znowu masturbacja...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

znowu masturbacja...

Postautor: Chlopak89 » 17 maja 2006, 11:10

mam pytanie dotyczace konkretnie mnie... czy jest ze mna cos nie tak jesli masturbuje sie codziennie ?:/ no czasami co 2 dzien ale to rzadko... ? ? ? ? ? ? ?
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 17 maja 2006, 11:15

Był już taki temat, ale odpowiem. Wszystko z Tobą w porządku, zaspokajasz swoje potrzeby i to prawidłowo. Masz na to ochotę i sprawia Ci przyjemność, hormony się w Tobie gotują. Za jakiś czas Ci przejdzie lub też nie, ale to czy to robisz czy tego nie robisz jest sprawą indywidualną każdego człowieka. <browar>
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 17 maja 2006, 11:30

bo jak slysze ze niektorzy starsi kupme robia to raz dwa w tygodniu to pomyslalem ze jakis inny jestem... :/ ale zadnych negatywnych skutkow nie ma po tym? przy "naduzywaniu" swojego ptaka :P w ten sposob?
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 17 maja 2006, 11:34

Nie sądzę, acz nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Musiałbyś poszukać starego wątku na ten temat, może tam znajdziesz odpowiedzi.
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 17 maja 2006, 12:57

To,że się masturbujesz codziennie wynika z Twojego dużego popędu seksualnego,to wszystko.Hormony biorą górę!
Twoi kumple robia to rzadziej,bo mają mniejszy popęd.
Dokładnie tak jak powiedział Mroczny_Piskacz,zaspokajasz swoje potrzeby.
A co do nadużycia ptaka,hehe...to zapytaj kolegów;-) ja go nie mam,hehe...ale wątpię,zeby cokolwiek było w stanie nadużyć męskiego ptaka,hehe...
Carpe diem!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 13:09

Chlopak89, moj kiedys kiedys tam robil to nie dosc ze dosc czesto to jeszcze ponoc bywalo po 20 razy dziennie nawet.
Wiec ja nie widze nic nienormalnego w tym. Masz 17 lat, z kobieta nie za czesto mas zokazje sie zaspokojac to tego potrzebujesz!Normalne.
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 17 maja 2006, 13:15

moon pisze: ponoc bywalo po 20 razy dziennie nawet.

Ostro <boje_sie>
I nie uszkodził sobie ptaka:>?A może zdechł z wyczerpania ;-) hehe
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 17 maja 2006, 13:17

moon pisze:Chlopak89, moj kiedys kiedys tam robil to nie dosc ze dosc czesto to jeszcze ponoc bywalo po 20 razy dziennie nawet.


hmm no to niezły z niego Ogier musi byc <pijak> mi sie nigdy tyle nie udało, nie wiem czy to jest w ogóle mozliwe 20 razy hmm, przesadzasz chyba troche :P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 17 maja 2006, 13:18

moon pisze:Chlopak89, moj kiedys kiedys tam robil to nie dosc ze dosc czesto to jeszcze ponoc bywalo po 20 razy dziennie nawet.
hehe podchodzi pod rekordziste :D ... wedlug mnie to Chlopak89, nic sie z toba zlego nie dzieje...po prostu lubisz :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 13:44

Tom pisze:i sie nigdy tyle nie udało, nie wiem czy to jest w ogóle mozliwe 20 razy hmm, przesadzasz chyba troche
Mnie przy tym nie bylo, ale z tego co widze po nim teraz kiedy juz takich zapedow nie ma - to spokojnie bylo mozliwe ;)
KocurekV pisze:I nie uszkodził sobie ptaka:>?
Przypuszczam [bo nie pytalam albo nie pamietam odpowiedzi] ze pare razy na pewno. NIkt nie mowi ze dzien w dzien po 20. 20 to rekord.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 17 maja 2006, 15:35

20 razy :O a ja myslalem ze to ja jestem hardcorowiec :P
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 17 maja 2006, 16:15

moon pisze:Chlopak89, moj kiedys kiedys tam robil to nie dosc ze dosc czesto to jeszcze ponoc bywalo po 20 razy dziennie nawet.
Wiec ja nie widze nic nienormalnego w tym. Masz 17 lat, z kobieta nie za czesto mas zokazje sie zaspokojac to tego potrzebujesz!Normalne.



powiedz temu panu żeby się kopnął w łepetyne zanim znowu Ci naściemnia <hahaha>



MASTURBACJA NIE JEST SZKODLIWA I NIE ZUŻYJE PTASZKA
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 16:30

Savalas pisze:owiedz temu panu żeby się kopnął w łepetyne zanim znowu Ci naściemnia
Ten Pan ie ściemnia. przykro mi, że skoro tak sie smiejesz sam tyle nie mozesz :]

[ Dodano: 2006-05-17, 16:30 ]
Savalas pisze:ASTURBACJA NIE JEST SZKODLIWA I NIE ZUŻYJE PTASZKA
Ale moze doprowadzic np do obtarc :]
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 17 maja 2006, 19:55

20? pewnie mozliwe wystarczy raz na godzinke, a nie bylo mowy o 20 razach pod rzad ;)
to zalezy od libido, ja mam duzo :( wiec bardzo szybko sie regeneruje, a kolega widocznie ma/ mial wiecej, ale odradzal bym "notoryczny" onanizm - zaczynasz podniecac sie innymi doznaniami ktore tylko ty sobie zapewnisz, oczywiscie sa jakies dobre strony trening czyni mistrza, ale kiedy kobieta bedzie robic wszystko bys skonczyl w jej ustach a ty nie dasz rady bo musialbys sam sobie potrzasac wierz mi bedzie jej przykro, bo w pewien sposob doprowadzisz sie do znieczulicy na pewne doznania, a ona nigdy tego nie zrobi reka tak jak ty po paru latach cwiczen :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 maja 2006, 19:57

DaKID pisze:20? pewnie mozliwe wystarczy raz na godzinke, a nie bylo mowy o 20 razach pod rzad ;)
Nie bylo.
Jak dla mnei to on sie cholernie szybko regeneruje <boje_sie> J atam juz 3 razy paśc mogę w tym czasie... :/
DaKID pisze:odradzal bym "notoryczny" onanizm
Przesadzasz nieco ;) Jak jego kobieta na sex sie zgodzi to rzadziej bedzie sie sam zabawial.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 17 maja 2006, 20:20

moon, notoryczny - przerobilem to i dlugo uczylem sie smakowac kobiete, aby skonczenie w trakcie stosunku z nia bylo naprawde wspaniale, a nie tylko skonczeniem :(
a drugie to wiesz ja dojsc nie moge a ona w tym czasie trzy razy, a pozniej juz nie ma sily, a nawet jak skoncze to moge dalej i przypuszczam ze powodem tego byl wlasnie onanizm,

ps kolega napisal o normalnej czestotliwosci ja go tylko ostrzegam by nie posuwal sie dalej ;)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 17 maja 2006, 22:10

Aj tam! Nikt z Was tutaj nic nie wie! Polecam www.onanizm.pl <diabel> Tam wszystko o masturbacji <diabel>
A tak już na poważnie, to przecież naturalne!
Chlopak89 pisze: czy jest ze mna cos nie tak jesli masturbuje sie codziennie
Wszystko z Tobą OK! :]
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 17 maja 2006, 22:14

hehe... i tak ma byc:P tylko lepiej by bylo jakby robila to moja dziewczyna troche czesciej..:/ no ale nie o tym post..dzieki
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 17 maja 2006, 22:20

Ech...

... a ja myślałem, że propaganda antyonanistyczna to przeżytek XIX-wiecznej, wiktoriańskiej Anglii :P

Onanizm szkodzi, jeżeli musisz to robić raz na godzinę (bo jak tu pracować/uczyć się/spać)? Ale w onanizowaniu się raz na dzień, w wieku lat 17-u nie widzę nic dziwnego.

@DaKID
To problem (ona 3 razy a Ty jeszcze nie) niższej pobudliwości. Masturbacja pozwala się nauczyć reakcji swojego organizmu i kontroli nad nim w pewnym stopniu. Raczej nie przeszkodzi w przyszłym współżyciu a wprost przeciwnie- pozwoli Tobie zadowolić i mniej pobudliwą kobietę (bo będziesz wiedział, jak powstrzymywać się choć trochę, żeby nie wyjść na kompletnego "sprintera"). Z drugiej strony nadmierna masturbacja może zbytnio obniżyć poziom pobudliwości... ale to raczej nie przez "raz dziennie wieczorem, przed umyciem ząbków, dla spokojniejszego snu" jak sugeruje autor wątku.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 maja 2006, 22:27

Autor tematu jest najzupełniej normalny. Standard <diabel> Panowie i panie z onanizm.pl wmówili by Ci chorobę i nałóg, ale oni to osobne panopticum <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 18 maja 2006, 14:56

ja z regóły masturbuje sie codziennie wieczorkiem, chyba że wyręcza mnie dziewczyna, to raczej nie.
czasem jak mam ochote to nawet 2-3 razy dziennie ale to rzadkość, a i czasem się zdarzy jak mam dziewczyne w pobliżu, albo jakieś zajęcie wieczorkiem, ze i przez tydzień albo dłużej w ogóle
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 18 maja 2006, 22:36

no wlasnie o tym mowie, w jego wypadku to calkowicie normalne, gorzej gdyby tego nie robil :)
mmusialem edytnac bo myslalem ze ktos mi jedzie a sam nie doczytalem - przepraszam
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 18 maja 2006, 22:58

TedBundy pisze: Panowie i panie z onanizm.pl wmówili by Ci chorobę i nałóg, ale oni to osobne panopticum

:D
Stary, z biologicznego punktu widzenie jestes idealnie zdrowy. Z punktu religi, już niestety nie :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 18 maja 2006, 23:09

z punktu religi to wszystcy tu obecni jestesmy straceni :D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 18 maja 2006, 23:13

DaKID pisze:z punktu religi to wszystcy tu obecni jestesmy straceni

Nie mów tak... ja się czuje odkupiony :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 18 maja 2006, 23:31

Bash, ja tez tylko dalej szukam religi ;)
TEJ religi w ktorej seks nie bedzie rownany z mordem
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 18 maja 2006, 23:43

Bash pisze:z punktu religi to wszystcy tu obecni jestesmy straceni :D
u spowiedzi to bym dostal pokute ze przez cale dalsze swoje mlodziencze zycie bym nie zdazyl jej wykonac :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 maja 2006, 23:48

Jesli chodzi o te 20 razy dziennie to jest to jak najbardziej mozliwe, miewalo sie w zyciu podobne wyniki <aniolek> ale nie codziennie oczywiscie, wtedy to juz mozna sobie zaszkodzic.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 19 maja 2006, 00:07

saker33 pisze:
Bash pisze:z punktu religi to wszystcy tu obecni jestesmy straceni :D
u spowiedzi to bym dostal pokute ze przez cale dalsze swoje mlodziencze zycie bym nie zdazyl jej wykonac :D


Ech...
mnie będą nawiedzać z tą pokutą pewnie w kolejnym wcieleniu jeszcze :P

Dżdżownica... szczęśliwa tym czym żyje... na nic więcej nadzieji nie mam ;) Albo chociaż coś, co dwie płci ma :D
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 19 maja 2006, 00:39

Kubek pisze:Ech...
mnie będą nawiedzać z tą pokutą pewnie w kolejnym wcieleniu jeszcze :P
wiec juz wiadomo po co mezczyzni zyja i za co cierpia :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości