Ona chce? Ja nie wiem czy na pewno...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Misery
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2006, 01:24
Skąd: Miasto ;)
Płeć:

Ona chce? Ja nie wiem czy na pewno...

Postautor: Misery » 10 kwie 2006, 01:43

Witam.

Mam pewien problem... pare miesiecy temu poznałem dziewczyne, jest w moim wieku... z mojego miasta... jakis czas temu zaczeła coraz czesciej do mnie przychodzic... była na paru imprezach u mnie, wczesniej raz u mnie spała, z tego co wiem to nasciemniała rodzicom ze spi u kolezanki a spała u mnie, mnie zas powiedziała ze pokluciła sie z rodzicami i nie bedzie dzis spac w domu... doszło tej nocy do pieszczot ktore ona sama zaczeła... po jakims czasie załwazyłem ze pod glopim pretekstem, coraz czesciej zostaje u mnie po imprezie po tym jak wszyscy wyjda... i dosłownie pakuje mi sie na siłe do lozka... a przewaznie jest tak ze pod wpływem % i lekko imprezowej atmosferze daje sie skusic... ale nie dochodzi przy tym do niczego oprucz pieszczot. Nie wiem czy mi sie wydaje ale po prostu chce zebym "przeleciał", dodam ze jest dziewicą... i tu zaczyna sie problem, Ona mi sie NIE podoba,chce ją jakos spławic ale nie chce zeby była urazona, koledzy uwazaja ze ona chce po prostu zebym ją "przeleciał", ja tez tak uwazam ale nie jestem do konca pewien, Nie wiem czy zrobić to co koledzy doradzają po to tylko zeby sie odczepiła, mnie to by nawet zadowoliło :) bo od paru miesiecy jestem na "glodzie" ale nie do konca wiem czy jest to odpowiednie... troche glopio to opisałem ale musiał bym dokładnie opisywac sytuacje zebyscie mnie bardziej zrozumieli... dodam ze mam 20 lat

Z gory dzieki ;) jesli to mozliwe prosze o dokladne opisanie tego co mam zrobic... Jesli to mozliwe;)

dodam ze jeszcze nie miałem stycznosci z dziewicą i nie wiem jak zacząc zeby jej nie skrzywdzic, jaką pozycje najlepiej zastosowac jak juz by do tego doszło...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 kwie 2006, 01:49

Najlepiej to Ty daj jej zwykłego kosza. Biedna dziewczyna i tyle....Ona troche glupio robi, ale Ty powinienes sprawe postawic jasno. Pogadajcie. Moze wyjsc na to ze jedynie wzajemnie sie chcecie przeleciec przelecicice sie i powiedzicie sobie papa.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 kwie 2006, 01:57

Troche mieszasz dziewczynie skoro Ci sie nie podoba ale na pieszczoty sie zgadzasz ( po alkoholu ladniejsza? :P). Mysle ze jak ja olejesz, splawisz delikatnie to bedzie wiedziala co to znaczy. Seks jak dziewczyna Ci sie nawet nie podoba nie mowiac o jakims pociagu fizycznym ze swojej strony odradzam.
Misery
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2006, 01:24
Skąd: Miasto ;)
Płeć:

Postautor: Misery » 10 kwie 2006, 11:10

Moze i mi sie nie podoba ale imprezowa atmosfera <browar> i to co ona robi podczasz pieszczot podnieca mnię no i ogolnie w takich momentach jest dla mnie pociągająca... dziwi mnie to ze jest dziewicą niby spokojna i nie wygląda na taką ktora by potrafiła robić cos takiego w łozku..... a to na co ją stac podczas zblizen czasami mnie rozbraja, ogolnie podoba mi się to.. <banan>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 10 kwie 2006, 11:24

Przede wszystkim to z nią porozmawiaj i zapytaj co do Ciebie czuje.
Jeśli dziewczyna się w Tobie podkochuje to po zbliżeniu będzie Ci jeszcze trudniej się od niej uwolnić.
Ja osobiście odradzam jakichkolwiek kontaktów bo jeśli Ci się ona nie podoba to ją niepotrzebnie zranisz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 kwie 2006, 11:50

to po jakiego dzwońca dajesz jej nadzieje, pozwalajac by dawała ci przyjemnośc. Jestes taka dupa, ze nie umiesz sprawy załatwic. nie odpowiada ci to jej to powiedz, a nie zal sie na forum a po imprezie jecz z rozkoszy. Ludzie głupieja, normalnie indolencja totalna.
A czy zastanowiłes sie choc przez chwile, jak ta dziewczyna sie bedzie czuła jak sie dowie, że ci sie nie podoba, ale była dobra do zaspakajania cie ?? <belt>
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 10 kwie 2006, 11:52

wiesz niekoniecznie... rozen bywaja dziewczyny... moze jej taki uklad pasuje... niech jej po prostu powie ze nic z tego nie bedzie wiecej póki nie jest zapuzno i zobaczymy
Obrazek
Hotoke-no kao-mo san.
(Cierpliwość ma swoje granice)
jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 kwie 2006, 12:11

Jasne, że sa dziewczyny którym pasuje układ bez wiekszych uczuc ( mi kiedys pasował), ale oparty na szcerosci.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 kwie 2006, 13:12

Misery pisze:to co ona robi podczasz pieszczot podnieca mnię no i ogolnie w takich momentach jest dla mnie pociągająca... dziwi mnie to ze jest dziewicą niby spokojna i nie wygląda na taką ktora by potrafiła robić cos takiego w łozku.....

<hahaha> <hahaha> padam ze smiechu, sie chlopie zastanow nad soba. nie psooba mi sie ale jak robi mi dobrze to ewentualnie moze byc? <pijak>

Dzindzer pisze:Jasne, że sa dziewczyny którym pasuje układ bez wiekszych uczuc ( mi kiedys pasował), ale oparty na szcerosci.

dokladnie. choc nie sadze by jakiejs odpowiadal uklad nie podbasz mi sie ale pozwole Ci mnie zaspokajac
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 10 kwie 2006, 13:39

No wlasnie po prostu z nia pogadaj i spytaj czego oczekuje od ciebie ! Bo moze rzeczywiscie jej chodzi tylko o seks ? A jak ona sie w tobie zakochala to ja to zaboli ze ci sie nie podoba a polaczyly was peiszczoty!
Szczera rozmowa to podstawa !
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Agnes196

Postautor: Agnes196 » 11 kwie 2006, 21:22

Zgadzam się z przedmówcami... Pogadaj z Nią, najlepiej w neutralnym miejscu np. kawiarnia. Przed spotkaniem powiedz jej ze musisz z nią poważnie porozmawiać(zeby nie robiła sobie nadziei, ze to spotkanie was "zbliży":P). Jak sie juz spotkacie to zapytaj sie co ona do ciebie czuje, jak traktuje te wasze spotkania i powiedz jej co o tym wszystkim sądzisz, ze Ty wolałbyś zeby to zakończyć póki nie jest za pozno itp..., postaraj sie to powiedzieć jak najdelikatniej zeby jej nie zranić. Myśle ze jak pogadasz z nią tak szczerze to ona da Ci spkój:). Życze powodzenia:)
Ps. nie wykluczone jest oczywiscie ze dla niej to tylko "rozrywka" i ze tak naprawde równiez nic do Ciebie nie czuje, chociaż wątpie w to troszke.
Awatar użytkownika
zonkil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 30 paź 2005, 17:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: zonkil » 11 kwie 2006, 21:43

Wolny związek :)
Kobieta jest cudem wszechświata....zachwyca, imponuje, rozkochuje....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 kwie 2006, 14:41

zonkil pisze:Wolny związek :)
?Niekoniecznie.
Dzindzer pisze:asne, że sa dziewczyny którym pasuje układ bez wiekszych uczuc ( mi kiedys pasował), ale oparty na szcerosci.
Niekoniecznie. Ja juz za swoich czasów gimnazjalno-licealnych obserwowałam zjawisko pewne. Mianowicie dziewczyna wstydzis ie byc dziewica i chce sie tego pozbyc. Ale faceta brak to se wynajduje takiego na raz zeby ja rozdziewiczyl i tyle. Ktoremu tez chodzi tylko o sex. Ona moze nie chciiec sie do tego przyznac ale nie mozna wykluczac ze taka sytuacja tutaj nie istanieje.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 kwie 2006, 22:54

Ja radzę wcisnąć jej kit, że masz swoją dziewczynę i nie chcesz jej zdradzać-myślę, że będzie wilk syty i owca cała.
Kochać i być kochanym
Agnes196

Postautor: Agnes196 » 14 kwie 2006, 23:07

Ja radzę wcisnąć jej kit, że masz swoją dziewczynę i nie chcesz jej zdradzać-myślę, że będzie wilk syty i owca cała.

Na to to chyba za późno już, przecież coś już było między nimi (pieszczoty). Tak wiec jak by jej to powiedział teraz dopiero to dziewczyna by sobie nie za dobrze pomyślała o nim, a jeszzce by rozpowiedziała ze miał dziewczyne a z nia coś tam wyprawiał... i dopiero by sie narobiło.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 kwie 2006, 23:20

Agnes196 pisze:Tak wiec jak by jej to powiedział teraz dopiero to dziewczyna by sobie nie za dobrze pomyślała o nim,

W tym sęk, że jemu wcale nie zależy, żeby ona o nim dobrze myślała, chce żeby się odczepiła i szukała sobie innego do rozdziewiczenia.
Kochać i być kochanym
Misery
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2006, 01:24
Skąd: Miasto ;)
Płeć:

Postautor: Misery » 15 kwie 2006, 14:03

Jarek: Kit z tym ze mam panne nie przejdzie... ona mnie zna i wie ze nie mam dziewczyny... pare dni temu byla u mnie, miała mi przynies bluze i znowu zachciało jej się... było dosc pozno wiec zasugerowała ze moze bym poszedł spac... Heh, miała pewnie nadzieje ze bedzie jak wczesnie, postanowiłem z nia pogadac, tak jak radziliscie... zapytałem jej co oczekuje po ostatniej nocy, Zdziwiło mnie to bo udała glopią tak jak by nic nie pamietała... albo jej wcale nie bylo tej nocy u mnie... heh, mi się lekko glopio zrobiło jej chyba bardziej... po tym szybko zmieniła temat jak by nigdy nic... ostatnio pare razy widziała mnie z kolezanka (Pani M) ... w sumie na ktorej mi zalezy, zalezy na jej przyjazni... wiczorem dostałem od niej glopie smsy, niby w zartach ale dla mnie to bylo glopie, pare dni wczesniej probowałem z nią porozmawiac co ma do mnie to udała glopia a w smsach pisze całkiem co innego, tresci tych smsów wygladaja conajmniej tak jak bym z nią był i to z kim mam się kumplowac ma zalezyc od niej... Nic nie odpisałem bo nie bardzo widziałem co... od tamtego czasu nic nie pisze.. i nie przychodzi mam nadzieje ze Się odczdepiła bo po tych ostatnich sytuacjach zaczeła sie makabra robic...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 kwie 2006, 17:07

To postaw sprawe jasno a nie dajesz sie wciagac w gmatwania takie. Kto mna na to zdrowie? <niewiem>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 16 kwie 2006, 16:04

Dymaj ile wlezie seks to nic zlego.

Ale zaraz jak Ci sie nie podoba? Jest brzydka? Paskudna? Czy zwykla? Czy po prostu nie ma nic w sobie?

Jakbys mial okreslic jej wyglad od 1-10 przy czym 1 do dziewczyna ktorej w zyciu bys nie chcial i na pewno sie nie spotykal a 10 to panna Twoich marzen. Bo widzisz i tak wszystko zalezy od Ciebie... :D Panna Ci wlazi do lozka, to fajnie ze od tak jej nie przelecisz ze o tym myslisz, swiadczy o Tobie ze mozesz byc wporzadku, malo takich na swiecie:)

Podejscie zalezy od wielu rzeczy. Jakbym chcial z nia seksu to bym to zrobil a jakbym nie chcial to nie zrobil, Nic trudnego chyba tu nie ma w tym co napisalem?:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Miki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2007, 14:19
Skąd: Bolesławiec
Płeć:

Postautor: Miki » 23 lut 2007, 22:57

Idź na całość skoro ona tego chce ,zawsze to nowe doświadczenie i nie ma co się na siłe bronić. <banan>
Pozdro
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 23 lut 2007, 23:12

20 lat może masz w dowodzie, bo rozum 10 latka, idź się pobaw w piaskownicy z kolegami a nie bierz się za kobiety
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 lut 2007, 23:59

Agnes196 pisze: nie wykluczone jest oczywiscie ze dla niej to tylko "rozrywka" i ze tak naprawde równiez nic do Ciebie nie czuje, chociaż wątpie w to troszke.


Myślę, że jej się wydaje że znalazła w tobie odpowiedniego faceta, z którym chciałaby stracić cnotę i nic więcej bo tak jest trendy (pewnie jej kolezanki mają już to za sobą).
Ale też namawiam do szczerej rozmowy. Być może w jej trakcie się przyzna o co jej tak na prawdę biega.
Kochać i być kochanym
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 09 mar 2007, 13:44

daj jej kosza jezeli ci sie nie podoba i poszujaj sobie innej
paula16
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 09 mar 2007, 14:46

Sądzę że powinieneś uciąć sprawę krótko albowiem jeśli straci z tobą dziewictwo bedziesz miał problem. Z tego co opisujesz dziewczyna jest problematyczna i dziwnie się zachowuje. Daj sobie spokój bo się nie odczepi i bedzie jeszcze gorzej niż jest. Za nic nie prześpij się z nią bo przepadniesz z kretesem chłopie.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 mar 2007, 19:40

20 lat masz a sie sugerujesz głupotami,które koledzy mówią. Jak na "pieszczoty" to jesteś dorosły ale na powiedzenie prosto z mostu,że masz ją w d*** to już nie? Weź się w garść i zamiast ją wypytywać czego ona od ciebie chce (a ona znowu będzie głupią udawała) to powiedz jej żeby sie odczepiła bo nic nie chcesz i tyle. Nie wiem po co w ogóle coś zaczynałeś z dziewczyną która Ci się nie podoba.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 12 mar 2007, 19:29

Hyh, faceci... Niedawno jeden mnie podpuszczal zebym go pocalowala na imprezie [bylismy po % ale niezbyt mocno] a potem na gg dostaje wiadomosc "Dobrze ze nic takiego sie nie stalo".
Misery, cokolwiek jej nie powiesz, bedzie wkurzona i poczuje sie żałośnie.
Sama jest sobie winna, bo sama sie pcha. Takie jest Twoje zdanie.
Ale ona moze mysleć inaczej, bo jej przeciez na to pozwalasz!!
Jak Ci sie nie podoba to nie pozwalaj sobie na pieszczoty, bo to dowód na to że coś jednak do niej masz, a nie jest to juz zwykły flirt.
Jak łatwo zacierają się granice, zwłaszcza po alko... prawda ;/ ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości