Robienie loda i orgazm

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

laurie33

Robienie loda i orgazm

Postautor: laurie33 » 25 lut 2004, 20:32

To pytanie jest do dziewczyn: Czy ktoras z Was miala orgazm w czasie gdy robila swojemu chlopakowi loda(mam na mysli orgazm wywolany przez draznienie przez czlonek roznych miejsc w gardle)? Podobno to jest mozliwe, ale mnie sie nigdy jeszcze nie zdarzylo.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lut 2004, 20:51

Tak szczerze to pierwsze slysze by punkty erogenne w gardle byly... To raczej dotyczy pewnego rodzaju upodobania i wrecz "zboczenia" na tym punkcie - chodzi o to ze jak cos kogos bardzo podnieca, np robienie loda to byc moze bedzie mial orgazm "bez niczego".
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 lut 2004, 20:58

nie
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 lut 2004, 23:29

Zgadzam się z opinią Mavericka. Podobno 1% kobiet może doprowadzić sie do orgazmu fantazjując. Więc robiąc komus loda i fantazjując ten 1% ma takie szanse :wink:

pozdrawiam....
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 lut 2004, 02:44

Ale przez samo drganie gardla to chyba nie mozliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 26 lut 2004, 08:34

Zgadzam sie z wypowiedzią Lady,jeszcze nigdy nie słyszałem o takim orgazmie gdy sie drazni gardło :lol: :lol: :wink:
$GrEgOrY$
Keplianica

Postautor: Keplianica » 26 lut 2004, 17:01

Ja myślę, że nawet najbardziej wybujała wyobraźnia musi się skupiać na tym co robi, więc i fantazjowanie szlag trafia.
Ps. A jak ktoś przełyka jedzenie to może tez dostaje orgazmu???? :twisted:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 26 lut 2004, 17:58

Myślę że nie jest to możliwe, ale coś Wam opowiem. Kilka miesięcy temu miałam sen erotyczny. Byłam b. podniecona, czułam to tak realnie! W ogóle nie dotykając się nagle- w śnie czułam jakbym dostała orgazmu. Naprawdzę było to b.realistyczne. Sekundę po tym obudziłam się, ręce miałam jak zwykle pod poduszką i ....czułam wyraźne skurcze pochwy i to charakterystyczne uczucie po orgaźmie. Najwyraźniej więc go miałam- bez dotykania, tylko fantazjując.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 26 lut 2004, 17:59

Sprostowanie do poprzedniej wypowiedzi-że nie jest możliwy orgazm przy robieniu loda.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 26 lut 2004, 18:09

Tak jak napisałem 1% kobiet...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lut 2004, 18:14

Wiecie, ja w tv widzialem kobiete ktora ponoc doprowadzila sie do ograzmu samym oddychaniem! W ciuchach, bez dotykania, bo ponoc oddech to cos bardzo stymulujacego. No ale kto to sprawdzi czy nie udawala...
laurie33

Postautor: laurie33 » 28 lut 2004, 11:50

Pisząc to pytanie oparłam się na wypowiedzi jednego mojego znajomego, który twierdzi, że spotkal się z czyms takim. Twierdził, że jest to możliwe, gdy członek dotyka jakichs tam punktów w gardle, np. na migdałkach. Z kolei jak byłam na studiach, to na laryngologii profesor twierdził, że mozna dostac orgazmu od wdychania tabaki i kichania, więc tez od jakiejś tam stymulacji gardła. Mnie się to wydaje możliwe i dlatego pytam. Może się Wam kiedyś zdarzyło kichac przy czyszczeniu uszu? Może można dostac orgazmu na takiej samej zasadzie, tzn. receptor w gardle - odruch - orgazm? Osobiscie uważam, że mozna dostac orgazmu na tej zasadzie, trochę mechanicznie, całkiem bez fantazjowania, chociaż podejrzewam, że w czasie fellatio moze byc to łatwiejsze, bo dochodzi seksualne pobudzenie. Pozdrawiam i liczę na dalsze głosy w tej dyskusji.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 lut 2004, 11:59

Osobiście uważam to za mało prawdopodobne. Jednak zawsze mogą zdarzyc się wyjątki, które mogą do tego dojść.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lut 2004, 13:52

Wlasnie, moze jakies tam kobiety - tzw "wybryki natury" - maja tam punkty erogenne :621: Ale nie wydaje mi sie by kazda miala. Tak samo jak nie kazda moze dostac orgazmu samym pieszczeniem biustu :twisted:
Keplianica

Postautor: Keplianica » 29 lut 2004, 12:04

Ale Mavericku biust jest naturalnie obdarzony punktami erogennymi. A co ma do tego gardło??? Jak dla mnie bujda na resorach, żeby dzięki samej stymulacji bez udziału wyobraźni (a nawet z jej udziałem mało prawdopodobne się wydaje) przy tym szczytować.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lut 2004, 12:23

No wiem! Biust ma punkty erogenne i mimo to nie kazda kobieta dostaje orgazmu przez sama stymulacje piersi a co dopiero gardlo ktore tych punktow wg mnie nie ma :twisted:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 lut 2004, 21:41

Gardło?? Teraz mam pytanie , jak duzo z was panie podczas fellatio wklada penisa az do gardla?? Chyba znikoma czesc a moze i zadna. Wszystkie kobiety ktore to robily i z ktorymi rozmawialem , podczas wlozenia czlonka dalej do gardla maja odruch wymiotny. Wiec po co ta dyskusja ??:) A tak na marginesie to u niektorych pan (bardzo niewielu) jezyk jest tak unerwiony jak lechtaczka. Moze tu o to chodzi :) To ze na jezyku sa strefy erogenne to nie ulega watpliwosci :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 lut 2004, 21:46

jak duzo z was panie podczas fellatio wklada penisa az do gardla?? Chyba znikoma czesc a moze i zadna.


No to sie zgłaszam jako pierwsza. Nie robie tego przez caly czas poniewaz po okolo 8 takich ruchach gardlo sie podraznie i nei jest to juz przyjemne wtedy troche odpoczynku i moge powtorzyc. ale tez nie robie tego za kazdym razem gdy obdarzam mojego partnera takimi pieszczotami. Musze miec na to ochote i miec dobry nastroj i przedewszystkim umiec sie porzadnie rozluznic bo to jest najwazniejsze wtedy odruchu wymiotnego nie ma.
laurie33

Postautor: laurie33 » 01 mar 2004, 20:04

No to sie zgłaszam jako pierwsza. Nie robie tego przez caly czas poniewaz po okolo 8 takich zakazany wyraz gardlo sie podraznie

Dzięki, Sarah, właśnie na taką odpowiedż liczyłam.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 mar 2004, 20:08

poniewaz po okolo 8 takich zakazany wyraz gardlo sie podraznie


hmmm dopiero teraz to zauwazylam i zastanawiam sie jakiego ja wyrazu zakazanego uzylam ale jestem raczej pewna ze bylo to : ruchach i nie bardzo wiem co w nim zakazanego :/ co na to moderatorzy?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 mar 2004, 21:45

sarah pisze:
poniewaz po okolo 8 takich zakazany wyraz gardlo sie podraznie


hmmm dopiero teraz to zauwazylam i zastanawiam sie jakiego ja wyrazu zakazanego uzylam ale jestem raczej pewna ze bylo to : zakazany wyraz i nie bardzo wiem co w nim zakazanego :/ co na to moderatorzy?


U Ciebie pisze "zakazany wyraz" ? U mnie jest ten wyraz napisany ale podkreslony zoltym kolorem. A ten tajemniczy wyraz ktory napisalas to: "r u c h a c h". Wykresl ostatnie "ch" i bedziesz wiedziec czemu system tak ten wyraz potraktowal ;) Po prostu jak do wyrazu brzydkiego dopisze sie na koncu cokolwiek to i tak zadziala... No Coz, trzeba to przezyc ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 02 mar 2004, 20:00

No właśnie , czemu wyraz R U C H A C H jest zakazany?? A co do tematu dziewczyny napiszcie jak to jest z tym gardłem i jak je rozluzniacie bo moj Skarbek mowi ze ma odruch wymiotny. Prosze o rady ktore bede mogl jej przekazac :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 20:28

hmmm ciezko zdefiniowac jak trzeb sei rozluznic. na pewno zdecydowanie latwiej jej bedzie na poczatek jak glowe bedzie miala odchylona bardzo mocno do tylu tak zeby gardlo z przelkiem tworzyly linie prosta. No i musi nie myslec o tym ze zaraz jakis duy przedmiot znajdzie sie w gardle i o tym odruchu tylko po prostu wlozyc. Nie spinac gardla tylko wszytsko w nim rozluznic. moze tez na poczatek sprobowac kiedy pnis nie jest w pelnym wzwodzie i nie jest az tak twardy jak skala wtedy bedzie sie poddawal.

Mi to jakos samo przyszlo. zawsze myslalam ze to nie mozliwe i jak probowalam to tez wystepowal ten odruch. jednak jak zobaczylam kiedys scene gdzie dziewczyna robi to bez problemu i to z duzo wiekszym penisem. To sobie powiedzialam jakto ona moze a ja nie no i postanowilam sprobowac.
kiedy dalej nic nie wychodzilo sprobowalam odwrotnie tak jakbym nie siedziala w jego nogach a za jego glowa (no jak w pozycji 69) badz tez z boku i wszedl duzo latwiej poniewaz moj chlopak ma penisa lekko zakrzywionego do gory i dopasowal sie lepiej do krzywizny gardla. Byl on pelen podziwu dla mnie i do tej pory nie moze wyjsc z zachwytu jak a to robie :).
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 29 mar 2004, 22:46

Orgazm przez podrażnienie gardła? HEHE Ciekawe czy za pomocą Śląskiej kiełbaski też by się dało to osiągnąć :)))
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 29 mar 2004, 23:12

Jestem tylko ciekaw czy Sarah mowi na prawde czy to na poczekaniu wymyslila:) Jak na swoj wiek to ciekawe ma doswiadczenia.... :P
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 mar 2004, 23:49

nie wymyslila.
A coz tu wiek ma do rzeczy jak sie ma od 2 lat chlopaka to sie dochodzi do wprawy. I nie jest to naprawde nic trudnego. moze pomoglo mi w tym wyciecie 3ciego migdala i przyciecie pozostałych.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 00:34

Jestem tylko ciekaw czy Sarah mowi na prawde czy to na poczekaniu wymyslila:) Jak na swoj wiek to ciekawe ma doswiadczenia....
Zazdroscisz?? :> :D
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 30 mar 2004, 23:36

Wiesz.. jakos nie za bardzo.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości