Fellatio - dieta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Fellatio - dieta

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 19:31

Witam,
ja takie pytanko mam male :)
Dotyczy tego jaki wplym ma konkretna dieta na smak plemniczkow.

Co, w jakiej ilosci, jak czesto i kiedy trzeba jesc, by smak ten nie byl az taki obrzydliwy?

1.Chce stworzyc cos na wzor poradnika wiec wszystko off topic bede kasowal :twisted:
2. Jak bedziecie cos pisac to zaznaczcie to czy jest to przez Was sprawdzone :)
Pozdrawiam,
Maverick
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 lut 2004, 19:44

brak alkoholu oraz papierosow znacznie poprawia smak spermy - sprawdzone
dieta ananasowa, anasy + soczek z nich - sprawdzone nie przezemnie a przez kolezanke ja mam zamiar sprobowac w wakacje podobno sperma ma bardziej przyjemny smak lekko slodkawy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 19:48

A duzo trzeba tych ananasow zjesc? Tzn ile jadl jej chlopak :) Bo to tez wazne, ze np po 1 puszce dziennie rezultatow nie ma i trzeba wiecej.

Tak ze jesli mozecie to piszcie tez jak wiele tego trzeba jesc :) Co prawda wiadomo, ze im wiecej tym lepiej ale to koszruje, a poza tym po pewnym czasie sie ma tego dosyc :twisted: I ile przed. Czy wystarczy dzien przed, czy np trzeba caly tydzien :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PeTeReK
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2004, 22:11
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: PeTeReK » 21 lut 2004, 22:19

tez slyszalem o ananasach, ale zbyt duzo ich nie jem ;p
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 lut 2004, 23:21

No własnie ja rownież jestem ciekaw jak to jest z tymi ananasami i brzoskwiniami. Przez jaki czas trzeba je jeść zeby smak spermy sie polepszył :)??
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 lut 2004, 03:14

To juz nawet nie chodzi o to zeby sie tymi ananasami napychac do granic!
Jezeli nawet zje sie kilka puszek dziennie to efekt moze sie nie udac poniewaz tak jak te ananasy na smak spermy maja wplyw inne posilki np. jezeli facet (nawet po ananasach) nazre sie jakiegos miecha z czosnkiem to cala robota do niczego!
Aha bananki tez nie sa zle. Moj chlopak (ze wzgledow zdrowotnych) Przez 3 tyg jadl puszke ananasow dziennie, pare bananow, oprocz tego na obiadek ryz z kurczakiem. Nic nie pil(alkohol) i nie palil. Ja wylozystalam sytuacje by nacieszyc sie jego nowym smakiem i po mniej wiecej 2 tyg odczuwalam juz powazna roznice. Co najwazniejsze jego sperma stracila ten charakterystyczny gorzki, lekko "palacy" smak ktory zostal zastapiony slodkawym i naprawde przyjemnym. polecam 8)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 24 lut 2004, 16:49

Ok. to jak smakuje sperma Przed ananasem i po??? :roll:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lut 2004, 17:02

mariusz pisze:Ok. to jak smakuje sperma Przed ananasem i po??? :roll:

Sam zobacz ;) Przeciez chyba sie nie brzydzisz :twisted:

Lady, czyli widac, ze trzeba jesc rzeczy malo przyprawione...? No i te ananasy, tym razem w duecie z bananami :twisted:
Pytanie jeszcze co dokladnie jest w spermie! Bo pewnie jest tak, ze na kilka skladnikow taki podly smak ma tylko jeden i to o niego chodzi i pod jego katem trzeba sie odzywiac. Tylko skad taka wiedze zasiegnac? Od jakiego lekarza? I watpie by lekarzy uczyli na studiach jakie co ma smak :twisted:

Dzieki narazie za wszystkie odpowiedzi i czekam na dalsze :twisted: Lacznie z tym co sie je pomiedzy 1 puszka ananasow a 2...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 25 lut 2004, 18:03

Studiuje biologie i tam nie mowia jak powinna smakowac! :D
Nie wiem co dokladnie powoduje smak spermy ale nie nazwalabym go podlym!
On nie jest jakis straszny. przynajmniej mi nie przeszkadza.
Tluste i doprawione zarcie jest niewskazane-to wiem na pewno a bananki i ananaski sa super! I zero papierochow
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 lut 2004, 18:48

Maverick pisze: Sam zobacz ;) Przeciez chyba sie nie brzydzisz :twisted:


Bardzo smieszne....
Niestety nie mam zamiaru próbować 8)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 lut 2004, 20:52

Zastanawia mnie to bardzo dlaczego mezczyzni brzydza sie np sprobowac swojego nasienia?
kiedy chodzi o kobiete to mowia ze lepiej jest jak skonczy w buzi i ze nie powinno jej to przeszkadzac bo to przeciez jest czesc ukochanego. w takim razie panowie czyzbyscie sie brzydzili sami siebie?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lut 2004, 20:57

sarah - tu po prostu chodzi o wstret facetow do spermy jako takiej. Nie wazne czy swoja czy czyjas, jesli facet nie jest homo to sie brzydzi :twisted:
Choc mysle ze kazdy powinien sprobowac... Ja osobiscie sprobowalem :twisted:

A teraz powrot do tematu czyli:

Jakie jedzenie i w jaki sposob wplywa na smak spermy :twisted:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 lut 2004, 00:49

Ja nie probowalem i nie sprobuje. Wydaje mi sie to jakies pedalskie i chore. Sarah a Ty probujesz swoich soczków :)??
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 26 lut 2004, 01:22

i znow nie mam nic do powiedzenia ....czasem sa takie tematy ze ani mnie to nie interesuje , ani sie nie znam...;(
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 26 lut 2004, 12:28

A tak genrealnie rzecz biorąc to jakie znaczenie ma smak spermy???? Założe sie, że nawet, jak się je ananasy, czy coś tam jeszcze to smak praktycznie się nie zmieni... ewentualnie jak komuś się to powie, to może ta osoba to zauważy, ale to będzie czysta sugestia.

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 lut 2004, 16:03

ma duze znaczenie smak spermy. Dawanie mojemu chlopakowi przyjemnosci oralnej ma byc przyjemne tez dla mnie a uwierz ze po imprezie zakrapianej alkoholem i na ktorej sie pali papierosy sperma ma smak daleko odbiegajacy od slowa przyjemy.
nie zakładałabym sie mariusz na Twoim miejscu jezeli nigdy nie probowales jej.

do studenta - tak probowalam z ciekawosci i nie wydawalo mi sie to obrzydliwe. A twoje stwierdzenie na temat sprobowania swojej spermy zbiega sie niemalze słowo w słowo ze stwierdzeniem mojego chłopaka. ehh... ci mezczyzni...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lut 2004, 16:49

To rozumiem, ze ja jestem ewenementem :twisted: Bo mimo wszystko to zrobilem i mysle ze kazdy choc raz powinien!! :evil:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 lut 2004, 21:20

Maverick gratuluje odwagi!
Naprawde jestes jedynym chlopakiem ktorego "znam" ktory sie odwazyl. Albo inni sie po prostu nie przyznaja.
Ostatnio czytalam ze mezczyzni przyjmujacy stale jakies leki "gorzej smakuja" , nie wspomne tu juz o cpaniu (piguly-sama chemia). Natomiast mezczyzni pijacy miete i inne ziolowe herbatki "smakuja lepiej"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 lut 2004, 11:35

Ale jaki to smak??? Bo ciągle nie wiem. :roll:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lut 2004, 12:27

mariusz pisze:Ale jaki to smak??? Bo ciągle nie wiem. :roll:

No tak jak napisali, takie gorzko kwasne...? Wiesz, trudno opisac. Sprobuj to sie przekonasz ;) Przeciez nic nie stracisz :) A teraz wracamy do tematu.

Aby smak bl lepszy:
- ananasy banany, brzoskwinie
- bez ostrych przypraw
- bez alkoholu i papierosow
- cherbatki ziolowe i mietowe

i co jeszcze?
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 01 mar 2004, 23:24

Wiecie co Temat jest niesamowice zabawny mam tu na mysli forme prowadzenia go usmialem sie po pachy :D

Wczesniej staralem sie poprawic smak swojej nasienia ale moje dzialania nic nie daly Teraz widze ze po prostu byly nieudolne :-) Doszedlem (a raczej moja kobieta) do jednego alkochol wplywa zle a nawt bardzo zle

Meverick jestem pelen uznania dla Ciebie :)

Moje Slonko wspomina cos o tym zebym skosztowal.... Jesli ja moge to ty tez (to jej slowa) ehhhhhhh te kobiety
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 17:09

Moje Slonko wspomina cos o tym zebym skosztowal.... Jesli ja moge to ty tez (to jej slowa) ehhhhhhh te kobiety

i ma swieta racje. Moim zdaniem kazdy powinien znac smak tego na co namawia swoja dziewczyne np. i to jeszcze glupim tlumaczeniem ze to czesc ciebie i powinna to akceptowac a sam sie brzydzi. tez na to namawialam mojego chlopaka ale ma takie same poglady jak wiekszosc z was.
Dla mnie to tam zadna roznica bo i tak nie musial mnie do tego namawiac, ale wiem (rowniez z wypowiedzi na tym forum) ze duzo mezczyzn tak argumentuje swoja prosbe.
Gość

Postautor: Gość » 02 mar 2004, 17:27

Nic co ludzkie nie jest mi obce !

krzys
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2004, 20:49

Anonymous pisze:Nic co ludzkie nie jest mi obce !

krzys

"Homo sum: Humani nihil a me alienum puto" ;)
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 02 mar 2004, 22:44

i ma swieta racje. Moim zdaniem kazdy powinien znac smak tego na co namawia swoja dziewczyne np. i to jeszcze glupim tlumaczeniem ze to czesc ciebie i powinna to akceptowac a sam sie brzydzi. tez na to namawialam mojego chlopaka ale ma takie same poglady jak wiekszosc z was.
Dla mnie to tam zadna roznica bo i tak nie musial mnie do tego namawiac, ale wiem (rowniez z wypowiedzi na tym forum) ze duzo mezczyzn tak argumentuje swoja prosbe.


Sarah ja wcale nie powiedzialem ze racji nie ma :-) Ja jej do tego nie namawialem , wiedziala ze mam na to ochote i zrobiala to sama :-) ot tak chciala sprawic mi przyjemnosc i to zrobila :-) Nigdy zreszta jej nie tlumaczylem to ze to czesc mnie :-)
A teraz podstawowa sprawa po przeczytaniu mojego postu Moje Slonko zapytalo sie dlaczego nie powiedzialem ze raz juz probowalem :-) Wiec teraz mowie jestem po takiej probie choc nie byla ona tak obfita jak wy macie do tego okazje ale byla czemu nie powiedzialem na pewno bo sie troszke :oops:

Pozdrowienia :-)
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 23:26

raz juz probowalem Wiec teraz mowie jestem po takiej probie choc nie byla ona tak obfita jak wy macie do tego okazje ale byla czemu nie powiedzialem na pewno bo sie troszke

No i brawo dla Ciebie :)
nie ma sie czego wstydzic. Moim zdaniem kazdy mezczyzna powinien wiedziec jak to smakuje :)
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 02 mar 2004, 23:33

.może jestem inny.....a raczej taki według niktóych osób to chyba raczej...... jak cała reszta ...... ale raczej nie spróbwałbym .... kobiety tak.... ale faceta....nie.....

chciaż kto wie...... :twisted:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 23:36

kobiety tak.... ale faceta....nie.....

nie wiem czemu odrazu tlumaczysz na faceta
"powinienes raczej napisac kobiety tak ale siebie nie" - a to moim zdaniem juz jakis absurd
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 02 mar 2004, 23:40

.nie no fakt......literówk......;D...(troche wieksze)...... nie SIEBIE nie...........ale innego faceta również ;D

Co do kobiety.......to tylko jednej................."NIEJ" :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 00:51

Dobra, a teraz powrot do tematu, bo w koncu wszyscy chcemy by smakowalo to jak najlepiej ;)
Wiec jesli ktos jeszcze cos wie co nie zostalo tu powiedziane proszony jest o glos, w przeciwnym wypadku nich milczy :mrgreen:
Pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości