Zdrada

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Szamo

Zdrada

Postautor: Szamo » 27 lut 2004, 10:00

Moge powiedziec ze jestem doswiadczonym i dojrzalym mezszczyzna :) Po kilku zwiazkach W ich trakcie nie dopuscilem sie do zadnej zdrady (mimo kilku okazji do tego ) Dlatego chce zapytac czy jest to normalne zachowanie doroslego faceta Dodam moze jeszcze ze od 3 Lat moj seks nie jest regularny miewam nawet miesieczne przerwy nie z powodu mojego malego popedu seksulalnego Tyko dlatego ze kobieta z ktora obecnie jestem mieszka 300km od mojego miasta Moge prosic o rady ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 lut 2004, 12:04

Sorki, ale nie bardzo rozumiem... Pytasz się, czy niezdradzanie jest normalne :shock:
Dla mnie niezdradzanie kobiety z którą się jest normalne. Nie widze w tym nic dziwnego...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lut 2004, 12:28

Dokladnie! To ze nie zdradzasz jest jak najbardziej normalne i nie ma sie czym przejmowac ;) A to tylko powod do dumy! Pomysl czy Ty bys chcial byc zdradzony...?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Zdrada

Postautor: Andrew » 27 lut 2004, 13:59

Szamo pisze:Moge powiedziec ze jestem doswiadczonym i dojrzalym mezszczyzna :) Po kilku zwiazkach W ich trakcie nie dopuscilem sie do zadnej zdrady (mimo kilku okazji do tego ) Dlatego chce zapytac czy jest to normalne zachowanie doroslego faceta Dodam moze jeszcze ze od 3 Lat moj seks nie jest regularny miewam nawet miesieczne przerwy nie z powodu mojego malego popedu seksulalnego Tyko dlatego ze kobieta z ktora obecnie jestem mieszka 300km od mojego miasta Moge prosic o rady ?


Skoro zadajesz tu na tym forum takie pytania i prosisz o rady w tej kwesti którą przedstawiłes , nie jestes więc DOJRZAŁYM i doswiadczonym mężczyzną
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Szamo

Postautor: Szamo » 27 lut 2004, 14:18

Skoro zadajesz tu na tym forum takie pytania i prosisz o rady w tej kwesti którą przedstawiłes , nie jestes więc DOJRZAŁYM i doswiadczonym mężczyzną


To jesli ty nim jestes to mi to naswietl

I nie o taka odpowiedz mi chodzilo Dlatego zastanawiam sie po co Glos zabrales skoro nie jest on na temat
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 27 lut 2004, 15:08

hehe Szamo co Ty mówisz? hehehe
Awatar użytkownika
PeTeReK
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2004, 22:11
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: PeTeReK » 27 lut 2004, 15:18

brrr nie lubie zdrady. zarowno ze strony kobiety jak i swojej. Mam nadzieje ze juz nigdy tego nie doswiadcze...
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 27 lut 2004, 15:58

nie dopuscilem sie do zadnej zdrady (mimo kilku okazji do tego ) Dlatego chce zapytac czy jest to normalne zachowanie doroslego faceta


Wyjątkowo :lol: podzielam w tej sprawie zdanie Krzysia. Do autora tekstu: skąd Ty się urwałeś? To prowokacja, czy naprawdę masz takie wątpliwości?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lut 2004, 20:50

Mam nadzieje, ze jakiekolwiek watpliwosci co do TWego postepowania zostaly wyjasnione :)
Ehhh chcialoby sie zamknac ale zostawie otwarte :evil:


Ps: Sue, wreszcie ladnego avatarka masz 8)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 177 gości