cos na uspokojenie:]

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Rafi20
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2006, 21:44
Skąd: PL
Płeć:

cos na uspokojenie:]

Postautor: Rafi20 » 05 mar 2006, 22:32

CZESC. Pisze tu poraz pierwszy wiec wszystkich serdecznie witam:]
Zdecydowalem sie z moim kochaniem na pierwszy raz <brawo> (mamy po 19 lat i jestesmy juz ze soba <banan> ze 3 latka) ale problem tkwi w tym ze moja pani boi sie bolu <boje_sie> a szczegolnie tego ze zle sie bedzie czula pozniej po stosunku.Chcialbym zebysie napisaly jej jak to bylo u was i czy pozniej cos was bolalo.Wiem ze byly takie tematy ale chce zeby to przeczytala w tym topiku:] i prosze was o odpowiedz:] z gory dziekuje
Ps dodam ze alkohol odpada:]
Polakom gratulujemy mnie :]
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 mar 2006, 22:34

W czasie kiedy będziecie czekać wejdźcie na strone główną Agnieszki i przeczytajcie dośc obszerny artykulik o pierwszym razie. Powinien nieco uspokoić. Najwięcej strachu napędza niewiedza :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 mar 2006, 22:39

ja tak czasami sie zastanawiam czy strach nie jest najlepszym wskaznikiem tego ze "to jeszcze nie ten czas". Ja juz pare razy pisalam na forum jak to bylo ze mna. Nie bylo zadnego bolu czy strasznego krwawienia. Chcialam tego i to zrobilam. Ot i cala filozofia. Ale dobrze wiedzialam ze tego CHCE. Nikt mnie do tego nie namawial. Moze ona nie jest jeszcze gotowa?
W azdym razie po stosunku nie bylo zadnych "skutkow ubocznych". Czulam sie normalnie. Na twarzy tez nie mialam wypisanego tego ze juz "po" :>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Rafi20
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2006, 21:44
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Rafi20 » 05 mar 2006, 22:41

ForsakenXL, masz racje ale ja bym jednak chcial zeby panie wypowiedzialy sie jak to bylo u nich:] i co sie z nimi pozniej dzialo. po prostu nie wiedza a fakty:] tak na uspokojenie mojego tygryska:]
Polakom gratulujemy mnie :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 mar 2006, 22:43

Moim zdaniem, jesli ktos sie boi, to nie jest jeszcze gotowy. I tyle.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 mar 2006, 22:44

Tam też są fakty - tak z ludzkiego punktu widzenia, ale również poparte wiedzą <mruga>
A co do strachu i gotowości - niestety coś w tym jest. Kiedy się jest gotowym to akceptuje się fakt że może (nie musi) boleć, że może polecieć kropelka krwi itp, ale samo zbliżenie jest ważniejsze niż nieprzyjemności, które czasem są nieuniknione.
Kiedy zwycięża strach to klops :|
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 mar 2006, 23:12

Yasmine pisze:Moim zdaniem, jesli ktos sie boi, to nie jest jeszcze gotowy. I tyle.

Raczej zalezy jaki strach. Taka delikatna nutka obawy przed czyms nowym to nic dziwnego. Ale jesli stach jest silniejszy, to wtedy stanowczo znaczy, ze jeszcze za wczesnie.

A po pierwszym razie. Krwi nie bylo, troche pobolewalo. I byla wielka satysfakcja, ze to juz, ze zrobilismy, ze bylismy tak, cudnie naprawde, razem.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 mar 2006, 23:19

złotooka kotka pisze:Taka delikatna nutka obawy przed czyms nowym to nic dziwnego. Ale jesli stach jest silniejszy, to wtedy stanowczo znaczy, ze jeszcze za wczesnie.

Ja o takim strachu pisze, silniejszym niz sama chec i podniecenie :).

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 462 gości