PIeszczoty w dziwnym miejscu....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bianchi
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 15:14
Skąd: inąd
Płeć:

PIeszczoty w dziwnym miejscu....

Postautor: Bianchi » 08 lut 2006, 10:17

WItam,
mam dziewczyne, ma 15 lat i spotykamy sie od pół roku, ale raczej po kryjomu bo ja mam prawie 20 lat. NIedawno zaaczeliśmy coś robić w kierunku sexu. Tzn odprowadzam ją po szkole do domu i na klatce w jej bloku pare razy włozyłem jej reke do majteczek i piesciłem, gdyby nie to ze co chwile musielismy przerywac bo ktos szedł to juz dawno by odleciała. Macie jakis pomysł jak ją szybko zaspokoic??:)

I duga sprawa: kochacie sie w jakichs dziwnych miejscach??:)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lut 2006, 10:31

Bianchi pisze: Macie jakis pomysł jak ją szybko zaspokoic??

Szybko i kobiety ?? Dwie wykluczające się rzeczy !! szkda że jest tak zimno bo mógłbyś zabrać ją w krzaki. Możesz zacząć wcześniej. Gdzies po drodze, szepcąc jej sprośne opowieści w uszko. Z szybkich rzeczy możesz podarować jej sex francuski. Tylko musiałaby obrucić się, zdjąć majtki i pochylić. Zresztą ona ma 15 lat !! Czy Ty tęsknisz za prokuratorem ?? ?? ?? Mało to niedopieszczonych <sex> 20-latek ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 lut 2006, 10:42

Skorzystaj z wyszukiwarki.
Znajdziesz tam odp. na wszystkie Twoje prowokacyjne pytania :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 471 gości