Trójkąty.... z kobiecego i męskiego punktu widzenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Trojkaty w mlodym wieku i w zwiazku

Postautor: Maverick » 02 lut 2008, 16:53

Zastanawia mnie co jest miedzy 2 ludzi ktorzy chca np dziewczyne do trojkata znalezc. W wieku tych 35 lat mozna zrozumiec ze szukaja czegos nowego, ale 21? Czy miedzy takimi ludzmi moze byc milosc? Czy moze cos tam czuja a chodzi wylacznie o seks.
No i pytanie do dziewczyn ktore sa bi. Zgodzilybyscie sie na to?
Co myslicie?
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 02 lut 2008, 17:04

Maverick pisze:No i pytanie do dziewczyn ktore sa bi. Zgodzilybyscie sie na to?
nie. Wolalabym to zrobić albo z jedną kobietą, albo z jednym facetem.
Zastanawia mnie co jest miedzy 2 ludzi ktorzy chca np dziewczyne do trojkata znalezc.
też tego nie rozumiem i chyba w moim małym mózgu się to nie pomiesci
Maverick pisze:W wieku tych 35 lat mozna zrozumiec ze szukaja czegos nowego, ale 21?
nawet jeżeli w takim wieku szuka się czegoś nowego to sa inne rzeczy niż trójkąty.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lut 2008, 17:48

Maverick pisze:Czy miedzy takimi ludzmi moze byc milosc?

Chec do uprawiania seksu w trojkacie, nie musi wykluczac milosci miedzy dwojgiem - ludzie decydujacy sie jednak na trojkat dziela sie na dwie grupy : tych swiadomych konsekwencji i traktujacych to wylacznie jako pewnego rodzaju urozmaicenie, potrafiacy wlaczyc emocje i skupic sie glownie na fizycznej przyjemnosci, i na tych ktorzy nie wiedza jeszcze , jaka krzywde sobie wyrzadzaja i ze ich zwiazek nie przetrwa proby.
Maverick pisze:Zastanawia mnie co jest miedzy 2 ludzi ktorzy chca np dziewczyne do trojkata znalezc.

Chec eksperymentowania, przelamania rutyny , przygody , u niektorych to taka troche zdrada kontrolowana.
Maverick pisze:Zgodzilybyscie sie na to?

Zgodzilam sie kiedys, teraz watpie bym do tego dopuscila.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2008, 18:03

Maverick pisze:Czy miedzy takimi ludzmi moze byc milosc?

nie wiem, dla każdego miłość wiąże się z innymi emocjami, inny jest poziom przeżywania jej.

Maverick pisze:Zgodzilybyscie sie na to?

jakbym kochała tego faceta, to nigdy w życiu. jak seks dla seksu, w ramach spełnienia jakiejś tam fantazji to potrafie sobie wyobrazić ;) ale wtedy wolałabym chyba trójkąt ja i dwóch facetów <diabel>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 04 lut 2008, 02:45

Maverick pisze:Czy miedzy takimi ludzmi moze byc milosc?


może.

mnie się wydaje, że takie eksperymentowanie może się udać tylko w mocnym związku dwojga silnych ludzi. chociaż tak naprawdę to nikt nie umie przewidzieć, jak się zachowa, dopóki tego nie doświadczy. uprawianie seksu w trójkącie to za duże ryzyko, lepiej nie wystawiać związku na taką próbę.
Maverick pisze:Zgodzilybyscie sie na to?


na pewno nie. po swoim dosyć niewinnym epizodzie, mogę stanowczo stwierdzić, że to nie dla mnie.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lut 2008, 07:39

Milosc byc moze ale nie w tym wieku przeciez. Tzn nie w trym wieku przy milosci ktokolwiek bylby na to chetny. Ja bym nie chcial by dziewczyne ktora kocham lizala inna dziewczyna ani nawet innej bym nie chcial. Ale to jestm ja i teraz.
ByłoSobieŻycie
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 24 gru 2007, 14:39
Skąd: .......
Płeć:

Postautor: ByłoSobieŻycie » 04 lut 2008, 09:49

to mocno kontrowersyjna sprawa dla większości. Ja sobie po prostu tego nie wyobrażam, a skoro to nie mieści się w moich myślach to tym bardziej trudno by było o realizację zwłaszcza, że nie jestem bi i Panie mnie w ogóle pod tym względem nie interesują :)...
Poza tym, w związku (u mnie) seks jest dla mnie nierozłącznie zwiazany z emocjami, nie potrafiłabym rozłączyć tego (przynajmniej będąc z kimś), takie rzeczy dobre dla tych, którzy potrafią seks potraktować jak np grę w kart :P
Wstręciucha mam pytanie, rzecz jasna nie musisz odpowiadać, ot twoja wolna wola. Co Cię skłoniło do takiego eksperymentu i czemu dziś byś się nie zgodziła? :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 04 lut 2008, 16:41

ByłoSobieŻycie pisze:Ja sobie po prostu tego nie wyobrażam, a skoro to nie mieści się w moich myślach to tym bardziej trudno by było o realizację

Ja sobie wielu rzeczy nie wyobrażam, mimo to one istnieją. Tak samo z zachowaniami. Wielu rzeczy sobie nie wyobrażałam, a wiele rzeczy pomimo tego zrobiłam.

ByłoSobieŻycie pisze:że nie jestem bi i Panie mnie w ogóle pod tym względem nie interesują :) ...

No ale to nie muszą być 2 panie i 1 pan <niewiem>
Endless Night
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 lip 2006, 11:30
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Endless Night » 04 lut 2008, 18:54

Nie zgodziłabym się na taki rodzaj sexu.
Nie potrafiłabym robić to z kimś innym niż z moim partnereem, i nie zniosłabym myśli ze ona to z kimś robi, i to na moich oczach..
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 04 lut 2008, 19:09

Ja bym nie zniosła widoku mojego faceta całującego inną kobietę... to tak związkowo.
Lubię mieć wyłączność ;-)
Seksu dla sportu raczej nie uznaję, więc sytuacji poza- związkowych nie będę rozważać.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

ByłoSobieŻycie
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 24 gru 2007, 14:39
Skąd: .......
Płeć:

Postautor: ByłoSobieŻycie » 04 lut 2008, 20:16

No ale to nie muszą być 2 panie i 1 pan <niewiem>
tak wiem :)
Ja sobie po prostu tego nie wyobrażam
nie wyobrażam nie w znaczeniu, że jest to coś nie do zrobienia, ale w znaczeniu, że to mi nie chodzi po głowie, że nie przychodzą mi takie myśli.

Kwestia upodobań na daną chwile, może się zmieni.

:)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 lut 2008, 20:27

ByłoSobieŻycie pisze:Co Cię skłoniło do takiego eksperymentu

Nastroj chwili , ciekawosc, namietnosc .
ByłoSobieŻycie pisze:czemu dziś byś się nie zgodziła? :)

Bo mocno ewoluowalam, mam to za soba i wiem ze szału nie ma , bo milosc ma dla mnie inne znaczenie niz kilka lat temu - podobnie z seksem. Jednak to, ze w obecnej chwili nie zgodzilabym sie na to, nie znaczy ze za 5 lat nie zmienie zdania. Nie zarzekam sie. Powyzsze wynika tez z zadrosci - mojemu lubemu ssac moglam tylko ja i zadna inna <foch>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 06 lut 2008, 12:33

Nie zgodziłabym się. Nie zamierzam dzielić się kimś kogo kocham z inną osobą. A seks bez uczucia, dla samej rozrywki u mnie odpada.
Obrazek
Princesska93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:53
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: Princesska93 » 06 lut 2008, 14:56

ja nie mam nic przeciwko...oczywiscie jak troche podrosne...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lut 2008, 16:29

Jak dla mnie to dość ciekawe doznanie. Jednak teraz nie mam ani ochoty ani potrzeby wpuszczania kogoś jeszcze do sypialni. Może kiedyś
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 lut 2008, 22:35

nie ma takiej możliwości, są granice perwersji.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 07 lut 2008, 00:01

Jeżeli o mnie chodzi - czemu nie? Byleby nie z osobą, z którą jestem emocjonalnie związany.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Princesska93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:53
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: Princesska93 » 13 lut 2008, 16:41

ja bym nie chciala ...to ma byc chwila milosci obojga ludzi...a nie np..seks z chlopakiem i przyjaciolka....nie ejstem za trojkatami censored
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 14 lut 2008, 14:17

Nie wiem skąd te wszystkie opory, chyba po prostu to jest KATOL-WIZJA niektórych...

Mam takie doświadczenia z moją dziewczyną z którą jestem już ponad dwa lata. Bawiliśmy się z jej koleżanką z moją koleżanką i było super. Bawiliśmy się świetnie i cały czas szukamy kolejnej fajnej dziewczyny.

A z facetem? Dlaczego nie? Tez było by bardzo fajnie i chcielibyśmy bardzo sprobować.

Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lut 2008, 15:29

Kermit pisze:Nie wiem skąd te wszystkie opory, chyba po prostu to jest KATOL-WIZJA niektórych...

powiedział co wiedział przyszły mahometanin. <pijak> Z jednej strony piszesz wolność tomku w swoim domku a z drugiej obrażasz innych.. gratuluje "konsekwencji"
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 14 lut 2008, 16:04

Ja przedstawię następująca sytuacje,która miała miejsce kilka mies. temu. Otóż mój brat ma dziewczyne, poznał ja z moja niewielka pomocą, gdyż chodziłam z tą dziewczyna do szkoły. Ona jest moja dobra przyjaciołką ale do rzeczy.. własnie ta moja przyjaciołka wraz z inną, jakaś jej znajomą, zaproponowały mojemu bratu trójkącik:D, brat nie był do konca przekonany, ale jednak się zdecydował. Kiedy to doszło juz do całej akcji, jak ta jej znajoma zaczęła sie "zajmować" moim bratem, który spokojnie sobie leżał, zwyczajnie się na nią rzuciła i ją odepchnęła.. nie mogła dziewczyna wytrzymać tego,że inna kobieta dotyka jej faceta:D a tamta pokornie, zawinęła się i wyszła bez słowa. Więc, jeżeli jakaś laska decyduje się na to, to niech lepiej będzie w 100% pewna, ze tego chce, bo wyjdą podobne jaja:D

Ja osobiście nie mogłabym patrzeć jak inna kobieta zabawia się z moim facetem, a już na pewno nie chciałabym żeby jakiś inny koleś, nie ważne czy znajomy, kolega, czy przyjaciel.. nie dałabym się innemu facetowi, oprócz mojego, dotykać.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 14 lut 2008, 16:39

Jeżeli niektóre osobi piszą że to jest chore i że trzeba się leczyć, trzeba jakoś zareagować Pegaz,


acha. Żadna wiara mi nie odpowiada
ingrid, moja pierwszym razem też miała skwaszona mine jak inna się mną zajmowała. Ale zdecydowała się jej pomóc i było ok.

najważniejsza w naszym KATOL-społeczeństwie jest dyskrecja
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lut 2008, 21:35

Oczywiście.. najlepsza jest twoja homo-inno-różowa wersja społeczeństwa.. Im więcej zboczeń tym lepiej.. coś pięknego.. Każdy z każdym dowoli.. bo przecież wszystko inne to już zaścianek..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 lut 2008, 23:18

Błagam, ze wszystkiego zrobicie ideologiczną dyskusję <pijak>

Kermit pisze:trzeba jakoś zareagować

Koniecznie obrażaniem? Nie widzisz błędnego koła.

No, więc wypowiem się. Kręci mnie wspólne fantazjowanie na ten temat, ale w ogóle nie mam potrzeby realizacji.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Grace

Postautor: Grace » 15 lut 2008, 00:45

lollirot pisze:Kręci mnie wspólne fantazjowanie na ten temat, ale w ogóle nie mam potrzeby realizacji.

O dziwo, coś nas łączy.
Jeśli o mnie chodzi to wyłącznie interesowałby mnie trójkąt 2 kobiet i 1 mężczyzny.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 15 lut 2008, 08:35

Pegaz pisze:Oczywiście.. najlepsza jest twoja homo-inno-różowa wersja społeczeństwa.. Im więcej zboczeń tym lepiej.. coś pięknego.. Każdy z każdym dowoli.. bo przecież wszystko inne to już zaścianek..


hmmm ja nigdzie nie pisałem o homoseksualizmie... ktoś ma jakieś kompleksy na tym punkcie ?


od fantazjowania już nie tak daleko do zrealizowania fantazji :)
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 15 lut 2008, 17:24

ja mialam tego typu doswiadczenia. ja +2 mezczyzn, ja +2 kobiety.bylo...ciekawie. ale, zeby jakas inna kobieta dotykala mojego chlopaka, ghhhh <wsciekly> w stalym zwiazku nie dopuszczam takiej mozliwosci.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 lut 2008, 19:24

Kermit pisze:
hmmm ja nigdzie nie pisałem o homoseksualizmie... ktoś ma jakieś kompleksy na tym punkcie ?

Dwie kobiety uprawiające razem seks to niby twoim zdaniem hetero seksualne zachowanie? Twoja obecność w niczym tego faktu nie zmienia. Tekst o kompleksach jest kolejnym przejawem "różu".
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 16 lut 2008, 20:13

pegaz zachowania, jak to sam okresliles, a orientacja seksualna, to wbrew pozorom nie jest jedno i to samo. moge zjesc pizze wegetarianska i to nie czyni mnie wegetarianka. nie rozumiem, czemu tak koniecznie chcesz komus gejostwo przypisac. czyzbys uwazal, ze to najgorsza z mozliwych obelga?
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 lut 2008, 22:17

Nazwanie geja gejem i lesbijki lesbijką z ich punktu widzenia nie jest obraźliwe więc w czym rzecz? Natomiast obrażanie innych przez Kermita za to że mają inne niż on poglądy to oczywiście krucjata na rzecz wolności..
zielony kot pisze:pegaz zachowania, jak to sam okresliles, a orientacja seksualna, to wbrew pozorom nie jest jedno i to samo

Relatywizm mający poprawić komuś samopoczucie? Ja zastosuje inne porównanie - jeśli jesz mięso i jest ono twoim pokarmem to jesteś mięsożerna.. i to że zielenina może sprawić że będziesz syta nie sprawi że mięsożerną być przestaniesz z tego tytułu.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości