Po czym poznać nimfomankę ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

Po czym poznać nimfomankę ??

Postautor: whitebird » 28 maja 2006, 20:23

pytanie takie jak w temacie.... mój kumpel kiedys stwierdził że fajnie jest mieć kobietę nimfomankę zwłaszcza, że większość mężczyzn w okresie dojrzewania ma manię seksualną.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: Po czym poznać nimfomankę ??

Postautor: Jagienka06 » 28 maja 2006, 21:20

whitebird pisze:pytanie takie jak w temacie.... mój kumpel kiedys stwierdził że fajnie jest mieć kobietę nimfomankę zwłaszcza, że większość mężczyzn w okresie dojrzewania ma manię seksualną.

po tym jaka jest w lozku :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 maja 2006, 21:31

whitebird pisze:mój kumpel kiedys stwierdził że fajnie jest mieć kobietę nimfomankę zwłaszcza, że większość mężczyzn w okresie dojrzewania ma manię seksualną.

Jednak nie. Nimfomania jest choroba która powinno się leczyć, a nie napawać nią...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 maja 2006, 21:35

Ma kur**** w oczach. :]
A tak serio to wciąż chce sexu. Częściej niż Ty i dłużej niż Ty. Potrafi Cię zajeździć. Myśli tylko o sexie i nim żyje.
To chyba oczywiste. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 28 maja 2006, 21:37

glupie pytanie... wiesz kim jest nimfomanka? jezeli wiesz to jaki masz problem? Nimfomanke mozna poznac po czarnych wlosach i bialych zebach.... przeciez nie mozna tego jednoznacznie okreslic.. jak spotkasz kobiete, ktora bedzie potrzebowala wiecej seksu niz dorastajacy polski nastolatek to prawdopodobnie nimfomanka...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 28 maja 2006, 22:46

potym że zostawia ślad podobny do ślimaka na chodniku <diabel> <diabel> znałem jedną, na jednej imprezie......ale co ja będe mówił o nieobecnych <hahaha>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 28 maja 2006, 23:34

whitebird pisze:mój kumpel kiedys stwierdził że fajnie jest mieć kobietę nimfomankę

Gratuluje kumpla :]
Olivia pisze:Myśli tylko o sexie i nim żyje.

No i jak delikwenta nie ma pod reka to polezie do innego :/
madziorka.m pisze:jak spotkasz kobiete, ktora bedzie potrzebowala wiecej seksu niz dorastajacy polski nastolatek to prawdopodobnie nimfomanka...

To chyba ja jestem (bylam bo mnie tabletki odseksily ale rzucam i znow bede) bo mi sie chce czesto. Mylisz wysoki temperament z nimfomania.

Zreszta, o tym sa ksiazki, artykuly prasowe. Czytac trzeba. <regulamin>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 29 maja 2006, 10:14

runeko pisze: Po czym poznać nimfomankę ??
Po tym, że non-stop żyje seksem i wciąż o nim myśli,
runeko pisze: i jak delikwenta nie ma pod reka to polezie do innego
<aniolek>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 29 maja 2006, 10:44

runeko pisze:To chyba ja jestem (bylam bo mnie tabletki odseksily ale rzucam i znow bede) bo mi sie chce czesto. Mylisz wysoki temperament z nimfomania.


eh te glupie tabletki , zmieniam ostatnio i nie mam juz hustawek nastroju ale moje libido chyba sie zmniejszyo , nie wiem czy to wina tabletek czy czego...
Seks i tak jest dosc czesto ale nei czuje juz takiego podniecenia jak wczesniej bo wczesnije to o o o ... eh sama nie wiem
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 29 maja 2006, 11:05

qbass17 pisze:runeko napisał/a:
Po czym poznać nimfomankę
Po tym, że non-stop żyje seksem i wciąż o nim myśli,
preferuje zwiazek gdzie goruje milosc a nie seks...wiec nimfomanka szybko by mnie zostawila jezeli nie bylbym na kazda chwile...wazniejsze od seksu jest uczucie :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
guerrilla
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2006, 19:54
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: guerrilla » 29 maja 2006, 11:48

nimfomanka to z punktu widzenia seksuologa osoba chora. Nie zastanawia sie w ogóle z kim to robi, chce sie bzykac jak zwierzątko non stoper. Nie bierze pod uwage zagrożeń typu choroby weneryczne, wyłącza sie jej móżdzek... Z tego co mi wiadomo tak własnie to wygląda... i że mimo wszystko rasowych nimfomanek to jest mało... bo to fizycznie nawet jest ciezko wytrzymać no i tak jak tu wczesniej mówionio to jest choroba.... po czym poznać...no powiem Ci tyle że pewnie byś ją poznał... jakby Cie napadła taka wampirzyca i zaczęła ujerzdzać... Zycze powodzenia w szukaniu , a jak już znajdziesz i zaczniesz z nią być to życze Ci zeby to sie nie skończyło amputacją penisa....
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 maja 2006, 18:54

qbass17 pisze:runeko napisał/a:
Po czym poznać nimfomankę

No przepraszam, ja tego pytania nie zadalam!!
saker33 pisze:preferuje zwiazek gdzie goruje milosc a nie seks

Odwrotnie, odwrotnie...
guerrilla pisze:nimfomanka to z punktu widzenia seksuologa osoba chora. Nie zastanawia sie w ogóle z kim to robi, chce sie bzykac jak zwierzątko non stoper. Nie bierze pod uwage zagrożeń typu choroby weneryczne, wyłącza sie jej móżdzek

Masz racje. Byl kiedys artykul o tym w "Cosmopolitan". Jak komus sie chce przeszukac archiwa...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 30 maja 2006, 19:07

Zaczerpniete ze zrodla : http://pl.wikipedia.org/wiki/Erotomania

Erotomania to ciągła, wyniszczająca i uporczywa potrzeba uprawiania stosunków płciowych, przesłaniająca inne potrzeby człowieka. nimfomanią, u mężczyzn satyriasis pojęcia te odnoszą się do wzmożonych potrzeb seksualnych. Są to pojęcia bardzo relatywne. Nie ma żadnej normy częstości odbywania stosunków seksualnych ani normy potrzeb. Jednak pewne formy zachowań sprawiają problemy zarówno podmiotom, jak i ich otoczeniu, czasami prowadzą do konfliktów, w tym także do konfliktów z prawem. Silny popęd często stanowi poważną, przeszkadzającą w życiu trudność w okresie dorastania, zwłaszcza jeśli zbyt młody wiek ogranicza jego zaspokojenie.

Nadmierny popęd seksualny połączony z poszukiwaniem nowych partnerów i podejmowanie współżycia w każdej, nawet nie sprzyjającej temu okoliczności, bywa wyrazem zakłócenia kontroli impulsów. Często wiąże się z potrzebą przeżywania napięcia w sytuacjach skrajnego ryzyka, często także z uporczywym, nieraz panicznym, dążeniem do uzyskania potwierdzenia własnej sprawności. Uzyskanie satysfakcji poprzez zdobywanie nowych partnerów jest wówczas związane raczej z sukcesem uwodzenia, niż z powstaniem nowego, atrakcyjnego związku.

Wyobrażenia o patologicznym charakterze dużych potrzeb seksualnych, nawet zaspokajanych w częstym współżyciu z tylko jednym partnerem, są nieraz przyczyną lęków i poczucia istnienia zaburzeń zdrowia. Są więc jednym z czynników, powodujących uznanie się za chorego.

Zasadność rozpoznawania tej dysfunkcji seksualnej jest jednak bardzo wątpliwa. Prawie nigdy nie jest samodzielnym, wyizolowanym objawem - najczęściej jest to element innych zaburzeń, na przykład nerwicowych.

Diagnoza erotomanii zawsze zależy od indywidualnej oceny normy seksuologicznej.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 maja 2006, 19:34

runeko pisze: Mylisz wysoki temperament z nimfomania.


nie mylę... bo gdybym myliła to bym mowiła ze nimfomanka po prostu potrzebuje duzo seksu( a to po prostu wysokie libido itp) a ja twierdze ze nimfomance niz po za seksem nie siedzi w głowie.. tym po prostu taka delikwentka żyje...

fakt- moj błąd, ze nie od razu rozwinęłam myśli
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
odwrócona18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2006, 23:13
Skąd: częstochowa
Płeć:

Postautor: odwrócona18 » 30 maja 2006, 19:43

moim zdaniem lepiej nie miec lub w przypadku dziewczyn nie byc nimfomanką "co za dużo to nie zdrowo" ;)
"jak zapalniczka płomień...jak sucha studnia wodę..."
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 30 maja 2006, 21:03

Spotkałam się ostatnio ze stwierdzeniem że skoro facet ma ochote na seks 4 razy w ciągu jednego dnia to jest normalne a skoro kobieta to odrazu nimfomanka :/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 maja 2006, 21:12

Po czym poznać nimfomankę ??

Po mokrych udach :D
Gwennie pisze:Spotkałam się ostatnio ze stwierdzeniem

Może to ktoś młody?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 30 maja 2006, 21:15

Mysiorek pisze:Cytat:
Po czym poznać nimfomankę

Po mokrych udach

LOL xD

Mysiorek pisze:Może to ktoś młody?
Pewnie tak, chociaż mówił że jest doświadczony i że ma 25 lat... chociaż, nawet 30 latek może być niedoświadczony ale detalik mały :)
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 30 maja 2006, 23:22

runeko pisze:Odwrotnie, odwrotnie...
Runeko nie zrozumielismy sie...niejasno troche napisalem. chodzilo mi o to ze dla mnie w moim zyciu goruje milosc a dopiero potem seks. <browar>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
stn
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:30
Skąd: gniezno
Płeć:

Postautor: stn » 31 maja 2006, 19:27

Nimfomanka jest taką biedną kobietą, którą cechuje zachowanie charakteryzujące rozpaczliwy hedonizm.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 31 maja 2006, 19:38

stn pisze:rozpaczliwy hedonizm

Nie ma czegos takiego jak rozpaczliwy hedonizm bo to bylby oksymoron. Ona niekoniecznie musi wyznawac zasade "hulaj dusza, piekla nie ma" we wszystkich aspektach zycia. To jest po prostu osoba "chora na seks". Imprezy, alkohol i narkotyki ewentualne moglyby dojsc juz pozniej, zeby zabic rzeczywistosc. Same z siebie nimfomanki raczej nie stworza.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
uknob
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2015, 13:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: uknob » 07 wrz 2015, 13:38

to chyba oczywiste po czym poznać nimfomankę nie wiem co tu trzeba wyjaśniać :D
Niciax84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 wrz 2016, 20:13
Skąd: Nysa
Płeć:

Re: Po czym poznać nimfomankę ??

Postautor: Niciax84 » 03 maja 2017, 21:36

lepiej nimfomania niż nimfomankę :D :D :D
Szalona
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2023, 19:25
Skąd: Augsburg
Płeć:

Re: Po czym poznać nimfomankę ??

Postautor: Szalona » 27 sty 2023, 00:39

Witam was kochani, jedno jest pewne, na pewno nikt z was nie chciałby mieć takiej żony. Nimfomania to uzależnienie które niszczy życie. Zresztą tak jak każde inne uzależnienie. Wiem coś o tym bo nią jestem. I przykro mi że sobie żartujecie z tego poważnego tematu. U mnie nimfomania objawiła się w okresie dorastania, zaczęłam się masturbować w wieku ok. 12 lat, Silny popęd często stanowi poważną, przeszkodę w życiu, zwłaszcza jeśli zbyt młody wiek ogranicza jego zaspokojenie.Ponieważ libido ciągle rosło w okresie dojrzewania przez moją nimfomanie poniosłam moralną porażkę, uprawiałam seks nieakceptowany społecznie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości