zboczenie,perwersja,wynaturzenie,wyuzdanie.......

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Smilla
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 26 lis 2003, 17:26
Płeć:

zboczenie,perwersja,wynaturzenie,wyuzdanie.......

Postautor: Smilla » 31 sty 2004, 23:41

co rozumiecie pod tymi pojęciami?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 07:47

Moze komus kojarzy sie to z czyms specjalnym, ale ja jestem facetem i prosty umysl mam :d Dla mnie zboczenie to zboczenie, perwersja to perwersja (albo cos fajnego :mrgreen: ) a wyuzdanie to cos ostrzejszego :twisted:
Awatar użytkownika
Smilla
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 26 lis 2003, 17:26
Płeć:

Postautor: Smilla » 01 lut 2004, 11:39

Maverick pisze:(...)Dla mnie zboczenie to zboczenie, perwersja to perwersja (albo cos fajnego :mrgreen: ) a wyuzdanie to cos ostrzejszego :twisted:


Hmmm..Maverick , jaki koń jest,każdy widzi, no nie? ;) ...
czy mógłbyś uściślić ?
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

nastroje slow

Postautor: Bańka » 01 lut 2004, 15:28

zboczenie,perwersja,wynaturzenie,wyuzdanie......
Nie mówie tu o słownikowych definicjach, ale tak jak ja to widze:

zboczenie- calkiem sympatyczne okreslenie, dobrze mi sie kojarzy, chyba najczesciej uzywane słowo do okreslania miłych rzeczy które zdarza nam sie robic np. dotkniecie w intymnego miejsca publicznie i zreszta nie tylko, bo nawet zamykajac sie dzies razem nieraz usłyszy sie ,,ty zboczencu" :wink: , a pozatym to nie okresliłam bym nim jakis osrych upodoban

wyuzdanie- kolejne miłe słówko, ale już bardziej z charakterkiem, bo tak jak zboczenie to takie tam bawienie sie w kotka i myszke to wyuzdanie jest bardziej wyrafinowane i kojarzy mi sie z np casanova i swiadczy o duzej praktyce technik łóżkowych jaką sie posiadło, zero zachamowan i zbednych ceregieli

perwersja- kojarzy mi sie głównie z publicznym okazywaniem swojej seksualnosci (takim publicznym wyuzdaniem, ktore potrzebuje publicznosci, mniej wiec szkodliwe, na pokaz, bez tej gracji), ale tez brzmi sympatycznie

wynaturzenie- tu jedynie słówko mi sie nie podoba, tak jak reszta kojarzyły mi sie z hasłem ,,wszystko jest dla ludzi" tak tu wyobrażam sobie rzeczy rodzaju: rozpruwanie zwłok, mordowanie, aby potem móc wyzyc sie seksualnie na swej ofiarze, nekrofilia .

takie moje prywatne skojarzenia i wykorzystywanie na co dzien
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 15:51

W sumie to sie z wiekszoscia zgadzam. No moze poza perwersja, bo to nie tylko publiczne okazywanie. To cos takiego nowego czego sie nie robilo a znacznie odbiega od dotychczasowych praktyk czy cos takiego. A publiczne okazywanie to raczej zboczenie :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 01 lut 2004, 17:24

zboczenia i wyuzdanie to dla mnie pozytywne słowa, mam miłe skojarzenia. Osobiści postawiłbym znak równości pomiedzy zboczeniem a fetyszem:)

Natomiast słowa, perwesja i wynaturzenie są nacehcowane negatywnie. Szczególnie w y n t u r z e n i e nie podoba mi się. Tak jak pisze Bańka oznacza coś nienaturalengo, coś czego nie można tolerować i na co sie nie zgadzamy bo nie jest zgonde z kodeksem wartości.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości