Dziwne, ale prawdziwe.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Qba

Dziwne, ale prawdziwe.

Postautor: Qba » 29 lis 2003, 00:47

Hej:)

Mam 20 lat. Jak dotąd to nie miałem zadniej dziewczyny, nikogo nawet nie pocałowałem. Źle się z tym czuje. Nie wiem czy to normalne... By w tym wieku nie miec żadnego doświadczenia w tych sprawach. Obawiam się że gdy nadejdzie ta chwila, to wszystko popsuje, albo ze nie bede wiedzieć co zrobić. Może ktoś ma jakiś pomysł?
Kasia

Postautor: Kasia » 29 lis 2003, 09:37

Qba ja powiem Ci jak bylo na moim przykladzie.
Bylam juz w szkole sredniej i ...wiekszosc moich kolezanek mialo chlopakow, ja jednak spotykalam sie z kilkoma, ale zawsze cos mi w nich nie pasowalo, nie mialam zadnego doswiadczenia jesli chodzi o calowanie ... . i kiedys przyszedl ten pierwszy raz z pocalunkiem ... nawet nie wiesz jak sie denerwowalam, zalezalo mi na tym, zeby bylo dobrze, zebym zle nie wypadla - i to wszystko popsulo. Zamiast oddac sie chwili i nie myslec o tym co mam robic, albo co powinnam, ja bylam taka spieta, ze bylo to smiechu warte ... PAMIETAJ! jesli naprawde bedziesz chcial ktoras pocalowac, to zrob to z uczuciem i .... nie mysl o tym jak to bedzie .. i w ogóle nie przejmuj sie tym tak ... .
Ja mysle poza tym, ze nie ma nic nienormalnego w tym ze nie masz doswiadczenia, tylko zastanawiam sie czemu tak jest .. moze odpowiedzialbys co jest tego przyczyna ... moze jestes zbyt wybredny jelsi chodzi o dziewczyny, moze nie trafiles na taka ktora Cie zainteresowala, moze masz malo czasu na spotkania towarzyskie ... ciekawa jestem i czekam na odpowiedz ...! :) Pozdrawiam i nie przejmuj sie! :))
Qba

Postautor: Qba » 29 lis 2003, 10:07

Kasiu:

Mianowicie: Jestem w szkole w której 90% to mężczyźni. Codzienie pracuje, nie bardzo mam czas na spotkanie toważyskie. W gruncie rzeczy to nie wybieram w kobietach, praktycznie nie jestem specjalnie wybredny. Jestem przystojny i wydaje mi się ze na prawde super ze mnie facet. A jednak... Środowiska w jakich się obracam to porzeważnie męskie środoeiska. Jak się nadaży jakas kobieta, to przeważnie jest już zajęta. A jak jakąś spotkam, to ona woli nie chce nawet ze mną zaczynać. Wydaje mi się ze brakuje mi obycia z kobietami, ale jak mam je zdobyć? Generalnie juz kilka razy dostałem kosza :mrgreen: I to jest całe moje doświadczenie. Moja przyjaciolka stwierdziła ze żałuje, że nie spotkała mnie zanim poznała swojego chłopaka. Kilkukrotnie dziewczyna zapoznawała mnie ze swoimi koleżankami, ale one mnie zbywały, nie wiem czemu... Ona przeważnie tłumaczyła im że są głupie, że odpuszaczaja sobie takiego faceta. Kończyło sie to przeważnie tem, że obrażały się na siebie :| I taka jest moja historia. Uważam to za troche załosne. Wiem że są dziewczyne, które lecą na kolesi z kasąm, samochodem, itp... Ja to mam, ale i nawet takie mnie nie doceniają. Sam nie wiem co jest tego przyczyną. Może to kwestia czasu, albo szczęślwiego zbiegu okoliczności. Po prostu jest mi z tym źle.

I co o tym sądzisz kasiu? Masz jakiś pomysł?

Pozdrawiam
Ewa

Postautor: Ewa » 29 lis 2003, 10:42

To, że w wieku 20 lat się nie calowales wcale nie jest nienormalne!!!i nie szukaj na sile dziewczyny, zeby te rzeczy miec juz za soba.uczysz sie, masz prace, z twoich wypowiedzi wynika, ze jestes nieglupi i wartosciowy!wlasnie, ze powinnienes byc wybredny!nie wybrzydzajac ktos cie moze okropnie oszukac, a jesli chodzi i pocalunek...ja i moj chlopak udawalismy przed soba , ze sie juz wczesniej calowalismy.gdy przyszlo co do czego ja bylam w szoku , bo to bylo takie...okropne...zgorszona stwierdzilam, ze "ty to sie chyba nigdy nie calowales",a on zaprzeczyl:)dopiero pare miesiecy pozniej wyznalismy sobie prawde-ze dla objga byl to pierwszy pocalunek,kazde z nas probowalo wtedy zrobic wrazenia na drugiej niby doswiadczonej stronie...i wyszlo okropnie-wniosek-trzeba sie poniesc uczuciom a nie technice...pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 29 lis 2003, 12:54

Qba u mnie było podobnie i jak małem się już pocałować z dziewczyna to bałem się tak bardzo ze cały się trzasłem :D moze to głupio zabrzmi ale ja sobie wczesniej pocwiczylem na ręce :lol: duzo to nie dało :P ale jak juz doszło do tego pierwszego pocalunku to okazało sie ze to wcale nie jest takie trudne ;) nawet wczesniej poczytalem sobie jakies poradniki jak sie calowac ale one tez nic nie daly :)
Być moze było mi łatwiej bo moja dziewczyna tez się z nikim wczesniej nie calowala ale jak sama potem przyznala jak na pierwszy raz to było to całkiem przyjemne :D Musialo to wygladac bardzo dziwnie :oops: ale potem moze byc juz tylko lepiej i mozna dojsc do takeij wprawy ze az tchu zabraknie podczas calowania :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 29 lis 2003, 13:27

hmmm...prawda 2-3 pocalunek moze byc juz super
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 29 lis 2003, 13:45

nie moze tylko jest :D a pierwszy też nie jest zły :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Kasia

Postautor: Kasia » 29 lis 2003, 13:57

Qba,

Mysle, ze po prostu na razie na pierwszym miejscu nie stawiasz dziewczyn i zwiazkow, tylko nauke, prace .. i to dobrze. Dla mnie np. nie ma znaczenia czy facet ma kase i auto .. wazne jest dla mnie jaki jest, jaki ma charakter itd.
Nie mozna tak po prostu zdobyc obycia z kobietami .. jelsi masz przyjaciolke to mysle, ze z tym obyciem nie jest tak zle ... :) poza tym rozmawiaj i poznawaj dziewczyny, poznawaj je jako kolezanki, a nie jako dziewczyny a czas .. sam pokaze ... :) ze spotkasz ta na ktora czekales, poczujesz co znaczy przyjemnosc calowania sie i ... bycia razem! :) Zobaczysz, wszystko przed Toba!!!! :) :D Trzymam gorace kciuki! " Nie szukaj a znajdziesz" :)
Qba

Postautor: Qba » 29 lis 2003, 16:15

Kasiu:

To co powiedziałaś ma chyba coś w sobie. Może na pierwszym miejscu stawiam rzeczywiście nauke i prace. Prawdopodopodobnie robie to podświadomie, jednak czasem brakuje mi tej drugiej połówki. Zdaje mi się ze coraz bardziej zaczynam dorastam do związku. Niestety jedni maja kochające kobiety, inni prace i samochody. To jest chyba jakas równowaga na tym świecie. Napisałaś: nie szukaj a znajdziesz, ale czy przypadkiem: szujakcie a znajdziecie nie brzmi troche lepiej? :mrgreen: Zarutję. Jednak kobiety jak się szuka to sie jej nie znajduje, ona po prostu sama jakoś się wyłania 8)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2003, 18:16

Tak tu se czytam te posty i widze ze macie problem tam gdzie go byc nie powinno . No bo popatrzcie załuzmy ze ty umiesz sie całowac a dziewczyna nie umie, całując ja czujesz, ze ona sie jeszcze nie całowała i co robisz ??? denerwujesz sie ? NIE! przeszkadza Ci to ? NIE! --- robisz wszystko by ja jakos naprowadzic na to jak to ma wygladać .Najwazniejsze, ze oboje macie na to ochote by sie pocałować ze miedzy wami cos iskrzy .
Jezeli role odwrucimy, czyli dziewczyna sie całuje z chłopakiem co sie nigdy nie całował bedzie podobnie tez sie ona nie obrazi a jeszcze bedzie zadowolona ze moze cie czegos nauczyć i ze to ty jestes tm pierwszym .Wiec nosy do góry i sami sobie nie róbcie problemów tam gdzie ich niema , wiecejwiary w siebie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Kasia

Postautor: Kasia » 29 lis 2003, 19:11

Zgadzam se Krzysiu z Toba :)
Nie sadze by nieumiejetnosc calowania byla problemem Qba!! :)
Tak jak pisales qba kobieta sie sama skads wylania - hehe jak nimfa ;) ale z facetami jest podobnie - przynajmniej w moim przypadku :)
Glowka w gore, inwestuj w siebie, a potem .. zobaczysz, ze kobiety beda za Toba szalaly a ty ... bedziesz wybredny i wybierzesz a ktora ci najbardziej odpowiada i w ktorej ty sie zakochasz ... :) Pozdrawiam!
Qba

Postautor: Qba » 29 lis 2003, 22:58

Kasiu:

CO masz na myśli mówiąc inwestuj w siebie??? Jak to zrobić, bo chyba nie wiem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 30 lis 2003, 11:58

Hmm... Qba ... inwestuj w siebie, w swoja wiedze, nauke, kariere, prace ... w swoje szczescie materialne i zarazem szczescie i spokoj duchowy .. mlode kobietki maja czesto "pstro" w glowie, ale dojrzeja i beda patrzec za chlopakiem ulozonym, inteligentnym ktory ma sie czym popisac ... :) pozdrawiam
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 gru 2003, 20:09

POpatrz na to tak: nie wielu jest facetów takich jak ty:) Jesteś chyba żadkim okazem możnabyt powiedzieć, że jestes wyjątkowy :D Nie traktuj tego jak czegoś złego tylko jak cos co daje ci niesamowite szanse u kobiet:) Zmieńm podejście, a wszystko sie uda:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 11 gru 2003, 14:50

Dokladnie, zgadzam sie z Toba Mariuszu, ze moze on sie uwazac za kogos wyjatkowego, jesli trafisz na madra dziewczyne to ona to doceni :) Pozdrawiam
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 gru 2003, 23:13

Wlasnie, tylko cała sztuka polega na tym, by na taka trafić... i ile trzeba się naczekac i naszukać:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 gru 2003, 08:33

Ojej -- to co chcecie mi wmówic ze wokół Mariusza sa dziewczyny "same głupie " no bez przesadsy za bardzo sie facet nad sabą rozczula i tyle i przestasncie go pocieszac bo to nie "Baba " Coś innego w tym jest o czym my nie wiemy a on nie pisze , bo skoro jest taki fajny problemu by nie było !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2010, 23:58

Przestań pisać bez sensu w starych tematach.
Myslisz, ze u ludzi czas się zatrzymał na prawie 7 lat ??

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości