Fantazje erotyczne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 27 wrz 2008, 19:46

Fantazje... mam ich kilka. Chciałbym mieć sex z 2 dziewczynami. Jedna robiła by się normalnie a druga w tym czasie zajmowała moimi wystającymi częściami ciała. Nieco akrobatyczne ale dałoby się zrobić.

Chciałbym też przelecieć żony moich 2 kolegów. Bardzo miłe panie. Niestety obawiam się że gdyby do tego doszło to prędzej czy później by się wydało, a wtedy koledzy wyrwali by mi nogi z dupy :(

Jeszcze mieć zrobionego loda w taksówce. Widziałem kiedyś taki film. Nie wiem czy kierowca naprawdę niczego nie zauważył czy było to ukartowane. Ale niezły czad był :)
Jak na razie byłem zrobiony w autobusie (w nocy w tylnym rzędzie :] )
Jak się popieści to się zmieści
iluzja2504
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:08
Skąd: miasto_rozkoszy
Płeć:

Postautor: iluzja2504 » 13 paź 2008, 20:22

eh ja też bym chciała z 2-owa facetami jeden by mnie poszuwał, a drugi całował pieścił, albo jedenod tyłu a drugi w tym czasie minetke...seks w nietypowych miejscach już zaliczyłam <banan> chciałabym być też kiedyś obudzona mminetka, ale nie powiem mojemu bo chciałabym zzaskoczenia... jakiś przygodny seksik z bardzo poddanym facetem tez byłby niezły [:D]
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

fantazje erotyszne

Postautor: slodka kotka » 25 lis 2008, 01:15

czy macie jakies nietypowe fantazje?? cos co chcieli byscie spelnic??

[ Dodano: 2008-11-25, 01:17 ]
moja fantazja jest 3-kat 2m+ja haha <diabel>
agnes
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2008, 01:32

Tak ja mam taka by każdy użytkownik zanim założył temat użył wyszukiwarki. Szkoda, ze ta fantazja nigdy się nie spełni :(
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 25 lis 2008, 13:06

Dzindzer pisze:Tak ja mam taka by każdy użytkownik zanim założył temat użył wyszukiwarki. Szkoda, ze ta fantazja nigdy się nie spełni :(



oki oki moj blad .. ja spelnie twoja fantazje i bede korzystac z wyszukiwarki <glaszcze>
agnes
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 lis 2008, 13:32

I teraz widzę Imbirową w kusej halce, otoczoną świecami, przymykającą oczy, oblizującą usta i szeptającą: "mmm, używają wyszukiwarki..." <hahaha>

Czemu mi to zrobiłaś.
slodka kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2008, 23:29
Skąd: pomoże
Płeć:

Postautor: slodka kotka » 25 lis 2008, 13:51

jo jo smiejcie sie .. <hahaha> bez krempacji [:D] ja tez potrafie sie z tego smiac <hahaha>
agnes

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości