Francuski pocałunek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Monika

Francuski pocałunek

Postautor: Monika » 01 lut 2004, 17:26

Nigdy nie całowałam się z języczkiem a bardzo bym chciała :)Czy ktos mógłby mi bardzoo szczegółowo TO wyjaśnić,bardzo was proszę... :567:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 19:29

To chodzi ci o calowanie z jezyczkiem czy po francusku, bo to jakby nie mowic dwie rozne sprawy...
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 01 lut 2004, 20:57

jesli chodzi o pocałunek z języczkiem to napisali cosik na ten temat na tej stronce :) :
http://www.cosmo.pl/html/biezacy_numer/sex1.html

ale nie wierz ślepo temu co pisza :) to po pierwsze a po drugie ten pocałunek powinien Tobie sprawiać przyjemność, jęśli będzie Tobie przyjemnie to i jemu zapewnie też. Za pierwszyszym razem nie stosuj żadnych ostrych technik, nie gryź i nie przesadzaj z głębokością :) spróbuj tylko trochę włożyć język w jego usta albo by on Tobie włożył i powalczcie języczkiem starając się wypchnąć "przeciwnika" do jego ust i samej tam się znaleźć ale rób to miękko :) to zabawa a nie walka :)
Słodkich doznań życzę :)
Smoke

Postautor: Smoke » 01 lut 2004, 22:28

Monika niema sprawy ,daj tylko adres i powiedz kiedy mogę wpaść, i z miłą chęcią pomoge koleżance rozwiązać ten problem :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 lut 2004, 11:53

Smoke pisze:Monika niema sprawy ,daj tylko adres i powiedz kiedy mogę wpaść, i z miłą chęcią pomoge koleżance rozwiązać ten problem :)

Miales na mysli pocalunek z jezyczkiem czy francuski ;) :lol: :twisted:

Ale nie odbiegajmy w 4 (chyba) poscie od tematu bo nie wypada :) Monika moglabys sprecyzowac co mialas na mysli bo nie wymagaj od nas zebysmy sie domyslali ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 02 lut 2004, 17:46

Francuski pocałunek to pocałunek z języczkiem Tak sie potocznie mówi. Ona nie musi nic precyzować bo to jest jedno i to samo :D
Monika

Postautor: Monika » 02 lut 2004, 18:48

Właśnie o to mi chodzi o pocałunek z języczkiem czyli po francusku tak mi się przynajmiej wydaje :)
Monika

Postautor: Monika » 02 lut 2004, 18:52

Otwieram usta ssam jego język ;-) ???? A potem on mój ??
Niech mi to ktos bardzo szczegółowo wytlumaczy bo bardzo mi na tym zalezy a właściwie na tym chłopaku ... :oops:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2004, 13:57

Oj nie... Pocalunek z jezyczkiem "wymyslili" wlosi! A Francuzi wymyslili co innego :twisted:
Pocalunek francuski to oral i tyle.
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 03 lut 2004, 18:18

ciężko to wyjaśnić :) trzeba pokazać :) ale jeśli zajrzałas na ten link co podałem wcześniej to powinno było Ci się wyjaśnić co nieco.
Nie myśl że jeśli nie będziesz całowała sie z nim z języczkiem to ucieknie od Ciebie. Daj mu szansę na i nicyatywę:) chyba że już to zrobił a Ty nie wiesz jak masz się zachować. Opisz bardziej szczegółowo całą sytuację.
Monika

Postautor: Monika » 03 lut 2004, 19:26

Prosze wytłumacie mi to co to ten pocalunek z jezyczkiem i francuski
A wiec on jest bardzo bardzo doswaidczony a ja w ogóle powiedział ze mnie nauczy ale nie chce być nie dokształcona please...napiszcie:):):):):):)
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 03 lut 2004, 19:45

No to masz szczęście że jest doświadczony:) a tym że nie masz sama doświadczeń nie musisz się przejmować:) On będzie wprost zaszcycony mogąc nauczyć Cię i pocałunkom francuzkim i wszystkiemu innemu. Ale skoro masz chęć zgłębić ten temat w teorii to Ci odrobinke pomoge :) Sam byłem zielony i nie doświadczony w tym temacie więc to moja dziewczyna mnie "nauczyla" :)

Pocałunek to nie matymatyka gdzie są określone wzory które trzeba pamietać i stosować dla rozwiązania zadania. Pewnie całowałaś sie już ze zwykłym dotknięcem warg, wasze głowy były trochę odchylone na bok by nie przeszkadzały nosy:) Gdy tak się całowałaś to pewnie mialaś takie poczucie że chcesz czuć dotyk całych jego ust, całych warg. A więc otwierasz delikatnie swoje usta, jesli on nie zrobi tego samego to muśnij go delikatnie języczkiem po wargach, to bardzo przyjemne odczucie :) W odpowiedzi on też rozchyli swoje. Na początku możesz tylko dotykać językiem jego warg i koniuszka języka ktorym on pewnie też będzie robił to samo co Ty. Gdy minie Twoje niezdecydowanie i przyjdzie troszkę doświadczenia będziesz już mogła oplatać jego języczek swoim, draźniła jego podniebienie i wkładała języczek pod wargi :) Możesz też ssać jego język (ale delikatnie :)) otulając go wargami i wsysając do buzi gdy wloży ci go do ust:) MOja dziewczyna tak się bawi jak za daleko się posuwam a potem go przygryza :) Cudowne jest uczucie gdy całuję się z dziewczyną i mam prawie zamkniete usta a ona nieoczekiwanie wkłada mi między warg swój języczek i robi ruchy jak przy stosunku :) Można tez chwytać ustami jego wargę (dolną lub górną kto jak lubi :)) i delikatnie wsysać ją do ust.

Niemartw się nauczysz się wszystkiemu. Te chwili wspólnej nauki przyjemności są chyba najcudowniejsze i najczulsze :)
Pozdrawiam :)
szwolski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2004, 20:05
Płeć:

Postautor: szwolski » 03 lut 2004, 20:25

Droga Moniko,
należy spróbować i wtedy przekonasz się ,że jest to coś pięknego
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 03 lut 2004, 23:12

Moniko, nic się nie martw! Ja też do niedawna byłam w podobnej sytuacji i też trochę się denerwowałam przed pierwszym pocałunkiem, ale Twój chłopak Ci pokaże co i jak :wink: Daj się po prostu pokierować, sama będziesz wiedziała instynktownie co robić, życzę powodzenia!!! :D Pozdrawiam.
lenny

dobre!

Postautor: lenny » 04 lut 2004, 14:20

Lubie te całowanki z języczkiem.
Zwłaszcza jak wsuwam jej język miedzy wargi.Wsuwam i wysuwam delikatnie a ona łapie go wargami.
To tak przypomina mi stosunek , że zawsze wtedy mam silny wzwód!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lut 2004, 15:36

moniko a ile masz lat ?
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 lut 2004, 13:48

a moze rzeczywiscie wyprobujesz to na kims , nauczysz sie i dopiero bedziesz spokojna gdy facet bedzie Cie chcial pocalowac:::)

zartuje oczywiscie...

wszystko w zasadzie jest powiedziane i nie musze nic dorzucac co i jak:)

sama bedizesz wiedziala co zrobic w danej chwili;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Monika

Postautor: Monika » 09 lut 2004, 21:55

Bardzo,bardzo wam dziękuje teraz o wiele,wiele wiecej wiem :)
I czuje się pewniej :)A jutro mam randkę więc trzymajcie za mnie kciuki może się uda wsunąc jezyczek ;-)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2004, 06:08

Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 kwie 2004, 01:52

Nonono.. nawet ja sie jednej nowej rzeczy nauczylem.. moze sie przyda... jutro (a raczej juz dzis) na spacerek kolejny ide z nowa moja "kolezanka" wiec zobaczymy jak to bedzie... a co do calowania... no to ja juz ponad 5 lat przerwy mialem teraz (nie wiem czemu tak wyszlo.. jakos tak glupio) no i zobaczymy czy ja jeszcze pamietam jak sie caluje... pewnie i tk bede musial ja poczuczyc a to co wiem teoretycznie sam wyprobowac ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 kwie 2004, 07:10

To może, na wszelki wypadek, weź z sobą instrukcję :566:
Ludzie, to ma być spontanicznie stosownie do chwili, dające przyjemność i oddające nasze uczucie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 kwie 2004, 10:02

No wlasnie wiem i dlatego bedzie dobrze :]
A instrukcje mam w glowie:P
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 17 kwie 2004, 21:30

U mnie z cłowaniem z jezyczkiem było tak samo tez kiedy sie jeszcze nie całowałem to myślałem ze to trudna rzecz,jak patrzyłem jak to inni robili myślałem ze to bvardzo skomplikowane,ale tak nie bylo bo jak pierwszy raz sie całowałem z języczkiem to ja wtedy zaproponowałem pocałunek :D ;)
Więc nie ma sie co bać tylko korzystac z tej pięknej chwili
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 17 kwie 2004, 21:37

Więc nie ma sie co bać tylko korzystac z tej pięknej chwili

Świete słowa!! Korzystać i nie tracić czasu na to kto pierwszy zaproponuje pocałunek.
Czasem spontaniczność sie opłaca!! A zwłaszcza w tym!! :) :p
Pozdrawiam!
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 18 kwie 2004, 00:55

no to zobaczymy jak z calowaniem bedzie... bo zainteresowanie sie zaczelo od poczatku poznania i godzine pozniej na spacerku bylismy.. hehehe.... zobaczymy jak bedzie przez najblizsze pare dni ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 19 kwie 2004, 23:44

Oby jak najlepiej !! :p
What can you see

on the horizon?

Why do the white gulls call?

Across the sea

a pale moon rises

The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 20 kwie 2004, 07:39

no przedwczoraj bylismy snowu razem.. i sylo suoper... co prawda pocalunku z ;P nie bylo ale co z tego... czas jest ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
ruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 lis 2008, 09:27
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: ruda » 09 lis 2008, 10:32

hmmm a ja się tylko raz pocałowałam z mężczyzną w same usta a kilka razy tak po prostu wyszło, że z języczkiem =P po prostu jak tylko złączyliśmy wargi to otworzyliśmy oboje machinalnie usta i już. a poza tym, co kto lubi. od jednego dowiedziałam się, że jestem zbyt agresywna i że muszę delikatniej, a drugi miał ogólnie bardzo żywiołowy charakter i przłożyło się to na język. aż mi dech z nim zaparło, i się ze sobą nieźle zgraliśmy :D ale szcerze mówiąć to są takie próby, nigdy nie miałam z nimi wystarczająco dużo czasu, żeby próbować się popieścić bardziej kreatywnie językiem, niż po prostu się nimi dotykać. a chciałabym:) to musi być naprawdę piękne, mieć stałego partnera, z którym można spróbować wszystkiego, w pocałunkach jak i w seksie, bo wie się, że ma się czas. poza tym przyjaciel mi kiedyś powiedział, że jemu "całowanie się może dać taką samą przyjemność jak przy seksie". Hmm, ciekawe, czy dokładnie taką samą :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości