Mamy problem z dziewczyną

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Mamy problem z dziewczyną

Postautor: GUMIŚ » 12 sty 2006, 11:36

Kurde mamy problem z dziewczyną bo nie ma gdzie się kochać, zawsze ktoś musi być, a że ona tak fajnie jęczy podczas stosunku to sie zawsze obawiamy ze ktos uslyszy.
Najlepiej jak jestesmy u niej hehehe Ona mi robi dobrze a ja nadsłuchuje czy nie idzie jej młodsza siostra bądz brat starszy. Ale fajnie jest ;)

Macie jakies pomysły jak i gdzie??? <bicz2>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 12 sty 2006, 11:46

OMFG ^ W parku na lawce ... w tramwaju :d w przebieralni w super markecie :d W hotelu/motelu ? u kumpla ? gdziekolwiek :P. Myslisz ze co ? ktos ci z forum zaproponuje ze mozcie to robic u niego ? :d. Ja wam moge pozwolic jak podpiszecie zgode na filmowie i publikacje :D
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 12 sty 2006, 11:51

hehehe :)
Chodzi o to ze tam sa ludzie i wiesz.... My nie kochamy się od dawna. Na sylwestra był nasz pierwszy raz i wiesz... Nie ma jak :(
Dzięki za propozycje, ale nie skorzystamy ;) <banan>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 11:58

Musicie się lepiej zorganizować, zawsze pojawi się jakieś 'okienko' ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 12 sty 2006, 12:01

No my tylko na to liczymy:)
Ostatnio pomyslelismy sobie ze sie zamkniemy w pokoju włączymy muzyke głosnoooo i jazda, ale jest obawa ze father bedzie kazał sciszyć muzyke hehehe. A nie chce zeby moja dziewczyna się bała ze ktos zapuka i co wtedy?
Chce nam sie kochać, ale nie ma gdzie :(
Przejebane nie ? <bije>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 12:03

Muzyka nie musi się drzeć, to samo się tyczy dziewczyny - krótko i na temat ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 12 sty 2006, 12:06

Jeśli nikt z wami nie jest w pokoju a ściany nie są z tektury to nie widze problemu. Wystarczy puścić muzyke, powiedzieć domownikom żeby nie przeszkadzać, a dziewczynie dać poduszke na buzie i jazda cowboju <banan> <banan> <banan>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
((missi))

Postautor: ((missi)) » 12 sty 2006, 12:13

dokladnie głosno muze i moze se jeczec ile wlezie, my tak robilismy jak nie mielismy pokoju na klucz to zastawialismy drzwi lawa lub fotelem głosno muze i jazda:D teraz juz nie musimy mamy inne drzwi :P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 12:16

Fakt że niektóre dziewoje potrafią niezłą arię odśpiewać. Kilka dni temu podsłuchiwałem sąsiadów nade mną - nie miałem wyjścia :D
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
((missi))

Postautor: ((missi)) » 12 sty 2006, 12:21

sie ciesz ze sasiadow a nie rodzicow :P uwierz ze nic przyjemnego <swir>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 12:56

Nigdy nie miałem okazji i już nigdy na szczęscie nie będę ;P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
((missi))

Postautor: ((missi)) » 12 sty 2006, 13:05

ciesz sie oj ciesz sie ja mialam takei neiszczescie :P ale kiedys juz to tu gdzies pisalam:P masakra siada na psyche <swir> ale dobra cicho bo zmieniam temat :P
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 12 sty 2006, 13:57

Zaproponuj starym wycieczkę do kina, na kolacje itp. itd. tak żeby zajeło im to troche czasu, który będziecie mogli wykorzystać wiadomo jak... <sex2>
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 12 sty 2006, 13:58

kutwa, skad ja to znam :/ standard: zamykanie drzwi (ku nieszczesciu harmonijka :P ) zapuszczanie filmu i jazda :wink:
moj chlopak ma zoo w domu, kilka kotow i psy, oraz rybki, ktore ku szczesniu nie umią chodzic :P :> nie obawiamy sie tyle, ze ktos wejdzie, ale raczej tego ze coś wejdzie 0_0 oj nie raz sie zdarzylo, ze zwierzak wdarl do pokoju zostawiajac drzwi do polowy otwarte <lol> i sobie poszedl, a my ani be ani me-nie wstaniemy nadzy zamknac dzwi!-liczylismy na szczescie, ze nikt przez kilka najblizszych minut nie bedzie przechodzil :)



ale teraz się boję pieprzyc z moim chlopakiem jak ktoś jest w domu- to po tym jak ostatnio nas jego ojciec przylapal, ale naszczescie udal ze nie wie o co chodzi <lol>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
solar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2005, 12:42
Skąd: : ]
Płeć:

Postautor: solar » 12 sty 2006, 14:03

przyroda :D :D !! tylko musi sie ocieplic troche :P:P .... masz prawko ? bierzesz fure i jedziesz na jakas spokojna miejscowke i dzialasz (pamietaj zeby grzanie wlaczyc po drodze zeby ciepo bylo:P)

a w domu to troche ryzyko jest : / wejdzie stary a Ty w pannie siedzisz :O:O:O nie ciekawa opcja : o
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 15:41

solar pisze:przyroda :D :D !! tylko musi sie ocieplic troche :P:P

O żesz Ty, żeby Cię! Argh! Ja chcę lato!
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 13 sty 2006, 13:10

Heheheh bardzo miło mi toczytać, te wasze pomysły hehe.
Wczoraj żesmy się bawili w pokoju, zasunelismy łucznik, no i jazda, na początek wiadomo strach ze ktoś wejdzie, ale walić to. Robie swojej wybrance dobrze, a tu stuk puk do drzwi. Przychodzi mama i mowi. Macie ciastka zeby wam słodko było. I tak co wy robicie? Czemu sie zamykacie, a ja no bo jakos tak lepiej i w ogole. A mama
:Bawcie się dobrze.
Mielismy taka ochote być w sobie znaczy sie ja w niej ona chciała mnie poczuć, więc stwierdzilismy ze gumka i jazda pusci sie jakis film i bedziemy to cicho robić. Tak tez sie działo. Jedeziemy jedziemy, to był nasz drugi raz.
I po godzinie nie całej jakiejsc stuk puk. Widze strach w jej oczach, patrze przez szybe postura brata. Więc sie pytam co chcesz???!!
A on moge wejsc?
A ja w smiech ni stąd i owąt. Nie!!!!!!!!!! nie mozesz!! Starszy ode mnie i na dodatek wyrozumiały.
Mówie wam bylo extra:)
Moja żoneczka doszła tylko ze ja nie, ale!!! Było cudownie, martwiła sie tym ze nie doszedłem , ale powiedziała ze mi to wynaagrodzi.
Pozdro ;) <banan> <banan> <banan>
Dziękuje wszytskim za rady !!
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 13 sty 2006, 13:20

Oj to ja mam dobrze z moim facetem. Tesciowa wie co sie dzieje jezeli pokoj jest zamkniety i muzyka glosniej niz zwykle gra. Nie wiejdzie nie ma szans. Ale to chyba dlatego ze raz nas przylapala i mysle ze czula sie jeszcze bardziej glupio niz my :)
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 sty 2006, 14:58

Co do głośnych kobiet to mog ę zrozumieć, jakie to problematyczne przy konspiracji lub trudnych warunkach lokalowych, ale z drugiej strony... coś takiego cholernie kręci. Podobnie jak niekonwencjonalne gesty w czasie seksu. Ja na przykład uwielbiam, kiedy w czasie lingwistyki czuję ręce mojego skarbu na głowie. Albo zaciskające się na włosach pięści... Cudowne uczucie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 15:02

GUMIŚ pisze:Kurde mamy problem z dziewczyną bo nie ma gdzie się kochać, zawsze ktoś musi być, a że ona tak fajnie jęczy podczas stosunku to sie zawsze obawiamy ze ktos uslyszy.
Najlepiej jak jestesmy u niej hehehe Ona mi robi dobrze a ja nadsłuchuje czy nie idzie jej młodsza siostra bądz brat starszy. Ale fajnie jest ;)

Macie jakies pomysły jak i gdzie??? <bicz2>


Widze, że jestes z Krakowa wiec:
W okolicach ulicy kalwaryjskiej jest jakiś hotel w którym wynajmuje sie pokoj na godzuny ;)
Godzina ok 60 zł a o.5 godz 30 zł. Wiec jak jestes zdesperowany to zbierz 60 zł i wal na kalwaryjską ;)

ps: Miałem taka ulotka za wycieraczką wiec rozejrzyj sie moze tez masz ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 15:09

mariusz pisze:Godzina ok 60 zł

u mnie jest motelik i za tyle jest noc
wiem bo swego czasu korzystało sie z niego
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 16:42

Dzindzer pisze:u mnie jest motelik i za tyle jest noc
wiem bo swego czasu korzystało sie z niego


No wiesz w Krakowie tezmoze by sie coś takiego znalazło. Nie wiem nigdy nie szukałem ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 17:26

mariusz pisze:Nie wiem nigdy nie szukałem

nie szukałes bo nie musiałes
a autor tematu niech sie wysili i poszuka
mozna popilnowac komus domu, wysłac rodziców, dorobic klucz do drzwi, iść do moteliku, porzyczyc klucze od znajomych, pojechac samochodem w spokojna okolice, jest wiele mozliwości, tylko trzeba pomyslec
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 14 sty 2006, 00:18

po prostu powiedz domownikom, ze jak jest u Ciebie dziewczyna to zakaz wchodzenia do pokoju, pukania, itp. i po problemie :)
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 14 sty 2006, 01:51

No nie wiem czy by rodzina się zgodziła hehehe
Dziekóweczka za rady. Widze ze po ostatniej nocy znaczy sie wieczoru już nie będzie problemów.
Pozdrawiam wszytkich i z góry dziękuje ;)
<brawo>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2006, 02:57

heh motelik faktycznie dobra sprawa. wstaw sobie zamek w drzwiach do pokoju. ja tak zrobilem. na poczatku rodzice sie burzyli ale pozniej dali juz spokoj. i teraz jak chca wejsc do donosnie pukaja lub najpierw puszcza sygnal na komorke.Obecnie mieszkam w domku na pietrze takze mam pewne ulatwienia, ale czesto ogladalo sie jakies badziewne nieciekawe filmy na foteliku pod kocykiem. a teraz juz nie mam w ogóle z tym problemow bo jej rodzicow i tak nie ma na weekendy a moi sa wyrozumiali takze nie placza jak nie wroce do domku na noc
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 14 sty 2006, 08:11

KyLu pisze:po prostu powiedz domownikom, ze jak jest u Ciebie dziewczyna to zakaz wchodzenia do pokoju, pukania, itp. i po problemie :)


A to już od rodziny zależy. Albo ojciec nagle przyjdzie zdejmować drzwi z framugi, bo zawiasy coś skrzypią, albo potem będą pytania niewygodne, albo co gorsza, będzie nabijanie się z sytuacji obliczone na wywołanie popularnej "cegły" na twarzy. Co kto lubi.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 15 sty 2006, 03:14

Heeee z łucznikiem to było tak, że spiezyłem sie kiedys pieknego dnia do pracy, no i moi mili ine zdąrzyem go zamontować, a nie powiem bałem sie przed ojcem , ze bedzie pytałła po co Ci to a dlaczego? Więc tylko mama o łuczniku wiedziała, brat mi nawet pomagał hehhe.
Wrociłem z pracy póxnym wieczorem b omam niewdzieczna prace, no i rano siedze przed kompem i brat mi zadaje o to pytanie.
- Ty... na kleju to zrobiłes czy na wkrętach?:/
źle go zrozumiałem
- na wkretach zrobie...
(B)- no to juz nie musisz.
Normalnie ojciec mi to zamontował, nei pytał po co i dlaczego, nie wiem wyrozumiały czy coś? Masakra mówie wam. Nie przyznawałem sie do wieczora ze mam lucznik, ale pozniej sobie pomyslałem podziekuje mu, a jak sie zapyta po co mi to powiem, ze dla checy :)
Ale się nei pytał po prostu mój staruszek się zrobił wyrozumiały ehehhehe
No ale mama za scianą czesto ogląda swoje tasiemce, tj. M jak mydło czy sramm na kaln. Jak by nie mogla na dole oglądac, a mnie rajcuje jak ona krzyczy, jak jest jej dobrze, no i wiecie. Już pisałem wczesniej ze zesmy doszli do wniosku ze zrobimy to no i się stało i nikt nic nie wie :P
Pozdrowienia i jeszcze raz dziekuje za dobre rady. Podoba mi sie hotel i auto na wakacje :) <browar> <browar>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 sty 2006, 03:44

Chili pisze:Oj to ja mam dobrze z moim facetem. Tesciowa wie co sie dzieje jezeli pokoj jest zamkniety i muzyka glosniej niz zwykle gra.



hihi mam tak samo ;) tesciowa zawsze wie ze jak muzyka jest glosniej albo jest zgaszone swiatlo (o co sie kiedys burzyla :P) to ma nie wchodzic, a ganerlnie jak jestem to puka do pokoju mojego chloapak a jak chce tylko cos dac to wystawia reke do srodka hehe ;)

ntomiast u mnie jest gorzej - musialam zamontowac sobie zamek w drzwiach po tym jak moja mama nas kiedys przylapala. Wyszli na impreze rodzice wiec nie zamykalismy nawet pokoju... pozycja na jezdzca a mama zapomniala jakiejs torebki na prezent ktore trzymamy w przedpokoju kolo mojego pokoju - nawet sie nie bylo czym przykryc, facet zwial na kanape w glab pokoju a ja wybelkotalam zeby nie patrzyla....ech co za czasy byly :P

dla chcacego nic trudnego :) mozna znalez wiele ciekawych miejsc :P akurat Cie rozumiem bo sama jestem glosna :P wybierzcie sie na weekend gdzies :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 15 sty 2006, 03:58

eheheh Mia, żeby mnie nigdy tesciowa nie przyłapała bo by mni ezabiła, a z mamą to jakos by uszło, powiedziałbym, że ich też kiedyśprzyłapałem, by uciekła hehehe :)

Czemu jeszcze nie spisz??:) hehehe <pijaki>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości