Co się z nim dzieje?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Julaa

Co się z nim dzieje?

Postautor: Julaa » 13 lut 2004, 02:27

Witajcie Moi drodzy!!! Jestem tu pierwszy raz i mam wrazenie ze jestescie wszyscy b. szczerzy i potraficie poradzic wiec postanowilam przedstawic wam swoj problem. Z moim chlopakiem jestem od 2 lat, jezeli chodzi o jego seksualnosc to zawsze nie miala dla mnie zadnych tajemnic. Jest taki po prostu normalny:) Zadnych odchylow od normy. Ostatnio jednak sie zastanawiam nad tym co sie z nim dzieje. Nonstop (naprawde) jego czlonek jest w stanie wzwodu!!!!!!!!! Jedziemy autobusem-jemu stoi, robimy zakupy-jemu stoi. Nie wiem dlaczego, on tez nie ma pojecia. Zawsze szybko sie podniecal ale to chyba lekkie przegiecie!! Co to znaczy??? aha jest zdrowym 22-latkiem
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 13 lut 2004, 02:31

Może zaczełaś wytwarzać hormony które go dodatkowo podniecają
Albo droga pani zaniedbujesz go po prostu 8) :mrgreen:
Julaa

Postautor: Julaa » 13 lut 2004, 02:33

Nie :D
Nie zaniedbuje!! Przynajmniej sie staram, ale on sam ostatnio traci ochote........
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 13 lut 2004, 02:39

a ile on ma lat może przechodzi jakąś kolejną faze dojrzewania po tej fazie będzie miał super wydajny pokład: )
A tak naprawde sam nie wiem?

Wiem że czasami jest to nie przyjemne pomyślisz se o dziewczynie stanie ci a tu dzwonek na przerwe i trzeba pomyśleć o czymś parszywym bo inaczej przekichane
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 lut 2004, 09:12

Jedziemy autobusem-jemu stoi, robimy zakupy-jemu stoi.

A czy pytałaś go,czy to tylko jest jak jesteście razem, czy zawsze?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 13 lut 2004, 10:59

może poznał jakąs dziewczynę i często o niej myśli albo wasze życie sexualne trochę mu spowszedniało i wyobraża sobie rożne rzeczy które chciałby zrobić w łózku z Tobą.
spytaj go, porozmawiajcie o tym, moze to jego fantazje tak na niego działają.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lut 2004, 13:34

Julaa pisze:Nie :D
Nie zaniedbuje!! Przynajmniej sie staram, ale on sam ostatnio traci ochote........


To jak to jest? Traci ochote i takie wzwody? Cos mi zdrada smierdzi. Serio.

Do Wilka - jak sie nosi jeansy a nie spudniczki to nie widac jak stoi :twisted:
Julaaa

Postautor: Julaaa » 13 lut 2004, 14:52

Co do tego czy tak jest zawsze to twierdzi ze przez ostatnie 2 tyg tak!!!! Nie mysle zeby to byla faza dojrzewania do ma 22 lata wiec juz to chyba za nim.
Tzn on uwaza ze te wzwody wlasciwie nie sa spowodowane ochota na seks albo jakimis fantazjami, po prostu sa i juz. A ze sie tym denerwuje to mu sie nie chce juz nawet kochac!!!! Mysle ze gdyby to byla kwestia zdrady to stawalby mu przy tej "drugiej" a nie przy mnie!!!
Julaaa

Postautor: Julaaa » 13 lut 2004, 14:55

A poza tym to jest jeszcze problem zdrowotny!!!! Ostatnio stwierdzil ze mu sie czlonek obciera i ze zacznie chodzic w dresie!!!! To juz jest naprawde jakis problem! Nie mam czlonka ale wyobrazam sobie ze to moze byc bardzo nieprzyjemne!! :D
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 13 lut 2004, 15:56

Może to być również spowodowane problemami natury zdrowotnej!!!!
Poradziłbym Twojemu facetowi udać się z tym problemem do lekarza.
Julaaaaaaa

Postautor: Julaaaaaaa » 13 lut 2004, 16:57

No fakt. To moze cos z krazeniem.......................... Tylko on strasznie nie lubi lekarzy! Ale chyba bedzie to konieczne!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 lut 2004, 05:33

A może twój organizm wytwarza foremony, które tak na niego działają, a chłopak jest zdrowy.
koluniu19

Postautor: koluniu19 » 14 lut 2004, 17:03

To jeszcze zależy czy stoi mu zawsze gdy Ty przy nim jesteś czy także gdy Ciebie nie ma? jeżli wtedy gdy ty jesteś tzn ze Ty tak na niego działasz, a jak nie ma to wpływu na to to albo świntuch przez 24 godz o niczym innym nie myśli albo krew mu nie chce z członka odpłynąć, najlepiej udać sie do lekarza

ps. Chciałbym sie przywitać ze wszystkimi bo jestem nowy na tym formum:)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 19 lut 2004, 14:03

Maverick pisze:
Julaa pisze:Nie :D
Nie zaniedbuje!! Przynajmniej sie staram, ale on sam ostatnio traci ochote........


To jak to jest? Traci ochote i takie wzwody? Cos mi zdrada smierdzi. Serio.

Do Wilka - jak sie nosi jeansy a nie spudniczki to nie widac jak stoi :twisted:



No chyba ty ja mam tak dużego że widać pozatym jest strasznie nie wygodnie !
Nosze dzinsy!
Nie sprawia mi przyjemności gdy jakiś kumpel otrze sie o mnie jak mi stoi trace pewność a nóż go poczuje i wyjdzie ze jestem pedałem! :565:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 lut 2004, 14:06

Podobno wg. naukkowcó każdemu facetowi podczas snu stoi. Ja sie nad tym nigdy nie zastanawiałem.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lut 2004, 15:17

mariusz pisze:Podobno wg. naukkowcó każdemu facetowi podczas snu stoi. Ja sie nad tym nigdy nie zastanawiałem.

i rano, tuż po przebudzeniu :D
Keplianica

Postautor: Keplianica » 19 lut 2004, 17:28

Foxy, to zależy od okoliczności (zależy z kim się budzi) :509:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2004, 18:55

Ach !!!!!!!!! 22 lata ? czym wy sie tak przejmujecie !! w zdrowym ciele zdrowy duch ! i tyle sam jak byłem w tym wieku miałem takie problemy , i jakoś sie tym nie przejmowałem , kopałem na plazy dołki w piasku i lezałem na brzuchu blisko morza .
Poza tym moze być tu racja w tym, ze moze Twuj zapach tak na niego działa , bo na mnie np. bardzo dziala zapach kobiety (mówie tu o pocie )cóż taka natura ??
Przejmował bym sie raczej gdyby było odwrotnie .A chodzi w bokserkach czy slipkach ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 19 lut 2004, 19:25

roznie, przewaznie w bokserkach! Ale juz jest troche lepiej!! Jak sie z nim wczoraj widzialam to mowil ze juz nad tym znowu moze panowac, .................... no moze nie do konca ale juz sie mniej frustruje! Mam nadzieje ze to jednak moj zapach:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 20:22

Do wilka - jak sie nosi bokserki to widac, albo nawet jak slipki to widac ale nei tak znowu duzo. A z tym pedalem to u mnie w klasie by nie bylo problemu :) Swego czasu to oni wszyscy pedaly byli i sie na lekcjach po kolanach dla jaj marali :twisted:
A poza tym mysle ze temat i problem rozwiazal sie sam wiec zamykam :)
Pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości