15:18

saker33 pisze:Hyhy napisał/a:
Co ma jajo do wojska:D
jak dobrze papiery zorganizuje to dostanie kategorie D . tak mi sie zdaje
jedno jajowych nie birorą w kamasze, (nie wiem czemu)
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 31 maja 2006, 15:25

tanebo pisze:jedno jajowych nie birorą w kamasze, (nie wiem czemu)
czyli potwierdzily sie moje gdybania.
robinho pisze:Chroń jajo, które Ci zostało Ot, co.
tez dobry pomysl :D
robinho pisze:Bo jak stracisz to, to wtedy nawet nie zadawaj takiego głupiego pytania na Agnieszce
hehe no co ty na Agnieszce zawsze znajdzie sie sposob :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 maja 2006, 15:28

A co jeśli chodzi o Panów, którzy mają defekty w stylu blizny po zabiegach? Czy wyglad estetyczny tez bardzo ma znaczenie?..... <chory>
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 31 maja 2006, 15:40

Zalezy gdzie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 maja 2006, 15:49

Nie na mosznie. Normalnie, na penisie :)
Ale raczej to kobiety lepiej się na ten podtemat wypowiedzą.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 31 maja 2006, 15:53

Bede szczery...penis meski sam w sobie jest brzydki ( hehe powinienem chyba bronic swojej plci) takze jakas ryska mu i tak nie zaszkodzi
Obrazek
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 maja 2006, 15:55

Też to słyszałem :)
<browar>
Ciekawe, czy kobietom przeszkadzają jakieś ślady, blizny itp. Oczywiście blizny schodzą, ale trzeba potrzekać np. rok.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 maja 2006, 15:56

Rish pisze:penis meski sam w sobie jest brzydki


jest jaki jest :D Od kiedy on jest od podobania :D? To nie samochód, by miał ładnie wyglądać (jak już kiedyś pisałem) :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 maja 2006, 15:58

Samochód to tylko przyżąd do poruszania się.....dla bardziej wymagających klientów robią piękne, drogie i luksusowe :) Bez rysek :)
Jak widać pewnie każda kobieta będzie inaczej na to patrzeć. Są bardziej i mniej wymagające.
guerrilla
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2006, 19:54
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: guerrilla » 31 maja 2006, 16:14

no to wypowie sie kobieta...
Rish pisze:penis meski sam w sobie jest brzydki

co do tego stwierdzenia, no cóż...pierwszy kontakt kobiety z penisem no to na pewno jest jakiś tam szok, może za wiele powiedziane, po prostu przeżycie, no bo ona czegos takiego nie ma <diabel> ... No we mnie zachwytu nie wywołał..i nie krzyczałam" rany jaki on ładny"... ale wszystko przychodzi z czasem... potem jest przyzwyczajenie, możę nawet przywiązanie <aniolek> Po czasie stwierdzam że mnie sie podoba... jakos tyle rozkoszy mi daje że nie mogłabym powiedziec że jest brzydki... poza tym np żeby seks oralny był naprawde dobry trzeba sie wczuć...i wydaje mi sie że kobieta musi to lubić, żeby dać mężczyźnie satysfakcje i przyjemność.. a cięzko by było z przekonaniem że to co ma w ustach jest brzydkie i w ogóle fuj....
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 31 maja 2006, 16:21

No ale manie w sutach penisa, z blizną jest ochydne? Czy raczej nie robi różnicy?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości