Ach te dziewice..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Ach te dziewice..

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 11:18

Niby czegoś chcą w łużku, ale jak już leżą, to jak kłoda, zero współpracy.... <pijak> Taka moja refleksja.
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 gru 2005, 11:21

Jaki Pan taki kram ! wiec pretesje mozesz miec tylko do siebie , widac nie umiesz rozbudzić dziewczyny !, ale nauczysz sie <browar> <aniolek2> głowa do góry
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 11:30

No to mi wbiłaś klina :] Może masz rację, ale ja bym tu upatrywał przyczyn w niepewności siebie tych dziewczyn...wiesz co tam może im do glowy wpaść: "zobaczy mnie całą i może się odkochać ble ble" w końcu to ich pierwszy raz :) Z doświadczonymi nie mam takich problemów :)
feelings...get out of my life!!!
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 23 gru 2005, 11:36

Dream pisze:ale jak już leżą, to jak kłoda,

nie bój się faceci tez tak potrafią....
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 gru 2005, 12:54

Kazda kiedys byla dziewica. Ale nie kazda byla kloda.
Ja np. nie bylam. <aniolek2>
I cale mnostwo dziewczyn bylo bardzo "tworcze", nawet jesli dopiero zaczynaly.

Kloda sie jest niezaleznie od ilosci partnerow, a od, tak jak powiedzial (on jest facetem ==') Andrew, stopnia rozbudzenia. Kobieta moze byc kloda majac spore doswiadczenie, az trafi na kogos kto obudzi w niej zwierze.
Nie generalizujmy, prosze...
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 gru 2005, 13:08

Dream pisze:Niby czegoś chcą w łużku, ale jak już leżą, to jak kłoda, zero współpracy....


Ojjj nie tylko dziewice wierz mi :D to nie ma nic do rzeczy, mowilem to juz tysiac razy na forum. Moze byc dziewica z talentem a moze byc nimfomanka beztalenciem, ja ostatnio mialem klode w lozku, mimo ze miala przedemna wielu facetow i stracila cnote 5 lat przedemna a jest w tym samym wieku co ja. Temperament sie ma a nie sie go uczy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 23 gru 2005, 13:19

No mnie np moj facet nie podnieca.. Wrecz odwrotnie.. Ja nie wiem czemu.. Chce mi robic "dobrze" ale to wsumei bardziej sprawia uczucia nieprzyjemne :/ Calowanie tez nie sprawia przyjemnosci.. I z nim mi w ogole..
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 gru 2005, 13:28

Daisy pisze:No mnie np moj facet nie podnieca.. Wrecz odwrotnie.. Ja nie wiem czemu.. Chce mi robic "dobrze" ale to wsumei bardziej sprawia uczucia nieprzyjemne Calowanie tez nie sprawia przyjemnosci.. I z nim mi w ogole..


Czarno to widze :/ takie rzeczy sa juz nie do przejscia chocby sie dwoil i troil.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 23 gru 2005, 14:08

Ja na poczatku bylam troche jak "kloda" :P,a le to sie bardzo szybko zmienilo ;p <aniolek2>

Dziewice boja sie ze im cos moze pojsc nie tak :p, ze Cie nie zadowola czy cos.. ja np dlatego bylam sztywna na poczatku ;]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 gru 2005, 19:50

Temperament sie ma a nie sie go uczy.


swiata prawda :) <browar>
Daisy pisze:No mnie np moj facet nie podnieca.. Wrecz odwrotnie.. Ja nie wiem czemu.. Chce mi robic "dobrze" ale to wsumei bardziej sprawia uczucia nieprzyjemne Eeee.. no ten tego... Calowanie tez nie sprawia przyjemnosci.. I z nim mi w ogole.

eee to po co z nim jestes? oklamujac go tylko pogarszasz sprawe, wiele zwiazkow sie rozpada przez brak pociagu fizycznego u partnerow

z tym niezadowoleniem to jakas bzdura :P znaczy sie wiem ze czesto sobie kobiety to wmawiaja, ale jelsi facet chce sie kochac, jesli kobieta tak na niego dziala ze ma na nia ochote to niby jak ma go nie zadowlic :P jakies to przekombinowane jak dla mnie bo ja myslalam wrecz odwrotnie wlasnie ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 20:24

Albo po prostu nie wiedzą co robić w takiej sytuacji :) z czasem sie nauczą...moja refleksja :]
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 gru 2005, 20:44

Ciekawa sprawa..no bo ja wiem czy takie kłody..może pecha miałeś..a nie wierze żebyś miał cale stado dziewic żebyś mógł taką regułe tworzyć.Ja przychylam się to do trgo co Andrew napisał.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 gru 2005, 21:07

Myślę, że Andrew może nie mieć racji. Może wybierał sobie podświadomie akurat takie egzemplarze, które kłodami nie są.
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 21:15

Pegaz pisze:Ciekawa sprawa..no bo ja wiem czy takie kłody..może pecha miałeś..a nie wierze żebyś miał cale stado dziewic żebyś mógł taką regułe tworzyć.Ja przychylam się to do trgo co Andrew napisał.


A czy Ty, drogi Pegazie miałeś stado dziewic by móc z całą pewnością zaprzeczyć tej regule? :] "Spotkałem" trzy dziewice na swojej drodze. Dziewice w znaczeniu braku jakiegokolwiek kontaktu intymnego wcześniej:) może faktycznie za mało...ale wystarczająco do snucia takich refleksji :)
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 gru 2005, 21:18

Mrt .... przeciez to jak w tancu <aniolek2> jak partner nie umie tanczyc dobrze , to partnerka nie umiejaca tanczyc nie potanczy , jesli zas tancerz jest dobry ...to poprowadzi partnerkę , i odwrotnie tak samo . Oczywiscie wyjatki są wszędzie
ja ich faktycznie nie spotkałem ! Mysle jednak ze jak sie na to by była kłodą pozwolisz , to bedziesz i taką miał

[ Dodano: 2005-12-23, 21:20 ]
Dream pisze: ..........................

Moze sek tkwi w tym , iz z córeczkami mamusi sie nie zadaje , tylko niegrzeczne mnie dziewczyny interesują ! <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 21:26

Andrew, zbyt generalizujesz :) Zdażyło mi się również tańczyć z kłodami <bicz1> seks to nie walc angielski nie wystarczy, że jeden zna kroki :)
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 gru 2005, 21:34

Andrew pisze:Mrt .... przeciez to jak w tancu jak partner nie umie tanczyc dobrze , to partnerka nie umiejaca tanczyc nie potanczy , jesli zas tancerz jest dobry ...to poprowadzi partnerkę , i odwrotnie tak samo .

No dobra, ale co to za przyjemność tańczyć z kimś, kto nie umie tańczyć? Poprowadzić może i się da, ale Ginger Rogers to to nie będzie. No i zdarzają się wyjątkowe beztalencia bez poczucia rytmu, które będziesz musiał wlec za sobą.
Dream
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 05 paź 2005, 01:34
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: Dream » 23 gru 2005, 22:09

MRT <browar>
feelings...get out of my life!!!
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 23 gru 2005, 22:13

mrt, ehhe ja jestem taki jezeli chodzi o taniec :D no chyba ze 4x warka strong to nei da sie mnie z parkietu sciagnac :d

co do tematu... mam teraz okazje zabrac sie za 20 letnia dziewice... kurcze wolałbym jakas bardziej doswiadczona :/
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 gru 2005, 22:18

tylko mowa o seksie :D A tutaj każdego można poprowadzić w odpowiednią strone jeśli się tylko obojgu chce.. i to ty dream tworzysz reguly nie ja :D a stada dziewic nie miałem..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 gru 2005, 22:28

Dream pisze:Andrew, zbyt generalizujesz
A sam piszesz:
Dream pisze:Niby czegoś chcą w łużku, ale jak już leżą, to jak kłoda, zero współpracy.... Taka moja refleksja.

W ogole to jestem zbulwersowany Twą wypowiedzią <bicz2>
Ty jak wsiadałeś do kabiny swojego wozu, wiedziałeś, ze chcesz ruszyć tylko nie wiedziałeś jak :P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 gru 2005, 23:26

Kermit pisze:mrt, ehhe ja jestem taki jezeli chodzi o taniec no chyba ze 4x warka strong to nei da sie mnie z parkietu sciagnac :d
No kłoda po 4 Warkach strong też pewnie się rozkręca, ale całe życie z pijaną babą do łóżka chodzić? ;)
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 24 gru 2005, 19:43

warka strong to nie jest piwo, ze sie tak offtopicowo wypowiem ;].
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 gru 2005, 19:44

krackowiaczek pisze:warka strong to nie jest piwo


szczyny:), a nie browar - racja - koniec offtopu <browar> ;)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości