Masturbacja u kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Masturbacja u kobiet

Postautor: mrTea » 19 sty 2006, 10:24

W powszechnej opinii masturbacja jest domeną facetów. Przyjęło się, że oni lubią się ze sobą pozabawiać i w pewnym sensie jest to rzeczywiście prawda.

Ja natomiast mam pytanie odnośnie masturbacji u kobiet. Czy wy odczuwacie taką potrzebę? Czy chcecie w ten sposób rozładować stres, a może kierujecie się jakimiś innymi pobudkami?

Proszę o szczere wypowiedzi, bo to pytanie chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
kasia11111
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:48
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: kasia11111 » 19 sty 2006, 10:29

ja nie uwazam z masturbacja dotyczy tylko facetow ..wiele dziewczyn to robi..Ja tez sie masturbuje nawet czesto ,bo sprawia mi to przyjemnosc ...I sie tego nie wstydze..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2006, 10:32

Chyba wiekszośc dziewczyn/kobiet to robi, z różnych powodów.
Ja robie to kiedy mam ochote na seks a mojego faceta nie ma w poblizu, robiłam kiedy nie miałam z kim. Lubie sobie sprawiac przyjemnośc. Nie traktuje tego jako rozładowania stresu, bo jak jestem mocno zestresowana nie mam ochoty na seks, zwłaszcza w swoim wydaniu. Co innego jak ma mnie kto poprzytulac, top wtedy ochoty nabieram.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 19 sty 2006, 10:33

Przyjaciółka mi kiedyś nagle wyskoczyła z zdaniem, że ona też to robi i nie uważa masturbacji jako coś dziwnego. :)
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 19 sty 2006, 10:35

Ale przecież to jest normalne u Kobiet tylko moze nie było tego typu dyskusji na Forum
Chociaz niektóre Panie nadmieniały na forum że to robia ale kontekście innych rozważań
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006, 10:42 przez przyjaciel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 19 sty 2006, 10:37

Nie twierdze, że masturbacja w wykonaniu kobiet jest dziwna. Zastanawiam się nad tym jak one do tego podchodzą i czym to się różni od podejścia facetów.
Np. ja robię to najczęściej jak się chce rozluźnić lub przestać się czymś przejmować chodź na chwilę.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2006, 10:40

mrTea pisze:Np. ja robię to najczęściej jak się chce rozluźnić lub przestać się czymś przejmować chodź na chwilę.

a ja kiedy jestem w takiej sytuacji potrzebuje impulsu, potrzebuje by mnie ktos powoli rozbudził, dla tegop w takich przypadkach rzadko sobie robie dobrze, jak juz sie wycisze to tak sprawiam sobie przyjemnosc
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 19 sty 2006, 11:03

DO masturbacji kobiety podchodzą pewnie tak samo jak do tematów seksu... Jeśli dziewczyna wstydzi się mówić otwarcie na te tematy, a seks jest dla niej nie wiadomo czym, to i pewnie tak do masturbacji podchodzi. Zresztą taka dziewczyna to pewnie by się nawet do tego nie przyznała, jeśli by coś tegez robiła :P
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 11:57

a moze masturbacja przy swoim facecie
mnie to podnieca -same wiecie jak najlepiej sie pieścic to jak instukcja obsługi podana na tależu-
dlaczego bładzić sam kieruje ręke swojej kobiety na wzgórek jej rozkozy jak zacznie to ja kończe językiem -ale jazda
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 19 sty 2006, 12:02

baca pisze:jak zacznie to ja kończe językiem

Ciekawy pomysł, może nie całkiem na temat :>, ale dzięki za wypowiedź :)
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 12:21

spróbuj a zobaczysz jak sie zapali-
pamiętaj o odpowiedniej atmosferze-świece trochę czerwonego wina
przy natępnym razie możesz pomyślec o kostce lodu-zobaczyłem na fimie -wypróbowałem-oj!!!!! to się diało do rana
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2006, 12:51

baca pisze:przy natępnym razie możesz pomyślec o kostce lodu-zobaczyłem na fimie -wypróbowałem-oj! to się diało do rana

bardzo dobry pomysł, swietne wrazenie, tylko kobieta musi byc mocno rozpalona, to uczucie zimna i gorace, dreszcz zreszta na facetów tez to działa <diabel>

Mój facet lubi patrzec jak sama sobie robie dobrze, potem tez dołacza sie do tej zabawy <diabel>
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 13:21

Dzindzer pisze:bardzo dobry pomysł, swietne wrazenie, tylko kobieta musi byc mocno rozpalona, to uczucie zimna i gorace, dreszcz zreszta na facetów tez to działa

może masz coś w zanadrzu jeszcze?
widze że lubisz dobrze sie bawić ze swoim facetem!
nie wiem jak ty ale ja lubie taka kolejnosc
minetka-tradycyjny-lodzik-od tyłu- i w zalezności od nastroju jeszcze tradycyjnie w ciągu lub na spioszka nad ranem od tyłu leżąc na boku
oczywiści nie codzienie bo bym do pracy nie wyrobił- eksperymenty i dłuzsze zabawy w sobotę i niedziele do południa zakończone kawka do łuzka.
mrTea pisze:Ciekawy pomysł, może nie całkiem na temat

i to jest tez nie na temat ale nie zaniedbuj swojej kobiety i pomysl staraj się nie za często ale co jakis czas cos nowego -zmiana pozycji -trochę gimnastyki nie aszkodzi
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2006, 13:34

bardzo na mnie działa taka róznica temperatr, takie mamietne całowanie mnie w szyje ( z boku) albo w brzucho-boczek na dole, swietnie jak facet wcześcniej wexmie ze dwa łyki czegos na prawde ciepłego potem albo kostka lodu, albo taki cłodne dmuchnięcie i od nowa.
Do tego na te miejsca, swietnie działa delikatne mizianie z uzyciem opuszek palców i paznokci, potem nagle zmiana nacisku, taki mocniejsze łapanie mnie.


a tak maksymalnie odbiegajac od tematu to uwielbiam miec zawiązane oczy, w tle kociecznie jakas muzyka, wygodnie miejsce do lezenia, musi byc ciepło, musze czuc sie dobrze, a jak do tego jestem przywiazana do łózak to juz w ogóle super akcja, ta swiadomośc ze nie widze, nie moge sie "bronić" ze on moze ze mna zrobic wszystko. Wtedy stara sie mnie peiscic długo, kiedy zblizam sie do orgazmu przestaje, zajmuje sie inna czescia ciała, a ja kipie z porzadania i wtedy tez w gre wchodza rózne dodatki.

Kończe bo:
1. sie rozmarze
2. juz walnełam wielkiego OT
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 13:41

też się rożmażyłem i nie moge wrócić do roboty ale zaraz jade do domu i ........>>>>>>>>>.
stół bilardowy zadrży
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 sty 2006, 13:46

stół bilardowy zadrży


masz stol bilardowy?? <banan> <aniolek>

[ Dodano: 2006-01-19, 13:47 ]
eh to musisz yasmine kiedyś wypozyczyc z tego co pamietam to była jej fantazja
you touch me
in special places...
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 14:05

no cóż tą fantazje swoja zrealizowałem z barmanka w knajpie (barmanka była moja pierwszą dziewczyną) zeby nie było!!! i na wspomnienie postanowiłem zostawić sobie w domu -później już mi troche przeszło ale czasem z niego korzystam ma bardzo odpowiednia wysokosc do minety na kolanach i ciekawe oswietlenie w pokoju bilardowym - ale stanowczo wole w lesie w cichym ciemnym zakontku -a znam takich wiele - duzo chodze po lasach.

[ Dodano: 2006-01-19, 14:09 ]
lubie wprowadzac nowe elementy powracac do starych zmieniac łaczyć ale ostatni kończy sie na głebokiej penetracji ze stopami na moich plecach i szramami od paznokci - gdzies spasowało to mojej partnerce i nie chce nic zmieniac -a ja wolałbym czasem od tyłu -moja ulubiona pozycja!!

[ Dodano: 2006-01-19, 14:12 ]
juz tyle lat ze soba współzyjemy a ciagle coś nowego odkrywamy w sobie -zawsze lepiej mocniej bardziej oj oj jade...........................
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sty 2006, 14:28

baca pisze:juz tyle lat ze soba współzyjemy a ciagle coś nowego odkrywamy w sobie -zawsze lepiej mocniej bardziej oj oj jade...........................

bo jest w was ta chec odkrywania, chec pogłębiania doznań, chec dawania czegos nowego. to jedna z wazniejszych cech dobrego współzycia
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 14:37

nie nastawiam się na branie tylo na dawanie i masz racje to hyba jest sedno sukcesu
i moja partnerka chyba też zreszta to widać jak nie może wspólżyc to też nie moge narzekac że zostawia mnie sobie.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 sty 2006, 14:52

Masturbacja fajna rzecz... z reszta nie tylko do uzytku w samotnosci - wiem ze sprawia mu to wielka frajde jak sie kochamy i widzi ze robie sobie dobrze. A jak jego kreci to mnie kreci to jeszcze bardziej. Nie ma to jak obopolna satysfakcja <diabel>
A jakie sa pobudki do masturbacji? Najczesciej chec rozladowania napiecia ktore we mnie siedzi a nie ma szans na inne rozladowanie. Jakos trzeba sobie radzic
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 sty 2006, 16:11

mikaaa pisze:masz stol bilardowy??


mikaaa pisze:eh to musisz yasmine kiedyś wypozyczyc z tego co pamietam to była jej fantazja

ehh no wlasnie masz ??/
szczesciarz <niewiem>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 19 sty 2006, 16:47

mrTea pisze:Ja natomiast mam pytanie odnośnie masturbacji u kobiet. Czy wy odczuwacie taką potrzebę? Czy chcecie w ten sposób rozładować stres, a może kierujecie się jakimiś innymi pobudkami?


bo mam ochote, bo jestem zdenerwowana, bo nie moge spac, bo mi sie nudzi , bo to po prostu mile. Rozniscie.

A jesli chodzi o masturbacje razem, to chyba najbardziej pamietam jedno zdarzenie...

U mojego faceta w salonie jest szafa z lustrzanymi drzwiami. Siedzialam sobie na narozniku na przeciwko tej szafy, naga a moj facet przy stole jadl obiad. Siedzial tylem do mnie, tak, ze widzial mnie tylko w lustrze.

Cos mnie wtedy wzielo i zaczelam sie piescic... Dlugo nie wytrzymal i szybciutko przybiegl do mnie zajac sie osobiscie... mmm... milutkie wspomnienie...
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2006, 17:25

mrTea pisze:zy wy odczuwacie taką potrzebę? Czy chcecie w ten sposób rozładować stres, a może kierujecie się jakimiś innymi pobudkami?

Płoste, że tak. Generalnie kiedy: błak mi sexu bo moje se gdzies wyjedzie [bo nołmalnie jak jest nie mam tej potrzeby bo kochamy sie prawie codziennie], mam zły humor, jstem wsciekła, biore kapiel i mi sie nie śpieszy <aniolek>

Dzindzer pisze:Chyba wiekszośc dziewczyn/kobiet to robi, z różnych powodów.

Tyle, ze duzo mniej sie do tego przyznaje niżeli facetów :)

mrTea pisze:chce rozluźnić

To tak jak ja kiedy jestem wsciekła - też sie chce rozluźnić.

baca pisze:moze masturbacja przy swoim facecie

Ni tam. Nigdy mi nie wyszła <aniolek> Ja tam wole sie rzucać na niego. <evilbat>

baca pisze:możesz pomyślec o kostce lodu

Ja nie lubię <foch>



złotooka kotka pisze:szafa z lustrzanymi drzwiami.

Nie lubie takich szaf :( Pare lat temu w ten sposób koledzy podgladali moje majtki. ;(
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 19 sty 2006, 17:27

Mój facet lubi patrzec jak sama sobie robie dobrze, potem tez dołacza sie do tej zabawy <diabel>[/quote]

Moj facet tez zawsze lubil patrzec... choc nie ukrywam, ze na poczatku mnie to strasznie krepowalo
kasia11111
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:48
Skąd: warszawa
Płeć:

:)

Postautor: kasia11111 » 19 sty 2006, 17:59

a w jakim wieku zaczeliscie sie masturbowac??? :))
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2006, 18:01

kasia11111 pisze:a w jakim wieku zaczeliscie sie masturbowac??? :))

W okresie płodowym.
A świadomie - był cały temat o tym wiec choc raz se znajdz.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 sty 2006, 18:11

moon pisze:był cały temat o tym wiec choc raz se znajdz.

Byly rozne tematy, chociazby:
Masturbacja (9 stron :])
i inny, też ciekawy Gdzie najczęsciej masturbują się kobiety? (8 stron :])
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 19 sty 2006, 18:53

Wiem Sophie, ale mi raczej nie chodziło sposoby masturbacji.
Pytałem o podejście kobiet i to, co je do tego motywuje.

Zresztą to właśnie napisała m.in. Moon:
moon pisze:Generalnie kiedy: błak mi sexu bo moje se gdzies wyjedzie [bo nołmalnie jak jest nie mam tej potrzeby bo kochamy sie prawie codziennie], mam zły humor, jstem wsciekła, biore kapiel i mi sie nie śpieszy

<browar>
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 sty 2006, 18:55

No dlatego podalam linka "Masturbacja" :D
Tam jest masa o podejsciu do sprawy :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 sty 2006, 20:08

Wg. mnie masturbacja to środek zastępczy prawdziwego seksu. I czy to u chłopaka czy u dziewczyny ma doprowadzić do rozładowania napięcia seksualnego. I tak jak to bywa ze środkami zastępczymi:u jednych sprawdzają się lepiej, u innych gorzej.
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości