jak często..gdy mieszkacie razem..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

jak często..gdy mieszkacie razem..

Postautor: Teardrop » 10 sty 2006, 15:08

chciałabym zapytac -z czystej ciekawosci- tych,ktorzy mieszkają ze sobą razem,jak często się kochają?to czysta ciekawość tego,jak jest u innych,a moze i sprawdzenie czy nie odstepuje od norm ;)


pozdrawiam wszystkich ludzisków ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 sty 2006, 15:46

Nie wydaje mi się,by obowiązywalyby tu jakieś normy. Mieszkamy razem prawie 3 lata i kochamy się kiedy tylko oboje mamy na to ochotę A jak często?różnie to bywa, w domku najczęściej codziennie-przed zaśnięciem (w weekendy to często po kilka razy). Co by nie popaść w rutynę, oboje dla urozmaicenia lubimy plenerek-w miarę warunków. Dadam, że widzimy się niemal przez cały dzień-razem pracujemy.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2006, 15:55 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 15:52

Jedyna słuszna norma to wasza norma :)
Jeśli oboje czujecie, że wystarcza wam to co macie to jest OK. Jeśli oboje lub jedn oz was uważa, że możnaby troszkę częściej to musicie nad tym popracować ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 sty 2006, 17:29

Wspólne mieszkanie daje tylko więcej okazji i możliwości. Częstotliwość zależy od partnerów.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 sty 2006, 17:43

Olivia pisze:Wspólne mieszkanie daje tylko więcej okazji i możliwości. Częstotliwość zależy od partnerów.

dokładnie ale mieszkając razem pozornie łatwiej popaść w rutyne, łatwiej dopada ta cała szara codziennośc
Ja kocham sie kiedy jednoczesnie ja i moje kochanie ma ochote, czasami jest to codziennie, czasami klika razy dziennie a zdaża sie, że raz na tydzień. Wszystko zalezy od reszty mnaszych spraw, od pracy, obowiazków. Po prostu robimy to kiedy chcemy i jak chcemy.
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 10 sty 2006, 21:56

rzadziej niz kiedy nie mieszkalismy razem.. ale to chyba ze mna jest problem..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2006, 00:13

ale to chyba ze mna jest problem..

a dla czego uważasz, że jest z Toba poroblem ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sty 2006, 08:38

od 19 lat codziennie , z wyjatkami kiedy mnie nie ma wdomu <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
((missi))

Postautor: ((missi)) » 11 sty 2006, 13:45

czasem kilka razy dziennie, czasem tylko przed spaniem a czasem w ogole, ale za to pozniej nadrabiamy :P <banan>
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 11 sty 2006, 14:04

Dzindzer pisze:a dla czego uważasz, że jest z Toba poroblem ??

dlatego,że od pewnego czasu kompletnie nie odczuwam pożądania i ochoty na chociażby pieszczoty ,a na pewno nie jest to związane z partnerem..
((missi))

Postautor: ((missi)) » 11 sty 2006, 14:22

me z Toba jest wszystko w porzadku ( tak mi sieprzynajmniej wydaje) tak czasem jest ze nie ma sie ochoty na bzykanie, ja etz tak mam. Czasem wole sie przytulic i tylko przytulic i nic wiecej, a czasem ...... <banan>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2006, 15:15

Me przeanalizuj swoje zycie, czy masz moze jakąs bardziej stresujaca sytuacje, czy moze jestes na cos chora. Czasami brak seksu jest własnie spowodowany takimi sytuacjami. Przede wszystkim sie nie stresuj, bo to pogarsza sprawe. Czasami może to byc nawet brak jakiegos mikroelementu czy innej substancji w organiźmie
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 11 sty 2006, 16:09

"normy" o których napisałam miały być najmniej ważne,a wyszło na odwrót :) .. chciałam zobaczyć jak to jest u innych,bo zauważyłam że często dzień potrafi mnie tak wymęczyć,jeszcze myśl,ze musze wstać o 6,i znów będę niewyspana,że najbanalniej w życiu nie mam siły na kochanie :( ..może to jest dziwne,ale tak czuję.. w dzień znów nie mamy za bardzo możliwości.. ehh ..live is brutal
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2006, 16:12

Teardrop pisze:znów będę niewyspana,że najbanalniej w życiu nie mam siły na kochanie

tak bywa jak człowiek jest przepracowany i jego organizm jest nadmiernie przemeczony
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 11 sty 2006, 16:35

((missi)) pisze:tak czasem jest ze nie ma sie ochoty na bzykanie, ja etz tak mam

to nie jest czasem .. od kilku miesięcy NIGDY nie mam ochoty na seks.. i to na pewnoe nie jest normalne.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 11 sty 2006, 22:22

me19 pisze:
((missi)) pisze:tak czasem jest ze nie ma sie ochoty na bzykanie, ja etz tak mam

to nie jest czasem .. od kilku miesięcy NIGDY nie mam ochoty na seks.. i to na pewnoe nie jest normalne.

Też mi się tak wydaje. Probowałaś wizyty u seksuologa?
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 12 sty 2006, 01:04

me19 pisze:NIGDY nie mam ochoty na seks.. i to na pewnoe nie jest normalne.

rzuc tabletki :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sty 2006, 01:50

Co prawda razem nie mieszkamy jednak nie przeszkadza to nam zbytnio aby kochac sie tak czesto jak chcemy i kiedy chcemy. I nie sadze ze gdybysmy razem mieszkali byloby wiecej i czesciej. Bo tak jak mowisz człek skonany rano wstac wczesnie musi i kolejny dzien nie najprzyjemniejszy miec przed soba.
U nas ostatnio najczestsza rozrywka jak on do mnie wpadnie jest spanie. [nie chodzi o nocowanie]. Po prostu jestesmy tak zmeczeni ze wpierw ze 2 h usimy sie przespac.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 12 sty 2006, 02:19

Me, nie wiem,jak u Ciebie, ale u mnie cos takiego bylo jak bylam w stanie depresyjnym. Rowniez po tabletkach antydepresyjnych oraz o dziwo po tabletkach antykoncepcyjnych czasem nie ma sie ochoty na seks. Jezeli bierzesz ktores z nich to zapytaj sie lekarza co mozna na to poradzic(zmiana tabletek albo rodzaju leczenia).A jezeli absolutnie nic Ci nie jest, zadnej depresji, dolow itp. to moze po prostu masz jakis wiekszy stres albo boisz sie ciazy lub cos w tym stylu. Mozliwosci jest wiele, ale zdaje mi sie, ze na to powinien poradzic lekarz,ale po pierwsze spojrzenie w siebie i proba odnalezienia problemu.

A co do mojej czestotliwosci:codziennie(3 dni wyjatku w ciagu trzech miesiecy).Rekord:6 x w ciagu dnia-ale byl to czwartek,kiedy oboje nie pracujemy).Czasem bywa i dwa razy,roznie.Maz czasem przychodzi z pracy spier... jak pies(glownie w srody kiedy robi dwie roboty-ok.19 godzin pracy) ale i tak rzuca sie na mnie wyglodnialy.Ahhh....latynoska goraca krew...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 sty 2006, 04:43

A ja bym chciala juz z moim zamieszkac... :P bo wtedy na pewno jest wiecej okazji, a ja ostatnio mam ogromna ochote ktora lapie mnie tak kilka razy dziennie i nie moge sie od niej odpedzic :> :P a jak akurat sie nie spotykamy w ten dzien to musze sobie jakos sama radzic :P :P

a czy jest jakas korelacja czasu zamieszkania razem i czestotlwioscia kochania sie? wiecie ze np pary ktore zaczynaja wpsolnie mieszkac czesciej sie kochaja niz te ktore mieszkaja ze soba juz dluzszy czas? jak to z ta rutyna - obalcie mity ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 12 sty 2006, 05:16

Mam wrazenie, ze z czasem jest coraz wiecej seksu. Pewnie dlatego, ze zaczynam rozmawiac- poniewaz ja wczesniej nie bardzo znalam hiszpanski a on jeszcze mniej znal angielski.Tak, wyszlam za maz za kogos, z kim nie jestem w stanie zbytnio sie dogadac(co zmienia sie dosc szybko-bardzo dobrze chlone hiszpanski).A mimo wszystko nam sie uklada-nie tylko dzieki strefie cielesnej.A wracajac do rozmowy-im wiecej z nim rozmawiam ,tym jestesmy blizej i on jeszcze bardziej ceni to, jaka jestem dla niego a ja zauwazam co on daje dla mnie.Oplacalo sie wiec pare tygodni podstawowych sformulowan, zeby odkryc, ze z czasem moze byc juz tylko lepiej. Mysle, ze tak jest w kazdym zwiazku, z czasem widzisz wiecej dobrego i to mile ,cieplutkie uczucie sklania Cie do wiekszej ilosci lozkowych poczynan.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
((missi))

Postautor: ((missi)) » 12 sty 2006, 11:47

me19 pisze:to nie jest czasem .. od kilku miesięcy NIGDY nie mam ochoty na seks.. i to na pewnoe nie jest normalne.


To straszne, nie wyobrazam sobei tego, ja to bym nie wytrzymała <banan> <zawstydzony>.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 12 sty 2006, 12:01

Oczywiście jeśli stosujesz antykoncepcję hormonalną, to i w tym może tkwić przyczyna. Każdy środek hormolanlny może obniżyć libido, ale czy aż tak drastycznie? Hm...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 sty 2006, 12:05

Mia pisze:A ja bym chciala juz z moim zamieszkac... :P bo wtedy na pewno jest wiecej okazji, a ja ostatnio mam ogromna ochote ktora lapie mnie tak kilka razy dziennie i nie moge sie od niej odpedzic :> :P a jak akurat sie nie spotykamy w ten dzien to musze sobie jakos sama radzic :P :P

Z ust mi to wyjelas <browar>
Gdybysmy razem zamieszkali, to bym go chyba zameczyla na smierc <aniolek2>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 12 sty 2006, 12:30

runeko pisze:Tak, wyszlam za maz za kogos, z kim nie jestem w stanie zbytnio sie dogadac


Jak dla mnie totalna abstrakcja :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 12 sty 2006, 13:11

Sir Charles pisze:runeko napisał/a:
Tak, wyszlam za maz za kogos, z kim nie jestem w stanie zbytnio sie dogadac


Jak dla mnie totalna abstrakcja


przynajmniej słowa nie ranią Was <aniolek2>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 13 sty 2006, 00:28

runeko, ile z nim jestes?

Sir Charles pisze:Jak dla mnie totalna abstrakcja

heh <browar>

to na czym, runeko, budowaliście wspolny swiat? :>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 sty 2006, 09:27

gracja pisze:runeko, ile z nim jestes?

Sir Charles napisał/a:
Jak dla mnie totalna abstrakcja

heh .piwo.

to na czym, runeko, budowaliście wspolny swiat?


Do niektórych rzeczy słów kompletnie nie potrzeba. I nie mówię tu nawet wyłacznie o seksie. Czasami słowa wręcz w rozumieniu się nawzajem przeszkadzają.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 sty 2006, 09:31

sophie pisze:
Mia pisze:A ja bym chciala juz z moim zamieszkac... :P bo wtedy na pewno jest wiecej okazji, a ja ostatnio mam ogromna ochote ktora lapie mnie tak kilka razy dziennie i nie moge sie od niej odpedzic :> :P a jak akurat sie nie spotykamy w ten dzien to musze sobie jakos sama radzic :P :P

Z ust mi to wyjelas <browar>
Gdybysmy razem zamieszkali, to bym go chyba zameczyla na smierc <aniolek2>

Nie jeden by się z chęcią podłożył :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 09:32

gracja pisze: budowaliście wspolny swiat?

chyba sie domyslam na czym, moze na tym czego nie robili chyba tylko 3 razy
bo nie wypbrazam sobie zwiazku bez porozumienia
no chyba, że jest jakis jezyk który współnie dobrze znacie

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości