Dziwny problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Dziwny problem

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 22:54

Kurde..mam taki troche krepujacy problem, ale po to tu jestem zebyscie mi pomogli. Kiedy mam wzwod i sciagam sobie napletek,przy sciaganiu pod koniec troche mnie boli, tak jakby skora nie byla rozciagnieta :/ Kiedy juz to zrobie to moj PTAK ma dziwny ksztalt - jest glowka nagle tak scisniety(jakby ktos zalozyl za maly golf) i potem normalnie gruby... co jest??? Bo nie wiem co o tym sadzic i co zrobic. Boje sie reakcji mojej dziewczyny na cos takiego...
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 20 gru 2005, 23:02

Niewiem czy przy sciąganiu napletka powinno się odczuwać jakis ból, w każdym razie ja nic nieczuje. A co do kształtu Twojego wacka jest on jak najbardziej normalny i niemasz sie czym martwić.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 gru 2005, 23:06

mati25 pisze:Niewiem czy przy sciąganiu napletka powinno się odczuwać jakis ból

nie powinno.
Bol mozna zmniejszyc codziennie cwiczac i rozciagając napletek
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 20 gru 2005, 23:13

mati25 pisze:A co do kształtu Twojego wacka jest on jak najbardziej normalny i niemasz sie czym martwić.

Ale nie..jest on serio przy koncu grzyba bardzo zcisnięty...
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 20 gru 2005, 23:44

pewnie stulejka
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 21 gru 2005, 01:20

Zapewne stulejka! napletek powinien schodzić na luzie bez żadnych oporów. I nie słuchaj tych co mówią, że należy ćwiczyć itd bo nie wiedzą o czym mówią (co jakiś czas wraca temat o podobnym problemie i wciąż te same rady laików). Ja miałem stulejkę - sam przez to przechodziłem i wczesniej odbyłem rozmowy na ten temat z lekarzami - fachowcami. Wiem co mówie. Zgłoś się do lekarza.
<aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2005, 08:14

Mnie na samym poczatki kariery z sciaganiem napletka terz bolało , i tez jak był w stanie spokojnym to schodził normalnie , a jak sie naburmuszył to miało mi ta skurję rozerwać , przeszło ! jak i jemu przejdzie <aniolek2> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 21 gru 2005, 10:15

No dokladnie. Jak śpi o jest luz, a jak sie budzi to inaczej. W sumie mam tak ze jak jest u mnie moja dziewczyna, podniece sie i ona wychodzi to normalnmie na luzie schodzi...tak jakby byl bardziej nawilzony to jest luz. A jesli chodzi o stulejke to co to jest?O co w tym chodzi? I co lekarz moze z tym zrobic???
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 21 gru 2005, 15:00

Zdrowemu człowiekowi napletek powinien schodzić bez problemów <szczerbaty> Oczywiście są przypadki gdy nie trzeba operować (ja też się łudziłem) - bo lekarz przepisuje różne maście na rozciagnięcie skóry i zaleca ćwiczenia, jednak w większości przypadków - po takim poście jak napisał Chłopak89 - wnioskuje, iż jest to stulejka (i wcale go nie strasze) - oczywiście najlepiej jakby zobaczył to lekarz :>
A jak chcesz poczytać o tym - to http://www.stulejka.com/
Pozdrawiam obrzezanych <aniolek2> <browar>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 gru 2005, 16:34

Valpurgius pisze:Zapewne stulejka! napletek powinien schodzić na luzie bez żadnych oporów. I nie słuchaj tych co mówią, że należy ćwiczyć itd bo nie wiedzą o czym mówią (co jakiś czas wraca temat o podobnym problemie i wciąż te same rady laików). Ja miałem stulejkę - sam przez to przechodziłem i wczesniej odbyłem rozmowy na ten temat z lekarzami - fachowcami. Wiem co mówie. Zgłoś się do lekarza

Problemy ze sciagnieciem napletka nie oznacza od razu ze to stulejka. Chlopak nie napisal ze bardzo go boli ("troche mnie boli"). Znaczy to ze jest mozliwosc doprowadzenia go do wlasciwej rozciagliwosci. Stulejka to niemozlnosc odprowadzenia napletka poza żołądź, a Chlopak moze.

ps. Lekarze w takich przypadkachValpurgius, zalecają wlascnie cwiczenia i rozciaganie. Nie moja wina ze Ty trafileś na ortodoksyjnego :P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 21 gru 2005, 17:08

ja maiałem taki problem kiedys ale to jak miałem taki wzwód dzieki ktoremu mogłem łamas stół na 2 częsci. ale z czasem mi przeszło troche sie rozciągło wiec nie ma problemu całe szczęście.
ale idz do lekaza od tego sa i nie ma sie co krępowac.
Podzrawiam.... <3m_się> a dziewczyna jak kocha to nie bedzie jej to przeszkadzac tylko ci pomoze!!
jakos leci :P
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 21 gru 2005, 17:36

@cubasa

Przeczytaj dokładnie pierwszy post autora tematu - z takim czymś to on sobie nie pociupcia <aniolek2> Mnie również nic nie bolało, mogłem sciagać napletek podczas braku wzwodu, gruchać ręką również mogłem mooocno i nic nie bolało <aniolek2>
Wiesz ja przez to przechodziłem, więc zapewne wiem lepiej niż Ty "z czym to się je" <aniolek2> , a leczył i operował mnie jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych specjalistów od tego problemu - profesor Konstanty Tukałło z Poznania i wyleczył mnie znakomicie, a Ty podważasz Jego autorytet :P
Są rózne rodzaje stulejek - pełna, niepełna itd, więc Chlopak89 nie lekceważ problemu bo najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wizyta u specjalisty.
<browar>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 gru 2005, 20:19

Valpurgius pisze:Chlopak89 nie lekceważ problemu bo najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wizyta u specjalisty.

No tu sie w pelni zgadzam <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 22 gru 2005, 00:05

Dzieki bardzo Valpurgius za ta stronke.Wiele sie dowiedzialem...teraz jak najszybciej jade do Krakowa zobaczyc co i jak. Krepuje sie troche powiedziec o tym Mamie a co gorsza dziewczynie :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2005, 08:20

jesli masz problem , wskaz go na podstawie tej strony która Ci polecono , jakie zdjecie odpowiada twojemu problemowi , mysle ze tam są zdjecia ?na tej stronie . Bo tak to kady mysli ze coś innego masz i inaczej opisuje .
Valpurgius...ja zdrowy byłem i jestem , ale mój napletek nie zchodził na poczatku bez problemu ! teraz tak ! <browar>
BÓŁKA pisze: ja maiałem taki problem kiedys ale to jak miałem taki wzwód dzieki ktoremu mogłem łamas stół na 2 częsci

piszesz iż masz lat 19 , a piszesz kiedyś ? to co bedzie jak bedziesz w moim wieku <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 22 gru 2005, 10:33

Chlopak a czym tu sie krepowac ? :P. Normalna sprawa ... normalna choroba ... tez przez to przechodzilem :P obylo sie bez lekarzy czy bron boze zabiegow chirurgicznych :P wystarczylo czeste rozciaganie =]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 22 gru 2005, 12:44

Ja na tej stronie widzialem zdjecia...tam to wyglada jakby z Czarnobyla wrocili :/ U Mnie glowka przy zciaganiu napletka w czasie wzwodu jest zcisnieta ale nie az tak...ale problemy sa. Nie jest tak ze bez problemu zchodzi itp. :/ wiec to moze byc stulekja niecalkowita czy cos takiego... ale dzieki wam za pomoc. Pojade do lekarza, tylko kurde troche musze pojechac bo najbizszy gabinet jest w Krakowie :/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2005, 17:34

No ! czyli jest po mojemu ...i nie straszyc mi tu chłopaka <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 22 gru 2005, 17:46

Chlopak89 pisze:Ja na tej stronie widzialem zdjecia...tam to wyglada jakby z Czarnobyla wrocili :/ U Mnie glowka przy zciaganiu napletka w czasie wzwodu jest zcisnieta ale nie az tak...ale problemy sa. Nie jest tak ze bez problemu zchodzi itp. :/ wiec to moze byc stulejka niecalkowita czy cos takiego... ale dzieki wam za pomoc. Pojade do lekarza, tylko kurde troche musze pojechac bo najbizszy gabinet jest w Krakowie :/

No bo tam w większości to są zdjęcia od razu po zabiegu! to nie dziwne że się przestraszyłeś <aniolek2> Nie powinieneś mieć żadnego problemu ze ściaganiem napletka, więc jakaby to nie była stulejka - to lekarz zdecyduje jak leczyć, a nie my <browar>
PS: gdybym chciał postraszyć chłopaka to dałbym stronke, gdzie gościu opisuje jak lekceważył ten problem aż w końcu gdy miał około 30 lat - wdarło mu się takie zakażenie i musieli mu amputować <chory> więc lepiej dmuchać na zimne i poradzić się specjalisty. Aha - i nie musisz jechać do innego miasta. W Częstochowie masz zapewne prywatne kliniki, gdzie lekarze m.in od tego, a także takie zabiegi (jakby co) są na porządku dziennym. Chyba, że chcesz jakiegoś mega dobrego speca, ale przecież Ty masz iść jedynie na konsultacje!
<aniolek2> <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2005, 18:17

Przeczytaj ty posta kolegi raz jeszcze ! ON UMIE SCIAGNAC NAPLETEK !! tyle ze jak mu stanie to mu go jakby chiało rozerwac , tak samo miałem , do zadnych lekazy nie chodziłem i zyję mam sie dobrze zdrowy jestem itd. <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 22 gru 2005, 20:09

Chlopak89 pisze:(...) U Mnie glowka przy zciaganiu napletka w czasie wzwodu jest zcisnieta ale nie az tak...ale problemy sa. Nie jest tak ze bez problemu zchodzi itp. :/ wiec to moze byc stulekja niecalkowita czy cos takiego... ale dzieki wam za pomoc. Pojade do lekarza, tylko kurde troche musze pojechac bo najbizszy gabinet jest w Krakowie :/

ja czytam Andrew.. ja czytam :>
A co do tego, że Twój przypadek potoczył się tak a nie inaczej to gratuluje <aniolek2> , ale to nie znaczy, że teraz każdy kto będzie miał jakieś problemy ze sciagnieciem napletka musi brać za wzór Twoje postępowanie, bo potem któryś z nich może zostać kastratem <aniolek2> <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 gru 2005, 08:17

Ale tez nie moze brac twojego ! za wzór , z opisu jego ja wnioskuje jednoznacznie iz On nie ma problemu takiego jak Ty opisujesz <browar> ale moze kolega bedzie tak dobry i nasz spór rozwiaze informujac nas po wizycie u lekarza <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 23 gru 2005, 12:22

Valpurgius pisze:Aha - i nie musisz jechać do innego miasta. W Częstochowie masz zapewne prywatne kliniki, gdzie lekarze m.in od tego, a także takie zabiegi (jakby co) są na porządku dziennym.

Powiedzialem o tym mamie i co sie okazało?Ze zna dobrego lekarza z Czestochowy ktory sie tym zajmuje i jak bylem maly to tam pokazywal jak i co mam myc :P pamietam go...Dr.Brydz. Tylko czy jesli bedzie trzeba ciąć to on to zalatwi?Mam nadzieje... :>
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 23 gru 2005, 23:52

ANDREW"piszesz iż masz lat 19 , a piszesz kiedyś ? to co bedzie jak bedziesz w moim wieku "
wiesz miałem do wybor:
1) zmazy nocne,
2) samemu sobie poradzic
i wybrałem opcje nr 2 milsza i pozyteczniejsz (gacie czyste były)
Pozdrawiam
jakos leci :P
kocur))i((
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2005, 01:09
Skąd: siedlce
Płeć:

Postautor: kocur))i(( » 24 gru 2005, 01:24

a może to wrócić?..np ktos mial stulejke w dziecinstwie zoperowaną..a w przyszłosci nawrót <chory> ..możliwe?
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 24 gru 2005, 02:22

Ja tak mam ;(, ale pracuje nad tym ;].
Mialem w dziecinstwie operacje (poczatek lat 90'), po operacji i w trakcie doznalem tak kure...iego bulu ze niemoglem potem wg zalecen lekaza codziennie go rozciagac ;(, moze to bylo powodem. Ale naplet daje sie stopniowo rozciagac i chyba lekarz bedzie zbedny, tymbardziej ze chyba nieodwazylbym sie tego powtozyc, moze teraz to jest robione w bardziej cywilizowany sposob. Ale wyobrazcie sobie male dziecko przechodzace taka operacje, chyba lekarz zapomnial o znieczuleniu, albo przyoszczedzil. Byla
to najbardziej bolesna zecz jaka przezylem!!! nieda sie tego z niczym poruwnac ;/.
Wizyta u dentysty przy tym to PESTKA!!! moze dlatego nigdy nie balem sie dentystow.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 gru 2005, 09:00

Bo ciebie tak naprawde to ząb nigdy nie bolał , a pobolewał ....a to róznica ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 24 gru 2005, 11:20

Z dentysta ruwniez mialem przejscia, raczej z cholerna sadystka ktura rwala zemba bez znieczulenia (z nieudanym znieczuleniem). Gdybym mdlal to napewna w tedy bym zemdlal...lzy laly sie strugami bez placzu. Gdybym ta KU..E dzis spodkal na ulicy to niepowiem co bym jej zrobil (zbyt kulturalne forum ;), chron nas boze przed partaczami-beztalenciami w sluzbie zdrowia.

ps. Krzysztof - musialem ;].
kocur))i((
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2005, 01:09
Skąd: siedlce
Płeć:

Postautor: kocur))i(( » 24 gru 2005, 13:26

a do jakiego lekarza nalezy sie z tym udac?..swego czasu tez mialem problem ze sciągnieciem napletka (penis w wzwodzie)...udałem sie do CHIRURGA(tam mnie skierowal lekarz ogolny).badanie polegalo na tym , ze lekarz specjalista powiatowej sławy sprawdził sprawe gdy moj mały byl tylko w stanie spoczynku mi mo iz zaznaczylem ze problem pojawia sie gdy sierzant stoi na bacznosci. praktycznie mnie wysmial,pytal kto mi nagadal takich glupot i zapewnial ze wszystko jest ok.niepowiem..do dnia dzisiejszego jest normalnie..wyrobił sie..zchodzi nawet w wzwodzie...w sumie to prawie..ale fiuta co pol roku nei wymieniam wiec nei wiem jak jest u innych...tak wiec uwaga gdzie idziecie z tym problemem..w 100% pewny nie jestem ze jest wszystko ze mną ok po tamtej wizycie..mimo iz jest duza poprawa <jol>
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 24 gru 2005, 14:24

mialem cos takiego, to chyba byla (niepelna) stulejka.nie moglem sciagnac skorki, bo nie przechodzila przez zoledz. to chyba przez zaniedbanie rodzicow, ktorzy powinni w dziecinstwie dbac o sciaganie tej skorki i mycie penisa.
poradzilem sobie w ten sposob ze co kapiel w goracej wodzie staralem sie sciagac troche wiecej. pamietam ze bylo to bardzo nie przyjemne. w koncu te rejony nie byly dotykane przez kilkanascie lat :) do tej pory mam przykrotkawe wezidelko, ale taka jego uroda ;)

widocznie byl to delikatny przypadek bo udalo mi sie bez lekarza.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości