przyjemnosc...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

przyjemnosc...

Postautor: agacica » 28 maja 2006, 20:15

hmm:. mam problem z moim chlopakiem... otoz od niedawna zaczal mnie piescic oralnie:)jest bosko...ale jest jedno ale... jestesmy ze soba jakis czas wiec tez chcialabym mu sprawic przyjemnosc, problem jest w tym ze wstydze sie go "tam" dotknac. Pomimo tego probuje jakos go rozbudzic,, pieszczoty, pocalunki gdy zapytalam sie go czy kiedykolwiek osiagnal orgazm powiedzial nie:( Jak zmienic ta cala sytuacje?:(
Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: whitebird » 28 maja 2006, 20:27

no cóż... zapewne Twój facet również chciałby zasmakować takich pieszczot, poza tym czasami pocałunki i te wszystkie zabiegi o których wspominałaś nie wystarczają do osiągnięcia orgazmu. Tutaj potrzebny jest raczej bardziej bezpośredni bodzieć, jeśli nie macie zamiaru rozpocząć jeszcze normalnego współżycia to bez seksu oralnego lub chociażby "ręcznej roboty" będziesz miała problemy z doprowadzeniem go do orgazmu.
Postaraj się a zapewniam że on bardzo sowicie Ci to wynagrodzi...
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 28 maja 2006, 21:13

Przejdzie ci to z czasem...
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 28 maja 2006, 21:18

whitebird pisze:normalnego współżycia to bez seksu oralnego lub chociażby "ręcznej roboty" będziesz miała problemy z doprowadzeniem go do orgazmu.
Bez tego się nie obejdzie. Od samego patrzenia na Ciebie i pocałunków chłopak nię będzie miał orgazmu <zalamka>
agacica pisze:Jak zmienic ta cala sytuacje?:(
Przemóc się, innego wyjścia nie ma.
Niech on poprowadzi Twoją rękę - dalej już jakoś pójdzie :]
Obrazek
userman

Postautor: userman » 28 maja 2006, 21:21

ey a moze ytak na spontan postawic ??

jaks ie tak pieścicie to w pewnym momencie tak po prostu zacznij np "ręczną robote" i jesli on odskoczy to bedzie lipa a jesli nie to kontynułuj i sie nie pytaj "czy ci sie to podoba" aczkolwiek myśle ze nie odskoczy tylko jeszzce ci pomoze :)

Powodzenia
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 28 maja 2006, 21:33

myslę, ze mozesz tak jak Userman pisal w trakcie pieszczot zacząć go pobudzac... nawet jezeli nie bedzie mial orgazmu to na pewno zrozumie ze to dla Ciebie znaczylo duzo i doceni to... bedzie mu przyjemnie i fizycznie i duchowo:D
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 maja 2006, 21:41

agacica, jeśli się go wstydzisz "tam" dotknąć, nic nie poradzimy. Albo się przełamiesz, albo Twój chłopak bedzie musiał życ bez pieszczot...
agacica pisze:gdy zapytalam sie go czy kiedykolwiek osiagnal orgazm powiedzial nie:(

U faceta w 99,99 % ograzm jest jednoznaczny z wytryskiem co chyba nie jest trudno zaobserwować...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Villete
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2006, 21:27
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Villete » 28 maja 2006, 22:05

Na początku tez tak mialam..chciałam ale sie wsydzilam.Wiec robiłam wszystko by to on poprowadzil moja reke "tam"..żeby na niego bylo :D. Musisz go tak rozpalic ze sam sie bedzie "nastawial" ...moze powie,ze chce albo poprawdzi Cię.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 29 maja 2006, 10:11

Nie czytałem wszystkich odpowiedzi, ale się wypowiem... :)
agacica pisze:probuje jakos go rozbudzic,, pieszczoty, pocalunki gdy zapytalam sie go czy kiedykolwiek osiagnal orgazm powiedzial nie:(
agacica, a jak On ma ten orgazm osiągnąć? Od pocałunków? Od spojrzeń? <pijak>
agacica pisze: Jak zmienic ta cala sytuacje?:(
Wziąć wacka w dłoń i jazda!! <aniolek>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 29 maja 2006, 11:18

qbass17 pisze:agacica, a jak On ma ten orgazm osiągnąć? Od pocałunków? Od spojrzeń?
hehe coz...ciezka sprawa ale bywa :D ale skoro nigdy nie osiagnal orgazmu to hoho sciany biale beda jak ekonowinka :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
bidroneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2006, 13:49
Skąd: z kobiety...
Płeć:

Postautor: bidroneczka » 29 maja 2006, 13:24

Albo się przełamiesz, albo Twój chłopak bedzie musiał życ bez pieszczot...


zgadzam sie... my tu nic innego nie wymyslimy bez Twojej pomocy....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 maja 2006, 13:25

qbass17 pisze:agacica, a jak On ma ten orgazm osiągnąć? Od pocałunków? Od spojrzeń?

<lol>
to samo chcialam napisac :).
Wiesz on od samego patrzenia na Ciebie orgazmu nie dostanie. Trzeba zaczac DZIALAC :>
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 29 maja 2006, 13:51

agacica nie pytaj sie jego czy tego chce, bo odpowidziec jest tylko jedna, jak sie juz przelamiesz to podczas pocalunkow, zacznij dlonia zchodzic coraz nizej drocz sie z nim powoli rozpinaj jego spodnie itd. pozniej mozesz go mocno zlapac za ogonek(tylko uwazaj zebys mu nic nie oderwala), zaciagnac do lazienki i tam dokonczyc dziela (bo o lodzikach i polykaniu to chyba nie chcesz na razie sluchac) po takim suprise twoj facet bedzie wniebowziety a tobie bedzie to sowicie wynagrodzone. pozdrawiam
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 maja 2006, 13:56

Sepik pisze:agacica nie pytaj sie jego czy tego chce, bo odpowidziec jest tylko jedna


dokładnie. Inaczej powinno się postawić to pytanie : "Jak często chce". Bo odpowiedź "chce" jest oczywista <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 29 maja 2006, 14:44

oczywiste?? czy ja wiem :lol:
ja się zastanawiam, tylko czemu jeszcze sam cie "tam " nie nakierował, ja się na początku sam prosiłem :)

to nie fair - sama bierzesz a coś od siebie dać to co :) hehe egoistka :) moja teżm miała podobny problem, ale na szczęście przeszło jej

myśle, że rozbucać to go za bardzo już nie musisz, jak cie pieści, to pewnie jest chooolernie rozbudzony i tylko czeka, aż mu zrobisz dobrze, więc nie wsytdź sie (bo po co) tylko do dzieła, i wszyscy będą szczęśliwi
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 14:47

<pijak> <pijak> <pijak> wstydzisz sie go tam dotknac? a nie wstydzisz sie go pocalowac? przeciez to tez jest takie niemoralne :P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:09

Też tak kiedyś miałam ale u mnie dość szybko poszło. Przełamałam się żeby raz spróbować i tak mi się spodobało, że już nie umię bez tego żyć ;p
Spróbuj dziewczyno, nie myśl o tym tylko działaj. Jak będziesz podniecona będzie łatwiej się przełamać.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:10

a ja tego nie rozumiem, jak mozna sie brzydzic kogos kogo sie kocha? jeszcze rozumiem jakby miala opory przed lodzikiem, ale przed dotknieciem? i to jeszcze jak mniemam przez spodnie poczatkowo? <pijak> a moze on cie po prostu nie pociaga czy cus?
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:13

Przez spodnie... hmm o tym nie myślałam... Raczej o "pracach ręcznych" bez spodni, bokserek czy innych ubranek.
A ty Sasetka wszystko początkowo robiłaś bez żadnego wstydu??
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:18

nie robilam wszystkiego od poczatku, bom dlugo nie robila nic. ale nie dlatego ze sie wstydzilam, tylko dlatego ze nie bylam pewna swoich uczuc co do partnera. a pozniej? pozniej tak, bez zadnego wstydu, bo sytuacja kiedy wstydzimy sie osoby ktora kochamy i ktora nas kocha jest dla mnie zupelnie abstrakcyjna.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:25

Sasetka pisze: bo sytuacja kiedy wstydzimy sie osoby ktora kochamy i ktora nas kocha


Wiesz, wstydzić się osoby, a wstydzić się dotykać tą osobę to dwie różne różności. To, że Ty nie masz zachamowań nie znaczy że żadna ich nie ma. Dziewczyny są wychowywane "w duchu katolickim" uczone, że seks przed ślubem jest grzechem, po ślubie ma być tylko drogą prokreacji, kobiece i męskie narządy płciowe są be itd. Jak chodzisz na religie bo widze że jeszcze się uczysz to powinnaś wiedzieć.

Dziewczyna się wstydzi dotknąć faceta swojego to trzeba jej pomóc, będzie więcej ludzi potem na świecie ;p Każdy człowiek odczuwa jakiś strach czy lęk przed zrobieniem czegoś nowego, mniejszy lub większy ale on zawsze jest. A dla niej pieszczenie partnera to coś nowego. Ale wszystko trzeba spróbować zrobić i w związku wyzbyć się jakiegoś wstydu. Do autorki: znasz jego ciało? Kiedy on Cię pieści jest ubrany?? Oglądasz go nago??
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:30

broken18, widac ze nic o mnie nie wiesz :) bardzo dlugo tez wlasnie uwazalam, ze seks to po slubie itd. nie mowie, ze nie mam zachamowan, jednak dla mnie nie ma rozgraniczenia pomiedzy wstydem przed ta osoba a dotykaniem jej.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 maja 2006, 15:34

agacica- niestety inaczej niż przez fizyczny kontakt nie da rady (doprowadzić faceta do rozkoszy).

Musisz "wziąć sprawy we własne ręce" i tyle...

Jak się przemóc?

Nie wiem... popatrz na "to" poobserwuj... to taka sama część ciała, jak każda inna.
Przede wszystkim zaś poproś go o drobny instruktaż i postaraj się być delikatna (na początku bardzo delikatna)- zbyt gwałtowne przystąpienie do "czynu" może go zaboleć (nawet bardzo).

Jeżeli oczekujesz instruktażu typowo technicznego, to każdy facet jest inny i każdemu podoba się co innego... ale generalnie chodzi o posuwisto-zwrotny ruch łapką lub ustami i językiem :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:34

Sasetka pisze:widac ze nic o mnie nie wiesz

No to chyba raczej logiczne. Skąd mam cokolwiek o Tobie wiedzieć??
Sasetka pisze:nie ma rozgraniczenia pomiedzy wstydem przed ta osoba a dotykaniem jej

Tego raczej mi nie wmówisz, nie wierzę że kiedy pierwszy raz dotykałaś partnera nie czułaś uczucia jakiego lęku przed czymś nowym?
Powiedzmy tak, kochasz ojca, ojciec Cię kocha, a się nie dotykacie - to jest różnica między wstydem przed osobą a wstydem przed dotknięciem jej. Inaczej chyba byś nie zrozumiała.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:39

broken18 pisze:Skąd mam cokolwiek o Tobie wiedzieć??

bo nie jestem tu od wczoraj :]
broken18 pisze:Tego raczej mi nie wmówisz, nie wierzę że kiedy pierwszy raz dotykałaś partnera nie czułaś uczucia jakiego lęku przed czymś nowym?

nie? :|
broken18 pisze:Powiedzmy tak, kochasz ojca, ojciec Cię kocha, a się nie dotykacie - to jest różnica między wstydem przed osobą a wstydem przed dotknięciem jej.

dla mnie zupelnie nietrafione porownanie. ojciec jest dla mnie kompletnie aseksualny, a partnerow dobieram sobie takich ktorzy mnie kreca fizycznie :].
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:46

Sasetka pisze:bo nie jestem tu od wczoraj

A ja mam lepsze rzeczy do roboty niż śledzić Twój życiorys po postach.
Sasetka pisze:nie? :|

Mina bardzo trafiona... Masz 17 lat - roczniki coraz bardziej pozbawione moralności...

Sasetka pisze:ojciec jest dla mnie kompletnie aseksualny, a partnerow dobieram sobie takich ktorzy mnie kreca fizycznie

Gratuluję, jeszcze się nauczysz czytać tak żeby zrozumieć, a nie doszukiwac się we wszystkim seksu. Bo zupełnie źle to zrozumiałaś.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:48

broken18 pisze:Mina bardzo trafiona... Masz 17 lat - roczniki coraz bardziej pozbawione moralności...

buahahaha normalnie dowalilas :P
broken18 pisze:jeszcze się nauczysz czytać tak żeby zrozumieć, a nie doszukiwac się we wszystkim seksu.

a tu jeszcze lepiej :P
dla mnie po prostu OCZYWISTE jest ze jak z kims jestem to SIE GO NIE WSTYDZE. i proponuje na tym zakonczyc, masz inne poglady spoko. Nie mam zamiaru sie z toba klocic.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 15:52

Sasetka pisze:Nie mam zamiaru sie z toba klocic

Brakło Ci argumentów czy wiesz że nie rozumiesz? I dobrze bo straciłam kilka minut na tą bezsensowną dyskusję z Tobą.

A tak serio, to naprawde, coraz młodsze roczniki mają coraz mniej zachamowań. Tylko że trzeba mieć szacunek do jednych i drugich - i tych którzy mają zachamowania czy jakieś tam swoje, głupie dla innych czy nie, zasady i tych którzy robią wszystko i ze wszystkimi...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 maja 2006, 15:56

broken18 pisze:Brakło Ci argumentów czy wiesz że nie rozumiesz?

<zalamka> Nie, po prostu nie chce Cie obrazic, bo jestem dobrze wychowana :].
Moze kiedys dorosniesz i zrozumiesz, ze jesli wystepuje milosc z obu stron, wzajemna akceptacja i zaufanie to nie ma czegos takiego jak wstyd albo brzydzenie sie siebie na wzajem. Jesli natomiast czegos z tych podanych rzeczy brakuje, albo wystepuje niepewnosc wtedy mozna mowic o tym o czym autorka tego tematu.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 29 maja 2006, 16:19

Gdybyś okazała troszke zrozumienia dla tych, którzy zaczynają dopiero wchodzić w świat seksu pewnie tej rozmowy by nie było. A nie rób z siebie takiej bezpruderyjnej siedemnastki bo to nie stawia Cię w najlepszym świetle.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości