problem z stosunkiem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

chrumcia

problem z stosunkiem

Postautor: chrumcia » 03 lut 2004, 18:19

Mam problem chce się kochać z moim chlopakiem ale....nam nie wychodzi.Powód jest bardzo flustrujący ,a mianowicie mój chłopak wkłada członka do mojej pochwy ja natomiast ściskam i następuje wysunięcie członka z pochwy.Kolejne pruby nie przynoszą efektów ,czekam niecierpliwie na porady.
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Re: problem z stosunkiem

Postautor: pakuR » 04 lut 2004, 21:59

chrumcia pisze:Mam problem chce się kochać z moim chlopakiem ale....nam nie wychodzi.Powód jest bardzo flustrujący ,a mianowicie mój chłopak wkłada członka do mojej pochwy ja natomiast ściskam i następuje wysunięcie członka z pochwy.Kolejne pruby nie przynoszą efektów ,czekam niecierpliwie na porady.



Dam ci TAAAAAAKĄ poradę: Są 2 sposoby
1. Nie ściskaj nóg
2. Przed stosunkiem 0,5 Łódki BOLS (na rozlużnienie mięśni) :lol:
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 04 lut 2004, 22:12

2. Przed stosunkiem 0,5 Łódki BOLS (na rozlużnienie mięśni)

Radziłabym trochę mniej, bo Cię zmuli i jeszcze uśniesz... lepiej 2-3 lampki wina... i jak romantycznie przy okazji... :D
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 04 lut 2004, 22:24

2-3 lampki mogą nie wystarczyć, tu potrzebny jest mocny rzut, bo widzisz że dziewczyna ma jakis uraz i musi byc prawie nieprzytomna.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 04 lut 2004, 22:32

Tylko co to za przyjemność kochać się z prawie nieprzytomną kobietą i być prawie nieprzytomną podczas sexu...?! Każdy powinien znać swoje granice "alkoholowe" i wiedzieć, kiedy jest odpowiedni moment dla niego.
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 04 lut 2004, 22:38

No tak, prawda, ale mówisz tak jakbyś zapomniała że kobieta ma poważny problem. Ewentualnie zostaje zastrzyk rozlużniający miejscowo mięsnie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lut 2004, 01:15

pakuR pol litra to nawet ja nie wypije ;) Moze dlatego ze nie lubie wodki :d Faktycznie, wino lepsze. I smaczniejsze i bardziej rozluznia! 3-4 lampki i juz czlowiek czuje alkohol i to dosc mocno (no chyba ze to zawodowy zul to i butelka go nie ruszy, chyba ze butelka - przez leb ;) ).
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 05 lut 2004, 09:20

HeHe nie czuje sie zawodowym zulem, ale nie poczolbym 3-4 lampek wina.. ani takze 0.5 vodki (w drinkach 50/50) .. moze jakbym sama wypil to cos bym poczul ale tez malo :)

A co do twojego rozluznienia, to nie pamietam jaka byla na to rada, ale na pewno w wislockiej o tym pisano :)
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 05 lut 2004, 09:55

A tak w ogóle poważnie mówiąc, to mnie sie wydaje że chyba powinnaś zmienić partnera, bo to właśnie ON jest twoim problemem. Podświadomie nie chcesz chyba się z nim kochać. Tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 05 lut 2004, 10:50

TAK wypić flaszkę wódki jeżeli to mało to poprawić a potem do dzieła hihi tylko zamiast extra przeżyż super orgazmu partnerka będzie miała kłopot co zrobić z partnerem który już chrapie i nie jest w stanie nawet ręką ruszyć a tak na serio jaka kobieta lubi kochać się z facetem od którego śmierdzi alkocholem na kilometr :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 05 lut 2004, 11:00

J-94 pisze:TAK wypić flaszkę wódki jeżeli to mało to poprawić a potem do dzieła hihi tylko zamiast extra przeżyż super orgazmu partnerka będzie miała kłopot co zrobić z partnerem który już chrapie i nie jest w stanie nawet ręką ruszyć a tak na serio jaka kobieta lubi kochać się z facetem od którego śmierdzi alkocholem na kilometr :lol: :lol: :lol:




Chyba nie doczytałeś topicu, chodziło o to że to dziewczyna ma "spięcia" a nie facet......sorki za offtopic, ale drobna poprawka o kim w ogóle mówimy.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 05 lut 2004, 11:12

TO jeżeli kobieta ma spięcia odwracamy role i wychodzi że facet ma się kochać z pijaną kobietą hihi tak to raczej nie da się się hihi pzdr J-94
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 05 lut 2004, 15:28

A tak w ogóle poważnie mówiąc, to mnie sie wydaje że chyba powinnaś zmienić partnera, bo to właśnie ON jest twoim problemem. Podświadomie nie chcesz chyba się z nim kochać. Tak mi się wydaje.

to jest prawda, tylko nie wiadomo czy podswiadomie nie chce sie przespac z TYM facetem.. czy ogolnie z facetem, u kobiet bardzo czesto jest spotykana obawa o dziecko, bardzo czesto podswiadoma, dlatego tez kobiety o tym za bardzo nie wiedza, popros faceta o troszke delikatnosci, i wypijcie wina troszke (lampke gora 2) :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lut 2004, 15:36

Zgadzam się z Tobą Dvorak. Jeśli alkohol też nie pomaga może potrzeba Wam trochę czasu...? Ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny! Powodzenia :wink:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 lut 2004, 16:03

Ja bym tam alkoholu nie doradzał, tylko jeśli oboje czujecie pożądanie, to nie ściskać nóg, bo nic z tego nie wyjdzie tylko je rozłożyc i unieść szeroko
żabka

Postautor: żabka » 07 lut 2004, 23:58

hmmmmm , tak czytam i myślę że chrumcia to bardzo młoda osóbka , i problem "wyciskania" członka jest bardziej złożony. Po pierwsze , czy ty chcesz kochać się ze swoim chłopakiem ?? bo jeśli nie to tu jest odpowiedź.Ale może po prostu za mało twój chłopak cię pieści przed "wejściem", tego nie robi się na chop siup, jak wrzucisz mięsko na zimną patelnię to się nie usmaży:) , musicie spędzić troszkę czasu na obudzeniu twojego ciała , niech cię pieści , dotyka , całuje , .....będziesz sama czła czy twoja pochwa jest gotowa na przyjęcie gościa, będziesz wilgotna.Na sucho to nikomu nie życzę........ A no i oczywiście , może to być problem strachu przed zajściem w ciążę jeśli się w żaden sposób nie zabezpieczacie, albo strach że ktoś was nakryje....Przemyśl wszystkie okoliczności waszego zbliżenia , może sama zrozumiesz gdzie tkwi problem.Bo jest jeszcze możliwość pochwicy , ale z tym to już trzeba iść do lekarza , powodzenia :)
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 08 lut 2004, 01:07

o pierwsze , czy ty chcesz kochać się ze swoim chłopakiem ?? bo jeśli nie to tu jest odpowiedź

Tak jak pwoiedzialem, czesto niechec jest podswiadoma, wiec ona tego nie musi wiedziec ze nie chce.
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 08 lut 2004, 01:18

Wazelina może jeszcze pomóc
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 08 lut 2004, 01:21

wazelina pomoglaby jesli niemoglby wejsc bo jest za gruby czy po prostu pochwa jest zbyt malo wilgotna, ale w tym przypadku jest to skurcz... ktoremu wazelina nic nie pomoze :)
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 08 lut 2004, 01:25

No to zostajemy w takim przypadku przy zmianie faceta , albo problemach psychicznych kobiety. Ja jednak myśle, ze skoro Ona juz sie z nim kocha, no to musi coś do niego czuć? Dlatego sądze że to po prostu strach przed zajściem w ciązę. Myśle że najpierw para powinna sobie "poukładać" życie a potem rozpoczać uprawianie seksu, wtedy będą mieli swobodę, że nawet jak ona zajdzie w ciążę, to nie będzie to niechciana ciaża.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 lut 2004, 01:15

A mi się mimo wszystko wydaje, że oni są młodzi i nie wiedzą jeszcze w jakiej pozycji to zrobić (może próbują gdzieś ukradkiem na stojąco)
STEFAN TELEFAN
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2004, 16:48
Płeć:

Postautor: STEFAN TELEFAN » 09 lut 2004, 16:48

moim zdaniem powinnas znalezdz sobie goscia co ci pokarze co to jest porzadny sex ,a nie zadajesz sie z jakimis szczurami co z dziewczyna sobie nie radza
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 09 lut 2004, 17:41

Co wy dziewczynie radzicie,
jakby go nie kochala i jakby jej nie zalezo to by z nim nie byla a tym bardziej nie decydowala by sie na sex(tak mysle)!!
A jesli sie kochaja to sami sie wszystkiego naucza i pomalu dojda do wprawy - hehe, moze bedzie to najlepsza para kochankow w calej Polsce :lol: zartuje!
Ale nie zartujcie sobie z niej mowiac - "znajdz sobie innego".
Proponuje kieliszek wina, nastroj, wolne kawalki, troche potanczyc przytulanek - lekko sie dotykajac ..., potem porzdanie pieszczoty ... i nie mysl o tym - znow bedzie cos nie tak - oddaj sie emocjom! Bedzie wspaniale zobaczysz .... :) Zycze powodzenia!
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości