CZy to was podnieca ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

CZy to was podnieca ??

Postautor: daro07 » 18 maja 2006, 13:34

Musze powiedzieć że po tym jak się tutaj zarejestrowałem wkręciłem się troche i czytam probóje też coś pisać:) a teraz mam pytanko odnośnie tego wlasnie forum i oglnlnie rozmów o intymnych sprawach w tym o sexie! czy podniecają was takie rzeczy? czy czytając wzrasta wam ochota na sex? Czy macie jakies fantazje?? Zapraszam do pisania panów jak i panie :)
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 18 maja 2006, 13:37

W moim wypadku jest to czysto informacyjno-rekreacyjne forum. Czytam by się czegoś dowiedzieć nie by pobudzić swoje libido. Także nie wywiera na mnie takiego wpływu.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 maja 2006, 13:41

Dobre informacje i owszem ale żeby podniecać sie od razu <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 18 maja 2006, 13:43

Czasami to zależy od tematu i od akuratnego nastroju :) Jeśli są tematy opisujące dotyk czy szczegółowo sex albo coś podobnego to robi się ciepło, ale nie na tyle mocno, zeby mnie rozpalić.
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 18 maja 2006, 14:33

hehe nom rozumiem :) zobaczymy kto jescze sie wypowie w tym temacie i jakie inni maja zdanie na ten temat :)
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 18 maja 2006, 14:39

na tym forum sa glownie opisywane jakies problemy... w stylu mam za male 'wyposazenie', boje sie..., ona nie chce - co robic?...i takie tam... jakos mnie to nie podnieca...
Awatar użytkownika
Fenix_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 06 maja 2006, 12:27
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: Fenix_ » 18 maja 2006, 14:42

na tym forum sa glownie opisywane jakies problemy... w stylu mam za male 'wyposazenie', boje sie..., ona nie chce - co robic?...i takie tam... jakos mnie to nie podnieca...


zgadzam sie z przedmowca ...a co moze byc podniecajacego w problemach ?
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 18 maja 2006, 14:53

ogólnie to nie jest to podniecające chyba, że jakies fajne bardziej urozmaicone opisy masturbacji kobiet, albo coś w tym klimacie, choć to raczej rzadkośc
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 18 maja 2006, 14:55

Niedlugo tu jestem , ale jak na razie na temat podniecający nie trafiłam...tylko problemy i informacje :)
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 18 maja 2006, 15:20

hehe no to może otworze nowy temat :) zobaczymy czy wam sie spodoba taki :)
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 maja 2006, 15:26

Nie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2006, 16:23

daro07 pisze:czy podniecają was takie rzeczy? czy czytając wzrasta wam ochota na sex? Czy macie jakies fantazje?? Zapraszam do pisania panów jak i panie :)
Bez przedy. Nie mam juz 15 lat zeby mnie byle pierdola podniecala :]
Jedynie Ciekawskiemu jak pisal o swoich fantazjach erotycznych [mam bardzo podobne] udało sie mnie nakrecic.
silence pisze:Niedlugo tu jestem
Ja dosyc i jakos tez uwazam ze tu nie ma.
Moze i wchodza tu tez desperci co po paru postach np. Wstreciuchy se konia wala, ale to przeciez jakies nie warte uwagi jednostki :/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 maja 2006, 16:52

moon pisze:Moze i wchodza tu tez desperci co po paru postach np. Wstreciuchy se konia wala, ale to przeciez jakies nie warte uwagi jednostki :/

ciekawe ze wspomnialas o mnie , moge prosic o uzasadnienie <hmm>

btw. zdecydowanie podnieca mnie inteligentna wymiana zdan na rozne tematy - bo czyjs intelekt potrafi stymulowac, nie zebym jednak ulegala jakiejs euforii, ale mowie o stylu wypowiedzi a nie rozmawach ukierunkowanych na sex.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2006, 16:57

Wstreciucha pisze:moge prosic o uzasadnienie
Oczywiscie :] Niekotrzy panowie wspominali tutaj publicznie ze twoje posty działa na nich w sposob podniecajacy. Stad Ciebie wymienilam. :]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 maja 2006, 17:05

moon pisze:Oczywiscie :] Niekotrzy panowie wspominali tutaj publicznie ze twoje posty działa na nich w sposob podniecajacy. Stad Ciebie wymienilam. :]

w takim razie ladnie tych panow obrazilas , nie dosc ze desperaci, to jeszcze nie warci uwagi :/ chyba ze jednostka niewarta uwagi to byl odnosnik do mnie :] tak czy kwak , to ze moje teksty uderzaja Cie prosto w odbyt, to nie znaczy ze inny czytajac je nie moze chociaz troche sie tym ekscytowac . POszerzyc pole widzenia prosze , bo sie niedlugo w osla biegajacego za marchewka zmienisz , paradoksalnie bedac jednym i drugim .

btw. czy to naprawde tak bardzo komukolwiek przeszkadza , ze czyjes teksty nie sa zupelnie bez znaczenia dla innego?
Mnie osobiscie elokwencja , wywazony sarkazm i przesmiewczy humor , oraz duza szczypta erotyzmu w wypowiedziach kilku osob tu na forum bardzo sie podoba.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2006, 17:13

Wstreciucha pisze:w takim razie ladnie tych panow obrazilas , nie dosc ze desperaci, to jeszcze nie warci uwagi
Nie, obraziłam tych co moze i nie pisza ale moga sie zaspokajac przy tym swobodnie. To ze ktos pisze ze fajnie sie Ciebie czyta nie znaczy nic złego.
Wstreciucha pisze:, to ze moje teksty uderzaja Cie prosto w odbyt, to nie znaczy ze inny czytajac je nie moze chociaz troche sie tym ekscytowac .
NIech sie ekscytuja. Ich sprawa. Ja mam czym, forum mi do tego nie potrzebne. A ze kogos uwazam za motłoch bądź za człowieka to juz inna kwestia. I nie za ten topic :]
Dla mnie po prostu podniecanie sie topiciem o ponczochach np jest żalosne strasznie. Ale jak kto woli :]

[ Dodano: 2006-05-18, 17:14 ]
A i moj odbyt prosze zostawic w spokoju ;) Dziekuje ;)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 18 maja 2006, 22:25

Ja czasami mam wyrzuty sumienia po poprzednich związkach (4 szt.)...

I staram się pisać tak, by wyjaśnić co poniektórym:
a) wątpliwości
b) ślepe uliczki, w które sam swego czasu zabrnąłem

Czy mnie to podnieca?
nic a nic
A co w takim razie- ano śmieszy mnie czasami :) A czasami, niestety, przeraża.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 18 maja 2006, 22:32

Wstreciucha pisze:tak czy kwak
genialne! <hahaha> <hahaha>
Czytając forum nie mam żadnych fantazji ani ochoty na seks <lol>
Bo co tu ma mnie kręcić?
To że jakieś dzieciaki znowu się nie zabezpieczyły? Albo może że ktoś kogoś zdradza? Albo może ktoś daje się wykorzystywać?
Nie, nie to nie dla mnie :P
Obrazek
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 maja 2006, 22:36

Nie podnieca mnie to <pijak>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 maja 2006, 22:57

Mnie tez tu nic nie podnieca. A biorac pod uwage posty niektorych, ktorzy pisza "wisienka" lub podobne to mnie to smieszy czesto ;).
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 18 maja 2006, 23:48

hehe dla mnie to tutaj sa smiechy ale zawsze i rady...i mozna cos przeczytac a potem wykorzystac to...moja dziewczyna chyba ostatnio sie oczytala bo dzisiaj to bylo <aniolek> doslownie :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości