Dziwny problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 24 gru 2005, 20:42

Oj widze ze tu sie tematy zmieniaja..dentysci, jeszcze urolodzy poytzebni :P Ja czytalem ze ta operacja(jesli juz o niej jest mowa) nie boli w ogóle, tylko moze troche potem, przy pierwszym oddawaniu moczu i zmanie kompresow :P ALej estem dobrej mysli <aniolek2>
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 25 gru 2005, 00:06

"Ja czytalem ze ta operacja(jesli juz o niej jest mowa) nie boli w ogóle"

tak, a czytales ze szkolnictwo i sluzba zdrowie w polsce sa darmowe? ;].
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 25 gru 2005, 00:26

Tez kiedys mialem problem ze sciagnieciem napletka - bolalo jak byk jak mi stal, ale po latach masturbacji i niedlugo po rozpoczeciu wspolzycia samo sie rozciaglo i jest git ;]
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 26 gru 2005, 18:45

no ja mysle ze i u mnie tak bedzie... ale do lekarza nie zaszkodzi sie wybrac
Awatar użytkownika
kamil.pl5
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2006, 11:58
Skąd: z internetu
Płeć:

Postautor: kamil.pl5 » 12 lut 2006, 13:06

a może ty masz za mało napletka lub za dużego kutasa jak ci stanie ale to powinno ci po jakimś czasie przejść bo od jakiego czasu sobie trzepiesz kapucyna ??
komandos02
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2005, 21:47
Skąd: W-wa
Płeć:

I znów o penisie

Postautor: komandos02 » 02 mar 2006, 08:05

Mam 20 lat i nie wiem czy ze mna jest wszystko w porzadku.Chodzi mi o to do jakiego momentu powinien sie zsuwac z penisa fa³d skóry zwany napletkiem???? Mi zchodzi tylko z ¿o³edzia i dalej juz nie .Nie wiem czy to wszystko jest ok!!! Pomó¿cie !!!!
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 02 mar 2006, 08:35

a ile ma schodzić? cała? <hahaha>
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 02 mar 2006, 10:47

hehe nie kumam Ty chcesz mnie stary cala skorke sciąganą i odkladaną na bok :) jak sciagany dach w samochodzie ?:)
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 mar 2006, 10:52

Kolejna prowokacja czy po prostu autor nie wyraził sie precyzyjnie?
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 02 mar 2006, 11:04

stary nie znam sie ale moze chodzic o stulejke. poszukaj szczegolow na google abo wikipedii
fantastically well and close to spectacular.
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Re: I znów o penisie

Postautor: unick » 02 mar 2006, 11:29

komandos02 pisze:Mam 20 lat i nie wiem czy ze mna jest wszystko w porzadku.Chodzi mi o to do jakiego momentu powinien sie zsuwac z penisa fałd skóry zwany napletkiem???? Mi zchodzi tylko z żołedzia i dalej juz nie .Nie wiem czy to wszystko jest ok!!! Pomóżcie !!!!

<boje_sie> masz sluszne podejrzenia...powinna schodzic calusienka...polecam radykalne srodki.Tam gdzie zoladz mowi dzien dobry robi sie naciecie po dwoch stronach cewki i mocno targa skore w dol a niech ma za swoje...nie zapomnij o podlozeniu duzej wanienki pod spod bo to naprawde mocno ukrwione miejsce..i ciesz sie widokiem skorki ktora nareszcie bedzie powiewac jak choragiew i nigdy podstepnie nie wroci na miejsce przyprawiajac cie o lekkie frustracje... <diabel> OPANUJTA SIE CHLOPIE....na cholere ci sciagany napletek jeszcze nizej??????????
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 02 mar 2006, 12:14

Pewnie masz za krótkie wędzidełko...też tak mialem, ale przy troszkę ostrzejszym seksie mi się troszkę naderwało i teraz jest dłuższe ;) Tylko ból jak cholera...
Polecam pójście do urologa z tym problemem... <browar>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: I znów o penisie

Postautor: ForsakenXL » 02 mar 2006, 12:22

komandos02 pisze:Mi zchodzi tylko z żołedzia i dalej juz nie.

A coś chciał po same jajka ściągnąć? <hahaha>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 02 mar 2006, 12:30

Luknijcie na link( http://www.stulejka.com/index.php3?stro ... ona=kidd25 )Chodzi mu pewnie o to, że napletek "schodzi" tylko do pewnego momentu
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 20:50 przez *qbass*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 mar 2006, 16:19

qbass17 pisze:Luknijcie na link( http://www.stulejka.com/index.php3?stro ... ona=kidd25 ) i potem na obrazek co dałem w załączniku... Chodzi mu pewnie o to, że napletek schodzi do tego miejsca, co zaznaczyłem czerwoną linią :P
a dokąd ma schodzić? chyba każdy tak ma
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 02 mar 2006, 16:57

ja normalnie wymiękam <banan>
Ludzie nie straszcie chłopaka !! Wszystko z nim najprawdopodobniej ok.....
Do autora postu: Kolego jeżeli np. sex sprawia Ci przyjemność i nie macie żadnych problemów, lub jeśli podczas masturbacji osiągasz orgazm bez problemu (czyt. napletek odsłania żółądź i nic Cię nie boli)....to się nie przejmu, bo wszystko jest z Tobą całkowicie wporzo :P

Chyba, że podczas wzwodu...napletek jakoś dusi Twojego przyjaciela i masz poważne problemy z zsunięciem go....wówczas może to być stulejka......

Podsumowując....jeśli Cię nic nie boli i nie przeszkadza....to się nie zadręczaj takimi głupotami :) Pozdrawiam <pijaki>
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2006, 17:03

qbass17 to twoj penis?
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 mar 2006, 17:19

fuuj ja jem!

wez poszukaj w necie na pewno znajdziesz odpowiedz,Taki temat zreszta chyba był...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 02 mar 2006, 20:47

agna 24 pisze:qbass17 to twoj penis?

Hahahahah no coś Ty!!!!! <hahaha>
Znalazlem to tu na forum... <aniolek>

[ Dodano: 2006-03-02, 20:52 ]
Link do tamtego tematu http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... t=stulejka
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 mar 2006, 20:59

komandos02 pisze:Chodzi mi o to do jakiego momentu powinien sie zsuwac z penisa fałd skóry zwany napletkiem

najlepiej do samego czola <pijaki>

chyba kazdy mezczyzna czuje granice do ktorej moze sciagnac sobie skorke :/ przeciez nie bedziesz probowal wg jakiejs instrukcji sciagac go dalej, skoro Twoja "granica " jest w innym miejscu , a dalej zaczynasz wyc :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
DemonHunter
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2006, 21:27
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: DemonHunter » 09 maja 2006, 16:34

panowie a mam pytanie... bo odnosze dziwne wrazenie ze moj maly ma ze tak powiem za duzo skory... :/ nie wiem jak to powiedziec... ale nawet kiedy stoi... to napletek tak czy inaczej mozna zakryc cala glowke i w ogole... to jakis wyjatek jest ? czy co :/
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 09 maja 2006, 17:00

mili państwo wystarczy przespać się z kobietą. jak bolało do lekarza, a jak nie to repeta i repeta i nie narzekać ;)
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 09 maja 2006, 18:02

hehe chyba kazdy moze naciagnac napleta do konca jak mu stoi...tylko ze jak mi stoi a ja naciagne to takie hmm zylki czerwone male sa widoczne...to sie jakos cos z nerwami nazywa...no ale wg mnie problemu nie masz :D a nawet jesli to w czym to przeszkadza?
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 10 maja 2006, 17:29

ja czasem jak sciagam napletek sam:P to nie to ze boli, ale taki nie mile uczucie...ale jak jest tam mokro to jest luz...z kiedy robi to moja dziewczyna to mokro jest zawsze wiec chyba ok :)
p.s. czy to zle ze kiedy mi stoi na maxa to skora i tak obejmuje prawie cala glowke?
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 13 maja 2006, 00:00

kurde mi obejmuje prawie do 1/3 ale co z tego...czy to swiadczy o czyms zlym?jakiejs chorobie?przeszkodzie?...po prostu tak jest sie ze tak powiem zbudowanym i tyle...
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 15 maja 2006, 00:21

Andrew pisze:Przeczytaj ty posta kolegi raz jeszcze ! ON UMIE SCIAGNAC NAPLETEK !! tyle ze jak mu stanie to mu go jakby chiało rozerwac , tak samo miałem , do zadnych lekazy nie chodziłem i zyję mam sie dobrze zdrowy jestem itd. <browar> <aniolek2>


Sam miałem podobne problemy...

jako nastolatek nie byłem w stanie ściągnąć napletka, gdy mój członek był w wzwodzie... na tyle ciasny był.
Pierwszy stosunek miałem jakieś 11 lat temu, bez prezerwatywy (wiem, kretyn ze mnie był wtedy), ale dzięki temu, że ona była bardzo wilgotna wtedy już, to wśliznąłem się w nią bez większych problemów (po wszystkim zauważyłem lekkie pieczenie i drobny skrzep krwi na sobie, więc prawdopodobnie coś i mi "pękło").
Śmiem więc twierdzić, że stulejka to przereklamowany problem i można sobie z nim poradzić bez interwencji chirurgicznej. Przede wszystkim rozciągając napletek przy każdej możliwej okazji- w trakcie kąpieli, w trakcie pieszczot z ukochaną (rolując w dół, żeby się przyzwyczajał)... po pewnym czasie nawet takie przypadki jak ja (pełne zasklepienie w trakcie erekcji) wychodzą na pełnosprawnych "obywateli" :D
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 15 maja 2006, 00:35

qbass17 pisze:Pewnie masz za krótkie wędzidełko...też tak mialem, ale przy troszkę ostrzejszym seksie mi się troszkę naderwało i teraz jest dłuższe ;) Tylko ból jak cholera...
Polecam pójście do urologa z tym problemem... <browar>

heh lacze sie z toba w cierpieniu 2 razy mi sie zdazylo, bol jak cholera, za drugim razem niefortunnie na mojej 18 na hiszpana tylko ze sucho bylo <mlotek> i sie trosze porwalem
mi akurat lekarz nic nie pomogl przepisal jakas masc i tyle samo sie zroslo i po tygodniu bylem juz zdrow <banan>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 15 maja 2006, 13:30

Sepik pisze: po tygodniu bylem juz zdrow
A ja po 3 dniach <aniolek>
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 15 maja 2006, 13:44

qbass17 pisze:A ja po 3 dniach <aniolek>

hehe ja bylem w szoku pourazowym <pijak> jak sobie pomysle ze podczas fakania moge sobie to jescze raz szrobic to az mi ciarki przechodza, no ale coz sila wyzsza, eheh no i byla osoba ktora czule opiekowala sie rannym weteranem <aniolek> wszystko a swopje dobre i zle strony <browar>
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 15 maja 2006, 13:51

Sepik pisze: eheh no i byla osoba ktora czule opiekowala sie rannym weteranem
Jak Moja to zobaczyła, to myślałem, ze zawału dostanie <aniolek> Ale później też była opieka <aniolek>
Sepik pisze: jak sobie pomysle ze podczas fakania moge sobie to jescze raz szrobic to az mi ciarki przechodza
Nooo <boje_sie>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 355 gości