problem z orgazmem u kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Tomi

problem z orgazmem u kobiety

Postautor: Tomi » 15 gru 2003, 01:20

potrzebuje pomocy!!jak moge doprowadzić dziewczynę do maxymalnego orgazmu nawet moze to być wielokrotny orgazm.Dziewczyny co was najbardziej podnieca i co sądzicie o punkcie"G" jak go mam znalesć.W jaki sposób moge sprawic aby mój orgazm nie nadchodził zbyt szybko z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tomi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 15 gru 2003, 12:09

http://www.agnieszka.com.pl/mapa_ciala.htm a tu jest taka fajna mapa ciała :] sam z niej korzystałem :) i dziewczyna się na mnie tak rzuciła że aż się przestraszyłem :mrgreen: a orgazm .. to była kwestie czasu ;) hihi a jeśli myślisz że samym "fajfusem" jak znajdziesz ten punkt to ja doprowadzisz do maksymalnego orgazmu to się grubo mylisz :P przedłużyć stosunek możesz dzięki gumkom :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
yhm

Postautor: yhm » 15 gru 2003, 14:12

poggie jakimi gumkami?
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 15 gru 2003, 14:24

specjalnym prezerwatywom uciskowym które spowalniają orgazm, zresztą zwykłe też dają troche więcej czasu :] w aptece mozna to kupic
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 15 gru 2003, 18:00

Czemu na tej stronie sa porady tylko dla mężczyzn? Agnieszko, tutaj są też dziewczyny, które również chciałbyby coś wiedzieć więcej o facetach i ich strefach erogennych!
Tomcio

Postautor: Tomcio » 15 gru 2003, 22:22

Spokojnie Aqusiu :)
Troszkę śmieszą mnie takie zdania : "tutaj są też dziewczyny, które również chciałbyby coś wiedzieć więcej o facetach i ich strefach erogennych!" (bez urazy).
Chcesz wiedzieć co lubią faceci? To bardzo, bardzo proste ...... dokładnie to co Wy :)
Lubimy być całowani, dotykani, pieszczeni .... Zaraz mnie spytasz "Ale gdzie?" ... Dokładnie tam gdzie Wy ..... szyja, kark, piersi (tak, tak ... my też je mamy), brzuch, plecy, pośladki i oczywiście tam też :)
Troszkę wyobraźni, zaangażowania .... i wszystko będzie cudowne :)

Pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 03 mar 2004, 22:55

Może panie by sie wypowiedziały. W jakich okolicznościach przeżywały swoje najmocniejsze orgazmy w życiu?? Chętnie skorzystał bym z takich rad :) Choć moja kobioeta przeżywa orgazmy i to dość mocne ale zawsze jakas nowość , jakieś urozmaicenie mile widziane :)
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 23:31

Tomcio pisze:Spokojnie Aqusiu :)
Troszkę śmieszą mnie takie zdania : "tutaj są też dziewczyny, które również chciałbyby coś wiedzieć więcej o facetach i ich strefach erogennych!" (bez urazy).
Chcesz wiedzieć co lubią faceci? To bardzo, bardzo proste ...... dokładnie to co Wy :)
Lubimy być całowani, dotykani, pieszczeni .... Zaraz mnie spytasz "Ale gdzie?" ... Dokładnie tam gdzie Wy ..... szyja, kark, piersi (tak, tak ... my też je mamy), brzuch, plecy, pośladki i oczywiście tam też :)
Troszkę wyobraźni, zaangażowania .... i wszystko będzie cudowne :)

Pozdrawiam serdecznie :D




No w końcu ktoś kto nie bał się powiedzieć prawdy......... moja LadiE....też to pewnie przeczyta ale cóź .......... SKARBIE..... on dobrze gada.......:D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: jak doprowadzić dziewczyne do max orgazmu pomóżcie!!!!!

Postautor: Andrew » 04 mar 2004, 12:04

Tomi pisze:potrzebuje pomocy!!jak moge doprowadzić dziewczynę do maxymalnego orgazmu nawet moze to być wielokrotny orgazm.Dziewczyny co was najbardziej podnieca i co sądzicie o punkcie"G" jak go mam znalesć.W jaki sposób moge sprawic aby mój orgazm nie nadchodził zbyt szybko z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam


Spokojnie -- na to nie ma dobrej rady ! albowiem kazda kobieta jest inna ,i najpierw musisz poznac swą partnerke dogłebnie by osoągnąc to co zamierzyłeś , a zeby ja poznac musisz sie uzbroic w cierpliwosc i szukac tego co jej akurat najbardziej odpowiada , porozmawiac z nia co lubi najbardziej , prubowac ,eksperymentowac, Wazny też jest odpowiedzi nastrój ! jak i komfort psychiczny , czyli totalny luz i spokój .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 04 mar 2004, 12:10

Spokojnie -- na to nie ma dobrej rady ! albowiem kazda kobieta jest inna ,i najpierw musisz poznac swą partnerke dogłebnie by osoągnąc to co zamierzyłeś , a zeby ja poznac musisz sie uzbroic w cierpliwosc i szukac tego co jej akurat najbardziej odpowiada , porozmawiac z nia co lubi najbardziej , prubowac ,eksperymentowac, Wazny też jest odpowiedzi nastrój ! jak i komfort psychiczny , czyli totalny luz i spokój .


I tu sie Krzysiu zgodze z Toba w 100% Nic wiecej jak smiala rozmowa z partnerka zadnego tabu Pytac o wszystko i mowic o wszystkim Wiem bo sam to zastosowalem i jest naprawde cudownie teraz
Jest cudownie mi i jej (tak mowi i ja jej wierze ) :-)
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 04 mar 2004, 12:47

A tutaj rysunek porównawczy specjalnie dla Agi :) .

Strefy erogenne kobiety i mężczyzny - porównanie.

Miłego oglądania ;) .
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

odp.

Postautor: Greyangel » 09 mar 2004, 20:14

Najbardziej erogennym punktem ciała kobiety jest mózg. Trzeba zadbać o oprawę a jak już przyjdzie do boju to być wytrzymałym i odgadywać w lot kobiece upodobania i chęci. Trzeba wiedzieć jak poprowadzić sprawę kiedy chce Byś poprowadził.
"Spostrzegawczość, wiedza, dużo pieszczot no i konkrety..." Tak odpowiedziała moja przyjaciółka gdy jej zadałem mniej więcej podobne pytanie.
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

brak orgazmu u kobiety

Postautor: lushness » 07 maja 2005, 15:08

mam pytanie- czy są na tym forum dziewczyny które nigdy nie przeżyły orgazmu podczas seksu? lub miały taki problem przez długi czas? jeśli tak to jak próbujecie temu zaradzić czy sprawia to, że macie niezbyt wielką ochotę na sex no i czy wasz partner o tym wie?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 maja 2005, 19:35

To jest problem raczej emocjonalny. Fizyka ma tu małe znaczenie :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2005, 19:40

Krzych(TenTyp) pisze:To jest problem raczej emocjonalny. Fizyka ma tu małe znaczenie :D


Krzysiu ?... nie koniecznie ! to troche bardziej skomplikowane
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 maja 2005, 20:50

No ale przyznaj ze 3/4 zależy od kobiety :D...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 21:30

Chyba bylo juz takich watkow niemalo ... u jednych zalezy to od psychiki moze miec cos wspolnego z "nieciekawymi" doswiadczeniami seksualnymi lub tkwic w budowie itp ... Niewiem po co szukasz dziewczyn z forum ktore maja/mialy taki problem skoro na 99% sposob ktory im pomogl tobie nieda nic ;]. Wybierz sie do ginekologa i seksuologa a moze znajda przyczyne problemu ...

PS. No Krzych jestem pod wrazeniem czytales Alchemika =.= ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 maja 2005, 22:49

No udało mi sie przez ten czas pare rzeczy przecztyać i wyciągnąc wnioski....
ALe to taka mała dygresja :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 08 maja 2005, 00:06

znalezione w necie :)

Największą przeszkodą w osiągnięciu orgazmu jest dążenie do niego. Doznanie związane z osiągnięciem orgazmu są czymś wspaniałym, ale nie wszystkim kobietom są one dane. W seksuologii panie, które nie dochodzą do szczytowania, nazywa sie przedorgazmicznymi. Do tej grupy zalicza się młodziutkie dziewczyny, jaki i dojrzałe kobiety. Wśród nich problemy mają panie, które skarżą się na brak poczucia bezpieczeństwa- zarówno w całym związku, jak i w trakcie aktu. Także te kobiety, które nie potrafią zatracić się w rozkoszy, nie akceptują swego ciała i nie stosują antykoncepcji. Takie osoby wymagają niekiedy pomocy lekarza, ale często mogą się po prostu orgazmu nauczyć.


Rady, jak osiągnąć pełne zaspokojenie

Wykorzystajcie wszystkie rodzaje dotykania i pocałunków, które lubicie. Kontynuujcie je aż do wystąpienia pełnej erekcji członka i obfitego nawilżenia obszarów intymnych kobiety. Nie powinno to jednak trwać zbyt długo, gdyż wtedy wilgoć zanika, a pieszczenie wzwiedzionej męskości może sprawiać ból.
Jeśli na skutek wzrastającego podniecenia chcesz już teraz, natychmiast, stopić się z ukochanym w jedno, powinnaś sama zasygnalizować moment, w którym partner ma w ciebie wniknąć.
Chcąc uzyskać orgazm totalny, powinnaś dostosować rytm oddechu do falowania miednicy. Najwyższy poziom pobudzenia i ekscytacji przeżyjesz wtedy, gdy ruch miednicy górę następuje wraz z wydechem. Trzeba przeprowadzać wiele prób, żeby synchronizacja miednicy i oddychania stała się naturalna.
Podczas stosunku nie należy hamować ruchów miednicy - powinny być pełne, swobodne, huśtające.

Maksymalne wysunięcie. Wybierzcie pozycję, w której Twój partner będzie mógł wygodnie prawie całkowicie wysuwać prącie z pochwy przed ponownym uderzeniem członkiem. Intensywne działanie bodĽców drażniących na wargi sromowe jest niezwykle podniecające
Gdy kobieta jest w pełni podniecona i przeżywa orgazm razem z mężczyzną, wiele bodĽców ma miejsce w pełni. Choćby z tego względu we własnym interesie warto się postarać, aby nie być tylko biernym obiektem męskich zabiegów.


Można symulować:

przyspieszony oddech,
grymas twarzy,
napięcie i skurcze nóg i rąk,
kurczenie się mięśni brzucha i pośladków,
westchnienia, okrzyki, łzy,
częściowo można symulować pulsowanie pochwy.


Nie sposób symulować:

rumieńca seksualnego, który pojawia się na ciele wraz z podnieceniem (gdy kobieta przeżyła orgazm, zaczerwienienie ustępuje szybko, a gdy do szczytownia nie doszło - wolno),
przyspieszonej akcji serca podczas orgazmu uderza 110-140 razy na minutę,
kurczenia się mięśni dna macicy,
przekrwienia warg większych, łechtaczki i wejścia do pochwy,
stwardnienia brodawek i obrzmienia ich otoczek.


to na tyle :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 08 maja 2005, 11:06

to tylko teoria

lushness pisze:czy są na tym forum dziewczyny które nigdy nie przeżyły orgazmu podczas seksu?

myślę że nawet sporo
lushness pisze:czy sprawia to, że macie niezbyt wielką ochotę na seks

na pewno nie
No ale przyznaj ze 3/4 zależy od kobiety

i jej partnera
właściwie to też od ich wzajemnych relacji
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 11 maja 2005, 02:32

nie no nata 3/4 na pewno niezaleza od partenra i relacji ... z tych 100% chodzilo o 75% zalezne od kobiety i 25% od faceta ... i tak sie to mniej wiecej chyba prezentuje ... Co do wzajemnych relacji ... no coz troche mnie to zdanie zszokowalo <boje_sie> Przecierz jak relacje sa zle to sie seksu nieuprawia i niejest sie ze soba ... jak sa dobre to coz ... seks sie uprawia. Chyba ze o jakies inne relacje ci chodzi -.-. Przecierz nieda sie chyba dojsc do orgazmu jak ktos nas "gwalci"
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 maja 2005, 07:29

Jasta20 pisze:

Nie sposób symulować:

rumieńca seksualnego, który pojawia się na ciele wraz z podnieceniem (gdy kobieta przeżyła orgazm, zaczerwienienie ustępuje szybko, a gdy do szczytownia nie doszło - wolno),
przyspieszonej akcji serca podczas orgazmu uderza 110-140 razy na minutę,
kurczenia się mięśni dna macicy,
przekrwienia warg większych, łechtaczki i wejścia do pochwy,
stwardnienia brodawek i obrzmienia ich otoczek.


to na tyle :)


Nie no teraz wszyscy beda szukać podobnych objawów u swych partnerek , a to tez nie tak ! i jeszcze.....? czy te symptomy dla nie wparawnego daja sie zauwazyc ??:>2
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 maja 2005, 10:28

no widzę, ze problem jest popularny...
nie bój żaby...
moja była nie miała go nigdy w życiu, nawet podczas minetek czy masturbacji (sic!)
a np. panna mojego brata to ma w 99% orgazm nie zależnie od jego formy :P
ale jeśli taka co zwykle nie dostaje orgazmu wkońcu go dostanie to wtedy jest mistrzostwo świata, a taka co dostaje go za każdym razem, jeśli się nie uda to się obrazi :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
==Black_Rose==

Czy każda kobieta potrafi osiągnąć orgazm pochwowy?

Postautor: ==Black_Rose== » 06 cze 2005, 19:27

Mam nadzieję że takiego tematu nie było. Jestem nowa i dopiero się tu rozglądam. No i mam takie pytanko czy każda kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm pochwowy? Bo mi się wydaję to kompletnie niemożliwe. Znam myślę moje ciało dośc dobrze, wiem jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy i mój facet też potrafi mnie do niego doprowadzić ale tak mi się marzy żebym kiedyś pzreżyła orgazm podczas normalnego stosunku. I nie ma tu znaczenia jak długo będziemy się kochać, bo ja tak naprawdę prawie nic nie czuje. Bez względu na pozycję. Jak tu więc w ogóle mówić o orgazmie. Nie jest to wina mojego partnera bo nawet kupiłam sobie wibratorek (taki fajny w kształcie członka) bo myślałam że może sama się będę potrafiła doprowadzić np . w domowym zaciszu. Niestety to chyba jest u mnie niemożliwe. :( Czy to przyjdzie z czasem, czy już zawsze będę mogła cieszyć się tylko orgazmem łechtaczkowym?
alef_zero

Postautor: alef_zero » 06 cze 2005, 20:59

Literatura twierdzi, ze znakomita wiekszosc kobiet moze osiągnąć orgazm waginalny, a wyróżnia jednostkę zwaną anorgazmią. Ale Ciebie to pewnie nie dotyczy, skoro z łechtaczkowym nie masz problemów. Wszystkie źródła są zgdne w tym, że kobieta (a przynajmniej jakas czesc) musi się nauczyć orgazmu... Glowa do gory! ... i inne części też ;) bedzie dobrze
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 06 cze 2005, 21:19

A podobno nie wszystkie potrafią ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 cze 2005, 22:23

Ja tez przezywalam tylko orgazm lechtaczkowy i nie wyobrazalam sobie ze moge miec kiedykolwiek pochwowy,wydawalo mi sie to niemozliwe.Ale po miesiacu regularnego wspolzycia zaczelam odczuwac wieksza i coraz wieksza przyjemnosc,az teraz orgazmy pochwowe nachodza mnie ciagle :) (szczegolnie przy pozycjach na jezdzca i lyzeczke). Wiec moze jeszcze nauczysz sie przezywac ten rodzaj orgazmu, no chyba, ze na prawde jestes jedna z kobiet ktora przezywac wylacznie lechtaczkowy(podobno takich wiecej jest).
alef_zero

Postautor: alef_zero » 06 cze 2005, 22:47

Yasmine pisze:przezywac wylacznie lechtaczkowy(podobno takich wiecej jest).

jej - to naprawdę pesymistycznie zabrzmiało. Ja nie jestem kobietą, ale z obserwacji i "na zdrowy rozsądek" to im bardziej się dziewczyna będzie przejmować tym, że nie ma orgazmu, tym jej go trudniej będzie osiągnąć. Większość tych jazd to w głowie jednak siedzi, więc nie przejmuj się, ==Black_Rose==, tylko "idź na spontan" <banan>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 cze 2005, 22:50

alef_zero pisze:im bardziej się dziewczyna będzie przejmować tym, że nie ma orgazmu, tym jej go trudniej będzie osiągnąć. Większość tych jazd to w głowie jednak siedzi, więc nie przejmuj się, ==Black_Rose==, tylko "idź na spontan"

Dokladnie. Wszystko zaczyna sie w glowie. Im bardziej bedzie go chciala tym bardziej bedzie narastac frustracja ze go nie ma i nie dostanie i takie zamkniete kolo. Nalezy cieszyc sie seksem, nie szukac orgazmu na sile, odstresowac sie a ten sam w koncu przyjdzie i to dopiero bedzie pozytywne zaskoczenie :).
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 06 cze 2005, 22:51

no wlasnie chyba sex jest przyjemny od poczatku do konca a nie tylko podczas orgazmu

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości